خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 6 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۶ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

جنبه درونی شما امروز همراستا با جنبه عقلانی شماست. به احساسات و ندای دلتان گوش دهید. رویکرد و روش درست و منطقی را در پیش بگیرید. فکر شما در ابرها سیر می کند. ذهنتان را باز کنید و درست فکر کنید. از فانتزی ها فرار کنید. امروز روز آنها نیست. امروز شما احساساتی تر از همیشه شده اید. کاملاً آگاه هستید که نسبت به فرد خاصی حس ویژه ای دارید و سعی کرده اید به این قضیه منطقی نگاه کنید، ولی در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد. بهتر است این را بپذیرید و بگذارید او از دل شما باخبر شود. امروز در مسیر اهداف کاری تان کند شده اید. شما در مسیر تعلیق قرار گرفته اید. هرچه بیشتر تلاش می کنید، بیشتر درگیر موقعیتی می شوید که در آن راحت نیستید. صبور باشید. این را هم تحمل کنید. زمان شما هم می رسد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

نماز شام غریبان چو گریه آغازم***به مویه های غریبانه قصه پردازم

به یاد یار و دیار آن چنان بگریم زار***که از جهان ره و رسم سفر براندازم

تعبیر: با گریه و زاری کردن و تنهایی دست به کار شدن کاری از پیش نخواهی برد. خداوند کمکت می کند به عقل پیران اعتماد کن. خودت نیز همتی کن تا هرچه زودتر به نیتت برسی به هر کس خوبی کردی نتیجه ی بد دیدی. به خدا توکل کن صبح امید نزدیک است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز سرعتتان را کم کنید. امروز روز عقب نشستن و مشاهده و تعمق است. ذهنتان امروز به صدها مسیر مختلف می رود و شما مطمئن نیستید که کدام مسیر را انتخاب کنید. سعی کنید زمزمه های درونی تان را خاموش کنید. نیروهای مثبت و دوست داشتنی اطرافتان را بپذیرید. سعی کنید با مطرح کردن مسائل نامربوط و غیبت های ناراحت کننده، جریان مثبت را بهم نزنید. برای جوانه زدن و رشد دانه، آب لازم است و شما هم برای آنکه روابط تان شکوفه بزند و توسعه یابد به عشق نیاز دارید. انرژی امروز شما را تشویق می کند که احساسات عمیق خود را با فرد خاصی در میان بگذارید و پیوند بین خود را عمیق کنید. این کار لازم و حیاتی است پس آن را فراموش نکنید. کسی با نیرویی بسیار قوی کنترل اوضاع را بدست گرفته است و سعی می کند در هر جنبه از کار شما، تصمیمات را خودش بگیرد. آنچه برای او خوب است لزوماً برای شما خوب نیست. به او اجازه این کار را ندهید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز غرایز و احساسات درونی شما قوی شده اند. روزی عالی برای اظهار نظراتتان است. احتمالاً قبلاً عقب می نشستید و فقط تماشا می کردید و اطلاعات جمع آوری می کردید. اکنون زمان آن است که از سایه به در آیید و بگذارید نظرات و عقاید شما هم شنیده شوند. نگذارید دیگران شما را هدایت و کنترل کنند. برای خودتان موضعی داشته باشید. فضای امروز برای رمانس عالی است. صمیمیت و مهربانی و درک خاصی در فضا هست که امکان پیشرفت را برای انواع روابط به خصوص روابط عشقی مهیا می کند. اگر به شخص خاصی احساس تعهد عمیقی می کنید، باید انتظار داشته باشید که این پیوند بعد از وقایعی که امروز رخ می دهند قویتر شود. این موقعیت خوبی برای جشن گرفتن است. شما هر روز شانس شروع جدید را دارید. دیدگاه مثبت و تازه از سوی شما موجب ترمیم موقعیت های دشوار و مشکلات می شود. تغییرات کوچک از درون در نهایت به تغییر بیرونی منجر می شود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی بدل است

تعبیر: قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز لزوماً همه چیز خوب پیش نمی رود. پتانسیل تعارض و برخورد وجود دارد. شاید در مه این شرایط گم شوید. قطب نمایتان را در دست داشته باشید تا خیالتان راحت باشد. بدانید که روزهای بهتری پیش رو دارید و باید در مورد هر مشکلی با دیدگاه خاصی رسیدگی کنید. بیشتر از خودتان به دیگران فکر کنید. حساس باشید. اگر برای اولین بار سر قرار می روید، موقعیت بسیار رمانتیکی خواهید داشت که تا مدتها آن را فراموش نخواهید کرد. شاید صحبت های شما زیاد هم درخشان نباشند، ولی جریان احساسات بین شما بیشتر از کلمات اثر خواهد کرد. امروز در مورد کار هم بینش های مهمی خواهید داشت. این بینش به شما امکان حل موقعیت فعلی را می دهد. روش های جدیدی برای حل مشکل بیابید. اگر الان از پس آن برنمی آیید، پس در کارتان پیشرفتی نخواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

این خرقه که من دارم در رهن شراب اولی***وین دفتر بی معنی غرق می ناب اولی

چون عمر تبه کردم چندان که نگه کردم***در کنج خراباتی افتاده خراب اولی

تعبیر:  مرحبا بر شما هر آنچه دارید از حق تعالی می دانید حتی نعمت سلامتی را. وقتی به گذشته تان فکر می کنید می بینید چندان کار مفیدی انجام نداده اید. در حال حاضر مصلحت در این است که خاموش باشید. رازتان را با خدایتان در میان بگذارید وگرنه اگر فاش کنید دشمنانتان شکست سختی به شما می دهند، تحمل کنید، خداوند با صابران است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز روز تفکر و تعمق است. توجه به جزئیات مهم می شود. ولی سعی کنید این تبدیل به اولویت اصلی شما نشود. به موقعیت هایی که نیاز به تجزیه و تحلیل دارند دقت کنید و جزئیات را چک کنید. امروز روزی عالی برای حل چنین موقعیت هایی است. مراقب هر چیزی که نیاز به دید وسیعتری دارد باشید. امروز می دانید که فرد خاصی چه حسی نسبت به شما دارد و جسارت این را می یابد که حس خود را به شما بگوید. این بسیار دلگرم کننده است و شما تابحال متوجه نشده بودید که در دل او چه خبر است. امروز تفکر شما واضح و روشن می شود. شما جزئیات مهمی را می فهمید که به شما کمک می کند برنامه و نقشه خود را بهتر کنید. به جزئیات دقت کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مرا به رندی و عشق آن فضول عیب کند***که اعتراض بر اسرار علم غیب کند

کمال سر محبت ببین نه نقص گناه***که هر که بی هنر افتد نظر به عیب کند

تعبیر: به زمین و زمان چنگ انداخته ای و به زور می خواهی همه چیز را به دست بیاوری. تا راه راست نروی و سر بر آستان خداوند فرود نیاوری به مرادت نمی رسی. کلید گنج خوشبختی تو قدم گذاشتن در راه راست می باشد.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز به حریم دیگران بیشتر حساسیت نشان دهید و به احساسات آنها احترام بگذارید. به آنها فضایی برای نفس کشیدن بدهید. امروز روزی عالی برای دنبال کردن پروژه های خلاقانه است. کارهای مربوط به هنر و موسیقی انجام دهید. آواز بخوانید، ساز بزنید، کلکسیون موزیک تان را کامل کنید. با افرادی که علایق مشترکی با شما دارند هماهنگ باشید. اگر حیات عشقی شما دوره سختی را می گذراند و یا اصلی کسی در زندگی تان نیز، امروز باید دل به دریا بزنید. امروز شتر عشق دم خانه شما خوابیده است! آماده باشید و فرصت را از دست ندهید. باید به انگیزه های خود نظری بیندازید و ببینید از رابطه و پیوندتان چه می خواهید. اگر یکی از چیزهایی که می گویید هم صحت نداشته باشد، دیگران دلیلی برای باور کردن حرف هایتان ندارند. به آنها اطلاعات غلط ندهید. قبل از مطرح کردن هر موضوعی جزئیات آن را چک کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

به زمان های قدیم فکر کنید و به افرادی که با آنها روابط نیرومندی داشتید. همیشه زمان های خوبی که با افراد همفکر و همدل داشتید را به یاد داشته باشید. پل های پشت سر را تعمیر کنید و مسائل را برای همیشه حل کنید. با افراد و موقعیت های اطرافتان هارمونی داشته باشید. صلح جهانی از درون خودتان آغاز می شود. این ایده آل را بیشتر با زندگی تان تلفیق کنید. امروز روز آن دسته از افرادی که کلاً رمانتیک هستند. شما می توانید برای آن فردی که در این دنیا بیش از همه دوستش دارید ژست هایی انجام دهید و رمانتیک بازی درآورید. با هم فیلم های عاشقانه ببینید، دست در دست هم بیندازید و پاپ کورن بخورید. از این فرصت برای تقویت عشق و پیوندتان استفاده کنید. امروز عشق نیروی محرکه همه چیز است. اگر در هر کاری که می کنید عشق وجود نداشته باشد به موفقیت نمی رسید. راهی برای کار کردن با عشق بیابید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

شراب و عیش نهان چیست کار بی بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما” به تو خواهد رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

باید امروز اصلاحات جدی در رویکرد خود صورت دهید تا با انرژی گروه هماهنگ شوید. نگرش درونی تری داشته باشید و ببینید که از معنایابی پیام های دیگران چه درسی می گیرید. جنبه های زنانه و مردانه درونتان با هماهنگی با هم کار می کنند. جوانب روحی و جسمی شما نیازمند استراحت بیشتر هستند. با آنکه امروز پتانسیل عشق در هوا زیاد است، ولی باید کمتر خودتان را نشان دهید. شما و عشقتان مدتهاست که همدیگر را ندیده اید ولی هر دوی شما در این رابطه جدی هستید. عمق خاصی در رابطه شما هست که هیچکدامتان قبل از این متوجه اش نشده بودید. شما می توانید امروز در محل کار رهبر خوب و مؤثری باشید. می توانید نیروها را بسیج کنید و کارها را به انجام برسانید. به همه کمک کنید و از همه کمک بخواهید تا به هدفتان برسید. نتیجه این کار گروهی چشمگیر خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر: در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید و این به احساسات و عواطف و ایده ها و افکار شما تعادل می دهد. به هر چیز و هر کس در اطرافتان بدبین نباشید. به نیمه پر لیوان بنگرید. با داشتن دیدگاه منفی نسبت به همه چیز، فقط مشکل را حادتر می کنید. شما هم حق دارید که خوشحال باشید. شما عمیقاً مجذوب و شیفته فرد خاصی در یک مهمانی یا مناسبت اجتماعی شده اید. شاید رنگ چشم یا موی اوست که شما را دیوانه کرده است. شاید هم چیزی بیشتر از اینها باشد و صدای او یا محبت اوست که شما را جذب کرده است. شاید دارید فرد رویاهایتان را پیدا می کنید. ایمان داشته باشید که ایده جدیدی که به ذهنتان رسیده است ایده سالم و درستی است و شما باید آن را با جسارت دنبال کنید. نیازی به شک کردن به توانایی هایتان نیست. شما وارد دوره مطلوبی شده اید که می توانید دستاوردهای زیادی داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

یاری اندر کس نمی بینیم یاران را چه شد***دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

آب حیوان تیره گون شد خضر فرخ پی کجاست***خون چکید از شاخ گل باد بهاران را چه شد

تعبیر: از وضعی که دارید خسته شده اید و کسی یاریتان نمی کند. همگی شما را فراموش کرده اند به هر کسی که خوبی کردید بدی دیده اید. در انتظار رحمت الهی بی قراری می کنید. شانس به شما رو می کند ولی آن را پس می زنید. در هر حال هر چه تقدیر الهی باشد همان است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

بسیاری از مردم دوران بزرگسالی خود را به کشف خود واقعی شان سپری می کنند. والدین و محیط ما در اجتماعی شدن ما و شکل گرفتن چهارچوب ذهنی ما نقش مهمی دارند. بدانید که این تأثیرات لزوماً با درونیات شما هماهنگ نیستند. امروز را به کشف تأثیرات و جدا کردن اثرات بدی که روی شما بوده است اختصاص دهید. امشب زیاد نگران این نباشید که قرار شما چطور سپری می شود. زیرا امروز شانس خیلی خوبی با شماست که همه چیز خوب بگذرد. جو شیرین و پرمحبتی هست که شما ابتدا به آن توجه نکرده بودید ولی به شما کمک می کند که حتی شغلتان را نیز ارتقا دهید. این هم برای شغلتان خوب است و هم برای رابطه تان. پس آرامش داشته باشید و خوش بگذرانید. باید ارتباطات شما بهتر از قبل شود. اگر لحن شما عصبانی یا ناراحت باشد، افرادی که با آنها حرف می زنید، واکنش و پاسخ خوبی به شما نمی دهند. مثبت باشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به کوی میکده یا رب سحر چه مشغله بود***که جوش شاهد و ساقی و شمع و مشعله بود

حدیث عشق که از حرف و صوت مستغنیست***به ناله دف و نی در خروش و ولوله بود

تعبیر: خودت را با دیگری مقایسه نکن و گله از بخت خود نداشته باش. تمام مشغله و کارهای درهم تو سر و سامان پیدا می کند، مانعی پیش پای تو است که با فکر و تدبیر خودت برداشته می شود. درد تو درمان پذیر است، کمی حوصله داشته باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز روز بسیار خلاقانه ای برای شماست. باید برای دنبال کردن هدف هنری خود وقت و انرژی بگذارید. شما مانند جادوگری هستید که قدرت واقعیت بخشیدن به رویاها را دارید. این جادو را به همه انتقال دهید و توانایی های باورنکردنی خود را انکار نکنید. شما حضور قدرتمندی دارید که انعکاس بالایی دارد. سخاوتمند و بخشنده باشید. شما فرصت این را دارید که احساسات محبت آمیز خود را با فردی که اخیراً دل شما را برده است در میان بگذارید. تا این لحظه، هر بحثی بین شما دو نفر فقط معنوی و لذتبخش بوده است. ولی امروز می خواهید ریسک کنید و حرف دلتان را به او بزنید. که این البته چیز خوبی است و او هم از این موضوع استقبال می کند. وقتی نوبت به مهارت ها یا تجارت می رسد شما اطلاعات زیادی دارید. شما در مورد یک مسئله زیر و بم آن را کاملاً می دانید. این بدان معنا نیست که شما همه چیز را می دانید. باید مشورت بگیرید و در مورد چیزهایی که نمی دانید پرس و جو کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت***من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز***که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

هیچ چیز بدتر از جزئیات دقیقه نودی نیست. روی رویداد مهم آینده تمرکز کنید. اطمینان حاصل کنید که همه چیز روبراه است تا برای رسیدگی به مشکل در لحظه آخر در دردسر نیفتید. مشکلاتی که شما به احتمال زیاد با آنها روبرو می شوید را پیش بینی کنید و همین حالا اقدامات لازم را انجام دهید و مشکلات را در نطفه از بین ببرید. امروز فرصت خوبی دارید که بال هایتان را باز کنید و در بهشت رمانتیک رابطه خود پرواز کنید. اگر در رابطه ای دائمی هستید، راه هایی برای تقویت پیوند بین خود می یابید. از هدیه دادن به هم غفلت نکنید. اگر دنبال عشق هستید، بهتر است به دیگران کمک کنید شاید در این مسیر با کسی آشنا شدید. ایده های قدیمی را کنار بگذارید. شما در حیطه ای فعالیت می کنید که قدیمی شده است. به چیزها و روش های جدید فکر کنید. از فرد دیگری نظر بخواهید. دیدگاه های نو برای شما خوب هستند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

صبا وقت سحر بویی ز زلف یار می آورد***دل شوریده ما را به بو در کار می آورد

من آن شکل صنوبر را ز باغ دیده برکندم***که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار می آورد

تعبیر: به قولی که به خودت داده ای عمل کن وگرنه غم به دنبال می آوری. اگر این کار را کنی خانه ی دلت روشن می شود. دیگر ترسی از مشکلات نداری، قاصدی خبری برایت می آورد که در آن خبر از لطف و بخشش است. تعجب نکن در اراده ی خداوند هر چیزی امکان پذیر است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A