خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۳۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۳۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۳۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز جمعه 31 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۳۱ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

شما امروز انرژی بسیار زیادی دارید، ولی هرچقدر انفجار انرژی در وجودتان شدیدتر باشد طول عمر آن کمتر خواهد بود و زودتر خسته خواهید شد. شما حتی هنگام حرف زدن هم نمی توانید انرژیتان را کنترل کنید و کلامتان با هیجان بسیار زیادی همراه است و اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است در طرف مقابلتان ایجاد سوء تفاهم کنید. با وجود این که ممکن است ناگهان موقعیت به ظاهر فوق العاده ای برایتان فراهم شود، در حال حاضر به دلیل وضعیت موجود ستاره ها امکان پیشرفت زیادی برای شما فراهم نیست. شاید زندگیتان پر از فرصت های خوب باشد، ولی دنبال کردن اهداف متعدد شانس موفقیت شما را پایین خواهد آورد و باید تنها روی برخی از این موقعیت ها تمرکز کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی***که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش***که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

تعبیر: برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. روزگارتان آنقدر خوب می شود که تمام غم ها و غصه های گذشته را فراموش می کنید. برای رسیدن به مرادتان کمی سختی می کشید ولی اگر عاقل باشید به راحتی به نیات خودتان می رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز دارید به آینده تان فکر می کنید و سرعت خیلی پایین پیشرفت کارها تصویر چندان مطلوبی را از آینده در ذهنتان ایجاد نمی کند و همین مسئله باعث ناراحتی شما شده است. شما دارید هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام می دهید، پس بیهوده ذهن خودتان را با این چیزها درگیر نکنید. زمانی را صرف سر و سامان بخشیدن به مسائل اقتصادیتان بکنید و اگر پولی برایتان باقی ماند آن را صرف تبدیل کردن محیط اطرافتان به جایی بهتر و دلنشین تر برای زندگی کردن بکنید. برای رسیدن به رشدی که انتظارش را دارید باید از قالب قدیمی خود بیرون آمده و عادت های اشتباه قدیمی خود را کنار بگذارید تا به فرد بهتری تبدیل شوید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

در ماهی که پیش رو دارید درخشش شما از هر زمان دیگری بیشتر خواهد بود، پس از آن نهایت استفاده را ببرید. شما سرشار از اعتماد به نفس هستید و اطمینانتان به آینده خود از همیشه بیشتر است. احساس کنجکاویتان در حال حاضر برای شما یک ویژگی مثبت و برگ برنده است، پس اگر می خواهید از دیگران چیزی پرسیده یا نظر آنها را در مورد چیزی جویا شوید درنگ نکنید. البته فقط پرسیدن شرط نیست؛ شما باید با دقت و ذهنی باز به حرف های طرف مقابلتان گوش کنید و از آنها بهره بگیرید. دوستان واقعیتان تنها کسانی هستند که هم در روزگار سختی و هم دوران خوشی در کنار شما خواهند بود، پس قدر آنها را بیشتر بدانید و به آنها نشان دهید چقدر برایتان ارزشمند هستند.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

بعد از این دست من و دامن آن سرو بلند***که به بالای چمان از بن و بیخم برکند

حاجت مطرب و می نیست تو برقع بگشا***که به رقص آوردم آتش رویت چو سپند

تعبیر: به قول هایی که داده ای عمل کن. به جای اینکه همه چیز را درست کنی همه را خراب تر کرده ای. دیگر روی برگشتن نداری. اسرارت فاش شده است. بی قراری، کار را از آنچه که هست بدتر نکن. رو به سوی خدا کن تا تو را از سرگردانی نجات دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما باید در ماهی که پیش رو دارید به جای آغاز پروژه های جدید کارهایی را که از زمستان سال گذشته شروع کرده بودید به پایان برسانید. شما دارید به تولد بعدیتان نزدیک می شوید و باید پیش از فرا رسیدن تابستان هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید تا خودتان را برای برداشتن قدم های بعدیتان آماده کنید. البته نباید جو زده شده و فکر کنید با انرژی زیادی که امروز در وجود خود احساس می کنید می توانید با جهشی دیوانه وار کارهایی که در دست انجام دارید را به پایان برسانید. این نکته را هم به یاد داشت باشید که آنچه مایه اصلی شکست یا پیروزی شما خواهد بود سرنوشت نیست و همه چیز به اراده و پشتکار شما بستگی دارد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم***جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم

عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است***کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

تعبیر:  با غیبت کردن و تهمت زدن به دیگران کاری از پیش نمی برید. هر کسی ایرادی دارد بنابراین بزرگوار و خطاپوش باشید. حرمت خود و دیگران را حفظ کنید. از تجملات بپرهیزید. با تکیه بر مال دنیا به جایی نمی رسید. به حرف نادانان گوش ندهید هر چه می کشید از رفیق حسود می باشد. با حرف حق جدل نکن و آن را قبول کن.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

برنامه خیلی فشرده و شلوغ فعالیت های اجتماعی این روزهای شما مدرکی قوی برای اثبات محبوبیت شما به ویژه در حال حاضر است. این موضوع شما را تشویق می کند که حاضر باشید نقش های مهمتری را در فعالیت های گروهی بپذیرید و به جای این که تنهایی پیش بروید از همکاری با دیگران لذت ببرد. برای این کار باید هر چه سریعتر مسائل شخصیتان را سر و سامان بدهید تا بتوانید بهترین عملکرد ممکن را در کارهای گروهی داشته باشید. شما به تنهایی قطره ای بیش نیستید، ولی وقتی برای رسیدن به هدفی با دیگران همراه شوید با یکدیگر یک اقیانوس خواهید ساخت. امروز حتما کمی به رابطه عاطفیتان فکر کنید و ذهنتان را روی کارهایی که برای به ثمر نشاندن و رابطه تان لازم است انجام دهید متمرکز کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

سمن بویان غبار غم چو بنشینند بنشانند***پری رویان قرار از دل چو بستیزند بستانند

به فتراک جفا دل ها چو بربندند بربندند***ز زلف عنبرین جان ها چو بگشایند بفشانند

تعبیر: با یک اتفاق کوچک خیلی زود از پا در می افتی و فکر می کنی دیگر کارت تمام است. همه ی کارهایت نیمه تمام باقی مانده است. خودت می دانی اگر اراده کنی همیشه بهترین ها مال توست ولی تنبلی کرده و تدبیر کارت را به دست دیگری می سپاری. خودت را کنار نکش و همیشه در میدان کار و کوشش باش. تو موفق می شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما همراه با احساس ناراحتی دارید به این مسئله پی می برید که برای پیش روی در مسیر موفقیت حرفه ایتان به نظم و ترتیب دقیقی نیاز دارید. یک بار دیگر اهداف و محدودیت هایتان را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که برای رسیدن به امنیت اقتصادی و موفقیت حرفه ای چه چیزهایی را باید در ارجحیت قرار دهید. چیزی که از اهمیتی ویژه برخوردار است این است که هر لحظه ای که لازم باشد بتوانید آنچه هستید را برای رسیدن به آنچه می خواهید باشید فدا کنید. جنبه هایی از زندگی شخصیتان که نادیده گرفته شده اند به توجه شما نیاز دارند و اگر این کار را انجام ندهید به زودی با وضعیتی بحرانی مواجه خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

گلبن عیش می دمد ساقی گلعذار کو***باد بهار می وزد باده خوشگوار کو

هر گل نو ز گلرخی یاد همی کند ولی***گوش سخن شنو کجا دیده اعتبار کو

تعبیر: با صدای بلند اعتراض کنید که چرا فدرت و اختار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکرمی کنید پیش هیچ کسی سخنانتان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.

مطلب مشابه :   فال روزانه فردا پنجشنبه 14 تیر 97 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

برای شما فرصتی فراهم شده است تا دنیایی فراتر از امیدها و رویاهای فعلیتان را یافته و تجربه کنید. شما آماده هستید تا افکار و ایده های جدیدی که ذهن و نگرش شما را گسترده تر می کنند را مورد بررسی قرار دهید. مطالعه متافیزیک، فلسفه و ادیان باعث رشد دانش شما خواهد شد و انتخاب ها و نگرشتان را به طور مثبتی تحت تآثیر قرار خواهد داد. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما راحتتر خواهد بود و شاید حتی به این فکر کنید که با دوستان و آشنایانی که قطع ارتباط کرده بودید تماس بگیرید. این کار انرژی فوق العاده ای به زندگی شما خواهد آورد که حتی خودتان را هم شگفت زده خواهد کرد. شرایط همچنین برای آشنایی با افراد جدید و آغاز رابطه های عاطفی تازه نیز فراهم است، در خانه نمانید!

فال حافظ امروز متولدین مهر :

هر آن که جانب اهل خدا نگه دارد***خداش در همه حال از بلا نگه دارد

حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست***که آشنا سخن آشنا نگه دارد

تعبیر: در همه حال تعادل را حفظ کنید. زیاده روی در هر کاری به شما بلا می رساند. اگر می واهید عهد و پیمان بین شما از بین نرود حد خود را حفظ کنید. در هر حال از خداوند کمک بطلبید. از دست بنده ی خدا کاری ساخته نیست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز به این موضوع پی خواهید برد که برای رسیدن به اهداف و برنامه های روزانه تان بهترین کاری که می توانید بکنید داشتن نظم و انضباط است. ذهنتان را روی مسیر اصلیتان متمرکز کنید و عاقلانه بازی کنید تا برنده شوید و بتوانید همزمان کارهای بسیاری را به انجام برسانید. سعی کنید درگیر جزئیات نشوید و سرعت پیشرفت خود را با تمرکز بر روی چیزهای کم اهمیت پایین نیاورید. امروز فکرتان درگیر مسائل اساسی موجود در رابطه عاطفیتان است. برای این که به راه حلی موثر دست پیدا کنید باید سفری به درون خود داشته باشید و دنیای درونتان را کشف کنید. پی بردن به احساسات واقعیتان کمک قابل توجهی به حل کردن مشکلاتتان خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اگر نه باده غم دل ز یاد ما ببرد***نهیب حادثه بنیاد ما ز جا ببرد

اگر نه عقل به مستی فروکشد لنگر***چگونه کشتی از این ورطه بلا ببرد

تعبیر: حادثه ای برایت اتفاق افتاده که حتی عقل هم عاجز از حل آنمی باشد. در تاریکی هستی که روزنه ای برای فرار پیدا نمی کنی. دلت را قوی کن. با فکر کردن به مرگ چیزی حل نمی شود. امیدوا باش، نسیم الهی در حال وزیدن است و مشکلت مثل معجزه ای برطرف می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز تصمیم گیری از همیشه برای شما دشوارتر است. از طرفی احساس می کنید نیاز دارید به ثبات برسید و از طرفی دیگر نیز روح ماجراجویتان در جستجوی تجربه های تازه و فعالیت های اجتماعی بیشتری است و هر ثانیه شما را به سویی می کشد. تنها کاری که از دست شما بر می آید این است که راهی پیدا کنید تا بین این دو حالت  تعادلی منطقی برقرار کنید و هر دو احساس خود را ارضا کنید. در حال حاضر پیشرفت کارها در رابطه عاطفیتان خیلی آرام تر از آن چیزی است که شما انتظارش را دارید. سعی کنید راهی برای بیان نیازهای خود پیدا کنید، ولی مواظب باشید با خودتان و طرف مقابلتان صادق باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد***کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد

خاک وجود ما را از آب دیده گل کن***ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد

تعبیر: خود را کوچک نشمار. تو فرد بسیار بزرگ و کاردانی در جامعه خواهی شد. در همه حال رو به سوی خدا بیاور که در عین ناامیدی فقط اوست که به تو امید می بخشد. بشارتی به تو می دهند که دل ویران تو را تبدیل به عمارت می کند وقت مناسبی پیش آمده تا از یک معامله سود کلانی ببرید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز احساس می کنید انرژیتان کمتر از روزهای دیگر است و نمی توانید کارها را آنطور که باید و شاید پیش ببرید. از این حالت خود شگفت زده نشوید، برای داشتن یک چرخه طبیعی در زندگیتان باید حتما هر از گاهی زمانی را هم برای استراحت و تفکر و تعمق کنار بگذارید. فکر نکنید که برای پیشرفت همیشه باید در حرکت و جنب و جوش باشید، امروز طبیعت جنگجوی خود را کنار گذاشته و استراحت کنید. اگر چشمتان به روی حقیقت تازه ای باز شده است بهتر است آن را جدی بگیرید و نسبت به تفکرات قبلی خود تعصب نشان ندهید و آنها را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. حتی اگر همه چیز در رابطه عاطفیتان روبراه به نظر می رسد حواستان باشد رویاها و اهداف خودتان را قربانی حفظ وضعیت فعلی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

چو برشکست صبا زلف عنبرافشانش***به هر شکسته که پیوست تازه شد جانش

کجاست همنفسی تا به شرح عرضه دهم***که دل چه می کشد از روزگار هجرانش

تعبیر: به دنبال دوستی می گردید که بتوانید درد دل خودتان را به او بگویید. با خجالت و گوشه نشینی آینده ی خوبی نخواهید داشت. بهانه و عذرها را کنار بگذارید تا دلتان زنده و جوان شود. شما به نیتتان می رسید زیرا نشانه هایی از آن به نظرتان رسیده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

شاید امروز احساس کنید همه چیز دارد خیلی آرام و یکنواخت پیش می ود، ولی طی چند هفته آینده روز به روز کارها بهتر و بهتر خواهند شد و اوضاع طبق خواسته شما پیش خواهد رفت. اگر حس می کنید حال و حوصله این را ندارید که دست به کار شوید و به خودتان تکانی بدهید نگران نباشید. این حالت شما خیلی زود برطرف خواهد شد و حتی از اول هم بهتر خواهید شد. البته خودتان را باید برای پرداختن به مسائل مهم و جدی در ماهی که پیش رو دارید آماده کنید زیرا کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید داشت. پس حالا که وقت هست هر چقدر که دلتان می خواهد استراحت کنید یا خوش بگذرانید و خودتان را حاضر کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

احمد الله علی معدله السلطان***احمد شیخ اویس حسن ایلخانی

خان بن خان و شهنشاه شهنشاه نژاد***آن که می زیبد اگر جان جهانش خوانی

تعبیر: بسیار خوش اقبالید و اراده ی بسیار قوی دارید. معجزه ای در زندگیتان رخ می دهد که مایه ی تعجب همگان می شود. یادتان باشد رمز موفقیتان سعی و کوشش است. به سفر معنوی کربلا می روید که در آنجا دل سرگشته شما ارام می گیرد و چشم و دلتان روشن می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

اگر ناگهان پیشرفت در کارهایتان متوقف شده است ناامید و دلسرد نشوید و با دید منفی به آن نگاه نکنید، این شاید نشانه ای باشد که می خواهد به شما بگوید باید سرعتتان را کم کرده و نقشه هایتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. برخی مسائل بی اهمیت ولی وقت گیر و پر هیاهو نمی گذارند به مسائل شخصیتان رسیدگی کنید. این همه جر و بحث و گفتگو اصلا برای شمایی که ترجیح می دهید در آرامش به مسائل عاطفیتان بپردازید خوشایند نیست. اگر فکر می کنید که شرایط فعلی برایتان قابل تحمل نیست خودتان را کنار بکشید، این حق طبیعی شما است که روز تعطیلتان را همانطوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

صبا تو نکهت آن زلف مشک بو داری***به یادگار بمانی که بوی او داری

دلم که گوهر اسرار حسن و عشق در اوست***توان به دست تو دادن گرش نکو داری

تعبیر: با خاطرات خودتان زندگی می کنید. دلتان گوهر اسرار زیبا و خوش است. رقیبان شما پیش رویتان قد علم کرده اند کاری نکنید که بعد های باعث پشیمانی شود. کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می واهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی