خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۳۱ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 31 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز مسئولیت های زیادی بر سرتان سرازیر می شود طوری که گیج می شوید و نمی دانید از کجا کارهایتان را شروع کنید. پیدا کردن دقیقه ای آزاد در چنین روزی تقریبا برایتان غیر ممکن است. اگر احساس می کنید که تعادل کارهایتان بهم خورده است، نگران و عصبی نشوید. این شرایط موقتی است و شما باید در حال حاضر تنهایی آن را به دوش بکشید اما این را هم بدانید که نتیجه ای که خواهد داشت برایتان فوق العاده خواهد بود. در انتهای روز، قبل از این که به رختخواب بروید، کمی پیاده روی کنید و سپس دوشی بگیرید تا خستگی روزتان به در شود.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

به دنبال درمانی برای دردهای خود و چاره ای برای زندگیت می گردی. دل به کسی سپرده ای که عشق او برای تو جز رنج و غم و عذاب ارمغانی نداشته است. تو خود می دانی که وصال او سرابی بیش نیست، ولی زندگی در سراب عملی نمی باشد. از این نیت صرف نظر کن و گمشده خود را در جای دیگری بیاب.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

حرف هایی که امروز به زبان می آورید تاثیر زیادی بر اطرافیان تان خواهد گذاشت بنابراین قبل از بیان آنها به دقت فکر کنید و آنها را به خوبی بسنجید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید. آزار دادن دیگران کار سختی نیست پس مراقب کلام تان در هر مکالمه تلفنی یا دیدارهای رو در رو باشید. به جای این که در سطح آب شنا کنید، به عمق بروید و با دنیای زیر آب آشنا شوید و لذت های دیگر را نیز تجربه کنید. مردم در چنین روزی با شما مهربان خواهند بود بنابراین اگر خواسته ای از هر یک از آنها دارید، بهترین زمان برای بیان است.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

کاری که امروز باید انجام دهید این است که از ظاهر مسائل به دور باشید و لایه های درونی بیشتری از خودتان را کشف کنید. روح خود را به جهان هدیه دهید تا او نیز چیزهای بیشتری به شما نشان دهد. امروز با شریک زندگی تان مکالمه ای جدی خواهید داشت. اگر ایده ای در سر دارید، آن را صادقانه بیان کنید و در هدف تان مصمم باشید. فقط حواستان باشد که این کار را در شرایطی آرام و بدون دغدغه انجام دهید تا همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش رود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

کار شما رونقی دوباره خواهد یافت و فرصتهای از دست رفته دوباره جبران خواهد شد و دشمنان شما عرصه را به نفعتان خالی خواهند کرد. کسی وارد زندگیتان می شود که بار غم شما را از دوش بر می دارد و شما را از هر نظر بی نیاز می کند. ضمن آنکه به موقعیتهای مالی بزرگی خواهید رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

قدرت درونی شما افزایش یافته بنابراین آن را به شیوه ای عاقلانه به کار گیرید. هیچ کس افراد بی منطق و بدون فکر را دوست ندارد پس رفتارهای بچه گانه خود را کنار بگذارید و در حد سن خود رفتار کنید. با دیگران ارتباط بیشتری برقرار کنید، تعداد دوستان خود را افزایش و دشمنان تان را کاهش دهید. از انرژی خود برای کمک به دیگران، نه برای جنگیدن با آنها استفاده کنید. اگر عاقلانه عمل کنید به زودی می توانید نفسی راحت بکشید. به زودی توسط یکی از دوستان نزدیک تان غافلگیر خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دل به کسی (کاری) سپرده ای. این برای شما بهترین انتخاب است و گشایش کار شما در رسیدن به این مقصود است. برآورده شدن نیت شما برایتان موفقیت و کامیابی به همراه خواهد داشت. طمع مکن و از این راه روی مگردان که برای تو بهتر از این وجود ندارد. قصد سفری را داری که صلاح نیست. در شهر خود باش و تلاش کن که کامیابی از آن توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

آنها که شما را به خوبی می شناسند می دانند که اعتماد به نفس بالایی دارید و چقدر توانایی هایتان زیاد است اما اخیرا جور دیگری خود را نشان می دهید. امروز در زمینه شغلی فرصت های بسیاری برایتان فراهم می شود، بهتر است خجالت را کنار گذاشته و خودتان را به خوبی نشان دهید زیرا شما بهترین فرد برای این کار هستید. اگر مجرد هستید و به شخصی علاقه دارید، درنگ نکنید زیرا او نیز از شخصیت شما خوشش می آید. شما در کنار یکدیگر می توانید در زمینه های مختلفی مانند کاری پیشرفت کنید. حامی خوبی نیز برای یکدیگر خواهید بود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

پس از مدتها با خواست و یاری خدا زندگی به تو روی کرده است. بین تو و او صلح و ثبات برقرار گردیده و تو از این بابت بسیار خوشحالی. مژده باد بر تو که در این دنیای پر هیاهو و آشوب به زندگی آرامی توأم با خوشبختی و شادکامی خواهی رسید. اما بدان که شرط تداوم این زندگی فداکاری و تلاش است در راه کسانی که دوستشان داری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز بهترین زمان است تا به همراه عشق زندگی تان بر کارهای مهم تمرکز کنید. به عنوان مثال می توانید ایده های کاری خود را که مدت هاست در سر دارید، عملی کنید. اگر بتوانید در کارهایتان به یک نقطه اشتراک برسید،  در مسیر راه به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد و به هدف هایتان خواهید رسید. امروز قادرید کارهای متفاوت و زیادی را به موازات هم انجام دهید زیرا انرژی و قدرت شما افزایش یافته است اما مراقب باشید که دیگران را درگیر کارهایتان نکنید، هیچ کس از دستورات شما لذت نمی برد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

با وضعیت فعلی تو امکان موفقیتت بسیار کم است و تو باید به جای غصه خوردن و رنج کشیدن تغییری اساسی در زندگی خود بدهی. به وعده های پوچ و توخالی این و آن دل مبند و توقع نداشته باش، همه آنچه که آرزوی آن را داری برایت به یکباره میسر شود و جاودانه بماند.

مطلب مشابه :   فال امروز شنبه 20 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز آرام هستید و دوست دارید این آرامش خود را ادامه دهید، به همین دلیل از افرادی که ممکن است انرژی های منفی به شما دهند، دوری کنید. یکی از دوستان قدیمی تان با شما تماس می گیرد و قرار ملاقاتی می گذارد. شما نیز از این موضوع استقبال می کنید و با خوشحالی پیشنهاد او را می پذیرید. دیدار شما راههای تازه ای را در زندگی تان باز خواهد کرد. تکرار جمله «چه اتفاقی می افتد اگر…» را از ذهن تان دور کنید و جهان را با دیدی مثبت نگاه کنید تا همه چیز آنطور که می خواهید اتفاق افتد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

آدم بدشانس و بدبیاری هستی. در معاملات و کارهایت همیشه با ضرر مواجه می شوی و در کارها، فرصت مناسب در اختیارت قرار نمی گیرد. چاره کار تو در دو کلمه نهفته است: صبر و تلاش. دست از ناامیدی و یاس بردار و با توکل به خدا و صبر و تلاش ادامه بده و مطمئن باش که موفق خواهی شد..

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز کاملا درگیر کارهای خانه هستید. پرداخت قبض های برق، گاز، تلفن، شستن رخت ها و مرتب کردن خانه، غذا پختن و غیره … و آنقدر کار روی سرتان ریخته که وقت سر خاراندن هم ندارید. اگر فکر می کنید که همسر یا دیگر اعضای خانواده تان برای کارهای شما ارزشی قایل نیستند، اشتباه کرده اید. آنها نیز برای تلاش های شما قدردانند. مدت هاست برای پیش بردن برنامه و هدف هایتان تلاش می کنید، باید بگوییم که به زودی حساب بانکی شما افزایش می یابد و شما به آنچه لایقش هستید، خواهید رسید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی و هرگز او را فراموش نکنی و بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد و با عشق و محبت زندگی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

مدت ها است منتظر حل یکی از مشکلات تان هستید، امروز همان روزی است که سرانجام مشکل شما حل می شود یا نشانه هایی از باز شدن گره را خواهید دید. ذهن شما کمی گیج است بنابراین بهتر است امروز را در خانه بگذرانید و از انجام کارهایی که احتیاج به تمرکز دارد، خودداری کنید. یادتان نرود که قبل از دادن هر امضایی، متن قرارداد را به دقت بخوانید. اگر دوست دارید کمی هیجان به زندگی خود دهید، دوستانتان را دعوت کنید و با آنها خوش بگذرانید. به زودی عشق قدیمی تان را که هنوز در آتش عشق تان می سوزد، ملاقات خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

گره تمام مشکلات تو به دست توانای او باز می شود، اما وجود بعضی از افراد مغرض در این میانه مانع از ایجاد ارتباط بین تو و او می شود. سوءتفاهمات را با کمال جسارت و صداقت برطرف کن تا او تو را به مراد دل برساند. فقط فراموش نکن که باید صادق باشی..

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

اخیرا در مشکلات مالی و شغلی دست و پا می زنید اما همچنان اعتماد به نفس خود را حفظ کرده اید و ذهن تان پر از افکار و ایده های مثبت است. همین طوری با اراده به راه خود ادامه دهید تا خوشبختی جذبتان کند. در این روزهای پیش رو اتفاق های خوب زیادی برایتان می افتد که شما را غافلگیر خواهند کرد به عنوان مثال دوستان زیادی پیدا و پیشنهادهای کاری زیادی دریافت می کنید. اگر قصد دارید برای عشق زندگی تان هدیه ای بخرید، امروز وقت مناسبی است. مطمئنا او نیز از خرید شما خشنود و هیجان زده خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

انسانی متعهد و وفادار به عهد خود هستی و چون در راهی پا گذاشته ای هرگز به بی راهه نمی روی. دلت پیش دلداری است که تمام زیباییها و لذتهای زندگی را با او می خواهی. دیگران پیشنهاداتی به تو می کنند که تو حتی حاضر به شنیدن آن هم نیستی. بدان که این ثبات قدم پایداری تو را به مقصود خواهد رساند. منتظر فرداهای بهتر باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز که فضا برایتان مساعد است، پرواز کنید و اوج بگیرید. بعدازظهر خود را به بیرون از خانه بروید و به کتابخانه نیز سری بزنید. از احساس خود نسبت به عشق زندگی تان تردید ندارید اما گاهی نگران وابستگی خود به او می شوید. نگذارید این احساس سد راهتان شود و روزهای خوش را از شما بگیرند. همچنان به مسیر خود ادامه دهید.  اگر می خواهید اطلاعات خود را در زمینه ای خاص افزایش دهید، منتظر کمک دیگران نباشید، خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و تحقیق را آغاز کنید..

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی و هرگز او را فراموش نکنی و بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد و با عشق و محبت زندگی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

اگر در حال حاضر به مسئولیت هایی که بر دوش تان است، فکر می کنید و احساس می کنید که در آنها غرق شده اید، نگران نباشید زیرا همه چیز به زودی تغییر خواهد کرد. کافی است به خودتان زمان دهید. ورزش و مراقبه را در برنامه روزانه خود راه دهید تا تعادل و هارمونی در زندگی تان باز گردد. دوست دارید در مورد مسئله مهمی با عشق زندگی تان صحبت کنید اما از بیان آن می ترسید. اگر بتوانید بر ترس خود غلبه کنید و قدم اول را بردارید، لحظات شیرینی پیش رو خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

مدتها بود که از زندگی خود ناامید شده بودی و حتی در خواب هم امید کامیابی نداشتی، اما لطف خدا شامل حالت گردید و تو را کامیاب نمود. به جهان فانی دل مبند و برای مال دنیا بیش از حد ارزش قائل مشو و از چشم بد به خداوند پناه ببر که او بهترین پناهگاه است.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE