خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۵ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۵ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۵ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۵ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 5 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۵ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز را مانند یک پروانه در هر کجا که دوست دارید پرواز کنید زیرا روز فوق العاده ای برای شما است. احساس بدی که اخیرا داشته اید، همه تبدیل به انرژی های مثبت می شوند. هر چه در احساسات خود سیاست بیشتری به خرج دهید، به نفع تان خواهد بود. اگر چه ترجیح می دهید به جای عقل بر احساسات خود تکیه کنید اما امروز را مراقب باشید زیرا ممکن است این کار به رابطه عاطفی شما لطمه وارد کند. اگر می خواهید قدمی بردارید و وارد مرحله دیگری از رابطه شوید، بهتر است قبل از هر کاری با شریک زندگی خود مشورت کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در آیین رفاقت مسائلی مطرح است که تو باید آن را رعایت کنی. انسان چون عهدی با کسی بست باید به آن پایبند باشد. زندگی خود را با کارهای بیهوده و ندانم کاری خراب نکن. قدر آنچه را که داری بدان و به خاطر داشته باش که او تو را دوست دارد و برایت احترام قائل است. پس موقعیت خود را در نزد دیگران حفظ کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز کنترل احساسات برایتان کمی سخت می شود. شما مدت هاست درگیر کارهای خود هستید اما بهتر است از عمق آب بیرون بیایید و روی سطح آن نفسی تازه کنید. شما باید برای مسئولیت هایی که به عهده گرفته اید، انرژی لازم را داشته باشید پس استراحت شرط اساسی است. اگر در گفتگوهای خود با دیگران از شما سوالی پرسیده شد، آنها را بی جواب نگذارید. امروز شما با جذابیت تان می توانید دل فردی را که به او علاقه دارید، به دست آورید. اگر فرصت حرف زدن با او را دارید، حتما قدم به جلو بگذارید زیرا کلام تان در چنین روزی تاثیرگذار خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی به مراد و مطلب خود خواهی رسید و جهان به کامت خواهد شد. از یک دوست پیامی دریافت خواهی کرد که شادمانت می کند. به خاطر عشق و صداقتی که در دل داری بلند آوازه می شوی. نگران آینده نباش و قدم از راه راست بیرون نگذار تا از نعمتهای بی پایان خداوندی بهره مند شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

مراقب کلامی که به زبان می آورید باشید زیرا ممکن است برایتان دردسرساز شود. سعی کنید اول فکر سپس آنچه می خواهید را بیان کنید زیرا ممکن است بعدها به ضررتان تمام شود. دست از لجاجت بردارید و با سیاست قدم بردارید تا همه چیز به بهترین شکل اتفاق افتد. امروز فرصت آن را پیدا می کنید که با شریک زندگی تان به گفتگو بنشینید و رازهایی را که در قلب تان مانده بیان کنید. سعی کنید نه تنها برای حال که برای آینده خود نیز برنامه ریزی کنید. شما چیزهایی زیادی برای کشف کردن دارید پس درنگ نکنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در وجودت آشوب هیاهویی برپاست. با تمام وجود بر سرانجام این نیت ایستاده ای، گرچه خود هم می دانی که انجام این نیت آن نتیجه ای را که تو می اندیشی به دنبال نخواهد داشت، با این حال همچنان پافشاری می نمایی و غم و اندوه بسیاری را تحمل می کنی. شتاب بیهوده مکن و منتظر شو تا زمینه مساعد فراهم شود. آنگاه این نیت عملی می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز کمی احساس گیجی می کنید و رفتار و کلام دیگران نیز بر این احساس بی تاثیر نیست. نسبت به اهداف تان نیز حساس شده اید و مدام برای خودتان دوراهی می سازید اما کلید موفقیت شما سیاست است.  سعی کنید اصول اولیه را رعایت کنید تا مرتکب اشتباه نشوید. دوستان تان نیز برای کمک به شما آماده اند پس از درخواست کمک غافل نشوید. زمان بسیار خوبی است تا به بیرون از منزل بروید و با دیگران در ارتباط باشید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید،  گفتگو با دیگران را در اولویت کارهایتان قرار دهید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی و هرگز او را فراموش نکنی و بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد و با عشق و محبت زندگی کن.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

روابط اجتماعی شما در چنین روزی به اوج خود می رسد. اگر در ارتباط با دیگران به مشکل یا ابهام برخوردید، به ندای قلب تان گوش دهید تا شما را راهنمایی کند. اگر در راهی که انتخاب کرده اید، ثبات داشته باشید، موفقیت شما حتمی خواهد بود. برای حل مشکلاتی که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنید بهتر است کمی از آنها فاصله بگیرید و از زاویه دید دیگری نگاهشان کنید. زمان خوبی است تا با دیگران در ارتباط باشید و ایده ها و به همان نسبت احساسات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. شما به زودی وارد یه رابطه عاطفی عمیقی خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

بهتر است انرژی خود را صرف سازندگی کنید. توصیه و نصیحت های دیگران می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند. اگر چه ممکن است نیرویی شما را مدام به عقب هل دهد اما به اراده و هدف خود اعتماد کنید و با انگیزه به جلو حرکت کنید.  اگر به دنبال شریکی برای زندگی تان هستید، به زودی فردی نظر شما را به خود جلب می کند، شاید در وهله اول از نظر ظاهری جذب او نشوید اما به مرور زمان شخصیت او شما را درگیر خود خواهد کرد. پس عجولانه تصمیم نگیرید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتی است گوشه گیر و منزوی شده ای و در خود فرو رفته ای و از شادی و تفریح گریزانی. زندگی در نظرت تیره و تار است. چشمهایت را باز کن و غصه ها را دور بریز. راهت را با چراغ راهنماییهای کسی که به او اطمینان داری روشن کن زیرا که اگر به همین روش ادامه دهی به هیچ جا نمی رسی و هر روز غمگین تر و ملول تر می شوی. قبل از آنکه دیر شود به خود بیا و دست به زانو بزن و از جا برخیز.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

خبر خوب این است که شما بالاخره به آرامشی که مدت ها به دنبالش بوده اید، می رسید و احساس رهایی و آزادی می کنید. اگر تا به حال فکر می کردید که از خوشبختی فاصله دارید، باید بگوییم که خوشبختی در چند قدمی شما است کافی است دست تان را دراز کنید و به آن چنگ بزنید. نگران وضع مالی خود نیر نباشید زیرا پولی از جایی که انتظارش را ندارید، به دستت تان خواهد رسید. فقط سعی کنید در خرج کردن آن اعتدال را رعایت کنید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

برای کارهایی که امروز می خواهید انجام دهید، به خوبی برنامه ریزی کنید تا راه را اشتباه نروید. یک چیز را باید به خاطر بسپارید و آن ارتباط با دیگران است. شاید پیش بردن کارهایتان به تنهایی درست باشد اما اگر می خواهید تاثیر بیشتری داشته باشید از کمک دیگران غافل نشوید. از نزدیک شدن به افرادی که به خوبی نمی شناسید، خجالت نکشید. شما عواطف قوی دارید اما سعی می کنید به جای عمل کردن به آنها، بیشتر در موردشان حرف بزنید.  اما یادتان باشد که حرف زدن همیشه به تنهایی کارساز نیست.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ناامیدی از درگاه خداوند جز خجلت و شرمندگی حاصلی نخواهد داشت. کارها زمانی سامان می گیرد که خواست خدا بر آن باشد. از باقی مانده عمر خود بهترین استفاده را کن و اجازه نده عمرت به بطالت بگذرد. از جهل و نادانی دوری کن و به دنبال علم و حکمت باش تا با نور هدایت به مقصود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

روز پر مشغله ای در پیش دارید. ذهن تان درگیر است و نمی توانید به خوبی تمرکز کنید اما نگران نباشید زیرا از عهده تمام آنها بر خواهید آمد. از درخواست کمک از دیگران نیز غافل نشوید. اخیرا عاشق شده اید و فکر می کنید که معشوقه تان هدیه ای از جانب خدا برای شما است. او نیز همین احساس را نسبت به شما دارد، پس نگران هیچ چیز نباشید و با شجاعت تمام راز دل تان را برای او باز گو کنید. شما می توانید تجربه های فوق العاده ای را در کنار هم داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انتخاب تو به حق بهترین انتخاب است. بیش از این طمع کردن به صلاح تو نیست. مطمئن باش از آنچه بدست آورده ای بهتر نخواهی یافت، پس به قول قدما در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. هرچه سریعتر نیت خود را عملی نما و به وسوسه های دیگران توجهی نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

سعی کنید امروز بی برنامه عمل نکنید و قبل از صحبت کردن خوب فکر کنید. گوش کردن به دیگران در چنین روزی بهتر از سخت گفتن است. اگر میوه های درخت سیبی که خود با دست هایتان کاشته اید، هنوز نپخته است، آنها را نچینید و کمی دیگر هم منتظر بمانید. زمان آن که برسد، سیب ها خودش در دست هایتان سقوط خواهند کرد. شما به سرعت تحت تاثیر حرف های دیگران قرار می گیرید و نسبت به آنها عکس العمل نشان می دهید اما یادتان باشد که آنچه مهم است خود شما و طرز فکر شما است نه هیچ چیز دیگر.

فال حافظ امروز متولدین دی :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

سعی کنید امروز روابط خود را با دیگران افزایش دهید. شما فردی هستید که هر وقت دهان تان را به صحبت باز می کنید، افراد زیادی به دورتان جمع می شوند. هر چه بیشتر اعتماد به نفس داشته باشید و ایده هایتان را بیشتر بیان کنید، به نفع تان است. اگر چه نمی توانید روی یک کاری تمرکز کنید و مدام از زمینه ای به زمینه دیگری می پرید اما نگران نباشید زیرا این وضعیت در حال حاضر برایتان خوب خواهد بود و خلاقیت تان را افزایش خواهد داد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در آن لحظه که از پای افتاده بودی و از همه جا ناامید بودی، خداوند دست تو را گرفت و یاریت فرمود. اکنون وقت آن رسیده که به شکرانه ی این لطف الهی تو نیز دست افتادگان را بگیری و به آنها کمک کنی. از زیاده خواهی بپرهیز چرا که مال زیاد رنج بسیار نیز به دنبال خواهد داشت و بدان که قناعت بزرگترین گنج است..

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

تصور می کنید که احساسات تان محدود شده است اما نگران نشوید زیرا این شرایط در حال حاضر به نفع تان است. از جدی گرفتن مسائل بپرهیزید و کمی ساده تر با آنها برخورد کنید. هر چه انعطاف پذیرتر باشید، اتفاقات بهتری برایتان می افتد. احساسات خود را کنترل کنید تا شما را به راهی درست هدایت کنند. اگر به فردی علاقمند شده اید، جذابیت امروز شما او را به سمت تان جذب خواهد کرد. اگر هم مجرد هستید و به دنبال شریکی برای خود می گردید، حضور در مکان های فرهنگی مانند موزه و گالری ها می تواند فرصت آشنایی را برایتان فراهم کند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از پیش آمدها و حوادث بد روزگار به خدا پناه ببر، زیرا او بهترین پناهگاه است و تو را از آفات و گزندها حفظ می کند. مدتهاست در انتظار تحولی مثبت در زندگی خود هستی و از زندگی فعلی ات رضایت نداری. بدان که برای تغییر زندگیت و ایجاد این تحول نیاز به یک تلاش و کوشش وسیع است که از دست تو برمی آید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A