خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۴اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۴اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۴اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۴ اسفند به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 4اسفند 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۴اسفند ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۴ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تمام سال سعی کنید باهوشترین و شوخ ترین حالت خود را به نمایش بگذارید. حرف های شما به نظر همه بسیار عاقلانه و درست خواهند آمد و توانایی زیادی در قانع کردن دیگران خواهید داشت و در هر زمینه ای بسیار منطقی به نظر خواهید رسید. چند ماه اول سال را از این موقعیت تا می توانید استفاده کنید. ماه های فصل بهار برای شما پرمشغله ترین ماه ها خواهند بود ولی در نهایت مشکلی پیش نخواهد آمد و بقیه سال چالش خاصی پیش روی نخواهید داشت. در مرداد و شهریور پول خوبی به جیب خواهید زد و آن را درست همانطور که می خواهید خرج خواهید کرد. در این سال جدید از زندگیتان آتش زیر خاکستر رابطه عاطفی شما دوباره شعله خواهد کشید و به عشقتان نزدیکتر خواهید شد. به جز برخی مشکلات کوچک و نه چندان با اهمیت همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت و تا آخر سال غافلگیری های عاشقانه زیادی را تجربه خواهید کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز سرشار از شور و اراده خواهید بود، انرژی بسیاری دارید و احساس قدرت و توانمندی می کنید. به همین دلیل هم امروز روزی فوق العاده برای برداشتن آخرین قدم ها به سوی اهدافی است که مدتی طولانی برای رسیدن به آنها تلاش کرده اید. کیفیت نتایجی که به دست می آورید و دیده شدن زحماتتان شما را غافلگیر خواهند کرد و پاداش زحمتی که کشیده اید حتی از انتظار که داشته اید هم بیشتر خواهد بود. شما خیلی خوب می دانید که عشق فقط به حرف زدن نیست، امروز به عشقتان در کار و در منزل و یا هر زمینه دیگری که می توانید کمک کنید، با این کار هم علاقه و توجه خود را به او نشان داده و هم رابطه خود را مستحکم می کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زندگی مملو از اسرار و رازهایی است که هرکس از درک آن عاجز است و تنها عده معدودی می توانند آن را تفهیم کنند. شاید رنجها و سختی هایی که تو در زندگی کشیده ای یکی از همین اسرار است که تو از حکمت آن غافلی، ولی بدان که پس از هر سختی، آسایشی است و تو تا آن آسایش فاصله چندانی نداری، به همین روال ادامه بده تا به خواست خدا به آسایش برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

این هفته نسبت به همیشه ساکت تر هستید، با این حال همچنان برای دیگران جذاب خواهید بود. با حل شدن مشکلات و استرس هایی که چند وقت اخیر به شما فشار وارد می کردند حس شوخ طبعیتان به حالت عادی خود باز خواهد گشت و دوباره در مرکز توجه قرار خواهید گرفت. طی سال گذشته بیشتر از هر کس دیگری از خود گذشتگی نشان داده اید، وقت آن رسیده است که کمی به خودتان اولویت بدهید، تا کی می خواهید از حق خود به خاطر دیگران بگذرید؟ اگر متأهل هستید دست از برنامه تکراری و خسته کننده هر روز برداشته و یک شب هیجان انگیز برنامه ریزی کنید. می توانید همراه با دوستانتان به جایی جدید بروید و یا یک شب ویژه دو نفره ترتیب دهید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مدتها بود که از زندگی خود ناامید شده بودی و حتی در خواب هم امید کامیابی نداشتی، اما لطف خدا شامل حالت گردید و تو را کامیاب نمود. به جهان فانی دل مبند و برای مال دنیا بیش از حد ارزش قائل مشو و از چشم بد به خداوند پناه ببر که او بهترین پناهگاه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز پرحرفیتان گل کرده است و نمی توانید جلوی خودتان را بگیرید. راحت باشید و هرچقدر و در مورد هر چیزی که دلتان می خواهد حرف بزنید، نیازی به خجالت کشیدن نیست، خودتان را از بحث ها کنار نکشید. سعی کنید مشکلات کوچکی که دارید را قبل از این که به مشکلات جدی تبدیل شوند حل کنید. افراد مهمی در اطرافتان خواهند بود که می توانند در زندگی شما اثراتی مهم داشته باشند، از حضور آنها نهایت استفاده را ببرید. اگر بین شما و عشقتان دلخوری پیش آمده است توصیه می کنیم برای شکستن یخ به وجود آمده پیشقدم شوید، حتی اگر این تلاش خیلی موفقیت آمیز هم نباشد شما عشق خود را ثابت کرده اید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیتی در سر داری و فکر انجام آن تو را به شدت بی تاب و بی قرار کرده است، اما بدان که هنوز وقت انجام این نیت فرا نرسیده است. چرا که یکی از اطرافیان تو نزد او حرفهایی زده که باعث رنجش خاطرش گردیده است. قبل از هر چیز با صبر و حوصله سوءتفاهمات پیش آمده را برطرف کن و آنگاه که زمینه لازم برای انجام نیتت مهیا شد نیت خود را عملی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز شانس با شما همراه است، به حدس هایتان اعتماد کنید و خیلی زود با تکیه بر آنها خواهید توانست نتایج خوبی به دست بیاورید. فقط اجازه ندهید کمبود وقت باعث شود کارهایتان را انجام ندهید، طبق برنامه پیش بروید. ممکن است اعضای خانواده بتوانند در این زمینه به شما کمک کنند، اما ظاهرا دلتان نمی خواهد از آنها کمک بگیرید. هر چقدر مهارت های خود را در زمینه کاری افزایش دهید احترام بیشتری به دست خواهید آورد. مواظب باشید این همه انرژی که امروز دارید به جای یک شب عاشقانه همراه با عشقتان به دعوا ختم نشود. اگر می بینید اوضاع آنطور که می خواهید نیست کمی کوتاه بیایید و دست در دست هم به قدم زدن رفته و در کنار هم به آرامش برسید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

عشقی در سر داری که حتی لحظه ای از تو جدا نمی شود و سرزنشهای دیگران در تو بی اثر است. از بخت خود گله مندی و موقعیت فعلی ات را مانع از رسیدن به مقصود می دانی. به زودی شخصی به تو مراجعه می کند و پیشنهادی می دهد. آن را جدی بگیر که گشایش کار تو در انجام آن عمل است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

اطلاعات مهمی در اطرافتان در جریان هستند که می توانند در برخی تصمیم گیری های مهم و اساسی به شما کمک کنند، پس آگاه باشید. همه به شما حقیقت را نمی گویند، پس زیادی هم خوب نیست به دیگران اعتماد داشته باشید. در این زمینه حس ششمتان می تواند کمک زیادی به شما بکند. امروز در بهترین آدم ها هم می توانید یک نکته منفی پیدا کنید که به آن گیر بدهید. چرا به جای زوم کردن روی ایرادهای دیگران مشکل اصلی که شما را دارد اذیت می کند را حل نمی کنید؟ اگر مجرد و عاشق کارتان هستید شاید بهترین گزینه برای شما این است که دل  شخصی که در محل کارتان توجهتان را جلب کرده است را به دست بیاورید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست زندگیت دچار رکود و خمودگی شده است و منتظری تا کسی مشکل تو را حل کند. بدان که این مشکل به دست هیچ کس جز خودت حل نخواهد شد. از این تنبلی و بی تفاوتی دست بردار و با تلاشی وسیع، تحولی در زندگی خود ایجاد کن تا به آنچه آرزویش را داری برسی. به ارزش وجود خود پی ببر که تو خود طبیب درد خودی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

مدت خیلی زیادی است که به هیچ سفری نرفته اید و حالا دلتان می خواهد از تعطیلاتی که پیش رو دارید استفاده کنید و به یک سفر آرامش بخش بروید. اگر وقتتان خالی است و این امکان را دارید فرصت را از دست ندهید. گسترش روابط اجتماعی و توانایی های فکریتان برای شما اهمیتی زیادی دارد و سفر این فرصت را برای شما فراهم می کند. امروز شخصیت شما اجتماعی تر از همیشه است و این موضوع هم در کوتاه مدت و هم در دراز مدت روی کارتان تأثیر بسیاری خواهد داشت. اگر متأهل هستید خودتان را برای یک بعد از ظهر خوب آماده کنید، اگر هم مجرد هستید گوش به زنگ باشید، شاید کسی که در انتظار تماسش هستید به یادتان بیفتد و بخواهد سراغی از شما بگیرد.

مطلب مشابه :   فال امروز شنبه 19 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها بود با خودت عهد کرده بودی که اگر فرصت تازه ای به تو روی کرد عاقلانه تصمیم بگیری. اکنون این موقعیت در اختیار توست. این بار تصمیمات منطقی و عاقلانه بگیر و دست از شکوه بیهوده بردار و حرف دل را نزد هر نامحرمی بر زبان نران. وقتی به مراد دل خود رسیدی، خدا را فراموش نکن. نذرهای خود را ادا کن و به پاس این نعمت شکرانه بده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

در فکر انجام دادن کاری هستید ولی رقیب هایتان در شما احساس ترس و دودلی ایجاد کرده اند. بعضی از آنها می خواهند با، به قول خودشان، دانش خود شما را دلسرد کنند، اما خودتان خوب می دانید که چیزی جز غرور و از خود متشکر بودن آنها در کار نیست، پس دلسرد نشوید و نسبت به توانایی های خودتان تردید نکنید. امروز ممکن است عزیزانتان به کمک شما نیاز داشته باشند و شما مثل همیشه کمک خود را سخاوتمندانه در اختیار این با ارزشمندترین داراییهایتان قرار خواهید داد، ولی مهربانی بی حد و حصر شما ممکن است برایتان دردسر ساز شده و توقع هایی بیجا در اطرافیانتان ایجاد کند، اجازه ندهید کسی از شما سوء استفاده کند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

عشق زیباترین هدیه خدا به انسان است و شعله های زیبای آن زندگی تو را روشن ساخته. بدان که هر کسی به این مرحله نخواهد رسید و نامحرمان را راهی در خلوت یار نیست. پس غصه بیهوده مخور و به موقعیتی که داری افتخار کن و از آن استفاده مطلوب ببر و بدان که به دست آوردن هر چیز گرانبهایی سختی و رنج دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز حرف هایتان می توانند بدون آنکه منظور بدی داشته باشید  دیگران را ناراحت کنند و یا بدون این که بخواهید حرفی می زنید که بعدا از گفتن آن پشیمان خواهید شد، این ممکن است روی رابطه شما و عشقتان هم تأثیرگذار باشد، احتیاط کنید. بالاخره شجاعت گفتن آنچه مدت ها می خواسته اید به کسی که دوست دارید بگویید را پیدا خواهید کرد ولی بهتر است به احساسات و حالات طرف مقابلتان نیز دقت کنید و ببینید آیا اکنون واقعا زمان مناسبی برای این کار است؟ ممکن است یک ملاقات هیجان انگیز و پر شور در جهت پیشبرد رابطه عاطفیتان داشته باشید، در دیداری که دارید همه چیز به رفتارهای شما بستگی دارد، پس کمی احتیاط به خرج دهید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

قصد انجام یک کار گروهی را دارید. بدان که با اتحاد و یگانگی می توان کارهای بزرگی انجام داد، اما به شرط آنکه اسرار درونی جمع خود را برای هر کسی فاش نکنید و از بازگو کردن تصمیمات خود در جمع بپرهیزید. با یاری یکدیگر و به خواست خدا می توانید بر مشکلات پیروز شوید و جای هیچگونه نگرانی نیست. به حرفهای حسودان و تنگ نظران اعتنایی نکنید و با امید به خدا کار را شروع کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز ممکن است مسئولیتی به عهده تان گذاشته شود که به نظرتان مانند خالی کردن آب دریا با قاشق بیاید، اما با کمک گرفتن از دیگران نه تنها خواهید توانست آن را به انجام برسانید، بلکه نتایجی فوق العاده نیز به دست خواهید آورد. از لحاظ جسمی خودتان را سرشار از قدرت و توانایی و قادر به جابجا کردن کوهها احساس می کنید. کتانی هایتان را بپوشید و به تمرین بروید و یا اگر وقت دارید خانه تکانیتان را شروع کنید و انرژی فراوانی که در خود حس می کنید را تخلیه کنید. اگر بعد از این همه فعالیت توانی برایتان باقی مانده بود کمی با خودتان خلوت کرده و مغزتان را هم یک خانه تکانی اساسی کرده و از افکار بیهوده رها کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دوران سیاه غم و غصه به آخر رسیده است. فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که بی تردید گذران است و باید در استفاده از آن عجله کنی و بدانی آنچه که از انسان باقی می ماند و چون گنجی جاودان است، نام نیک و کردار نیک است. زندگی اوج و افول را با هم در خود دارد و هیچ کس از این قاعده مستثنی نیست حتی رقیب شما!

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز در خانه خودتان منتظر فعالیت های بسیاری باشید. ممکن است گروه نسبتا بزرگی از مهمان هایی که شما یا یکی دیگر از اعضای خانواده به خانه تان دعوت کرده اید به منزلتان آمده و بحث های جنجالی زیادی بین شما در بگیرد. این کار به شما انرژی زیادی خواهد داد و نسبت به برخی احساسات خود آگاهی پیدا خواهید کرد. امشب رویای سفر به جاهای دور و عجیب و غریب را در سر خواهید داشت. چرا از حالا برای یک سفر طولانی به یکی از جاهایی که تا به حال نرفته اید را برنامه ریزی نمی کنید. عشقتان از شما انتظار دارد که کمی بیشتر به حرف هایش دقت کنید و این قدر بی نفاوت به او و تنها به فکر بیان کردن افکار و عقاید خودتان نباشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

تمام فکر و ذکرت هدفی است که در سر داری و به هیچ چیز دیگر جز آن فکر نمی کنی. با دست خالی قصد انجام کار بسیار بزرگی را داری ولی بدان که جوینده یابنده است. با همت بلندی که تو داری حتما به مقصود خواهی رسید. فقط در مقابل مشکلات صابر باش و از راهی که انتخاب کرده ای روی مگردان.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

برخی از مکالماتی که امروز خواهید داشت حقایق جالبی را در رابطه با چیزهایی که خودتان فکر می کرده اید میدانید ولی در واقع هیچ چیز در مورد آنها نمی دانسته اید برای شما روشن خواهد کرد، پس بهتر است وقتی کسی دارد با شما حرف می زند گوش هایتان را خوب باز کنید و ببینید چه می گوید. درست است که کار گروهی همیشه نتایج بهتری به همراه دارد، اما امروز در کارهایی که با همراهی دیگران انجام می دهید ممکن است اختلاف نظر و  مشکلات پیش پا افتاده ای به وجود بیاید، به این چیزها اهمیت ندهید و کنترل اوضاع را در دست بگیرید. با کمی منطق و خونسردی خواهید توانست از پس این مشکلات بی اهمیت بربیایید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

درهای بسیار به تو گشوده شده است و راههای مناسبی در مقابلت قرار گرفته. از فرصت های موجود استفاده کن و به امید فرصت های بهتر در آینده زمان را از دست نده. اکنون زمان گشایش گره از کارهای بسته فرا رسیده. گرچه کاری سخت و دشوار است، اما نتیجه ای شیرین و مطلوب به بار خواهد آورد، پس هرچه زودتر اقدام کن که شاید هرگز این فرصت تکرار نشود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

شما باید از ظاهر بی هدف و بلاتکلیفی که به خودتان گرفته اید دست بردارید و جایگاه محکمی برای خودتان مشخص کنید و به خودتان و دیگران نشان دهید که چه کسی هستید و از زندگی چه می خواهید. فکر کردن به این که الان از شما انتظار می رود چه رفتاری نشان دهید در نهایت شما را به هیچ کجا نخواهد رساند. میل به قرار گذاشتن با عشقتان و حضور پیدا کردن به بهترین شکل ممکن امروز شما را به تکاپو خواهد انداخت و رفت و آمدهای زیادی خواهید داشت. باید حمام کنید، بهترین لباس هایتان را آماده کنید، شاید لازم باشد بعضی چیزها را بخرید و یا حتی به آرایشگاه بروید. این می تواند فکر بسیار خوبی باشد و حال و هوای شما را حسابی عوض کند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

سالهاست که در انتظار فرصتی مناسب زمینه چینی می کنی، اما بدان که هنوز وقت مناسب برای انجام این نیت فرا نرسیده است. تو همچنان باید تلاش کنی و از دوستان واقعی خود در انجام این نیت کمک بگیری. از نصیحت ها و تجربیات افراد دانا و با تجربه استفاده کن که تو را در رسیدن به مقصد یاری خواهد کرد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۱ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۱ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی