خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۳ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۳ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۳ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال حافظ امروز ۳ آبان ۱۳۹۵

فال روزانه،فال امروز سه شنبه 5 آبان 94
فال روزانه،فال امروز سه شنبه ۵ آبان ۹۴

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز بسیار تمایل دارید کارهای هیجان انگیز و جالب انجام دهید. فعالیت های پویا و پرتحرک که بسیار از آنها لذت می برید و احساس سرخوشی به شما می دهد. اگر در حال حاضر در شرایط خسته کننده ای قرار دارید، به راه هایی فکر کنید که کمی تنوع به زندگی روزمره شما اضافه کنند. به طور مثال، می توانید بحث پر حاشیه ای راه بیندازید و واکنش دیگران را ببینید. امروز به طور ناگهانی رابطه رمانتیک شما دچار تغییر می شود. رابطه آزاردهنده قبلی پایان می یابد و ناگهان آتش عشقی جدید در دلتان شعله ور می شود. اما قبول و رد آن به خود شما بستگی دارد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

تعبیر: مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز دوست دارید کار مهمی انجام دهید تا به واسطه آن موقعیت خود را به دیگران ثابت کنید. در ذهنتان هزار برنامه دارید و این تفکرات شما را به نطقه مشخصی می کشانند که باید از آن پشتیبانی کنید. مثل این است که یک زورگیر جلوی شما را می گیرد و همه پول هایتان را تقاضا می کند. از خود و پولتان دفاع کنید و در صورت نیاز، مبارزه کنید تا او بترسد و فرار کند. از نظر عاطفی بسیار هیجان زده خواهید بود. امروز این شانس را دارید تا نوع رابطه خود را تغییر دهید و مسایل ناراحت کننده را از بین ببرید. اما همه فرصت ها نیز در شکل رویداد پیش می آیند و باید حواستان جمع باشد. 

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در سرای مغان رفته بود و آب زده***نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده

سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر***ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده

تعبیر: خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند. وصلت فرخنده ای است. مواظب عده ی باشید که می خواهند همه چیز را خراب کنند. از چیز نترسید دولت بخت با شماست و دعاهایتان مستجاب شده با کمی عقل و خرد همه کارهایتان نیز رو به راه می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

هر چه  بیشتر دست و پا بزنید، بیشتر در چاله ای که برای خودتان کنده اید، فرو می روید. بهتر است یک راه را انتخاب کنید و در همان مسیر پیش بروید. امروز باید حقیقت را از دروغ تمیز دهید تا بتوانید موقعیت کنونی خود را حفظ کنید. باید امروز چهار چشمی مراقب دام هایی باشید که برایتان پهن شده است. امروز بسیار وسوسه می شوید تا اطراف فرد خاصی همچون پروانه به دور آتش بچرخید. اما امروز او را بهتر خواهید شناخت و شاید بیش از پیش به او علاقه مند شوید و این آغازگر یک دوستی پایدار و طولانی بشود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید***وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید

صفیر مرغ برآمد بط شراب کجاست***فغان فتاد به بلبل نقاب گل که کشید

تعبیر: شکایت و غصه را کنار بگذار. بدون زحمت و تلاش به جایی نمی رسی. به وضیفه ات عمل کن در این صورت است که مژده ی رسیدن به مراد را به تو می دهند. امروز سعی و تلاش کن فردا به بوستان آرزویت می رسی. پس وقت را تلف نکن که عمر مثل باد می گذرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز فاز فکری شما و همه اعضای گروهی که با آنها کار می کنید در یک راستا است و این باعث می شود تا از همکاری یکدیگر لذت ببرید. هر چه شما ایده های بیشتری ارایه دهید، دیگران بیشتر با شما همکاری می کنند و فضای بسیار خوبی ایجاد می شود. همه فعالیت های شما بسیار دیپلماتیک هستند و می توانید هر دو طرف مشکلات را به خوبی ببینید. مطمئن باشید همه تصمیمات شما منصفانه و درست است. امروز شما و نامزدتان بسیار مرموز خواهید بود و به همین دلیل باید برای هر پیشامدی خود را آماده کنید. البته این رویدادها نتیجه خوبی بر مسایل روزمره زندگی خواهند داشت.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:  هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

مهم نیست چند تا نقشه را بررسی کرده اید و در طول مسیر چند بار توقف داشته اید تا بتوانید مسیر درست را پیدا کنید. هنوز هم نمی توانید را ه درست را تشخیص دهید. همه مسیرهای روبه روی شما جاذبه و کشش خاص خود را دارند و چون نمی خواهید هیچ کدام را از دست بدهید، نمی توانید به درستی مسیر واقعی و اصلی را از بیراهه تمیز دهید. به این فکر کنید که با انتخاب یک راه ملزم به ادامه آن تا به آخر نیست هر زمان احساس خستگی کردید می توانید به مسیرهای دیگر وارد شوید. با این همه مشکل، نامزدتان هم رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد. دوستان به نظر ساکت و کم حرف شده اند و نمی توانید انرژی مثبتی از هیچ کدام از آنها بگیرید. اما مطمئن باشید روزهای خوبی در پیش خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

ای در رخ تو پیدا انوار پادشاهی***در فکرت تو پنهان صد حکمت الهی

کلک تو بارک الله بر ملک و دین گشاده***صد چشمه آب حیوان از قطره سیاهی

تعبیر: بخت و اقبال و سعادت همراه تو است. به زودی به کام و آرزوی خود می رسی. در هنگام توانایی و سعادت به نیازمندان خدمت کن تا به این وسیله از نعمت های خداوند سپاسگزار باشی. غرور و خودپسندی را از خود دور کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

کاری که برایتان بسیار مهم است امروز موثر واقع می شود. از نظر فکری و منطقی بسیار قوی هستید و می توانید با اطمینان دیگران را نیز در مسیر درست زندگی هدایت کنید. امروز بصیرت و چشم اندازی به آینده دارید که دیگران از آن بی نصیب هستند. مردم گاهی حتی نمی توانند واضح ترین موانع زندگی خود را ببینند و تا با آن برخورد نکنند، متوجه آنها نخواهند شد. اما شما دید درستی به آنها می دهید. مشکلی که مدت ها فکر شما را مشغول کرده بود سرانجام حل می شود. اگر از نامزد یا فرد مورد علاقه خود دور شده بودید و احساس می کردید آتش عشق شما خاموش شده است، بدانید دوباره لبخند به لب های هر دو شما خواهد آمد و بیش از گذشته به هم علاقه مند خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مجمع خوبی و لطف است عذار چو مهش***لیکنش مهر و وفا نیست خدایا بدهش

دلبرم شاهد و طفل است و به بازی روزی***بکشد زارم و در شرع نباشد گنهش

تعبیر: تو که از خوبی و لطف و صفا همه چیز داری چرا محبت خویش را از دیگران دریغ می کنی. هنوز در حال و هوای بچگی سیر می کنی و با این طریق از زیر کارها شانه خالی می کنی. یادت باشد که با شکستن دل ها به جایی نخواهی رسید. اگر محبت و خوبی و لطف و صفا را یکجا داشته باشی پیش خلق مقامت بالا می رود.

مطلب مشابه :   فال امروز دوشنبه 27 آذر 96 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

منتظر یک روز پر از شادی و لبخند باشید. فردا همه چیز بسیار جدی و خشک خواهد بود، بنابراین از فرصت امروز برای تفریح و خوشحالی استفاده کنید. اگر در محیط های شاد و پرهیجان حاضر نشوید احتمال اینکه افسرده بشوید و از انسان های اطراف خود دلزده، زیاد است. بنابراین، عقل حکم می کند با طالع امروز شما که لبخند است، همراه شوید. امروز برای حفظ تعادل رابطه خود و نامزدتان تلاش بسیاری می کنید. اما بهترین کار این است که هیچ کاری نکنید. همه مشکلات بین شما به طور خودکار حل و فصل خواهند شد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

سحر چون خسرو خاور علم بر کوهساران زد***به دست مرحمت یارم در امیدواران زد

چو پیش صبح روشن شد که حال مهر گردون چیست***برآمد خنده خوش بر غرور کامگاران زد

تعبیر: مثل کوه استوار باش. صبح صادق در حال دمیدن است و تو در همین صبح به کام دل می رسی. این فال برای تو دولت و سعادت و مقام را یکجا بشارت می دهد. نکند زمانی که به تمام حاجاتت رسیدی خدا را فراموش کنی و منش و اخلاقت تغییر کند که در این زمان خداوند همه چیز را از تو خواهد گرفت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

افکار و ایده های خود را با افرادی در میان بگذارید که بتوانند آن را عملی کنند. اگر قرار است چیزی را جابه جا کنید، خود به تنهایی این کار را انجام ندهید. از اطرافیان بخواهید در حمل و جابه جایی آن به شما کمک کنند. امروز بیشتر ذهن شما درگیر برقراری ارتباط با فردی است که مدت ها است به او فکر می کنید و به دنبال موقعیتی هستید تا او را بیشتر بشناسید. شاید برای این منظور روش عجیبی را انتخاب کنید اما مطمئن باشید هر کاری کنید نتیجه مثبت می گیرید و موفق می شوید دلش را به دست بیاورید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

خیلی وارد جزئیات مسایل نشوید. از رویدادهای ساده زندگی لذت ببرید و فکر و روح خود را رها کنید. به سختی ها فکر نکنید و از زیبایی پاییز و قدم زدن در میان درختان رنگارنگ خوشحال باشید. با تماشای درختان، کوه ها و مناظر طبیعی اطراف خداوند را شکر کنید که می توانید نعمت هایش را ببینید، لمس کنید و لذت ببرید. شما از تجربه عشق و رابطه جدید لذت می برید. امروز اتفاق غیرمنتظره ای برای شما روی می دهد و شاید فرد رویاهای شما ناگهان مقابلتان ظاهر شد. خود را برای هر گونه تغییری آماده کنید و چرخه زندگی را به سمت بهتر شدن پیش ببرید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

طایر دولت اگر باز گذاری بکند***یار بازآید و با وصل قراری بکند

دیده را دستگه در و گهر گر چه نماند***بخورد خونی و تدبیر نثاری بکند

تعبیر: حاضر برای رسیدن به مرادت هر چه داری بدهی ولی فکر می کنی کسی به حرفت گوش نمی دهد و همه از تو دوری می کنند. این طور نیست یارانت به کمکت آمده و دستت را م گیرند. در حق تو بخشش می کنند. خبر رسیدن به مقصود و ناکامی دشمن در راه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

انرژی های امروز شما را به سمت تغییرات مهم در زندگی پیش می برند. اگر نتوانید نشانه ها و موقعیت ها را به خوبی تشخیص دهید شاید نتیجه این تغییرات چندان به نفع شما تمام نشود. اما خیلی نگران نباشید. لازم نیست خیلی تلاش کنید، همه چیز در مسیر کمک به شما قرار دارد. راهی را انتخاب کنید که آینده بهتر شما را رقم می زند. یادتان باشد لحظه های خوب برای همیشه دوام ندارند. شاید به طور موقت احساس آشفتگی و بی نظمی در زندگی داشته باشید که چندان هم بد نیست. اگر در رابطه عاشقانه کنونی خود گیر کرده اید شاید لازم باشد تغییرات بزرگی در آن ایجاد کنید.   

فال حافظ امروز متولدین دی :

تو را که هر چه مراد است در جهان داری***چه غم ز حال ضعیفان ناتوان داری

بخواه جان و دل از بنده و روان بستان***که حکم بر سر آزادگان روان داری

تعبیر: کمی هم به فکر زیردستان باش تو صاحب همه چیز می شوی پس سعی کن انهایی را که در بند غم هستند رهایی دهی. آنچه در توان داری برای خلق خدا صرف کن که هر چه به دست آورده ای از دعای خیر بندگان خدا می باشد. دوستان حسود هم زیاد داری ولی خوشحال باش که یارت همیشه با توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شاید امروز مغزتان به شما کلک بزند، پس لازم نیست همچون گذشته به فکر و قلب خود اعتماد کنید. برای حل مشکلات خود به روش های دیگر متوسل شوید. اگر شرایط پیش آمده را خیلی سخت نگیرید شاید بتوانید راهکاری مناسبی نیز برای حل آن پیدا کنید. لازم نیست برای رسیدن به نتیجه دلخواه خیلی زحمت بکشید، امروز همه چیز در جهت محقق کردن نیازهای شما است. امروز در ربطه با زندگی عاطفی خود کار غیرعقلانی و بی فکری انجام می دهید که بعدها نیز خود را سرزنش می کنید. اما در آینده دیگران برای واکنش سریعتان، شما را تشویق خواهند کرد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

ای نور چشم من سخنی هست گوش کن***چون ساغرت پر است بنوشان و نوش کن

در راه عشق وسوسه اهرمن بسیست***پیش آی و گوش دل به پیام سروش کن

تعبیر: کار امروزتان را به فردا موکول نکنید. گاهی هوی نفس و شیطان بر شما غلبه کرده و از راه راست دور می شوید. ذکر و تسبیح خدا راریاد به جای آورید. در کاری که می خواهید انجام بدهید اول همت کنید و اراده داشته باشید. از تجربه ی پیران استفاده کنید در ایم صورت است که از مال و ثروت بی بهره نمی مانید. چشم عنایت خداوند به شماست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

شاید امروز آخرین مهلت برای بیان خواسته های خود باشد. از فرصت های موجود برای بیان نیازهای خود استفاده کنید. افکار شما برای پیشرفت و پیشبرد اهداف و کارها بسیار مناسب هستند. از آنها استفاده کنید تا موفقیت بیشتری برای خود رقم بزنید. مطمئن باشید پاداش این کار را نیز دریافت خوهید کرد. شاید امروز رابطه شما و فردموردعلاقه تان تمام و رابطه جدیدی با فرد دیگری آغاز شود. پس از جدا شدن، به جای اینکه زمانی را تنها باشید بلافاصله یک فرد را جایگزین می کنید و به واسطه آن باید خیلی مسایل را تغییر دهید

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

خوش آمد گل وز آن خوشتر نباشد***که در دستت بجز ساغر نباشد

زمان خوشدلی دریاب و در یاب***که دایم در صدف گوهر نباشد

تعبیر: قدر جوانیت را بدان و به خاطر مسائل کوچک غمگین نباش. وجودت مثل گلستانی است که چند روزی سبز و با طراوت است و بعد خزان زندگی آن را از بین می برد. اگر می خواهی عمری دراز داشته باشی به مستمندان کمک کن. ناجی تو کسی غیر از خدا نیست و اوست که زینت دهنده ی دلهاست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی