خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۳۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۳۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۳۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۳۰ مرداد و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 30 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۳۰ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز شما با یکی از جنبه های خشن شخصیت خود روبرو می شوید. وقتی این اتفاق می افتد دچار شوک می شوید. شاید اعصاب شما بهم ریخته باشد و با احساس حسادت روبرو شده باشید. شما معمولاً کنترل احساسات خود را دارید و وقتی کنترلتان را از دست می دهید ناراحت و افسرده می شوید. شما هم انسان هستید و این مسائل برایتان پیش می آید. باید از تجربه هایتان درس بگیرید و پیشروی کنید. امروز به آزادی بیشتری نیاز دارید و باید فضای بیشتری داشته باشید و این برایتان مهم است. شاید بفهمید که دچار تسلسل و چرخه مکرری شده اید و زمان برای انجام کارهایی که راضی تان می کند ندارید. این شانس شماست و شما فرصت بیرون رفتن و کارهای خلاقانه را دارید. این به شما زمانی برای نفس کشیدن می دهد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خیالهای شیرین بسیاری در سر داری در حالیکه خودت خوب می دانی بسیاری از آنها ابدا عملی نمی باشد. با این حال حاضری سخت ترین کارها را برای رسیدن به مقصود انجام دهی ولی بدان که در راه تو مدعیان بسیاری وجود دارند که اگر می خواهی به مقصود برسی باید از آنان پیشی بگیری. به خدا توکل کن و با اطمینان قدم بردار تا پیروز بشوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

شاید امروز روش محبوب خودتان برای گذراندن روز را نداشته باشید، ولی زمان خوبی برای تمام کردن کارهایی دارید که در منزل روی هم انباشته شده بودند. بهتر است کارهای نظافت و تمیزکاری منزل را انجام دهید و در خانه نظم بیشتری ایجاد کنید. شاید روزنامه ها و مجلات سال گذشته را دور بیندازید. اگر تا حالا آنها را نخوانده اید، شاید از این به بعد هم نخوانید. هر چیزی حدی دارد. در مورد رابطه فعلی شما کمی از حدود فراتر می روید. شاید طرف شما بسیار شکیبا باشد، ولی آنقدر تحمل می کند که بالاخره صبرش لبریز شود و همه چیز را تمام کند. در محل کار کمک به دیگران در نهایت کمک به خودتان است. کارهای خوب و مثبت انجام دهید. زمان گذاشتن و کمک کردن به دیگران بدون آنکه درخواست کرده باشند، بسیار مؤثر است.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

نیتی که در سر داری صبر و قرار و هوش و حواس تو را مختل نموده است. دائم در جوش و خروشی و بی تابی ات از حد گذشته. تنها مسکن و آرام بخش تو وصال اوست و تنها زمانی که او را تصاحب کنی آرامش می یابی، اما بدان که رسیدن به این هدف نیاز به فکری آزاد و اندیشه ای کارآ دارد، پس به خود مسلط باش و معقولانه تصمیم بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز احساس نوع دوستی شما گل می کند. مشتاق هستید تا کاری که در توانتان هست برای دیگران انجام دهید. باید همه آن تصوراتی که داوطلب بودید برایشان تلاش کنید تحقق ببخشید. زمان آن رسیده که کار واقعی انجام دهید. بعداً از اینکه چقدر کمک مستقیم به دیگران نموده اید خوشحال می شوید. زمان گذراندن در آشپزخانه و سبزی خرد کردن می تواند رضایت بیشتری از ایمیل چک کردن به شما بدهد. گاهی قوانین باید شکسته شوند، ولی روابط مانند تخم مرغ هستند و وقتی بشکنند دیگر مثل اولشان نمی شوند. امروز فشاری غیرعادی به شما و رابطه نزدیک شما وارد می شود که چیز خوبی است. بستگی به این دارد که شما می خواهید زمان خوبی داشته باشید یا خیر.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز باید بیشتر از خود گذشتگی نشان دهید. شما از تعهدات و انتظاراتی که از شما می خواهند شکایت می کنید و کاری که باید را انجام می دهید. بر خلاف انتظارتان شما از تجربه چیزهای بیشتری یاد می گیرید. شاید از آسایشگاه سالمندان دیدن کنید و مجذوب داستان های سال های جنگ شوید. چشم و دلتان را باز نگه دارید. شما معمولاً در نشان دادن خودتان به طرف مقابل مشکل ندارید. امروز بجای آنکه خود واقعی تان باشید، در این رابطه، باورها و نظریه های خاصی را بیان می کنید. وقتی می بینید که این مسئله بر توانایی شما به نزدیک شدن به هم تأثیر می گذارد، می خواهید تغییر کنید. در محل کار، با اتفاقاتی که می افتد بیشتر و بیشتر تعجب می کنید. نمی دانید چیزهایی که انتظار داشتید اتفاق می افتند یا خیر. همه کارها و فکرهای کاری را کنار بگذارید و با جریان پیش بروید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دل در گرو کسی نهاده ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما خانه خود را مثل کسی تمیز می کنید که مشکل توجه و دقت دارد. هیچ وقت یک کار را کامل انجام نمی دهید. آینه و کابینت حمام دستشویی را تمیز می کنید، ولی کف آن را فراموش می کنید. همه جا را کامل تمیز کنید. اتاق به اتاق پیش بروید. در محل کار شما حس خوبی دارید و از پراکندن این حس خوشحالید. روحیه شما بالاست و با همه خوب تا می کنید. بهتر است تماس ها و ارتباط های بهتری با اطرافیان برقرار کنید. رابطه ای که واردش می شوید از یک اتفاق ساده به یک مسئله جدی تبدیل می شود. شما او را مخفیانه تحسین می کردید، ولی چشم انداز صمیمیت شما برایتان خیلی زیاد به نظر می رسد. بهترین کار این است که کاملاً خودتان باشید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

خود را با انجام کارهای بیهوده مشغول مکن. با حرف دیگران از کارهای خود دست برندار. آرزوهای بلند و اهداف دست نیافتنی داری به موقعیت خود خوب بیندیش و آمال و آرزوهایت را تعدیل کن، زیرا تلاش در راه بلندپروازیهای بیهوده تنها صرف بیهوده وقت و انرژی است

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز ممکن است روز سختی برای شما باشد، به خصوص اگر غرایزتان را دنبال کنید و آنچه باید بگویید را به عزیزان خود ابراز کنید. مسائل حل نشده ای در خانه وجود دارد. شما و خواهر و برادرهایتان باید به آنها رسیدگی کنید. ممکن است واکنش های عاطفی دریافت کنید. این در ابتدا شما را آزرده و رنجیده می کند، ولی در نهایت خاصیت درمانی آن را درک می کنید. فضای امروز برای شما زیادی سنگین است. حداقل آنطوری نیست که معمولاً انتظارش را دارید. آزادی و تحول امروز دو عنصر کلیدی و مهم هستند. حتی اگر حس کنید که مجبورید کار را انجام دهید، برایتان شوکه کننده و بسیار هیجان انگیز است. انجامش دهید تا و چشم انداز شما توسعه یابد و از لحاظ فکری رشد کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به تازگی دچار درگیری های جدید فکری و مشغولیات ذهنی شده ای و این برایت نوعی سرگردانی به وجود آورده. نگران و حیران نباش که کارها بر وفق مراد است، فقط به خاطر داشته باش که پای از حد و حدود خود فراتر نگذاری و برای رسیدن به مقصود، صبر و حوصله به خرج دهی و پله پله پیش بروی.

مطلب مشابه :   فال امروز شنبه 17 تیر 96 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

اگر درباره نوشتن یک رمان یا نقاشی رنگ روغن فکر می کردید، امروز روز شروع آن است. بهانه نیاورید. شما هم به اندازه دیگران استعداد دارید، پس چرا از آن استفاده نمی کنید؟ شاید بهتر باشد به یک گروه نویسندگی بپیوندید یا در کارگاه نقاشی ثبت نام کنید. شاید بدین ترتیب انگیزه بگیرید. به گروه حمایت از هنرمندان بپیوندید. آنها شما را درک می کنند. در محل کار افراد درباره چیزهایی حرف می زنند که شما علاقه ای به آنها ندارید. سعی نکنید وسط حرف آنها بپرسید و تظاهر کنید که به موضوع علاقه دارید. اگر امروز با کسی ملاقاتی دارید که فکر می کردید فرد نرمال، حساس و معقولی است، بعد از امشب نظرتان در مورد او عوض می شود. تعجب می کنید که او با لباس هایی غیرعادی به دیدن شما آمده و طوری رفتار می کند که برایتان شوکه کننده است. قدم بعدی با شماست.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

زندگی آرام و همسر و همدمی بسیار نیکو نصیب شما می شود (شده است) قدر زندگی زیبای خود را بدان و در روزگار آسایش و توانایی دست ناتوانان را بگیر که زندگی فراز و نشیب بسیار دارد و هر کس دعای خیر مستمندان و نیازمندان را با خود داشته باشد هرگز به مصیبت و گرفتاری دچار نخواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

ذهن شما تیز و روشن است، ولی گهگاهی در دنیای رویاهایتان گم می شوید و گویی نمی توانید به واقعیت بازگردید. به خودتان فشار نیاورید. به رویاپردازی خود ادامه دهید. در رابطه خود سعی می کنید الگوهای رفتاری و عادات خود را تغییر دهید، به خصوص در مورد روابط رمانتیک. اگر هر دوی شما رویه خاصی را برقرار کرده اید و شب های خاصی بیرون می روید و کارهای خاصی انجام می دهید، بهتر است این روال را عوض کنید و به زندگی تان روح و رنگ بدهید. امروز در تلویزیون برنامه ای می بینید که ذهنتان را به جهت های عجیبی می برد. در نهایت همه چیز بسیار جالب می شود و شاید به تعبیر خواب رو بیاورید. به علایق خود اهمیت دهید. گاهی چیزهایی که “جدی” تلقی نمی کنید را دنبال نمی کنید. جلو بروید و روی تاریک خود را کشف کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

گر مراد تو شکفته خواهد شد اما به شرط آنکه صبر و تحمل بسیار داشته باشی و عزمت را جزم کنی و در راهی که انتخاب کرده ای قدم بگذاری. تصمیمت را عملی کن و طمع مکن که کاری بهتر از این پیدا نخواهی کرد. بی هیچ شک و تردید جلو برو که سعادت در انتظار توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز شما با عاشق ها همنشین می شوید. کودکان و شریک زندگی خود را تشویق کنید که در منزل پیش شما بمانند. پاپ کورن درست کنید و بازی های روی تخته انجام دهید. تعجب می کنید از اینکه چقدر تفریح در منزل برای همه شما خوب است. شب پیتزا سفارش دهید و فیلم ببینید. امروز نه شما و نه عشقتان دوست ندارید تابع قوانین باشید. و در مورد مسائل مجازی هم اتفاق نظر ندارید. هر دوی شما با هم در مورد مسائل مخالفید. در حال حاضر تنها چیزی که با آن موافقید اختلاف است. امروز صبح ورزش و تمرین کنید. این باعث می شود که عصبانی و تنش کاری شما از بین برود. بدین ترتیب می توانید از ساعات فراغت خود به خوبی استفاده کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

عاشقی صادق هستی و عشق و محبتت هر روز افزون تر می شود و به هیچ قیمت هم حاضر نیستی دست از عشق بکشی گرچه با مشکلات فراوانی روبرو شده ای. امیدوار باش که بزودی مشکلاتت رفع خواهد شد و دشمنان ناکام می مانند و تو به وصال او خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

چیزی که امروز می خوانید تأثیر زیادی بر زندگی شما دارد. به روانشناسی خواب توجه ویژه ای مبذول کنید. برای خوابی که دیده اید توضیح و تعبیری می یابید. صحت این تعبیر نمی گذارد شما راه خود را بروید و بیشتر شما را مضطرب می کند. تقصیری ندارید. هرچه بیشتر در این مورد مطالعه می کنید چیزهای بیشتری یاد می گیرید. امروز اگر نگاه دقیقی به موقعیت رابطه فعلی تان بیندازید، می بینید که آنچه به نظر می رسید از بین رفته باشد، عشق و گرمای این رابطه نیست، بلکه ناراحتی ها و آزردگی هاست. در محل کار شتابی که در کل هفته درست شده بود امروز به اوج می رسد. سر کار باشید یا نباشید، مسائل کاری به شما استرس می دهند. تلاشتان را بکنید و نگذارید این استرس روز شما را خراب کند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

بخت و اقبال به تو روی کرده است و موقعیتی در اختیارت قرار گرفته تا به آنچه لیاقتش را داری برسی. لطف خدا شامل حالت گردیده به شرط آنکه با عدل و انصاف زندگی کنی، شهرت و موقعیتی خواهی یافت. اکنون که به موقعیت خود رسیده ای، بدان که بسیارند کسانی که منتظر یاری تو هستند. از آنها غافل مشو و در امور عاقلانه تصمیم بگیر تا موفقیت تو روزافزون شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما حس می کنید قوی و پرانرژی هستید و در خانه کارهای زیادی را به انجام می رسانید. روی کارهای ساده تری مانند مرتب کردن کتابخانه یا کمد لباس تمرکز کنید. امروز روز فعالیت ذهنی نیست و شما از اینکه محل زندگی خود را نظم داده اید خوشحال می شوید. در مورد رابطه تان باید بگوییم جوجه را آخر پاییز می شمارند. اگر برنامه ریزی کرده بودید که کار خاصی برای عشقتان انجام دهید، باید مراقب باشید، زیرا اتفاق غیرمنتظره ای ممکن است رخ دهد. بجای واکنش افراطی به این مسئله، آرام باشید و بگذارید همه چیز خود به خود پیش برود. بدین ترتیب همه چیز بهتر از آنچه تصور می کردید جلو می رود. در محل کار حواستان باشد که رازتان را به چه کسی می گویید. دیگران اطلاعات شما را می خواهند، ولی دلیل نمی شود که شما این اطلاعات را به آنها بدهید. هر نوع غیبتی به دردسر می انجامد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

انسانی پاکدل و صادق هستی و در کلیه امور امر خدا برایت مهمترین مساله است. بدان که این خصلت پسندیده تو را در نزد خدا و خلق خدا عزیز و گرامی می گرداند. از فرصتهایی که خدا در اختیارت قرار می دهد نهایت استفاده را ببر و فریب دنیا و ظواهر آن را نخور.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

انتظار یک برخورد غافلگیرکننده با یک دوست یا همکار را داشته باشید. او برای توصیه و مشاوره پیش شما آمده است ولی شک دارد که جزئیات مشکلش را به شما بگوید یا نگوید. حس می کنید که انگار از شما خواسته اند میانجیگری کنید، و شما فقط یک طرف قضیه را می دانید. صبور باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر جستجو کنید. اگر در دسترس نیست، موضوع را عوض کنید. اگر امروز به موقع سر کار بروید، وقت بیشتری برای تحقیق در مورد وسایل الکترونیک خواهید داشت. شما دنبال چیزهایی هستید که زندگی شما را راحت تر کنند. اگر لازم شد آن را بخرید. امروز یکی دو مسئله بین شما و عشقتان پیش می آید. اگر مدتی است در مورد گفتن موضوعی دندان روی جگر گذاشته اید، در می یابید که سکوت بیشتر برایتان ممکن نیست. نگران نباشید. چون بالاخره لبخند به لبتان می آید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

خداوند فرصتی بسیار نیکو در اختیار تو قرار داده بود که به هر دلیل آن را از دست دادی و اکنون غصه آن را می خوری و همه کسانی هم که تو را می شناسند بابت فرصت از دست رفته تو را سرزنش می کنند. با اینحال بهتر است مایوس نشوی و از راه خود باز نگردی که همیشه فرصت جبران هست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی