خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر

فال امروز ۵ تیر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 5 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۵ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز نیرویی قوی بر خلاف شما عمل می کند. نگرش شما نمی گذارد که به موفقیت دلخواه خود برسید. زمان بگذارید و آن روی ماجرا را هم ببینید. بدین ترتیب می توانید دیدگاه وسیعتری بدست آورید و به تعادل سالمی برسید. فقط بدین دلیل که فرد دیگری با شما موافق نیست نباید از دیدگاه و نظر خود چشم بپوشید. امروز اجتماعی شدن و بیرون رفتن ایده خوبی به نظر می رسد و راه حل مشکلات حیات عشقی شماست. چه شما مجرد باشید، چه در رابطه ای باشید، جریان ایده های نوی حاصل از ملاقات با افراد جدید و صحبت هایی که بین شما می شود، امروز خیلی بالاست. شما احساس طراوت و شادابی و آمادگی برای همه چیز می کنید. اقدام بعدی شما دست خودتان است نه کس دیگری. شما باید کار کنید تا شناخته شوید. شناخته شدن را روی سینی تقدیمتان نمی کنند. باید تلاش کنید و آنچه می خواهید بدست آورید. شما در مسیر درستی هستید. تسلیم نشوید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

سال ها پیروی مذهب رندان کردم***تا به فتوی خرد حرص به زندان کردم

من به سرمنزل عنقا نه به خود بردم راه***قطع این مرحله با مرغ سلیمان کردم

تعبیر: به هر کسی زود اطمینان می کنید. قسم خورده بودید دیگر کارهای ناشایست انجام ندهید ولی عهد خود را شکسته و بسیار پشیمانید. رو به خدا آورید که شما را هدایت می کند و در زیر سایه ی اوست که به نیت و مقصود خودتان می رسید. صبر داشته باشید، نمازهایتان را به موقع بجا آورید و قرآن بخوانید که هر چه به دست می آورید از دولت قرآن می باشد

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز شما از بعضی وقایع و صحبت ها عقب می کشید. شاید بعضی چیزها برایتان ناراحت کننده شوند و شاید زیادی درگیرتان کنند. دیگران دوست دارند به جاهایی بروند که شما دوست ندارید بروید. ناامید یا عصبانی نشوید. یا به آنها بپیوندید و با آنها کنار بیایید یا راهتان را بکشید و بروید. از آنجائیکه شما وقتی غمگینید ترجیح می دهید غذا بخورید، بهتر است که با دوستان خود شام بیرون بروید و تفریح و سرگرمی داشته باشید. اگر به دنبال عشق هستید، شاید کسی را پیدا کنید که پتانسیل ایجاد رابطه را داشته باشد. ولی اگر اتفاقی نیفتاده در خانه بمانید و تلویزیون تماشا کنید. در حال حاضر شما با فرد یا چیز دیگری کشمکش دارید. شما بخاطر این موضوع در راه بندان گیر افتاده اید. نیروی خود را در بر بگیرید، به حس ششم خود گوش کنید و ترقی کنید. نگذارید این چیزها شما را از پا بیندازند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بیا و کشتی ما در شط شراب انداز***خروش و ولوله در جان شیخ و شاب انداز

مرا به کشتی باده درافکن ای ساقی***که گفته اند نکویی کن و در آب انداز

تعبیر: تحولی بزرگ در زندگیت به وجود بیاور و دلت را به دریا بزن. کار خوب انجام بده که نتیجه اش را خیلی زود ببینی. حسادت را از خود دور کن تا چیزهای زیبا بیشتر در نظرت بیاید با خدا باش تا شیطان از تو دور شود و آرزوهای محالت محقق گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز شما توانایی حل انواع پازل ها و یافتن مشکلات اساسی هر مسئله و اختلافی را دارید. پتانسیل زیادی برای شما وجود دارد که می توانید در پروژه های اصلی و بزرگ خود از آن استفاده کنید. کار کنید و با ایده های خود جلو بروید. عقب نشینی نکنید. حساسیت شما بزرگترین دارایی شماست. احساسات خود را بیان کنید و از آن نترسید. انرژی امروز برای تفریح و سرگرمی شما کافی است. شما قطعاً دوست ندارید تنها بمانید و دوست دارید از تفریح و سرگرمی با دیگران لذت ببرید. اگر برای یافتن عشق در تلاشید، یک گفتگوی خاص می تواند چنین پتانسیلی را برایتان فراهم کند. انتظار نداشته باشید که همه چیز سریع اتفاق بیفتد. امروز در مورد کار باید بگوییم که جوابتان از دری پیدا می شود که کمتر از همه انتظارش را دارید. همینطور که در تاریکی جلو می روید، باید به حس ششم خود اطمینان کنید و امیدتان را از دست ندهید. انرژی فراوانی درون شما هست. از آن به نفع خود استفاده کنید و نگذارید هدر برود. کنترل همه چیز را بدست بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

ای صبا نکهتی از کوی فلانی به من آر***زار و بیمار غمم راحت جانی به من آر

قلب بی حاصل ما را بزن اکسیر مراد***یعنی از خاک در دوست نشانی به من آر

تعبیر: بر سر دو راهی قرار گرفته ای و نمی دانی کدام راه را باید انتخاب کنی. تنها هستی و دل گرفته ای داری. احساس پیری می کنی زیرا همه چیز را از خود قطع کرده ای حتی خوشی را ولی بدان آنچه سرنوشت تو باشد پیش خواهد آمد. امیدوار باش. غم را کنار بگذار تا به وصال یار برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز می تواند روز پرکشمکشی برایتان باشد. افراد از همه سو با شما به مخالفت برمی خیزند. شاید مزاحمت هایی جدی در روتین روزانه شما اتفاق بیفتد. دیگران کمی لجوج و سرسخت می شوند و شما در موقعیتی گیر می کنید که هیچ کس خواستار عقب نشینی نیست. هر اتفاقی که بیفتد، شما باید عملی انجام دهید. امروز قطعاً روز پرماجرایی است. امروز شما خیلی در مورد یک رابطه خاص فکر می کنید. باید سعی کنید دل و مغزتان را با هم بکار بیندازید و روی یک مسئله تمرکز کنید. بدین ترتیب درمی یابید که گفتن حرف دلتان برایتان خیلی راحت تر می شود و می توانید حرف دلتان را با کلمات بیان کنید. اگر احساسات عمیق خود را بیان کنید مسائل راحت تر حل می شوند. هر کسی حرفی می زند و شما باید تصمیم بگیرید که به کدامشان گوش کنید. همه با ایمان کاملی حرف می زنند. شما فکر نکنید که زیر فشارید که حتماً تصمیمی بگیرید. بهتر است صبر کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

کتبت قصه شوقی و مدمعی باکی***بیا که بی تو به جان آمدم ز غمناکی

بسا که گفته ام از شوق با دو دیده خود***ایا منازل سلمی فاین سلماک

تعبیر:  تهمتی به شما زده اند که به زودی دست بدخواهان رو م یشود. حادثه ای بسیار عجیب اتفاق می افتد که همه چیز را عوض می کند و به آنچه که هدفتان هست می رسید به شرط آنکه زرنگ باشید.کسی به دیدارتان می آید و غم رهایتان می کند.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

انعطاف شما امروز به آزمون گذاشته می شود. شاید مجبور شوید برای گذشتن از مسیرهای پر پیچ و خم خودتان را خم و راست کنید. اگر نیروهایتان را با هم یکی کنید، کارهایی را به انجام می رسانید و موفق می شوید. از احساسات دیگران نترسید. با آرامش درونی تان نیروی خود را بیشتر کنید. امروز فضای مناسبی برای مهمانی یا دورهمی گرفتن وجود دارد و همه از دور هم جمع شدن و صحبت با هم خوشحال هستند. اگر کسی را بیشتر به دلایل شخصی دعوت می کنید، متوجه می شوید که رابطه ای طبیعی بین شما شکل می گیرد و می توانید در مورد همه چیز با هم حرف بزنید. شما دو نفر زوجی عالی هستید. امروز حس می کنید روحیه بسته ای دارید. حس می کنید به نحوی در حال خفه شدن هستید. تلاش آگاهانه ای برای آزاد کردن خودتان انجام دهید. با کارفرمایان خود صادقانه در مورد نیازهایتان حرف بزنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مزن بر دل ز نوک غمزه تیرم***که پیش چشم بیمارت بمیرم

نصاب حسن در حد کمال است***زکاتم ده که مسکین و فقیرم

تعبیر: آنقدر که به فکر دیگرانی به فکر خودتنیستی و فقط به این فکر می کنی به عهدی که با دوستانت بسته ای عمل نمایی. در این روزگار پر غوغا بهت اس بیشتر به فکر خود باشی تا بتوانی گلیمت را از آب بیرون بکشی. خودت را دست کم نگیر مطمئن باش صدای تو به خدایت می رسد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز شما به سختی می توانید درک کنید که چرا این قدر خسته هستید. وقتتان را هدر ندهید. بهتر است همه چیز را آنطور که هست بپذیرید و بگذارید دیگران هم هیجان خودشان را داشته باشند. زمان خود را هدر ندهید. کار شما این است که تعادل را حفظ کنید. گفتن این حرف از انجام دادنش راحت تر است. شما روی مسائل دشواری کار می کنید، ولی چیزی نیست که نتوانید از عهده اش برآئید. عشق بیشتر از چیزهایی در مورد شور و رمانس است، به خصوص با انرژی ای که امروز در کائنات در جریان است. وقتی برای موضوعی که به آن علاقه دارید پژوهش و جستجو انجام می دهید، با فردی وارد گفتگو می شوید که تأثیر زیادی بر روی شما می گذارد. شما در محیطی قرار می گیرید که گفتگو با آن شخص برایتان جالب می شود. روحیه شادی در محل کار دارید. یادتان باشد که قدرت در منابع درونی شماست. در حالیکه دیگران در بیرون از خودشان دنبال جواب می گردند، شما فرد هوشمندی هستید که در درونتان دنبال جواب می گردید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

زبان خامه ندارد سر بیان فراق***وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق

دریغ مدت عمرم که بر امید وصال***به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تعبیر: کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می زند پس دعا کن تا آنچه را که می خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا و توکل به او کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

اگر کسی بتواند با انرژی عاطفی شدید امروز سر و کله بزند، آن شما هستید. مواظب باشید، زیرا مخالفت زیادی با شما می شود که برنامه های شما را بهم می ریزد. شما با نیروی زمینی قدرتمندی روبرو می شوید که روش های کاری شما را زیر سوال می برد. از این درس ها به نفع خود استفاده کنید. امروز فضای لازم برای اولین آشنایی با فردی فراهم می شود. همه چیز درست همانطوری که دوست دارید می شود. شما می توانید در مورد احساسات خود با هم حرف بزنید و با ذهنی دقیق مسائل قبلی تان را موشکافی کنید تا ایراد آنها را پیدا کنید. می توانید کارهایی که کرده اید را بگویید و در مورد امیدهای آینده حرف بزنید. ساختار کاری فعلی شما در حال متلاشی شدن است. تار و پود آن از بین می رود. بگذارید این اتفاق بیفتد. این شما هستید که ستون اصلی همه چیز هستید و از پا نمی افتید. مسئولیت شما نیست که این همه بار را تحمل کنید. بگذارید همه چیز فرو بریزد و چیز دیگری بسازید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

حالیا مصلحت وقت در آن می بینم***که کشم رخت به میخانه و خوش بنشینم

جام می گیرم و از اهل ریا دور شوم***یعنی از اهل جهان پاکدلی بگزینم

تعبیر: بسیار انسان آزاده و نترسی هستید. هیچ وقت کاری نمی کنید که باعث سرافکندگیتان شود. همیشه در صدد رفع عیوب و اشکالات خودتن می باشید. غمی در دل دارید که بسیار سنگین است فقط از خدا بخواهید تا ستم هایی که به شما روا شده فراموش گردد و دلتان دوباره مالامال از مهر و دوستی شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

نیروهای سرسختانه امروز ذات آسانگیر شما را به چالش می کشند. بهتر است انرژی فراوان خود را مورد استفاده قرار دهید و پروژه هایی که معلق گذاشته بودید به دست بگیرید. دیگران در این موقعیت خودشان را می بازند، ولی شما با شخصیت سازگارپذیر و منعطف خود با آن کنار می آیید. ناراحت و بیتاب نشوید. با جریان پیش بروید. امروز روز گفتگو و بحث است، نه عشق و عاشقی. اگر شما دوره سختی را در رابطه اخیرتان پشت سر گذاشته اید، اکنون بهترین فرصت برای صحبت کردن در مورد آن و حل کردن مسائل است. حتی می توانید سر ناهار یا شام در مورد آن حرف بزنید. امروز روز مهمی برای یک شروع مهم برای شماست. کائنات از شما می خواهد که صفحه جدیدی در زندگی تان باز کنید. مسیر جدیدی انتخاب کنید. اگر از ریسک کردن نترسید، موفقیت از آن شما می شود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بر سر آنم که گر ز دست برآید***دست به کاری زنم که غصه سر آید

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد***دیو چو بیرون رود فرشته درآید

تعبیر: تصمیم خود را عملی کن و هر کاری از دستت برمی آید انجام بده. غصه های تو به پایان رسیده است. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است. از خدا جدا نشو تا همیشه نتیجه ی کار بر وفق مرادت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز از حالت پرخاشگرانه و تهاجمی خود استفاده کنید و قصد و هدفتان را پیش ببرید. شدت احساسات شما اگر مراقب نباشید شما را از پا در می آورد. باید از این انرژی بهره ببرید و آن را به نفع خود برگردانید. سعی کنید در وسط قائله گیر نکنید. از نیروی آهسته و پیوسته خود برای عملی کردن رویاها و افکارتان استفاده کنید. شما فرصتی طلایی برای شناخت بهتر فردی را دارید. با آنکه حس ششم شما می گوید که پتانسیل کاملی در این ارتباط هست، ولی تا وقتی گفتگویی را شروع نکنید، وسعت آن را در نمی یابید. شما دو نفر یکدیگر را دلفریب و جذاب می یابید. ارتباط خوبی بین شما ایجاد شده است. این فرد می تواند همکار یا عاشق شما باشد. در هر صورت پیوند بین شما به شما کمک می کند که در حیطه کاری به جاهای خوبی برسید. به این رابطه اعتماد کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ای همه شکل تو مطبوع و همه جای تو خوش***دلم از عشوه شیرین شکرخای تو خوش

همچو گلبرگ طری هست وجود تو لطیف***همچو سرو چمن خلد سراپای تو خوش

تعبیر: تصمیم تان عجولانه است. فریب ظواهر را خورده اید و تمام فکر و ذکرتان را مشغول کرده استو همه ی کارهای مهم زندگی را فراموش کرده و به دنبال مقصود خود به راه افتاده اید. هر چند که کمی مردد هستید ولی حاضرید دست به سوی خطر دراز کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز یکی از آن روزهایی است که باید اقدامی صورت دهید وگرنه بر علیه شما کاری می کنند. نیروهای لجوجانه و پرخاشگرانه بر علیه اهداف شما کار می کنند. اگر مراقب نباشید این نیروها شما را مغلوب می کنند. زیاد نگران آنچه مردم می گویند نباشید. به آنچه می دانید درست است اطمینان داشته باشید. بجای ادامه دادن با همان روتین همیشگی، چرا زمانی را به صحبت با عشقتان و شناخت واقعی او اختصاص نمی دهید؟ اکنون فرصتی ایده آل دارید تا درباره هر چیز و همه چیز حرف بزنید. اگر به مکان های مورد علاقه خود بروید یا با هم غذاها بخورید خیلی بهتر است. اکنون زمان درخشش شماست. شما در محل کارتان نفوذی بیشتر از آنچه فکر می کنید دارید. دیگران به شما احترام می گذارند یا به ایده هایتان ایمان دارند. برنامه خود را در صدر کارها قرار دهید. بدین ترتیب بیشتر دیده می شوید و به موفقیت می رسید

فال حافظ امروز متولدین دی :

شراب و عیش نهان چیست کار بی بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما” به تو خواهد رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

انرژی فراوان امروز به شما کمک می کند که پروژه های خود را تنظیم کنید و افکار خود را نظم ببخشید. کار کنید و افکار و رویاهایی که در سر دارید را نشان دهید. امروز روزی عالی برای تمرکز بر این چیزها است. خرده کارها را از لیست کارهایتان حذف کنید و برای کارها و پروژه های دیگر جا باز کنید. انرژی امروز برای ترتیب دادن یک مهمانی مناسب است. در مورد حیات عشقی شما باید گفت که شما دنبال کسی هستید که شبیه دوستان عادی شما نیست. او باید از لحاظ رفتاری و دیدگاه به زندگی بسیار منحصر بفرد باشد. پس در لیست مهمانان خود افرادی را وارد کنید که چنین هستند. گفتگوی شما دو نفر بسیار عالی است. شما ایده ای در سر دارید. چیزی در درون شما رشد می کند. شما در شروع مرحله چیز خارق العاده ای هستید. آگاه باشید که دیگران برای تحقق نیافتن رویای شما تلاش می کنند. قوی باشید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

درآ که در دل خسته توان درآید باز***بیا که در تن مرده روان درآید باز

بیا که فرقت تو چشم من چنان در بست***که فتح باب وصالت مگر گشاید باز

تعبیر: دل تنگ هستی و روح و روان خسته ای داری مه همگی درمان می شود درهای وصال باز می شوند و شادی به رویت لبخند می زند خیالات را کنار بگذار و منتظر اتفاقات باش که همگی از خوبی و شادی می باشند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز ناگهان احساسات شما شدت می یابند. شما متوجه می شوید که افراد امروز روی لبه تیغ هستند و در تمام موقعیت ها زیاده روی می کنند. امروز روزی است که باید کارهایتان را با عشق انجام دهید. اگر کار تحقیقی هست که باید انجام شود، اکنون زمان انجام آن است. سعی کنید مشاجره نکنید. زیرا دیگران به راحتی عقب نشینی نمی کنند و ممکن است درگیری رخ دهد. با آنکه ترجیح می دهید که حال و هوای اسرارآمیز خود را حفظ کنید، ولی فردی هست که می خواهد در مورد شما چیزهایی کشف کند و از هیچ کاری در این راه فروگذار نمی کند. با آنکه هر دوی شما بحث های داغی دارید، ولی بیش از پیش متوجه می شوید که برای هم ساخته شده اید. شما خوب می دانید که برای شغلتان ساخته شده اید. شاید زیادی برای این کار واجد شرایط هستید. آیا از پتانسیل واقعی تان استفاده می کنید؟ اگر نه، باید قدم هایی بردارید و شغل جدیدی پیدا کنید که با تحصیلات شما همخوانی داشته باشد.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از من جدا مشو که توام نور دیده ای***آرام جان و مونس قلب رمیده ای

از دامن تو دست ندارند عاشقان***پیراهن صبوری ایشان دریده ای

تعبیر: اینقدر سنگدل نباش. غرور کاذب خویش را دور بریز کسانی هستند که تو را بسیار دوست می دارند تو هم از محبت خود بخشش کن که اگر غفلت کنی در آینده خود را سرزنش خواهی کرد. زیاده روی باعث ضرر است و پشیمانی به بار می آورد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A