خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز چهارشنبه ۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۴ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 4 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۴ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز اطرافتان پر از آدم خواهد بود و به میهمانی های زیادی خواهید رفت. از آنجا که جذابیت شما بیش از پیش شده است، افراد زیادی را به خود جذب می کنید و حتی اگر مجرد هستید می توانید در میان آنها شریک زندگی خود را بیابید. این روزها زمان خوبی است تا ارتباطات خود را گسترش دهید و دوستان جدیدی بیابید. البته در کنار این رفت و آمدها یادتان باشد که برای خودتان نیز وقت بگذارید و به اندازه کافی استراحت کنید تا انرژی لازم را برای انجام کارهایی که برایشان برنامه ریزی کرده اید، داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

با مشکلی برخورد کرده ای که تو را بسیار ناراحت و رنجور کرده است. باید بدانی که حل این مشکل کاری بس سخت و دشوار است. در حل این مشکل در اولین مرحله از خداوند کمک بگیر و به معصومین متوسل شو و در مرحله دوم با افراد عاقل شور و مشورت کن که کوچکترین اشتباه تو کار را خراب تر خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

جذابیت و رفتار خوب و مهربان تان موجب شده تا اطرافیانتان به شما توجه بیشتری نسبت به قبل نشان دهند. شما نیز از این بابت خوشحال و راضی هستید. از آنجا که اعتماد به نفس تان بالا رفته، دست به هر کاری بزنید موفقیت شما حتمی است. اگر مسائل کاری ذهن تان را درگیر کرده است، بهتر است این روزها نگران کارهایتان نباشید و آنها را به روزهای پس از تعطیلات موکول کنید. این روزها تا می توانید استراحت کنید و از ارتباط با اطرافیان تان لذت ببرید. اگر مجرد هستید، در این رفت و آمدها احتمال این که شریک زندگی خود را پیدا کنید، زیاد است.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

کسی که او را بسیار دوست می داشتی بی علت تو را ترک کرده و اندوه این فراق تو را بی تاب کرده است و زندگی را برایت تیره و تار نموده. بی وجود او توان انجام هیچ کاری را نداری و از دست کسی هم کاری برایت ساخته نیست. بهترین درمان برای تو کار و فعالیت است تا اندوهت را تسکین دهد. برای بدست آوردن او که از دست رفته از خدا مدد بجوی و به او توکل کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

در نظر دارید برای سال جدید بیزینس شخصی خود را راه بیاندازید به همین دلیل از همین حالا در حال برنامه ریزی برای آن هستید. اما یادتان باشد که قبل از هر اقدامی، اطلاعات خود را تکمیل کنید. خوب است که به فکر افزایش درآمد مالی خود باشید اما اگر بی فکر عمل کنید ممکن است در آینده پشیمانی به سراغ تان آید. امروز زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم است زیرا تمام ستاره های خوشبختی در حال چشمک زدن در آسمان شما هستند. منتشر یک سورپرایز از عشق تان باشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

روزهای خوبی در پیش رو خواهی داشت. به زودی اتفاقات بسیار مثبتی در زندگیت روی می دهد که زندگیت را رونقی تازه می بخشد. به یاری خدا درهای بسته به رویت گشوده خواهد شد. در حال حاضر صلاح نیست که کار خود را عوض کنی. به کار قبلی خود ادامه بده و منتظر شانس های تازه که به تو روی می آورند باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

اگر به فکر خرید یا فروش خانه هستید، امروز زمان خوبی برای این کار است. شما برای رسیدن به یکی از هدف هایتان صبر بسیاری کرده اید و حال انتظارها به پایان رسیده و شما به آنچه باید، رسیده اید. برای موفقیت و پیشرفت های بیشتر، از همین امروز که انرژی شما زیاد و به اندازه کافی خوش بین هستید، قدم بردارید. اخیرا میان شما و یکی از دوستان تان دلخوری پیش آمده، بهتر است کدورت ها را کنار بگذارید و با یک تماس تلفنی او را خوشحال کنید. هر چه این روزها ارتباطات خود را بیشتر کنید، به شما بیشتر خوش خواهد گذشت.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به خود کرده گرفتار شده ای و اکنون در پی حل این مشکل به هر دری می زنی و از هر کسی کمک می خواهی، ولی این سعی تو بی فایده است. هیچ کس به جز خودت نمی تواند گره این مشکل را باز کند و بخاطر داشته باش که مشکلات کاری و اقتصادی تو نباید در سایر موارد زندگیت تولید اشکال نماید. در مورد عشقی که در سر داری می توانی به وفاداری طرف مقابل خود اطمینان داشته باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

به یک میهمانی دعوت می شوید و افراد زیادی را ملاقات می کنید که می توانند روز شما را به بهترین شکل بسازند. در میان آنها فردی است که توجه شما را به خود جلب کرده، او نیز به برقراری ارتباط با شما تمایل دارد، پس خجالت را کنار بگذارید و برای شروع رابطه ای شیرین، قدم بردارید. تلفن های زیادی نیز به شما می شود که ممکن است برخی از آنها در مورد مسائل کاری باشد. پیشنهاد های خوبی به شما می شود که بهتر است قبل از دادن هر قول و قراری از خود و توانایی هایتان اطمینان یابید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تردید و وسواس از عوامل بازدارنده در رسیدن به هدف است. تردید را از دل خود بیرون کن و بدان که در این راه پرخطر که تو قصد آغازش را داری، تنها عامل نجات و پیروزی همت عالی است. کوشش کن که از خوان گسترده پروردگار بی نصیب نمانی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

کارهای عقب مانده زیادی دارید اما بهتر است این روزها نگرانی ها را کنار بگذارید و تنها خوش بگذرانید. شما برای رسیدن به هدف هایتان تلاش زیادی کرده اید و به زودی به نتیجه قابل قبول تان خواهید رسید. حمایت یکی از اطرافیان تان منجر می شود که در کار خود پیشرفت کنید، فقط کافی است کمی صبر کنید تا به آنچه لایق اش هستید، برسید. قدر موقعیت اجتماعی خود را بدانید و فریب وسوسه حسودها را نخورید. بین ایده های بلند مرتبه و مسئولیت های خود تعادل ایجاد کنید تا همه چیز با موفقیت پیش رود.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

راهی که برای آینده زندگی خود انتخاب کرده ای بهترین انتخاب است. می توانی با خیال راحت اولین قدم را برداری. البته در این راه رقبای بزرگی داری که باید آنها را در هر تصمیم گیری در نظر داشته باشی. ضمن آنکه کسانی نیز هستند که در سر راه تو مانع ایجاد می کنند و با برخوردهای نامناسب قصد تغییر رأی تو را دارند. به آنها اعتنا نکن و پیش برو که پیشرفت و سعادت تو در این راه است.

مطلب مشابه :   فال امروز پنجشنبه 18 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

به فکر شروع پروژه ای هستید که فکر می کنید موفقیت شما در آن حتمی است. ایده های خوبی در ذهن تان است که اگر برای آنها همین امروز قدم بردارید، نتایج خوبی را دریافت خواهید کرد. اگر چه باید بیش از آنچه فکرش را می کنید برای شروع این کار هزینه کنید اما در نهایت سود قابل ملاحظه ای دریافت خواهید کرد. این روزها به یک میهمانی دعوت می شود و دوستی را که مدت ها از آن بی خبر بوده اید، ملاقات خواهید کرد. منتظر یک خبر خوب از او باشید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در تمام مدت عمر و زندگی خود همیشه در کارهای خود نیت خیر و خیال خدمت به خلق خدا را در سر داشته ای و طعنه و تحقیر دیگران در شما خللی وارد نکرده است. به پاس این اخلاق نیکو به زودی رحمت الهی شامل حالتان خواهد شد و کارهایتان سروسامان می یابد و مشکلات مالی شما کاملا مرتفع می گردد و این پاداش فطرت پاک شماست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

موضوعی ذهن شما را درگیر کرده و آنقدر در پی به دست آوردن اطلاعات در مورد آن هستید که کل روز را در خانه سپری خواهید کرد. اما یادتان نرود که این روزها زمان استراحت و خوش گذرانی است. سعی کنید وقت بیشتری را با خانواده بگذرانید و دوستانی را که در روزهای عادی برای دیدن آنها وقت ندارید، ملاقات کنید و از طبیعت بهاری بیشتر لذت ببرید. ورزش و تحرک ماهیچه ها می تواند ذهن شما را نیز فعال تر کند. برای بیان احساسات خود به فرد مورد علاقه تان جسارت به خرج دهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از آنجا که شما انسانی هستید که نسبت به همه اطرافیان رفتاری شایسته و به جا دارید، از دیگران نیز توقعی مشابه دارید، اما بدان که کار نیک کردن برای پاسخ نیک گرفتن نیست. تو با انجام کارهای نیک وجدان خود و خدای خود را راضی می کنی، پس غصه عکس العمل های دیگران را مخور و در بند رفتار آنها نباش که اجر نیکوکاران با خداست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

برای دیدار و خوشگذرانی با دوستان تان برنامه ریزی کرده اید. اگر برنامه هایتان آنطور که پیش بینی کردید، پیش نرفت، اعصاب تان را خورد نکنید و از تک تک لحظات خود لذت ببرید. امروز تمرکز و قدرت شهود شما بیش از همیشه شده است، پس برای شروع ایده هایی که در ذهن تان است درنگ نکنید زیرا موفقیت شما در هر کاری که به آن دست بزنید، حتمی است. فرصت خوبی برای انجام کارهای عقب مانده یا آنچه برایتان اهمیت زیادی دارد، می باشد. در این حین عشق زندگی خود را نیز فراموش نکنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

یک نفس دیدار او در دل تو بذر نهال عشق را کاشت و تو به شدت پابند و علاقمند به او شدی. گرچه تو در این مورد سکوت کرده ای، ولی او راز دلت را در چشمانت می خواند و اگر می بینی از تو روی می گرداند حکایت کهن ناز یار است که تو باید به بهترین روش آن را تحمل کنی. به خدا توکل کن که به مراد دل خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

بالاخره تلاش های اخیر شما نتیجه می دهد و شما به پولی که مدت ها انتظار آن را می کشیدید، می رسید. تمام نشانه ها حاکی از آن است که امسال موفقیت و پیشرفت قابل ملاحظه ای در زندگی تان خواهید داشت کافی است برای مرحله به مرحله آنها برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید و به فکر شروع یک رابطه، این روزها زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم هاست. اگر هم متاهل اید، برای یک سفر برنامه ریزی کنید یا با انجام فعالیت های جدید به زندگی خود هیجان دهید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اگر قصد انجام این نیت را داری باید در مقابل مشکلات و سختی های این راه ناهموار صبر و تحمل داشته باشی و با شکیبایی قدم به قدم پیش بروی و بدان که هرچه انسانی دارای مقام و قدرت باشد، بدون یاری خدا از عهده هیچ کاری بر نخواهد آمد. پس به خدا توکل کن و کار را به تاخیر نینداز و هرچه زودتر اقدام کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

 شاید دوست داشته باشید تنها در خانه بمانید و کتاب بخواهید اما یادتان باشد که این روزهای بهاری زمان خوبی برای بیرون رفتن و دید و بازدید است. اگر موضوعی ذهن تان را درگیر کرده و برای به دست آوردن اطلاعات، ساعات زیادی را به مطالعه اختصاص می دهید، برای جلوگیری از سردرد و خستگی، استراحت را فراموش نکنید. در ساعات پایانی روز تلفنی به شما می شود که حاوی یک خبر خوب است. می توانید شادی خود را با خرید یک شیرینی در کنار خانواده جشن بگیرید

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

نیتی در سر داری و فکر انجام آن تو را به شدت بی تاب و بی قرار کرده است، اما بدان که هنوز وقت انجام این نیت فرا نرسیده است. چرا که یکی از اطرافیان تو نزد او حرفهایی زده که باعث رنجش خاطرش گردیده است. قبل از هر چیز با صبر و حوصله سوءتفاهمات پیش آمده را برطرف کن و آنگاه که زمینه لازم برای انجام نیتت مهیا شد نیت خود را عملی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز یکی از دوستان قدیمی یا اقوامی را که مدت هاست ندیده اید، ملاقات خواهید کرد. شاید دیدار برخی از این افراد خاطرات تلخ گذشته را برای شما زنده کند اما بهتر است تمام آنها را دور بریزید و تنها به زمان حال بیاندیشید و از همنشینی با آنها لذت ببرید. ارتباط  بیشتر با اطرافیان، ورزش و تحرک، انجام کارهای جدیدی که تا به حال تجربه نکرده اید و گشت و گذار در طبیعت می تواند روحیه شما را به بهترین شکل تغییر دهد. ورزش در این روزها برای شما واجب است، آن را در برنامه روزانه خود بگنجانید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

سالهاست وقتت را به بلاتکلیفی و سرگردانی گذرانده ای و اشتباهات بسیاری مرتکب شده ای که خوشبختانه مشکل چندانی برایت به دنبال نداشته، اما اکنون وقت آن رسیده که به خود بیایی و برای آینده ات برنامه ریزی کنی و یک تصمیم جدی بگیری و از این شاخه به آن شاخه پریدن دست برداری، در غیر اینصورت پشیمان خواهی شد.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE