خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۴ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز سه شنبه ۴ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۴ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۴ آبان و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 4 آبان 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۴ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

مساله ای که بسیار برای شما مهم است در حال تغییر است. این مساله فکر شما را مشغول می کند که آیا این موضوع آینده ای دارد یا خیر. این مساله می تواند در زمینه کار یا زندگی شخصی شما باشد. به هر صورت ذهنتان بسیار مشغول آینده این موضوع است و بسیار نگران آینده آن هستید. از اینکه آینده نامعلوم داشته باشید عصبی می شوید. اما برای تصمیم گیری ابتدا باید همه این افکار و نگرانی ها را دور بریزید. رابطه کنونی شما با فرد موردعلاقه تان به جایی رسیده است که می خواهید خانواده را در جریان بگذارید و آنها یکدیگر را ملاقات کنند. امروز متوجه می شوید این عشق و رابطه چقدر برای شما ارزش و اهمیت دارد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

نیازی به گفتن نیست. او انسانی باهوش است و حرف دل تو را از اعمال و رفتارت می فهمد. تو فرصت هایی را از دست داده ای اما هنوز هم وقت هست. سختی های راه را به خاطر آسایش پس از آن تحمل کن و بدان نیت تو گرچه در ظاهر ناممکن می نماید ولی درواقع عملی است به شرط آنکه تو از راه نمانی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز نوعی نگرانی از آینده باعث ناراحتی شما می شود و نمی توانید به راحتی افکار خود را متمرکز کنید. شما از رویدادهای اخیر خسته و ناامید هستید اما نباید اجازه دهید همه روز به ناراحتی سپری شود. سرخوردگی از یک فرد خاص نیز در روحیه خراب شما بی تاثیر نیست. اما می توانید بیرون بروید و فرد جدیدی برای خود پیدا کنید شاید فردای بهتری در انتظار شما بود. شاید هم با فردی که با او در ارتباط هستید در مورد مسایل و مشکلات حرف بزنید که البته تاثیر چندانی برای برطرف شدن ناامیدی شما ندارد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

اگر بخواهی تمام عمر خود را در انتظار کسی باشی که برایت کاری انجام دهد، هرگز در زندگی موفق نمی شوی. کمی جسارت به خرج بده و خود پا پیش بگذار و بیش از این منتظر دیگران نمان، چرا که کاری که با سعی و تلاش خودت انجام شده باشد، هزاران بار به کارهای دیگران برتری دارد، پس تردید مکن و از همین حالا تصمیم بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز شریک عشقی شما حرف های نامهربانی خواهد زد و حتی ممکن است از شما بخواهد از یکدیگر جدا شوید زیرا او نمی تواند به آینده این ارتباط امیدوار باشد. شما نیز شاید این ناامیدی را احساس کنید. به همین دلیل، امروز برای گرفتن تصمیم نهایی به هیچ وجه زمان مناسبی نیست. اجازه دهید چند روز زمان بگذرد و هر دو شما کمی اعتماد به نفس خود را به دست بیاورید سپس هر فکری در سر داشتید به یکدیگر بگویید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی و هرگز او را فراموش نکنی و بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد و با عشق و محبت زندگی کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز فردی به دیدار شما می آید و اطلاعات غیرقابل باور به شما می دهد. خیلی به حرف های او استناد نکنید. به همان اندازه که مسایل رمانتیک برایتان مهم است، رنج و اندوه و مشکلات شما هم زیاد است و باید هر دو را با هم درمان کنید. با همه این اوصاف باید بدانید امروز فرد مورد علاقه تان در کنار شما خواهد بود و شما موجب خوشحالی او خواهید شد. این شاید زمینه ای برای ایجاد ارتباط با او باشد. امروز بهترین فرصت برای در میان گذاشتن برخی مسایل با فردی است که به او احساس نزدیکی و علاقه دارید. اگر به جای دروغ بتوانید حقایق را بگویید در واقع به خود لطف بزرگی کرده اید. این باعث می شود تا آرامش روحی و ذهنی بیابید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ذاتا انسانی عاطفی و با مهر و محبت هستی و در مقابل نامهربانی هایی که دیده ای سکوت اختیار کرده ای. گرچه انسانی واقع نگر هستی و بلندپروازی نمی کنی، ولی بدان که فرصتی به تو روی خواهد کرد و همه امکانات مهیا می شود که تو در زندگیت یک تحول مثبت و بزرگ ایجاد نمایی. پس آماده باش که این فرصت را از دست ندهی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

نامزد فعلی شما حرف های ناامید و ناراحت کننده به شما خواهد گفت و احساسات شما را جریحه دار خواهد کرد. اما آرام باشید و دردهای خود را روی کاغذ یادداشت کنید. امروز قوه تخیل بالایی دارید بنابراین اجازه دهید همه افکار شما به شکل داستان یا شعر در دفتر ثبت شوند و خیلی به قواعد و درست بودن ساختار آنها گیر ندهید. بعدها نیز می توانید آنها را تصحیح کنید. امروز از شنیدن حرف های ناراحت کننده خسته می شوید. خیلی ناامید نباشید همیشه فرصتی برای تغییرات مثبت وجود دارد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تمام فکر تو به اوست و او در این اندیشه که عشوه ها در کار تو کند. تو دلگیری از دنیایی که در دست انسانهای بی وجود است، اما نگران نباش زیرا که مقام و منصب دنیوی پایدار نیست و بالاخره حق به حق دار خواهد رسید. نگران سفرکرده ی خود نباش که دست خدا با او یار است. عشق موهبتی است الهی، این نعمت را آسان از دست مده.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما توان هنری بالایی دارید و امروز عصر تمایل بسیاری برای انجام یک هنری پیدا می کنید. امروز بهترین فرصت برای این کار است. خلاقیت و نوآوری شما زیاد است و اینقدر خود و استعدادهای خود را سرکوب نکنید و به توجه و تشویق دیگران نیاز نداشته باشید. به خود کمی روحیه بدهید. برای اینکه بتوانید به خواسته های خود برسید باید ایده هایتان را همگام با مهارت های خود مطرح کنید. امروز در رابطه با نامزد یا همسر خود پیش از انجام هر کاری، درست فکر کند. شاید ایده هایی که تصور می کنید خوب و جالب است به نفع رابطه شما نباشد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

کسی را دوست می داری ولی او روی خوش به تو نشان نمی دهد و پیوسته تو را تهدید کرده و آزار می دهد. اما تمام اینها ظاهری است. او قصد امتحان تو را دارد و در باطن به تو علاقمند می باشد. عشقی که داری با پول و مال دنیا عوض نکن که ارزش آن بیش از اینهاست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

اعضای خانواده می خواهند در خانه تغییراتی ایجاد کنند و این تغییرات می تواند شامل تغییر دکوراسیون، تغییر مبلمان یا بازسازی خانه باشد. اما شما با این مساله مخالفت خواهید کرد. تقریبا هرکس در خانه ساز خودش را می زند و عقیده خودش را دارد. به همین دلیل، امروز زمان مناسبی برای این کارها نیست زیرا هیچ کدام به هیچ توافقی با هم نخواهید رسید. بهتر است این تصمیم را به چند روز دیگر موکول کنید. هر نوع مکالمه و بحثی امروز بی نتیجه خواهد ماند. رابطه فعلی شما با فرد موردعلاقه تان دچار تغییرات مثبتی می شود و اگر احساسات واقعی خود را به او بگویید، اوضاع از این که هست بهتر نیز خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مطلب مشابه :   فال امروز شنبه 12 اسفند 96 | فال روزانه

عزیزی را از دست داده ای که می اندیشی هیچ کس در دنیا جای خالی او را برایت پر نمی کند و این موضوع تو را به شدت غمناک و بی تاب کرده است. فکر می کنی تمام زندگیت به او وابسته بود و اکنون که او رفته زندگی تو نیز فنا شده است. چاره کار شما جز صبر چیزی نیست ولی به لطف خدا امیدوار باش که به زودی در رحمت دیگری به رویت گشوده خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

مشکلی که بین شما و فرد موردعلاقه تان وجود دارد باعث می شود تا داستان ها و شعرهای عاشقانه بخوانید. به جای این کارها تلاش کنید تا سوتفاهماتی که به وجود آمده است را برطرف کنید تا مشکل بیش از این ریشه ای نشود. هرگز اجازه ندهید مشکلات زندگی شما را از پا در آورند. این مسایل به آن بدی که تصور می کنید نیستند. تا آخر امروز این فرصت را پیدا می کنید تا همه این عدم تفاهمات را برطرف کنید. شما و نامزدتان امروز می توانید مشکلات خود را از بین ببرید و این باعث خوشحالی شما است که فردی را در کنار خود دارید که می توانید با همفکری هم باعث از بین رفتن مشکلات بشوید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

زندگی پر از غم و اندوهی داشته ای و سختی زیادی کشیده ای، طوری که دل هر آشنا و بیگانه ای را به درد آورده ای. اما به خاطر داشته باش که در هر شرایطی باید از روی عقل تصمیم بگیری نه احساس. بلند پروازی مکن و پی آرزوهای محال نرو که تنها نتیجه آن از دست دادن فرصت است. به زودی قصه غمها به پایان خواهد رسید و به کامیابی خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

یک دوست صمیمی یا فردی که به شما نزدیک است امروز مشکل مالی خواهد داشت. می توانید به او پیشنهاد کمک کنید اما مراقب باشید که او توان بازپرداخت قرضی که به او می دهید را داشته باشد. برای آغاز هدفی که مدت ها است فکرتان را مشغول کرده است امروز به هیچ عنوان زمان مناسبی نیست. احتمالا با کمبود اطلاعات مواجه خواهید بود. شاید لازم باشد یک روز مرخصی بگیرید و این مشکل را حل کنید. از اینکه راز خود را برای مدت های طولانی در سینه نگه داشته اید، خسته هستید. اما بهتر است این راز را همچنان در دل نگه دارید. هرگز دروغ نگویید و صادق باشید. این باعث بهبود شرایط عاطفی شما می شود.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به زودی به مراد و مطلب خود خواهی رسید و جهان به کامت خواهد شد. از یک دوست پیامی دریافت خواهی کرد که شادمانت می کند. به خاطر عشق و صداقتی که در دل داری بلند آوازه می شوی. نگران آینده نباش و قدم از راه راست بیرون نگذار تا از نعمتهای بی پایان خداوندی بهره مند شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

شما معاشرت و در ارتباط بودن با مردم را دوست دارید اما گاهی بسیار منتقد هستید و به همه چیز اعتراض می کنید. به همین دلیل، امروز نمی توانید به راحتی خود را در گروهی که دوست دارید جای دهید. طرز فکر این گروه از نظر شما درست نیست. برای آرامش خود هم که شده است، این احساسات و تفکرات منفی را از خود دور کنید. شما همیشه به مشکلات و مسایل خود سرتان گرم است و برای اطرافیان و حتی فرد مورد علاقه خود هم فرصتی نمی گذارید. اما این بار شاید واقعا بتوانید کاری برای او انجام بدهید. کمی از این همه خودخواهی دست بردارید و رفتار اجتماعی بهتری از خود نشان دهید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اکنون که در بهار عمر به سر می بری، شاد زیستن و لذت بردن از شادیها را بیاموز که مدت عمر بسیار محدود است. در انتخاب دوستان و همنشینان دقت بسیار کن و به پند و اندرز بزرگان توجه داشته باش. به اطراف خود با چشم بصیرت نگاه کن و عمر پرارزش خود را صرف غم خوردن مکن که سختی راه زندگی در مقابل بزرگی و ارزش اهداف انسان آسان می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

مشکلات و مسایل مربوط به متافیزیک و روح و معنویات همه افکار امروز شما را به خود مشغول خواهد کرد. شاید لازم باشد در این رابطه با دوستان خود حرف بزنید. اما این انتظار را داشته باشید که آنها نیز همچون شما دچار سردرگمی بشوند. اگر بتوانید در مورد مسایل جالب تر یا تکنولوژی با دوستان خود صحبت کنید شاید روز بهتری در پیش داشته باشید. امروز لحظه های پرتنشی خواهید داشت و نامزد/همسرتان در مور نارضایتی هایش با شما صحبت خواهد کرد. اما در میان این صحبت ها، متوجه حقایق ارزشمندی در مورد خود و رابطه تان با هم متوجه خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

نادانسته و ناخواسته خطایی مرتکب شده ای که بین تو و او فاصله انداخته. به خاطر داشته باش که اگر سعادت و خوشبختی را طالبی، نباید هرگز از مراعات حال دیگران غافل شوی و جانب دوستان و یاران را فرو گذاری و بدان که عشق و وفای واقعی برای همیشه نهفته نمی ماند و بالاخره روزی صداقت تو برای همه عیان خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:


امروز با فردی از میان دوستان خود وابستگی نزدیکی پیدا خواهید کرد. به طور ناگهانی متوجه علاقه مندی های مشترک میان خود می شوید و از این پس طور دیگری روی او حساب خواهید کرد. این حس خوبی است اما پیش از هرکار و تصمیمی سعی کنید این فرد را درست بشناسید و واقعیت و احساس را از هم جدا کنید. امروز به واسطه انرژی های محیط بسیار ایده الیستی به این فرد نگاه می کنید. اجازه دهید زمان بگذرد و سپس به طور کامل به او اعتماد کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اگر می خواهی سرزنش و ملامت نشنوی در کارهایت اعتدال را رعایت کن و از افراط و تفریط دوری کن. کاری که قصد انجامش را داری به صلاح تو نیست و نتیجه ای جز پشیمانی به بار نخواهد آورد. پس لاف بیهوده نزن که غرامتی سنگین دارد. مسیر حرکت خود را تغییر بده تا نتیجه ای مطلوب عایدت شود.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE