خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۳۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۳۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۳۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۳۰ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 30 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۳۰ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شروع کردن کارها و پروژه های تازه برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود و بی صبرانه منتظر این هستید که ببینید کارها چطور پیش خواهند رفت. با وجود این که ذهنتان سرشار از ایده های فوق العاده است حاضر نیستید حساب نشده و با عجله خودتان را در وضعیتی گرفتار کنید که هیچ ثبات و امنیتی نداشته باشد. ولی خوب در هر صورت این را در نظر داشته باشید که هر کاری که الان شروع کنید حداقل تا یک هفته به نتیجه مورد نظرتان نخواهد رسید، پس آرامش خودتان را حفظ کرده و در مسیر اهدافی که از نتیجه شان مطمئن هستید گتم بردارید و منتظر نتیجه کارتان بمانید. اگر شریک زندگیتان در این مسیر از شما حمایت نکرد دلسرد نشوید، دیر یا زود او نیز با شما همراه خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

عشق زیباترین هدیه خدا به انسان است و شعله های زیبای آن زندگی تو را روشن ساخته. بدان که هر کسی به این مرحله نخواهد رسید و نامحرمان را راهی در خلوت یار نیست. پس غصه بیهوده مخور و به موقعیتی که داری افتخار کن و از آن استفاده مطلوب ببر و بدان که به دست آوردن هر چیز گرانبهایی سختی و رنج دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

خودتان فکر م یکنید که برای به کار گرفتن دانسته هایتان در محل کار آمادگی کامل دارید و با پیاده کردن آنها می توانید به نتایج بی نظیری دست پیدا کنید. ولی خلاقانه ترین برنامه ها هم اگر بر اساس رویکردهای منطقی پایه گذاری نشده باشند به هیچ نتیجه ای نخواهند رسید. زیاد روی همکارانتان حساب نکنید، زیرا حتی اگر از شما حمایت کنند هم انتظاراتتان را برآورده نخواهند کرد. برای رسیدن به موفقیت بهترین کار داشتن خود کفایی است. درست است که شما از این که طرف مقابلتان را دوست دارید مطمئن هستید، ولی اطمینان شما کافی نیست و باید عشق خود را به او نیز نشان دهید، پس در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تلاش بسیار در راه عشق نموده ای و عمر خود را صرف آن کرده ای. هنوز هم به عهد خود پایبندی و طعنه ها و سرزنشهای دیگران در تو بی اثر است. با این حال فکر می کنی هنوز آنچه را که لیاقت اوست انجام نداده ای. نگران نباش تو تلاشت را کرده ای و حتما نتیجه مطلوب را خواهی گرفت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز تلاش هایتان ممکن است بی نتیجه باشند، به ویژه اگر سعی کنید به یک باره کارهای بسیاری را به انجام برسانید. شما دوست دارید در تمام فعالیت هایی که به نظرتان جالب می آیند شرکت کنید، ولی بهتر است برنامه اولیه ای که برای روزتان داشته اید را در نظر داشته باشید و کارهایی که شما را از برنامه اصلیتان منحرف می کنند را به لیست کارهای امروزتان اضافه نکنید. امروز اعتماد کردن به حسس ششمتان به شما توصیه نمی شود، زیرا به احتمال زیاد آنچه برای انجام کاری که در نظر دارید لازم است را دست کم می گیرید. قول هایی به دیگران ندهید که از پس انجام آنها برنخواهید آمد، این کار اعتبار حرفه ای شما را زیر سوال خواهد برد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

از نیتی که داری تا زمانی که عملی نشده با کسی حرفی نزن، زیرا دخالت دیگران به ضرر تو تمام می شود. بزودی فرصتهایی در اختیارت قرار می گیرد، از آنها نهایت استفاده را ببر که همیشه شانس به انسان رو نمی کند. با بد و خوب دنیا چاره ای جز سازش نیست، پس با مشکلات بساز زیرا دوران ناخوشی گذراست. درمورد شغل و مسائل کاری اکنون بهترین زمان گسترش فعالیت می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز ذهنتان درگیر رویاهایی است که برای آینده تان دارید، این کار هیچ اشکالی ندارد، چرا که رویاهای امروزمان هستند که واقعیت فردایمان را می سازند. با این حال اگر فکر کنید که رویاهایتان خود بخود به واقعیت خواهند پیوست سخت در اشتباهید و تنها خودتان را گول زده اید. تمام جزئیات رویایتان را در این تصویر ذهنیتان در نظر بگیرید و با برنامه و تلاش و پشتکار برای به تحقق پیوستن آن تلاش کنید. اگر این چند وقت در رابطه عاطفیتان با مشکل مواجه بوده اید، انتظار نداشته باشید که امروز اوضاع بهتر شود زیرا شما بسیار حساس شده اید و از کوچکترین حرف ها هم ناراحت و عصبانی شده و عکس العمل نشان می دهید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

اتفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است. اما بدان که هیچ کس به فردای خود واقف نیست و هر آنچه خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. پس به او توکل کن. با تواناییهایی که خودت هم از آن باخبری و در وجودت نهفته است زندگیت را دوباره بساز که فردایت روشن است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

به نظرتان می رسد که زندگی فعلیتان با رویاهایی که برای خود در سر داشته اید خیلی فرق می کند و امروز ناگهان به خودتان آمده اید و دارید به خود می گویید من به کجا دارم می روم؟ این کشف شهود اولین قدم از مسیری است که شما را از رکودی که در آن گرفتار شده اید رها خواهد کرد. خودتان را از مسئولیت هایی که برایتان هیچ نتیجه ای ندارند رها کنید و عادت های اشتباهتان را کنار بگذارید. البته قرار نیست همه این تحولات یک شبه اتفاق بیفتند، ولی باید برنامه ریزی کرده و بر اساس آن این تغییرات را در خود ایجاد کنید. بد نیست کمی به روابط عاطفی خودتان هم سر و سامان بدهید، امروز روز برداشتن قدم های بزرگ و تغییرات بنیادی است!

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

به زودی کسی که به او به شدت علاقمندی و انتظارش را می کشی خواهد آمد اما تو هنوز هم خود را گول می زنی و در حالیکه می دانی تمام فکر و اندیشه ات اوست، باز هم عشق او را انکار می کنی. بدان که با بازگشت او زندگی دوباره به تو روی خواهد کرد. هرچند فرصتهای بسیاری را از دست داده ای، ولی بار دیگر فرصت خواهی یافت تا به کامیابی برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز توجه شما به کارهایتان بین شما و دیگران فاصله ایجاد می کند، زیرا شما آنقدر که نگران انجام کارهایتان با تمام جزئیات مربوط به آنها هستید، به مسائل اجتماعی و این که مورد پذیرش دیگران باشید اهمیت نمی دهید. ولی این حساسیت شما در انجام کارهایتان همچون مانعی بر سر راه خوشحالی و آرامشتان خواهد بود، به ویژه اگر احساس کنید که وقت کم دارید. خیلی به جزئیات توجه نکنید و اولویت اصلیتان را انجام شدن کارتان قرار دهید، اگر وقت اضافه آوردید می توانید جزئیات را هم درست کنید. نگران این که فردی که دوست دارید چه قضاوتی در موردتان می کند نباشید، کسی که شما را واقعا دوست داشته باشد به اندازه کافی به شما فرصت خواهد داد تا خودتان را توجیه کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها به امید رسیدن به روز وصال انتظار کشیده ای. درد دوری و فراق، تاب و تحملت را به نهایت رسانده و تو را از همه چیز خسته کرده است. زندگیت بی سامان و خودت ویران شده ای، اما بدان آنکه شوق طلب در سر دارد به این سادگی از میدان به در نخواهد رفت و با تمام قدرت پابرجا خواهد ایستاد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما به طور ذاتی از این که در آینده موفقیت های بزرگی در انتظارتان هستند اطمینان کامل دارید و با رضایت کامل حاضر هستید برای به دست آوردن آن چه که می خواهید صبر کنید. با این حال کاسه صبرتان کم کم دارد لبریز می شود و برای رسیدن به خواسته هایتان بیقراری می کنید. مثبت نگری اثرات سازنده تری خواهد داشت؛ شما می دانید که چیزی نمانده تا زحمات بسیاری که کشیده اید نتیجه بدهند، پس کمی دیگر دندان روی جگر بگذارید و صبر کنید و نگرش مثبت خود را حفظ کنید. با شریک زندگیتان صحبت کنید و از او بخواهید کارها و رفتارهایتان را تحلیل کند؛ او نیمه دیگر شماست و ممکن است چیزهایی را در وجودتان ببیند که از نظر خودتان مخفی مانده اند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

اکنون که قصد انجام کار و فعالیت جدیدی را داری راهی را انتخاب کن که از آن نفعی به تو و دیگران برسد و علاوه بر سود مادی، نفع معنوی نیز همراه داشته باشد. تنها به فکر مادیات نباش که در لباس درویشی هم می توان خوشبخت و سعادتمند زندگی کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

با وجود این که مشغله کاریتان ایجاب می کند که این روزها بیشتر وقت و انرژیتان را در زمینه کاری خود صرف کنید، باید با این حال کمی برای خودتان هم وقت بگذارید و استراحت کنید. کمی از تاکیدی که روی انجام وظایف کاریتان دارید کم کنید و کمی هم به خانواده و مسائل شخصیتان بپردازید. خوشبختانه امروز می توانید بی آن که رئیستان را عصبانی کرده و یا از کارهایتان زیاد عقب بمانید، کمی زودتر محل کارتان را ترک کرده و به این کارها برسید. این استراحت شما را قادر خواهد ساخت تا انرژیتان را تمدید کرده و فردا با توان بیشتری به کارهایتان برسیدگی کنید. امروز کمی به خودتان و رفتارهایی که این چند روز با طرف مقابلتان داشته اید فکر کنید، آیا تغییری لازم نیست؟

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دل در گرو کسی نهاده ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز گزینه های پیش رویتان شما را گیج و آشفته کرده اند، ولی از طرفی هم از اهمیت وفای به عهد آگاه هستید و می دانید که باید سر حرفتان بایستید. با این همه از این که همیشه ناجی دیگران باشید و در آخرین لحظات به کمکشان بشتابید هم خسته شده اید و وسوسه ای شما را به بیخیالی فرا می خواند. ولی اهمیت ندادن به تعهدهایتان اصلا ایده خوبی نیست. اول کارهایی که وعده داده اید را عملی کنید و پس از آن تا مدتی خودتان را کنار کشیده و همان طور که دوست دارید استراحت کنید و مسئولیت هیچ کسی را نپذیرید. یادتان باشد که در روابط عاطفی کنترل کردن احساستان با سرکوب کردن آن کاملا متفاوت است.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به شدت مشتاق انجام نیتی هستی که در سر داری. گرچه از خیلی جهات هنوز آمادگی انجام آن را نداری، ولی به آتیه آن امیدواری. به سرزنش های دیگران توجهی نکن و بدان عشق موهبتی الهی است که در فطرت انسانها نهاده شده. برای انجام این نیت باید سفری انجام دهی و همتی والا داشته باشی تا به آرزوهای خود برسی. فرصت را از دست نده و اقدام کن، انشاءالله خیر است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز به راحتی می توانید برنامه هایی که می خواهید و قرارهای مربوط به آنها را بچینید، ولی این که به این قرارها برسید کار چندان ساده ای نخواهد بود. عدم موفقیت در این زمینه ناشی از بی مسئولیتی و بی احترامی کردن شما نیست. مشکل اینجاست که می خواهید قبل از هر تعهدی تمامی گزینه هایی که پیش رویتان هستند را با دقت بسنجید. با این حال باید این را بدانید که این کار نتایج چندان مثبتی برای شما به بار نخواهد آورد، پایبندی به قرارهایتان زمینه ساز رسیدن به اهدافتان خواهد بود. اگر رابطه عاطفی تازه ای را آغاز کرده اید شاید طرف مقابلتان فکر کند که همه چیز خیلی خوب شروع شده ولی اوضاع دارد رو به بد شدن می رود، به او ثابت کنید در اشتباه است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

مدتهاست از کسی که دوستش داری جدا شده ای و برای بازگرداندن او حاضری جان خود را هم فدا کنی. آرزومند بازگشت او هستی چون می دانی که با او به اوج سعادت می رسی. ولی بدان که او از حال تو غافل است و اگر علاقه تو را نسبت به خود بداند، به سویت باز می گردد. پس به خود جرات بده و با او صحبت کن که کارها درست می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شما به اندازه کافی صبوری کرده اید ولی حالا دیگر انگار روی میخ نشسته اید، بیقرار هستید و می خواهید هر چه سریعتر شروع به حرکت کنید. راهی که در پیش دارید شما را به سوی مقاصدی ناشناخته هدایت خواهد کرد که شاید در ابتدا باعث غافلگیری و ترس شما شود. خوشبختانه با پی بردن به این که فشاری که احساس می کنید از درونتان است خواهید توانست این اثرات منفی را کاهش دهید. پیش از آن که سفرتان را آغاز کنید و مسیری که می خواهید بروید را تعیین کنید. شاید امروز به طور ناگهانی تصمیم بگیرید خودتان یا عشقتان را با هدیه ای گران قیمت شاد کنید، ولی عواقب این کار خود را در نظر داشته باشید. یک هدیه کوچک هم می تواند همین اثر را داشته باشد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

برای بدست آوردن کسی که دوستش داری تلاش بسیار زیادی کرده ای. سعی کرده ای آنقدر به او محبت کنی تا رسم مهر و وفاداری را به او بیاموزی، اما باید بدانی که او انسانی است که قدر مهر و محبت را نمی داند پس بیهوده تلاش مکن و به دنبال کسی باش که قدر تو و محبتهایت را بداند. بیهوده عمر خود را مصروف او مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

شما در حال حاضر دوست ندارید که دیگران از همه کارهایتان سر در بیاورند. با وجود این که نیازی به این نیست که واکنش های احساسی خود را از دوستانتان مخفی کنید، ولی باز هم بهتر است در بیان عواطف و احساساتتان احتیاط کنید. هر چند رفتارها و حالت هایتان هم نقش زیادی در نشان دادن احساستان به دیگران می توانند داشته باشند، ولی شما در هر حال حرف هایی که با دیگران در میان می گذارید را با دقت انتخاب کنید. در مورد این که به چه کسانی می توانید اطمینان کنید به حس ششم خود اعتماد کنید. امروز ممکن است طرف مقابلتان کمی جدی یا خشن باشد، فرار کردن از او اصلا ایده خوبی نیست، در کنارش بمانید و دلیل این رفتار او را پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

در زندگی گذشته خود ندانم کاری های بسیاری کرده ای که اکنون که به گذشته نگاه می کنی حتی خودت هم علت کارهایت را نمی فهمی. درست است که تاکنون هیچ سودی از عمر نبرده ای ولی اکنون که خداوند فرصت دیگری در اختیارت قرار داده با توکل به او و از سر صدق نیت از نو شروع کن که گذشته ات نیز جبران خواهد شد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه

 فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A