خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز دوشنبه 4 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۴ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز حس می کنید که عشقتان به شما خیانت کرده است. شاید حرف های شما باعث شده که آدم بدی به نظر برسید یا طوری حرف زده اید که چنین شبهه ای بوجود آمده است. وقتی نوبت دعوا و بحث می رسد باید به طرف مقابل بفهمانید که بخاطر رفتارش و نه شخص خودش با او مقابله می کنید. امروز در زندگی و حیات عشقی خود چشم انداز ماجراجویانه تری دارید. اگر در شروع یک رابطه هستید، تخیل و تجسم احتمالات جدید از چیزهایی که با هم در آینده انجام می دهید است که به شما الهام می دهد تا تعهد بیشتری بپذیرید. اگر در حال حاضر در رابطه ای دائمی هستید، امروز این رابطه تقویت می شود.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

از روزگاری که او پا در زندگی تو نهاده است، همه چیز دچار تغییرات مثبت شده است. او به تو آرامش و امنیت بخشیده است و تو با او معنای واقعی کامیابی را تجربه کرده ای. اکنون شاد باش و راحت زندگی کن. قدر او را بدان و شاکر خدای بزرگی باش که این نعمت گرانبها را در اختیار تو قرار داده است و از این گنج با ارزش با جان و دل محافظت نما.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز شما یک دقیقه یک چیز می گویید و دقیقه دیگری حرفتان را عوض می کنید. اغلب اوقات شما از یک شاخه به شاخه دیگری می پرید، ولی امروز احتمالاً در این مورد به شما گوشزد می کنند. امروز قبلاً از زدن هر حرفی خوب به آن فکر کنید. بلند فکر نکنید که همه بشنوند. روند فکری پیوسته شما ممکن است با تحلیل نهایی تان اشتباه گرفته شود و سردرگمی بوجود آید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که رابطه فعلی خود را با تغییر بعضی فاکتورها در مورد خودتان متحول کنید. چیزی به شما الهام می دهد و شما تجسمی از آن دارید. اگر تمایل داشته باشید که تعدیل هایی در ظاهر و شخصیت خود صورت دهید بهتر می شود. منتظر نمانید که همه چیز خود به خود سراغتان بیایند. خودتان باید عشقی که می خواهید را بیافرینید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تلاش بسیار در راه عشق نموده ای و عمر خود را صرف آن کرده ای. هنوز هم به عهد خود پایبندی و طعنه ها و سرزنشهای دیگران در تو بی اثر است. با این حال فکر می کنی هنوز آنچه را که لیاقت اوست انجام نداده ای. نگران نباش تو تلاشت را کرده ای و حتما نتیجه مطلوب را خواهی گرفت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

تنشی که در فضا موجود است چیزی است که شما نیاز دارید تا از مسائل ناخودآگاهی که بر رفتارتان تأثیر دارد آگاه شوید. چیزهایی زیادی در دل دارید که باید بار آنها را از دلتان بردارید. هرچه در مورد درد و رنجی که افراد برایتان درست می کنند راستگوتر و صادق تر باشید، عشق بیشتری دریافت خواهید کرد. راه های ارتباطی را باز نگه دارید. فکر احتمالات موفقیت های آینده است که باعث می شود تلاش بیشتری بکنید و رابطه خود را بهتر کنید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که اهداف و برنامه های خود را تعیین کنید و بحث و گفتگوی صریحی در مورد به ثمر رساندن آنها با هم خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

از فراز و نشیب و حوادث زندگی خسته و ملول شده ای، اما با این حال حاضری تمام هستی و زندگی خود را در راه عشق قربانی کنی. اکنون که تسلیم راه عشق شده ای به خدا امیدوار باش چرا که او عشاق واقعی را دوست دارد و آنها را یاری و هدایت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

دیگر نباید در مورد کسی که برای اهمیت زیادی دارید فداکاری کنید. شاید بگذارید فردی به رفتار اعتیادآور و خطرناک خود ادامه دهد فقط بدین دلیل که می خواهید از دعوا کردن با او اجتناب کنید. بدانید که این رفتار برای هیچ کدام از شما خوب نیست. هرچه بیشتر این دروغ را ادامه دهید، هر دو طرف بیشتر آسیب می بینند. صریح باشید و نگرانی های خود را رک و راست بگویید. امروز در یک مهمانی یا مناسبت اجتماعی واقعاً سر از پا نمی شناسید. جذابیت بسیار قوی و نیرومند می شود و برایتان سخت است که مقاومت کنید. شما عموماً روش ساده تری را برای رمانس ترجیح می دهید و رفتار طرف مقابل را کمی آمرانه می یابید. با این حال باید خوش بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به خود کرده گرفتار شده ای و اکنون در پی حل این مشکل به هر دری می زنی و از هر کسی کمک می خواهی، ولی این سعی تو بی فایده است. هیچ کس به جز خودت نمی تواند گره این مشکل را باز کند و بخاطر داشته باش که مشکلات کاری و اقتصادی تو نباید در سایر موارد زندگیت تولید اشکال نماید. در مورد عشقی که در سر داری می توانی به وفاداری طرف مقابل خود اطمینان داشته باشی.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

شما در مورد غذا و خوراکی به مشکل می خورید. شاید حس خودارزشی شما در بالاترین و بهترین فرم خود نیست و سعی می کنید که این موضوع را با خرابکاری در رابطه خود جبران کنید. شما برای سلامت بیشتر و بهتر به غذای سالم نیاز دارید. بدن شما لیاقت احترام و سلامت را دارد و شما باید به آن سوخت سالم و مناسبی بدهید. شما امروز حس می کنید در صدر دنیا هستید. نه تنها حس می کنید که قوی هستید و می درخشید، بلکه توجه دیگران را جلب می کنید. اگر به دنبال شریک زندگی برای خود می گردید، لازم نیست کار زیادی بکنید. فقط باید خودتان باشید و فردی که طول موج یکسانی با شما دارد خود به خود به سمت شما جذب می شود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست دل سپرده ای و هرگز قصد بازگشت از سفر عشق را نداری، در عین حال بی تاب و بی قرار هستی. اگر می خواهی به این راه ادامه بدهی باید بر خود مسلط باشی و بیش از این خود را عذاب ندهی و ناله و زاری بیهوده نکنی. تو که در انتخاب این راه به حرف هیچ کس گوش نکرده و اکنون به خود کرده دچار شده ای باید صبور باشی و به خدا توکل کنی تا کارها رو به راه شوند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

اگر مسئله ای هست که باید آن را با شریک زندگی خود حل کنید، امروز بهترین زمان برای آن است. عقب نشینی نکنید فقط بدین دلیل که تعادل را در رابطه خود حفظ کنید. آرامش ذهنی خود را فدا نکنید. انکار واقعیت و مواجه نشدن با آن راه آسانی است و هیچ نفع و فایده ای برای شما ندارد. با خودتان، احساسات تان و دیگران صادق باشید. انرژی امروز اشتیاق شما را بیشتر می کند تا تلاش بیشتری در مورد رابطه خود انجام دهید. شما متوجه می شوید که دلیل اینکه شما رابطه عمیقی با او ندارید این است که شما عقب نشینی می کنید و نمی گذارد چیزهای واقعی و خوبی بین شما اتفاق بیفتد. اگر شروع کنید به ارتباط برقرار کردن و حرف زدن از ته دلتان، همه چیز تغییر می کند.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

ذاتا انسانی عاطفی و با مهر و محبت هستی و در مقابل نامهربانی هایی که دیده ای سکوت اختیار کرده ای. گرچه انسانی واقع نگر هستی و بلندپروازی نمی کنی، ولی بدان که فرصتی به تو روی خواهد کرد و همه امکانات مهیا می شود که تو در زندگیت یک تحول مثبت و بزرگ ایجاد نمایی. پس آماده باش که این فرصت را از دست ندهی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز با تلاش بیهوده برای انجام دادن کارهای بسیار زیاد در کنار برنامه روزانه فشرده ای که دارید برای خودتان بحرانی غیر ضروری به وجود می آورید. آنقدر کار برای خودتان تراشیده اید که هر چقدر هم خوب عمل کنید و کارهای زیادی را به انجام برسانید هم به رضایت نخواهید رسید. با این همه شما سعی دارید غیر ممکن را ممکن کرده و تمام این کارها را به انجام برسانید و هیچ چیزی هم نمی تواند مانع شما شود. با این حال هر چقدر جاه طلبی های بیش از حد خود را کنار بگذارید و زندگی را ساده تر بگیرید وقت بیشتری برای کسانی که دوست دارید خواهید داشت و خودتان نیز از زندگی بیشتر لذت خواهید برد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نیتی در سر داری و می خواهی کار تازه ای را آغاز کنی. فکر می کنی با آغاز این کار به آرامش خواهی رسید، اما بدان که کار و زندگی و خانواده همه بهانه هایی است برای بودن. اگر می خواهی به کمال برسی، روح خود را بزرگ کن و خود را اسیر دامهای دنیا نکن. وجود انسان معمای پیچیده ی طبیعت است که کسی از راز آن آگاه نیست و تنها کسانی از این امتحان سربلند خارج می شوند که به خدا توکل داشته باشند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز به عشقتان توجه و علاقه ای که انتظار دارد را نشان دهید. نگذارید روزی بگذرد و شما به او نگفته باشید که چقدر دوستش دارید. زندگی کوتاه است و با گذشت هر روز کوتاهتر به نظر می رسد. اگر مسئله ای جدی پیش آمد با آن روبرو شوید و آن را حل نشده نگذارید. شما مسئول احساسات خود هستید. نقش قربانی را بازی نکنید. در این صورت درد و رنج بیشتری را تجربه می کنید. امروز شما فرصت این را می یابید تا با کسی که تظاهر می کند هیچ احساسی به شما ندارد روبرو شوید و او را بیشتر بشناسید. او برای این تظاهرها دلایل خودش را دارد. احتمال دارد که شما الهام بگیرید که اولین قدم را بردارید و احساسات عمیق خود را آشکار کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

زمانی که انسان به صحت کار خود ایمان دارد، نباید اعتنایی به سرزنش ها و طعنه های نادانان کند. تو که به راهی که انتخاب کرده ای، اعتقاد داری نباید با حرف مردم از راه خود بازگردی، به راه خود ادامه بده و از خدا یاری بخواه زیرا او از احوال همه بندگان خود آگاه است و محرم اسرار آنهاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

در حالی که باید نسبت به تعهدات فعلی خود جدی برخورد کنید انتظار دارید دیگران به نگرش غیرمعقول تان  احترام بگذارند. ذهنتان همچون گنجشکی بیقرار از این شاخه به آن شاخه می پرد و تمرکز کردن روی وظایف مهمی که دارید را برایتان سخت می کند. تشخیص کارهای درست و منطقی به زبان آسان است، ولی وقتی پای عمل کردن به میان می آید وضع فرق می کند. تظاهر به داشتن نیت های خوب امروز برای شما کافی نخواهد بود، اگر می خواهید مورد تحسین دیگران قرار بگیرید باید گفته هایتان را عملی کنید. اگر تصمیمی دارید امروز فرصت خوبی برای عملی کردن آن است هر دری که بزنید به رویتان گشوده خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

زندگی مهلت کوتاهی است. فرصتی برای غم خوردن نیست. به خاطر کسب سود بیشتر قصد آغاز کار جدیدی را داری. این کار اگرچه دارای سود مادی است ولی با توجه به سختیهای آن و خطراتی که تو را در این راه تهدید می کند ارزشی نخواهد داشت. از این کار چشم پوشی کن که سود آن به زیانش نمی ارزد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

دیگر پشت مانع ذهنی خود پنهان نشوید. نقش بازی کردن شما را به جایی نمی رساند. نیرو و قدرت واقعی در ایستادن و گفتن حرف های خود از حسی که در هر موقعیت دارید است؛ به خصوص اگر صحبت از عشقتان باشد. اگر احساس می کنید که باید چیزی بگویید، حرف بزنید. صبر نکنید تا این موقعیت به جایی برسد که بحث و دعوای بدی بین شما بوجود بیاید که همه چیز بدتر شود. هجوم انرژی امروز به سوی رابطه فعلی شماست. با آنکه همه چیز اخیراً خیلی بد پیش رفته است، شما از تغییر در رفتارتان سود می برید. مشکل شما هرچه باشد، باید با نگاهی به سوی آینده و تفسیر خود از حال، آن را حل کنید و رویاهای خود را تحقق ببخشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

عشق ورزی و محبت به دیگران هنری ارزنده است که تو از آن برخورداری. دست خالی و ضعف مالی برای انسانی چون تو عیب محسوب نخواهد شد و تو نباید از این بابت ناراحت و شرمنده باشی. آنچه شما لازم داری کمی تعقل و شکیبایی است. نظام امور را به دست بگیر و با تسلط به موقعیت خود گام به گام پیش برو که کامیابی با توست.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

گذراندن امروز با خیال راحت و بدون انجام هیچ کار سختی ایده خیلی جالبی به نظر می رسد، ولی به احتمال زیاد نخواهید توانست این نقشه دوست داشتنی را عملی کنید. شاید صبح تنبلی کرده و بیشتر در تختخواب بمانید و یا سر میز صبحانه زیادی وقت بگذرانید، ولی طی روز از این کم کاری در ساعات اولیه روز پشیمان خواهید شد. اگر کارهایتان را سرموقع تمام نکنید بعدازظهر نخواهید توانست در فعالیت های اجتماعی که به آنها دعوت می شوید شرکت کنید. به وجود آوردن تعادل بین کار و تفریح در رسیدن به موفقیت به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. وقتی کسی با شما حرف می زند اول خوب به گفته هایش گوش کنید و به میان حرفش نپرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

اگر با چشم بصیرت به زندگی خود نگاه کنی خواهی فهمید که تو بسیار بیش از آنچه آرزویش را داری از نعمات خداوندی بهره مندی، پس با توکل به خدا و با اتکاء به همت عالی خود قدم در راهی که قصد آغازش را داری بگذار و از سرزنشهای مدعیان هراس به دل راه مده که در تقدیر تو کامیابی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

به نظر می رسد که امروز شما از هر دنده ای از خواب بیدار شوید، فرقی ندارد. تنها راه حل این است که به دنیای رویاهایتان برگردید. اگر این برایتان مقدور نیست، روی دلتان تمرکز کنید، زیرا دلتان می خواهد به شما بگوید که نیاز به توجه دارد. جریان احساسات و عواطف بالا می گیرد، پس مراقب باشید که چطور نسبت به خودتان و دیگران رفتار می کنید. مهمانی یا مناسبت اجتماعی که امروز در آن شرکت می کنید، شروع یک رابطه عالی و شگفت انگیز است. ولی زیاد کم حرف و ساکت نباشید و از حرف زدن در مورد استعدادهای خود و پز دادن نترسید. بهتر است که لباس های رنگ روشن بپوشید و در ظاهرتان تغییر ایجاد کنید و رنگ های تیره و مات را کنار بگذارید. بدرخشید و خودتان را نشان دهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

خودت خوب می دانی که او هرچه می کند در شان و مقامش است و زیبنده شخصیتش. پس اعتراض تو بی مورد است. تو گر طاووس می خواهی باید جور هندوستان کشی. هوشیار باش که این روزها او قصد امتحان و محک زدن تو را دارد و تو باید از این امتحان سربلند و پیروز بیرون آیی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A