خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۳ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۳ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۳ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۳ بهمن به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 3 بهمن 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۳ بهمن ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اگر بخواهید به از این شاخه به آن شاخه پریدن خود ادامه دهید ناگهان متوجه خواهید شد که به هیچ جایی نخواهید رسید. به جای این که همزمان خودتان را درگیر چندین کار مختلف بکنید، بهتر است امروز انرژی خود را روی یکی از این کارها که اولویت بیشتری دارد متمرکز کرده و آن را به انجام برسانید. اگر در کارهایتان دچار مشکلی شده اید بد نیست به پایه رجوع کرده و ببینید اگر مشکلی ریشه ای وجود دارد ابتدا آن را حل کرده و سپس به مسیرتان ادامه بدهید. شاید فکر کنید که با تکیه به عقاید شخصیتان می توانید از پس مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان بربیایید. ولی باید بپذیرید که اگر اشتباهی کرده اید اولین قدمی که باید برداشته شود عذرخواهی کردن است.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زندگی سختی داشته ای و رنج بسیار کشیده ای. اما بشارت باد بر تو که دوران درد و رنج و غصه به زودی سر خواهد آمد. اگرچه تاکنون روی خوشی را ندیده ای، اما همچنان امیدوار باش چرا که نیک بختی و سعادت در راه است و به زودی به کلبه غم و اندوه تو پای خواهد گذارد و خانه ات را روشنی و جلا می بخشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

از اول صبح برای تمام روزتان برنامه ریزی کنید و ببینید چه کارهایی را باید به انجام برسیانید. اکنون زمان خوبی برای انجام کارهایی است که به توجه زیاد شما نیاز دارند و با جزئیات زیادی همراه هستند. یادتان باشد که در رابطه با برخی از کارهایی که دارید انجام می دهید محدودیت های مختلف از جمله محدودیت های زمانی وجود دارند پس این محدودیت ها را در نظر گرفته و بر اساس آنها پیش بروید. حواستان به کار خودتان باشد و اجازه ندهید که دیگران تمرکزتان را بهم بزنند. مسئولیت هایی که در مقابل اعضای خانواده تان دارید شما را درگیر کرده اند و شاید نتوانید به درستی به مسئولیت های اجتماعیتان رسیدگی کنید، ولی نگذارید حس تنبلی و یا نا امیدی مانع انجام وظایفتان شود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

برنامه ریزی برای آینده درست به اندازه رسیدگی به مسئولیت ها و وظایف فعلیتان اهمیت دارد ولی در حال حاضر آنقدر سرتان گرم درگیری ها و کارهای روزمره تان است که وقت زیادی برای پرداختن به آینده نمی گذارید. به این که از اینجا به کجا می خواهید برسید فکر کنید و برنامه هایی دقیق برای رسیدن به اهدافتان بچینید. باور کردن رویاهایتان اولین قدم به سوی رسیدن به آنهاست. برای این که خودتان را با انرژی وضعیتی که در آن هستید هماهنگ کنید شاید لازم باشد که روش فکر کردنتان را کمی تغییر دهید. کارها را نیمه کاره رها نکنید، یا کاری را شروع نکنید و یا اگر شروع کردید تا آخر راه پیش بروید. این موضوع به ویژه در مورد روابط عاطفیتان صدق می کند.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسانی قدرشناس هستی و اگر از کسی محبت ببینی تا پایان عمر فراموش نخواهی کرد. در کار خود پابرجا و مصمم هستی و همین صفت نیکو تو را در کارهایت یاری نموده است. اگر از سوی او بی میلی و بی اعتنایی می بینی واقعی نیست بلکه شیوه دلبری و دلداری است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

یک نقشه حساب شده همان چیزی است که نیاز دارید تا مورد تحسین و تایید بالا دستی های خود قرار بگیرید. شما بهترین راه ممکن برای پیشروی را می دانید و اکنون تنها چیزی که لازم دارید این است که اعتماد به نفس کافی داشته باشید تا ایده هایتان را به مرحله اجرا بگذارید. امروز شروع کردن کارهای جدید برای شما راحت تر از معمول خواهد بود چرا که قلب و مغزتان در هماهنگی با یکدیگر کار می کنند. از طرفی تمایل چندانی به ایجاد تغییر در برنامه هایتان ندارید و از طرفی هم وسوسه شده اید پروژه ای که مدت هاست درگیر آن بوده اید ولی به نتیجه دلخواهتان نرسیده است را رها کنید، ولی عاقلانه تر این است که به راهتان ادامه بدهید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تا زمانیکه انسان در موقعیتی مناسب قرار دارد دوستان بسیاری در دور و برش هستند اما دوست خوب کسی است که در زمان تنگدستی و موقعیتهای نامناسب در کنار انسان بماند. چنانچه مسافرتی به شما پیشنهاد گردید حتما استقبال نمایید که نفع شما در آن است، اما در حساب و کتاب خود دقت بسیار کن و از مال حرام بپرهیز که چون آتش زندگی انسان را می سوزاند.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز ممکن است از روی حس وظیفه شناسی فکر کنید که باید برای یکی از اعضای خانواده و دوستانتان کاری را انجام دهید. سعی کنید اگر کسی راه خودش را گم کرده و در مورد این که کجای این دنیا ایستاده و چه باید بکند دچار بحران شده است کمک کنید. نگرانی شما برای دیگران نشان دهنده حس نوعدوستی شما است و این که باید این حس را در درون خود تقویت کنید. خودتان را با همه موقعیت های خوبی که در دسترس دارید درگیر نکنید، وگرنه وقت و انرژی کافی برای به نتیجه رساندن همه آنها را نخواهید داشت. همه گزینه های موجود را به دقت بررسی کرده و  به حرف قلبتان گوش کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

خودت خوب می دانی که او هرچه می کند در شان و مقامش است و زیبنده شخصیتش. پس اعتراض تو بی مورد است. تو گر طاووس می خواهی باید جور هندوستان کشی. هوشیار باش که این روزها او قصد امتحان و محک زدن تو را دارد و تو باید از این امتحان سربلند و پیروز بیرون آیی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

برای رسیدن به موفقیت قبل از هر کاری باید هدف خود را به طور دقیق مشخص کنید و هر چیز دیگری که انرژی شما را بیهوده هدر می دهد از برنامه خود حذف کنید. کار کردن همراه با کسانی که جهت فکری متشابه با شما دارند باعث می شود در رسیدن به اهدافتان موفق تر باشید. ممکن است از روی حس وظیفه شناسی فکر کنید که باید برای یکی از اعضای خانواده و دوستانتان کاری را انجام دهید. اگر کسی راهش را گم کرده و در مورد این که چه باید بکند دچار بحران شده است کمک کنید. امروز باید به مشکلی که در رابطه عاطفیتان وجود دارد رسیدگی کنید؛ از طرفی ذهنتان درگیر این است که چگونه احساسات خود را بیان کنید و از طرفی هم دوست دارید بعضی چیزها را در دل خودتان نگه داشته و به زبان نیاورید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

کسان بسیاری در زندگیت وجود دارند که سعی می کنند تو را وادار کنند از عشقی که در دل داری صرف نظر کنی، اما تو راضی به ترک عشق خود نمی شوی. از مال دنیا و موقعیت های اجتماعی خود در راه این عشق گذشته ای و مصمم و پابرجا ایستاده ای. بدان که بزودی لطف خدا از هر نظر شامل حال تو می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز فکرتان آزاد و راحت است، ولی عمل کرن به افکارتان کار سختی خواهد بود. به نظر می رسد که قدرتی محدود کننده دارد جلوی شما را می گیرد و حسی در درونتان وجود دارد که باعث می شود به محافظه کاری روی بیاورید و در مورد هر فکری که در سرتان است احتیاط داشته باشید. از این فرصت استفاده کنید تا وظایفی که به حواس جمع و احتیاط نیاز دارند را به انجام برسانید. اگر در فعالیت های گروهی شرکت دارید سعی کنید خودتان را با دیگر اعضای گروه هماهنگ کرده و از حرف هایی که می شنوید ناراحت نشوید. به احتمال زیاد این حرف هایی که شما را آزرده خاطر کرده اند بدون هیچ قصد و غرضی بیان شده اند و دلخوری شما ناشی از حساسیت بیش از حدتان است.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

گر مراد تو شکفته خواهد شد اما به شرط آنکه صبر و تحمل بسیار داشته باشی و عزمت را جزم کنی و در راهی که انتخاب کرده ای قدم بگذاری. تصمیمت را عملی کن و طمع مکن که کاری بهتر از این پیدا نخواهی کرد. بی هیچ شک و تردید جلو برو که سعادت در انتظار توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز رفتارهای شما آنقدر که خودتان انتظار دارید باعث جلب توجه دیگران نخواهد شد. خودتان را درگیر کارهایی که برای شما نتیجه ای به همراه نخواهند داشت نکنید. با اصرار کردن به انجام شدن کارها به آن روشی که شما انتظار دارید تنها در هر کاری که می خواهید انجام دهید برای خودتان دشمن های سرسخت درست خواهید کرد. دقیقا به همان اندازه ای که نیاز است در کارهایتان نظم و ترتیب و حس مسئولیت پذیری دارید و می توانید در انجام کارهایتان نسبتا موفق باشید. امروز برای این که بتوانید در کارهایتان به موفقیت دست پیدا کنید باید با فکر، وجدان کاری و احتیاط پیش بروید. بی دلیل با عشقتان بداخلاقی نکنید، او دقیقا نمی داند چه چیزی باعث ناراحتی شما شده است.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از زندگی و مشکلات آن به شدت گله مندی و از کرده ی خود پشیمان. باید بدانی که زندگی مملو از سختی ها و مشکلات است و مرد راه کسی است که با مشکلات مبارزه کرده و بر آنها غلبه کند. تو جوهر این کار را داری. تنها باید بر خود مسلط شوی و عنان زندگی را به دست بگیری. مطمئن باش که در انجام نیت خود موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز دلتان می خواهد برنامه های قبلیتان را کنار بگذارید تا هدف بزرگتر و بهتری که در سرتان دارید را دنبال کنید. این حس بیشتر از ماجراجویی و هیجان طلبی شما ریشه می گیرد، ولی در حال حاضر حفظ کردن زندگیتان در حالت تعادل استراتژی صحیح تری است. داشتن انتظارات بیش از اندازه باعث خواهد شد فرصت هایی که در اختیار دارید را از دست بدهید. به جای این که امنیت مالی و عاطفی خود را به خطر بیندازید با برنامه و حساب شده قدم بردارید. رویاهایتان را دنبال کنید، ولی وظایف و مسئولیت های فعلی خودتان را نیز انجام دهید. به وعده و وعیدهایی که به دیگران داده اید وفادار بمانید و به حرف هایی که زده اید عمل کنید، این موضوع شامل رابطه عاطفیتان نیز می شود.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

کسی که او را بسیار دوست می داشتی بی علت تو را ترک کرده و اندوه این فراق تو را بی تاب کرده است و زندگی را برایت تیره و تار نموده. بی وجود او توان انجام هیچ کاری را نداری و از دست کسی هم کاری برایت ساخته نیست. بهترین درمان برای تو کار و فعالیت است تا اندوهت را تسکین دهد. برای بدست آوردن او که از دست رفته از خدا مدد بجوی و به او توکل کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

این که امروز بخواهید با حرف زدن از زیر کارها و وظایفتان در بروید اصلا فکر خوبی نمی تواند باشد و باعث دلخوری دوستان و اطرافیانتان خواهد شد. در واقع وقت آن رسیده است که مسئولیت کارهایتان را خودتان به عهده بگیرید. بهتر است زمانی را که صرف در رفتن از زیر کارهایی که باید انجام دهید می کنید برای انجام دادن آن کارها به کار بگیرید. برای چیزهایی که قابل کنترل هستند و توانایی اش را دارید برنامه ریزی کنید، ولی این را هم به یاد داشته باشید که نیروهایی مخفی وجود دارند که می توانند در کار شما مانع ایجاد کنند، تنها کاری که از دست شما در این مورد بر می آید این است که حواستان را خوب جمع کرده و خونسردی خود را حفظ کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به زودی به مراد و مطلب خود خواهی رسید و جهان به کامت خواهد شد. از یک دوست پیامی دریافت خواهی کرد که شادمانت می کند. به خاطر عشق و صداقتی که در دل داری بلند آوازه می شوی. نگران آینده نباش و قدم از راه راست بیرون نگذار تا از نعمتهای بی پایان خداوندی بهره مند شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز ممکن است این طور به نظرتان بیاید که دیگران دارند چوب لای چرخ شما می گذارند، ولی در واقع آنها تنها دارند وظایف خود را انجام می دهند. با این حال انگار که فرشته های نجات می خواهند به شما در انجام کارهایتان کمک کنند و از جاهایی که خودتان هم نمی دانید به شما کمک می شود. آرامش خود را حفظ کرده و کمی به آنچه در اطرافتان می گذرد فکر کنید. امروز روز خوبی برای بیان احساسات عاشقانه می تواند باشد، در بیان احساس خود صداقت داشته باشید و دریچه قلبتان را به روی طرف مقابلتان باز کنید، ولی در انجام این کار زیاده روی نکنید. اگر در این کار زیاده روی کنید در طرف مقابلتان اثرات منفی ایجاد خواهید کرد و او به صداقت شما شک خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

داشتن فعالیت بدنی به شما کمک خواهد کرد که اعصاب خودتان را آرام کنید، اگر وقت کافی برای ورزش کردن ندارید هم اشکالی ندارد. بخشی از مسیر رفتن به محل کارتان را پیاده بروید و یا کارهای عقب افتاده منزل را انجام دهید. امروز اگر کمی فکر کنید متوجه خواهید شد که دیگران کلید اصلی حل مشکلاتتان هستند. فکر نکنید که باید خودتان به تنهایی از پس تمام مشکلات بر بیایید و راه حل آنها را پیدا کنید. از کسانی که در رابطه با مشکل شما حرفی برای گفتن دارند و یا کاری از دستشان بر می آید کمک بخواهید. اگر در مورد رابطه عاطفی خود نیازهایی دارید که برآورده نمی شوند آنها را خیلی دقیق و با جزئیات با شریک زندگی خود در میان بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

به تازگی به کامیابی های بزرگی رسیده ای که حاصل دوران رنج و صبر و پایداری شماست. روزگار به شما روی خوش نشان خواهد داد و شما به بزرگی و منزلت خواهید رسید، اگر همتی بلند داشته باشید و در تمامی کارها از خود صبر و شکیبایی نشان دهید و دعای خیر دیگران بدرقه راهتان باشد.





همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد نظرات
1 تعداد پاسخ ها
0 فالوور ها
 
جالب ترین نظرات
داغترین نظرات
2 نویسنده نظر
مجله فارسی پرمگOmid نویسنده آخرین نظرات
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بالاترین رای
به من اطلاع بده
Omid
مهمان
Omid

تشکر از فالهای خوبتون من هر روز میخونمش وبسیار لذت میبرم. :good:

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A