خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۳ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز یکشنبه ۳ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۳ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۳ مرداد و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 3 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۳ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

انرژی امروز غیرقابل پیش بینی است و شما احتمالاً خیلی جنب و جوش دارید. نگران تکمیل پروژه هایتان نباشید. حس می کنید که انگار دارید ماهی لغزانی را با دست خالی می گیرید. اگر اینطور است نگران آن نباشید. بگذارید این ماهی از دستتان سر بخورد و برود. آرام باشید. اگر لازم بود می توانید هر زمان دلتان خواست ماهی دیگری بگیرید. اگر اخیراً در مورد حیات عشقی خود خودخواه بوده اید، انرژی امروز همه چیز را درست می کند. اگر جزئیات کوچکی وجود دارد که باعث می شود شما عصبانی شوید، پس می توانید کاملاً مطمئن شوید که مسائل بزرگتری هست که به مهارت کم شما در ارتباطات کمک می کند. باید به این موضوع کاملاً دقت کنید. امروز شما قدم به قلمرو نامعلومی می گذارید. باید مطمئن شوید که کاملاً آماده همه چیز هستید. بهترین کار این است که اعتماد به نفس کامل به خودتان داشته باشید. ابزارهای لازم برای شما بسیار قابل توجه اند. نترسید و در این لحظه از آنها استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی..

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز صبح زود بیدار شوید و زود حرکت کنید. زمانی برای از دست دادن ندارید. ذهن شما مشغول مسائل زیادی است و این البته چیز خوبی برای شماست. شما کاملاً مجهز به چیزهای لازم برای موقعیت هایی این چنینی هستید. نیروی زیادی در احساسات شما وجود دارد که می توانید از آن برای ارتباط برقرار کردن با دیگران و گفتن افکارتان به نحوی درست استفاده کنید. برای یکبار هم که شده، رابطه فعلی شما دیگر روتین دیروز را تجربه نمی کند. اگر فکر چنین چیزی باعث می شود حس ناراحتی و آزردگی کنید، باید به نیازها و خواسته های عمیق تر خود دست یابید و با چیزهایی ارتباط برقرار کنید که واقعاً شما را کامل می کنند. افرادی که قبلاً با شما مخالف بودند می آیند و شما را بهتر درک می کنند. اگر افراد بیشتری طرفدار شما باشند، احتمالاً شما در محل کارتان سازنده تر و مفیدتر خواهید بود. شما قوی عمل می کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مدتی است خود را به خاطر نیت و آرزویی که در سر داری سرزنش و ملامت می کنی، اما هرچه تلاش می کنی این نیت از سرت بیرون نمی رود. باید بدانی چون تو در این راه بسیارند و تنها تو نیستی که جاذبه های این فکر به زنجیرت کشیده، بلکه این راه رهروان بسیاری دارد. تردید را از دل خود بیرون کن و اکنون که بی اراده گام اول را برداشته ای، تا پایان راه ثابت قدم و استوار بمان که پیروزی با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز قلب شما نوسانات شدیدی را تجربه می کند. به نظر می آید که انگار احساسات شما در قطاری از ریل خارج شده هستند. بهترین کاری که می توانید در این مورد انجام دهید این است که تنها بنشینید و این احساسات را یادداشت کنید. نامه ای بنویسید، شعر بگویید یا ترانه ای بسرایید. شما از آنچه تصور می کنید گیج تر شده اید. اگر شک دارید، با کسی مشورت کنید که دوستش دارید و به او اعتماد دارید. با حس ششم خود جلو بروید. اگر سعی می کردید که رابطه خود را پنهان نگه دارید، زمان آن رسیده که آن را آشکار کنید. ولی این کار خودتان است و نه کس دیگری، زیرا این مسئله مهمی است که باید آن را با دیگران در میان بگذارید. با آنکه تصمیم سختی است، ولی ارزش آن در بلندمدت مشخص می شود. امروز قطعه پازل خود را مد نظر قرار دهید و بدانید که این قطعه بخشی از یک کلیت است. از خودتان بپرسید که آیا این هدف چیزی است که شما شخصاً از آن حمایت کنید یا خیر. اگر اینطور نیست، پس زمان آن رسیده که تغییراتی در کار خود صورت دهید. نترسید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

کسان بسیاری در زندگیت وجود دارند که سعی می کنند تو را وادار کنند از عشقی که در دل داری صرف نظر کنی، اما تو راضی به ترک عشق خود نمی شوی. از مال دنیا و موقعیت های اجتماعی خود در راه این عشق گذشته ای و مصمم و پابرجا ایستاده ای. بدان که بزودی لطف خدا از هر نظر شامل حال تو می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

ناگهان همه چیز برای شما به سر می رسد. این درام در حال نوسان است و شما مطمئن نیستید که آیا همه چیز را به خاطر دارید یا خیر. یکی یکی به مسائل رسیدگی کنید. فقط زمانی به مسائل بپردازید که پیش می آیند. اگر جلو جلو پیش بروید، ممکن است بترسید که مسئله ای پیش آید که نتوانید به آن رسیدگی کنید. روی چیزهای کوچک خودتان را خسته نکنید. برایتان سخت است که احساس آرامش کنید و تصمیمی در مورد رابطه خاصی که در آن هستید بگیرید. شاید شما نیاز به آزادی بیشتری دارید و دوست دارید حس کنید که کسی در کنارتان هست که به هنگام دردسر به شما کمک کند. در حال حاضر، بهتر است که آن را کنار بگذارید و به خودتان استراحت بدهید. امروز نباید سازشگر باشید، به خصوص در محل کار. کار شما این است که از همه دوری کنید و در این شلوغی گم نشوید. به دیگران ثابت کنید که ایده های منحصر بفردی دارید و باید به کارهایتان نظم بدهید و نقشه هایتان را پیاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دل به مهرویی سپرده ای و همه تو را به این خاطر مورد سرزنش و پند قرار می دهند ولی گوش دل تو به این حرفها بدهکار نیست. زیرا او کسی است که لیاقت عشق تو را دارد و تو نیز حاضری به خاطر او دست به هر کاری بزنی. گرچه راهت بسیار مشکل است ولی به امید خدا روزی او را به دست خواهی آورد و او قدر زحمات تو را خواهد دانست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

تمرکز شما امروز بر احساساتتان است، با آنکه تمرکز بر خود برای خودش چالشی محسوب می شود. حس می کنید مانند یویو در دستان کسی هستید. طعمه و قربانی نشوید. موضع خود را مشخص کنید حتی اگر کسی را ناراحت کند. شما مسئول احساسات خود هستید نه احساسات دیگران. شریک شما مردد و آزرده به نظر می رسد. ولی شما با رفتارتان را مسائل را راحت تر و آسانتر نمی کنید. هر دوی شما می خواهید از محدودیت ها و قید و بندهای که بر هم تحمیل می کنید رها شوید. اگر زمانی را به دور از هم سپری کنید، و هر کدامتان کار خودش را بکند، این به شما کمک زیادی خواهد کرد. این باعث می شود که با خودتان ارتباط خوبی برقرار کنید و به رابطه خود نیروی بیشتری بدهید. امروز در شما بیتابی و بیقراری وجود دارد که باعث می شود پس بزنید. باید بدانید که این تغییر انرژی در شما به شما کمک می کند که نسبت به کار و زندگی تان دور اندیش باشید. این انرژی را در بر بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زندگی بی عشق تنها زنده بودن است و هر کسی که عشقی در سر ندارد زندگی هم ندارد. از خوشیهای زندگی لذت ببر. به پند و نصایح بزرگان گوش جان بسپار که برایت سودآور و بی ضرر است. فکر زیاده طلبی مال دنیا را از سر بیرون کن که مال هر قدر زیاد هم که باشد، تمام شدنی است. قصه گنج قارون بهترین گواه بر این مدعاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز حفظ تعادل خیلی آسان نیست، ولی اگر کسی از عهده آن بربیاید، آن شما هستید. نظرات دیگران شما را به چالش می کشد. شما ابزارها و سلاح های زیادی در اختیار دارید. با پذیرفتن این چالش و وارد شدن به بحثی داغ، می تواند چند چیز را یاد بگیرید. به خودتان ایمان داشته باشید. امروز سورپرایزی واقعی از سوی طرف مقابلتان دریافت می کنید. این فرد چیزی نیست که تصورش را می کردید و ممکن است تعجب کنید از اینکه چقدر او را اشتباه شناخته بودید. با این حال، او همنشین خوبی خواهد بود، و البته کمی نامتعارف است. بر عهده شماست که تصمیم بگیرید می خواهید این رابطه را به کجا برسانید. اگر امروز کارهایی باشد که نیاز به نیرو، دقت و نظم داشته باشد، باید در نیمه اول روز به آنها رسیدگی کنید. رویدادهای تصادفی بعهدازظهر تعادل شما را بهم می زنند.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

عمری را به کسب مال و ثروت صرف کرده ای بی آنکه هیچ بهره ای از روزهای خوش زندگی بگیری ولی بدان که زندگی برای آنکه از اندوخته هایت لذت ببری به تو فرصتی نخواهد داد. پیش از آنکه دیر شود از آنچه با رنج و زحمت بدست آورده ای کام دل بگیر که هیچ چیز ابدی و ماندنی نخواهد بود.

مطلب مشابه :   فال امروز دوشنبه 25 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

آرزو نام بازی امروز است. اگر آن را می خواهید می توانید آن را بدست آورید، ولی به راحتی بدست نمی آید. جایزه امروز به کسی می رسد که بیشترین و بزرگترین آرزو را داشته باشد. به اطرافیان خود نشان دهید که می توانید به چه چیزهایی برسید. شما با خواسته ها و اراده محکم و باورنکردنی خود دیگران را تحت تأثیر قرار می دهید. حیات عشقی شما امروز بی هدف به نظر می رسد. شریک زندگی شما یک لحظه یک چیز می خواهد و لحظه دیگری چیز کاملاً متفاوتی می خواهد که حس تعادل و هارمونی شما را بهم می زند. تحت این شرایط، سازش کردن ممکن نیست و شما باید در مورد نیازهای خود جسورتر باشید، حتی اگر از این قضیه ناراحت هستید. نگذارید حال و هوای جدی بخش اول امروز شما را ناامید کند. انرژی کلی امروز با گذشت زمان خوش بینانه تر و سبک تر می شود. از این قضیه به نفع خود استفاده کنید. درگیر روتین روزانه شدن عوارض جانبی چالش برانگیز خودش را دارد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی وارسته و پاکدل هستی. نسبت به دنیا، زمانه و اتفاقات پیرامونت بی اعتنایی و هیچ چیز در دنیا برایت اهمیت آنچنانی ندارد. در خود فرو رفته ای و دور خود را دیواری از تنهایی کشیده ای و از مردم زمانه بیمناکی. پا از حصار خود بیرون بگذار. از آزار دیگران بپرهیز و از دامهای سر راهت به خدا پناه ببر و اگر به تازگی جرقه های عشق در دلت روشن شده در انتخاب، دقت بسیار کن که دل به هر خار و خسی سپردن در شأن تو نیست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز برای شما مثل بازی کردن در مسابقه ای در حیاط منزلتان است. شما هوادارانی دارید که شما را تشویق می کنند و شما قلمرو خودتان را می دانید. از چیزهای کوچکی که برایتان خوب هستند بهره ببرید. نیروی زیادی در کار هست که عجیب است، ولی تا وقتی که کنترل آن را داشته باشید نیرومند است. روی اهداف خود متمرکز بمانید. شاید و خوشبختی واقعی تنها یک قدم کوچک با شما فاصله دارد. امروز همان هیجانی که می خواستید وارد زندگی شما می شود. اگر رویدادی شما را متعجب و شوکه کرده است، می خواهید به نحوی واکنش دهید که نامناسب است. قبل از آنکه کاری افراطی انجام دهید، بهتر است صبر کنید و بگذارید جریان رویدادها عنصری که در نهایت خنده را بجای گریه به صورتتان می نشاند، مشخص شود. رویدادها و جو امروز در محل کار کاملاً به نفع شما نیستند. سعی کنید جلسات مهم یا تصمیمات بزرگ را به روز دیگری موکول کنید. شما در بهترین فرم خود نیستید، پس از دردسر دور بمانید. مطمئن باشید که این بهترین تاکتیک است.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

چنان در دام عشق اسیری که فریاد همه را درآورده ای. بی تاب و تحمل گشته ای و بیقراری می کنی اما اگر چشم کامیابی و موفقیت داری باید صبر و شکیبایی داشته باشی، چرا که به زودی اوضاع بر وفق مرادت خواهد شد. پس خود را از تعلقات دست و پاگیر و وابستگی های بیهوده آزاد کن و خود را مهیای شاهد پیروزی گردان که در راه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز روی کمک دیگران حساب کنید. تبادل اطلاعات در کنار هم قرار دادن تکه های پازل کنار یکدیگر بسیار مهم است. اینکه کارها را خودتان انجام دهید نیز مهم و واجب است، ولی بالاخره باید بدانید که قدم های مهم بعدی نیاز به اطلاعات جمع کردن دارد. داده ها و اطلاعات را جمع آوری کنید و آنها را در موقعیت فعلی به کار ببرید. سربار دیگران نشوید. هم شما و هم عشقتان به کمی هیجان نیاز دارید. اگر آنقدر سرتان شلوغ بوده که نتوانستید تفریح کنید، این خودش را با رفتار بد و آزردگی نشان می دهد. پس لازم است که هر دوی شما از مسئولیت هایتان فاصله بگیرید و کاری جسورانه و سرگرم کننده انجام دهید. این درخشش و شادی را به چشمان شما برمی گرداند. امروز صبح شما نقشه ها و برنامه های خوبی می ریزید و عصر به این نتیجه می رسید که نقشه کشیدن و حرف زدن در مورد آن از انجامش راحت تر است. رویدادهای غیرمنتظره تا آخر روز، هرج و مرج زیادی ایجاد می کنند. پس باید خودتان را با آنها تطبیق دهید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نیتی در سر داری که بهتر است از انجام آن صرف نظر نمایی، چرا که انجام این نیت برای تو جز غم و اندوه به ارمغان نخواهد آورد و هرگز نخواهی توانست به مراد خود برسی. پس بهتر است بیش از این در این کار اصرار نکنی و روش بهتری را به کار گیری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز روزی عالی برای شماست که جشن بگیرید. عزت نفس شما بالا و قوی است. چیزهای خوب و زیبایی به سمت شما جاری می شود. شما از روحیه خوبی که دارید و افراد جالبی را به سمتتان جذب می کند لذت می برید. هیچ محدودیتی در شادی امروز نیست. چیزی که باید مراقبش باشید خودخواهی و خودپسندی است. به خودتان ببالید ولی زیاده روی نکنید. امروز شما درک می کنید که رابطه شما با فردی به درمان نیاز دارد. بعضی مسائل امروز پیش می آید که باید هر دوی شما آنها را پنهان نگه دارید یا حداقل نادیده بگیرید، با آنکه می دانید که کیفیت عشق شما را به خطر می اندازند. تأخیر نکنید و هر کاری بکنید تا این موانع را از سر راه بردارید و به خودتان شانس دیگری برای حیات رمانتیک بدهید. امروز بخاطر اینکه چندین بار نظرتان را عوض کرده اید، فردی به شما سخت می گیرد و از شما ناراحت می شود. نگذارید او شما را ناراحت و ناامید کند. لزومی ندارد که خودتان را دست کم بگیرید یا بگذارید دیگران شما را دست کم بگیرند فقط بدین دلیل که دائماً نظرتان را عوض می کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

تمام وجودت از عشق به معشوقی آکنده است و در فکر و اندیشه ات جایی برای هیچ کس جز او نیست. گویا این عشق با جانت درآمیخته. اما بدان که در راه عشق همیشه مشکلاتی وجود دارد که با صبر و شکیبایی حل خواهد شد. پس بجای بی قراری، شکیبایی به خرج بده که نیکوترین کارها در رسیدن به مقصود است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

احساسات شما امروز عجیب و غریب می شوند. برایتان سخت است که روی چیزی تمرکز کنید. همه چیز خیلی سریع از موضوعی به موضوع دیگری تغییر می کنند. دیگران نسبت به احساسات شما محبت و توجه نشان نمی دهند، پس انتظار این موضوع را نداشته باشید. با این کار فقط خودتان را ناامید می کنید. روز بهتری خواهد بود اگر بیشتر روی منطق تان و نه دلتان تمرکز کنید. امروز رمانس شما هیجان را تجربه می کند. شما مطمئن نیستید که تا چقدر می توانید به فردی که امروز با او آشنا می شوید اعتماد کنید، ولی در عین حال او را کاریزماتیک، اسرارآمیز و جذاب می یابید. اگر مدتی است که تنها هستید، نمی توانید در مقابل جذابیت او مقاومت کنید و دوست دارید که فوراً عاشق شوید. کار پژوهشی که امروز صبح انجام می دهید تا بعدازظهر پاداش خوبی خواهد داشت. مستقیماً و با اعتماد به نفس با افراد روبرو شوید. اگر مستقیماً به حقیقت ماجرایی بپردازید، برایتان بهتر است. یافته های خود را با دیگران در میان بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تو که انسان ساده و پاکی هستی باید در انتخاب دوست دقت بیشتری کنی هرکه مال بیشتری داشت دوست بهتری نخواهد بود از آنان که پلیدیهای وجودشان را با استفاده از پول و مقام می پوشانند برحذر باش که دوستی با آنان جز حسرت عاقبتی به بار نخواهد آورد. اگر برای کسی کاری انجام دادی اجر آن را ضایع نکن و ثوابش را از خدا بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز باد موافق زیادی به سمت قایق شما می وزد، پس دو دستی سکان این قایق را بچسبید. رادار شما هر سمتی را نشان بدهد، باید به همان مسیر بروید. وقتی راه افتادید و در مسیر قرار گرفتید، دیگر تغییر مسیر برایتان سخت می شود، پس قطب نمای خود را درست تنظیم کنید. به سفر خود ادامه دهید و با تمام سرعت پیش بروید. امروز شما باید بیرون بروید و کارهایتان را خودتان انجام دهید و از رابطه فعلی خود کمی فاصله بگیرید، زیرا این رابطه اخیراً برایتان مشکل ساز شده بود. این نیاز به تنهایی درک شما از کل ماجرا را متحول می کند. شما نمی خواهید اشتباهات قبلی را تکرار کنید. در محل کار باید شتاب خود را کم کنید و قبل از تصمیم نهایی همه گزینه ها را بررسی کنید. گرایش شما این است که تصمیمی فوری بگیرید که مدتی بعد نتیجه معکوس می دهد. قبل از هر قدم بزرگ با دیگران مشورت کنید.

 

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اگر از دستت کاری برای کسی بر می آید هرگز کوتاهی نکن تا خدا نیز تو را در کارهایت یاری نماید. بیماری تو بیماری جسم نیست، روحت آزرده شده است. بهترین تجویز برای تو این است که زندگی را آسان بگیری، غم و غصه ها را کوچک ببینی و سعی کنی از شادی های زندگی هرچند هم که اندک باشد لذت ببری تا از این حالت کسالت و خمودگی خارج شوی.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE