خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز پنجشنبه ۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال امروز ۳ تیر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز پنجشنبه 3 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز پنجشنبه ۳ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز روزی معرکه برای دل به دریا زدن و سرمایه گذاری کردن است. شانس و شکوفایی در آینده شما هست و شما فرصت اتخاذ تصمیمات مالی بسیار سودآور را دارید. حس ششم شما درست در راستای آنچه باید انجام دهید است. بهترین معامله ممکن را انجام دهید و آینده امن و خوبی برای خودتان و سرمایه گذاری تان درست کنید. شاید فکر کنید این انتخاب را پیش رو دارید که چگونه به موقعیت خاصی در مورد حیات عشقی تان واکنش نشان دهید. با انرژی امروز، یا رویکردی جدی در پیش می گیرید یا شریک زندگی تان را بخاطر روشش برای سر و کله زدن با موقعیت خاصی مورد انتقاد قرار می دهید یا شاید اصلاً فکر کنید که اتفاق مهمی نیفتاده و فقط به این موقعیت بخندید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

سلام الله ما کر اللیالی***و جاوبت المثانی و المثالی

علی وادی الاراک و من علیها***و دار باللوی فوق الرمال

تعبیر: با ناله و زاری کار به جایی نمی برید دست به دعا بردارید و به خیل بندگان اشفته حال بپیوندید. باقی عمل خویش را که طولانی است به خوبی سپری می کنید. اگر زیان دیده اید در جایی دیگر مالی به شما می رسد. برای رسیدن به حاجاتتان غیر از خدا پیش کسی دست دراز نکنید که به بدنامی ان نمی ارزد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز کلید موفق شدن این است که حال و هوای پایداری و ثبات را حفظ کنید. اگر دیگران شما را زیاد بلندپرواز ببینند، در مورد اینکه به شما اعتماد بکنند یا نکنند تردید می کنند. سعی کنید هرچه در توانتان است انجام دهید تا موقعیت تان بهتر شود. شما بعداً به حمایت دیگران نیاز پیدا می کنید. پایه خوبی بسازید تا بتوانید روی آن کار کنید. امروز شما در مورد فردی که می خواستید با او رابطه ای تشکیل دهید دو دل می شوید، فقط بدین دلیل که او واکنش های بسیار عجیبی به شما می دهد. از طرفی، او را مایه خوشحال و سرگرمی و شادی می دانید و از طرف دیگر، رفتار او را گاهی بسیار رنجش آور و آزاردهنده می دانید. فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا این فرد ارزشش را دارد یا خیر.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دلی که غیب نمای است و جام جم دارد***ز خاتمی که دمی گم شود چه غم دارد

به خط و خال گدایان مده خزینه دل***به دست شاهوشی ده که محترم دارد

تعبیر: تو که خودت به همه چیز واقف هستی پس چرا غصه می خوری. کاری نکن که احترام خودت را از دست بدهی. سرمایه ی اندک تو تبدیل به بزرگترین سرمایه ها خواهد شد. و این بخاطر تدبیر و عقل خودت می باشد. تو از خدا طلب کن او هم به تو کرم می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز روز سرزندگی و سرحالی شماست. احساسات شما باعث می شوند که با دیگران لحظات شاد و مطلوبی داشته باشید. سرعت امروز کمی آهسته و کند به نظر می رسد، ولی می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. همه جزئیات را با دقت بررسی کنید و سعی کنید جزئیات هیچ معادله ای را از نظر نیندازید. می توانید از حالت باثبات و مهربانانه ای که وجود دارد لذت ببرید و دیگران را به سمت خود جذب کنید. حس شوخ طبعی یک چیز است، ولی گاهی نتیجه معکوس می دهد. بعضی افراد نسبت به نظرات فی البداهه و شوخی آمیز حساس هستند و فرد مورد نظر که شما البته او را بسیار تحسین می کنید، این نکته را بر علیه خود برداشت می کند. بهتر است که در آینده بیشتر حواستان به چیزهایی که می گویید باشد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند***آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند

دردم نهفته به ز طبیبان مدعی***باشد که از خزانه غیبم دوا کنند

تعبیر: ناامید نباش. دست روی دست گذاشته ای در صورتی که باید خودت همت کنی و خداوند هم به تو کمک می کند. جفا پیشه نباش. کسی که فتنه ها را به پا کره به زودی رسوا می شود. حسودان نمی گذارند تو به مراد دلت برسی. گاهی هم وقت خود را صرف عبادت کن تا رضای خداوند شامل حالت شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

احساس می کنید که انگار به دیواری آجری برخورد کرده اید. احساسات شما امروز خفه شده اند و شما متوجه می شوید که لجوج تر از همیشه شده اید. نیروی بزرگ و مطلوبی وجود دارد که می توانید امروز از آن استفاده کنید، تا وقتیکه حس ششم خود را آزاد بگذارید و به آن میدان بدهید. هرچه کمتر به دنبالش بروید، بیشتر به سمت شما می آید. چیزی شما را وامی دارد که اقدامی صورت دهید. شما یک نظر یا حرف را زیادی شخصی می کنید، در حالیکه اصلاً منظور از این حرف انتقاد نبوده است. عشق شما هنوز متوجه نشده است که شما چقدر حساس و زودرنج هستید و فکر کرده بود که حرفش خنده دار است. برای آنکه رابطه شما نتیجه دهد، باید به او یاد دهید که چه چیزی قابل قبول است و چه چیزی قابل قبول نیست.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ای صبا گر بگذری بر ساحل رود ارس***بوسه زن بر خاک آن وادی و مشکین کن نفس

منزل سلمی که بادش هر دم از ما صد سلام***پرصدای ساربانان بینی و بانگ جرس

تعبیر:  انتظار زیاد کشیده ای. نمی دانی که آیا او هم تو را دوست دارد یا نه آیا می خواهد تو را ببیند. اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. منتظر باش خبر بسیار خوبی به تو می دهند و تو مورد لطف کسی قرار می گیری.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز به دنیا لبخند بزنید. برای چیزهایی که دارید و افرادی که دور و برتان هستند خدا را شاکر باشید. حس گرمی و آرامش درونتان را تقویت کنید و عشق خود به دیگران را افزایش دهید. اکنون زمان خیلی خوبی برای شماست تا از سرزندگی و دلخوشی امروز استفاده کنید و آنچه در ذهن دارید را بدست آورید. فطرت واقعی خود را با تمام سلول های بدنتان بجوئید و ببینید که چطور فرصت ها به سر و رویتان می ریزند. اگر امروز برای اولین بار سر قرار می روید، نگذارید که نظر یا حرف تحقیرآمیز کسی شما را ناامید کند. شاید شما درست متوجه نشده اید که او چه می گوید، زیرا در حال حاضر کمی عصبی هستید و آرامش ندارید. به او فرصت بدهید تا ببینید که آیا مصاحبت و معاشرت با او خوب است یا خیر. زیاده روی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

ای همه شکل تو مطبوع و همه جای تو خوش***دلم از عشوه شیرین شکرخای تو خوش

همچو گلبرگ طری هست وجود تو لطیف***همچو سرو چمن خلد سراپای تو خوش

تعبیر: تصمیم تان عجولانه است. فریب ظواهر را خورده اید و تمام فکر و ذکرتان را مشغول کرده استو همه ی کارهای مهم زندگی را فراموش کرده و به دنبال مقصود خود به راه افتاده اید. هر چند که کمی مردد هستید ولی حاضرید دست به سوی خطر دراز کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز بهترین روز برای جوک و شوخی های عملی نیست. پس بی خیالش شوید. به خانه نزدیک بمانید. از انجام کارهایی که مطمئن هستید می توانید خوب انجام دهید امنیت بجوئید. تابلویی به دیوار بیاویزید یا شام باشکوهی بپزید. می توانید با لبخندتان به دیگران الهام بدهید. اگر افکار شما در راستای افکار جمع نیست، عقب نکشید و ناراحت نشوید. این علامت حاکی از آن است که شما باید زمان را به تنهایی بگذرانید. انرژی امروز برای ایجاد عدم توافق بین شما و عشقتان کافی است و اگر مراقب حرف هایتان نباشید حتماً این اتفاق می افتد. اگر اخیراً پروژه بزرگی را شروع کرده بودید، هر دوی شما محدودیت زیادی داشتید که امروز خودش را نشان می دهد. این را شناسایی کنید و به خودتان فرصت تمدد اعصاب بدهید. آماده باشید که جنبه مثبت و خنده دار چیزها را هم ببینید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

ای که مهجوری عشاق روا می داری***عاشقان را ز بر خویش جدا می داری

تشنه بادیه را هم به زلالی دریاب***به امیدی که در این ره به خدا می داری

تعبیر: چرا با آزار دادن دیگران لذت می برید و می خواهید بندگان خدا را از هم جدا کنید. اگر می خواهید به آب زلال محبت دست پیدا کنید بهتر است برای وصل دیگران کوشش کنید. از دیگران دل می برید ولی جفا می کنید. سعی کنید دل دیگران را هم برای خودتان حفظ کنید. دیگر خودنمایی کافی است اگر غمگینید تقصیر خودتان می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز با شما مخالفت های زیادی می شود، ولی سعی کنید زیاد درگیر آنها نشوید. کلید موفقیت شما این است که ذهنتان آرام باشد و دیدگاه مثبتی داشته باشید. امروز روزی است که برای شما تعادل زیادی می آورد و شما جنبه های دیگر را نیز درک کرده و به آنها احترام می گذارید. به آنهایی که فداکاری هایی انجام می دهند تا زندگی راحت تری داشته باشید کمک کنید و از آنها تشکر کنید. امروز بدون داشتن حس شوخ طبعی به هیچ جایی نمی رسید. اگر بتوانید لبخند به لب عشقتان بیاورید، حتی اگر در درون ناراحت هستید و با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنید، این کمک زیادی به حفظ تعادل بین شما می کند. شاید اتفاقی که افتاده زیاد هم مهم نباشد، پس نگذارید زیاد بر شما تأثیر بگذارد. زندگی خیلی کوتاه است.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

ای که بر ماه از خط مشکین نقاب انداختی***لطف کردی سایه ای بر آفتاب انداختی

تا چه خواهد کرد با ما آب و رنگ عارضت***حالیا نیرنگ نقشی خوش بر آب انداختی

تعبیر: انسانی عادل و حق بین هستید دل و زبانتان یکی است. اگر کسی خوبی در حق تان کند چند برابر جواب آن خوبی را می دهید. حجب و حیاء شما فرشتگان را حیران می کند. هر چیزی را که طلب می کنید آنا” به دست خواهید آورد. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

تکه های پازل امروز شاید سر جایشان قرار نگیرند و شاید شما اصلاً دلیلش را ندانید. بخاطر چیزی که هنوز خوب درکش نکرده اید به خودتان استرس ندهید. امروز کلید انجام کارها گوش دادن است. هر دو طرف باید اصلاحاتی صورت دهند، ولی این تنها در صورتی ممکن می شود که هر دو طرف گوش هایشان را باز کنند و دیدگاه یکدیگر را بشنوند. امروز مکالمه ای با عشقتان خواهید داشت که هم خنده دار و هم بسیار نیش دار است. ظاهراً تا حالا فهمیده اید که باید در مورد مسئله خاصی که مدتی است شما را اذیت می کند با او حرف بزنید. ولی روشی که انتخاب می کنید یک دنیا تفاوت دارد. کمی خنده می تواند کمک عظیمی به حل مشکلتان بکند.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز روز بسیار سازنده و مفیدی است. شما در فضای خوبی قرار دارید که می توانید از این نقطه کار کنید و این به تلاش های شما کمک خواهد کرد. امروز روزی عالی برای بررسی روندهای بلندمدت در زنگی تان است. ۵ تا ۱۰ سال آینده زندگی تان را مد نظر قرار دهید و در مورد کارهایی که بر آینده شما اثر می گذارند فکر کنید. قبل از پیشروی بیشتر برنامه ریزی کنید. حتی در مورد گفتن آن جوک هایی که به راحتی به زبانتان جاری می شوند فکر هم نکنید. انرژی امروز نشان می دهد که آزار دادن و ناراحت کردن فردی که قرار است با او تا آخر عمر باشید خیلی آسان است. بنابراین وقتی رابطه شما در چنین موقعیت حساسی قرار دارد، عاقلانه است که عقب بکشید. بجای اینکه به او بخندید با هم بخندید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد***کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد

خاک وجود ما را از آب دیده گل کن***ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد

تعبیر: خود را کوچک نشمار. تو فرد بسیار بزرگ و کاردانی در جامعه خواهی شد. در همه حال رو به سوی خدا بیاور که در عین ناامیدی فقط اوست که به تو امید می بخشد. بشارتی به تو می دهند که دل ویران تو را تبدیل به عمارت می کند وقت مناسبی پیش آمده تا از یک معامله سود کلانی ببری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

بین دنیای قدیم و جدید امروز جنگی وجود دارد. دیدگاه قدیمی و سنتی بر احساس غالب شما تأثیری قوی دارد. این احساس وقتی که می خواهید رویکرد انقلابی تر و غیر متعارف تری به زندگی داشته باشید مشتی به صورتتان می زند. ببینید که چه درسی می توانید از گذشته بگیرید تا آینده را بسازید. انرژی امروز نشان می دهد که شما باید بین جوک های نیش دار و تلخ که البته علاقه زیادی هم به آنها دارید و صداقت و رک گویی، تعادلی برقرار کنی. اگر سر قراری می روید، شاید طرف مقابل شوخ طبعی شما را درک نکند، پس عاقلانه تر است که این نوع نظرات را کنار بگذارید و بجای آن از گفتگو و مکالمه ای جالب و مؤدبانه لذت ببرید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر***بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر

خرم آن روز که با دیده گریان بروم***تا زنم آب در میکده یک بار دگر

تعبیر: فرصت های از دست رفته را می خواهی جبران کنی. سبب ساز است و تو موفق خواهی شد. فکر می کنی کسی قدر تو را نمی داند و کارهایت خریداری ندارد اما ناراحت نباش، سرنوشت تو تغییر پیدا می کند، با همت خود می توانی این مسئله را ثابت کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز افراد کمی کله شق و لجوج می شوند. توانایی شما با سازگاری با این افراد به امتحان گذاشته می شود. افراد دور و بر شما احتمالاً می خواهند که شما جنبه مهربان و نرم خود را نشان دهید. گوش شنوا برایشان داشته باشید و شانه ای برای گریه کردن به آنها ارائه دهید. آهسته و پیوسته پیش بروید و زیاد در چشم نباشید. هرچه خاکی تر باشید، راحت تر می توانید با افراد کنار بیایید. حیات عشقی شما امروز به دوز شوخ طبعی شما خیلی خوب واکنش می دهد، ولی تنها چیزی که نباید داشته باشید طعنه و تمسخر است. انرژی امروز به معنای آن است که خطی که بین شما دو نفر بود باریکتر شده است و این به بهتر شدن وضعیت رابطه شما کمکی نمی کند. اگر به هر دلیلی ناراحت و آزرده شده اید، بهتر است که ناراحتی خود را مستقیماً بیان کنید و مشکل ایجاد نکنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

تعبیر: ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

وقتی از پله های ترقی بالا می روید، باید پله به پله بروید. دو پله یکی کردن امروز منجر به عقب افتادن می شود. عجله کردن و شتاب در کارها باعث می شود که در پروژه ها و کارهای شما حفره هایی بوجود بیاید. کارها را کامل انجام دهید و مطمئن شوید که هر قدمی که برمی دارید با دقت برداشته اید. جزئیات را نادیده نگیرید. امروز باید بعد از دوره پرتلاشی که داشته اید و شما و عشقتان سعی کرده اید که بعضی مسائل را حل کنید، احتیاج به زمانی برای استراحت دارید. برای این کار، بهتر است که هر دوی شما برای ناهار یا شام بیرون بروید یا بلیت نمایش کمدی بگیرید و کمی تفریح کنید. ناراحتی و خستگی خود را سر هم خالی نکنید، زیرا این کار باعث می شود همه پیوندها و موفقیت هایی که در رابطه خود بدست آورده اید از بین برود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

فاش می گویم و از گفته خود دلشادم***بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم

طایر گلشن قدسم چه دهم شرح فراق***که در این دامگه حادثه چون افتادم

تعبیر: بسیار انسان وارسته و با ایمانی هستید و جز بندگی خدا را نمی پذیرید. بارها از دام شیطان به سلامت رهایی پیدا کرده اید. جای شما بهشت برین است. جز خدمت به خلق به چیز دیگریفکر نمی کنید. مورد امتحان الهی قرار گرفته اید. سعی کنید مثل همیشه سربلند از این آزمون بیرون بیایید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A