خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۷ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۷ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۷ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۷ اردیبهشت و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 7 اردیبهشت 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۷ اردیبهشت ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز به این نتیحه می رسید که احساسات اطرافیان تان تغییر کرده است و مثل همیشه رفتار نمی کنند. به عنوان مثال اعتماد به نفس شان بیشتر شده، گشاده رو تر شده اند و حتی در بیان احساسات شان شجاعت بیشتری به خرج می دهند. اگر شما هم منتظر فرصتی بوده اید تا محبوبیت خود را برای دوستان و اطرافیان تان بیشتر کنید، اکنون بهترین زمان برای این کار است. وقت آن است به ظاهر خود بیش از پیش اهمیت دهید و اولین قدم ها را برای رسیدن به اهداف تان بردارید. در این میان فرصت های شغلی و عاطفی خوبی هم برایتان فراهم خواهد شد اگر درست عمل کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

پای در راهی نهاده ای و حاضری برای رسیدن به هدف، هر سختی ای را تحمل کنی، اما گاهی دچار ناامیدی می شوی و می اندیشی عمر خود را بیهوده در این راه تلف کرده ای، ولی دل خود را از زنگارها پاک کن و از مال حرام بپرهیز و تنها به خدا و معصومین توکل کن تا به هدف خود برسی و اقبال تو را یاری نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

بالاخره پس از مدت ها خستگی و دویدن، می توانید بر صندلی راحتی خود بنشینید و کمی استراحت کنید. موضوعی مدت هاست ذهن شما را درگیر کرده است. حال که دیگر مشغله های ذهنی تان تمام شده، بهترین زمان است که به این مشکل نیز رسیدگی کنید. انرژی شما زیاد و اعتماد به نفس تان بالا رفته است، به همین دلیل می توانید راه حل های مناسبی پیدا کنید. به زودی دریچه های قلب تان به روی فردی باز خواهد شد و روزهای پر از عشقی را تجربه خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تمام تلاشت را کرده ای و با لطف الهی زندگی آرامی برای خود ساخته ای. اکنون شاد و خندان زندگی کن و از آنچه خدا نصیبت کرده لذت ببر. دوستان نزدیک را از خود نران، زیرا هر انسانی هرقدر بزرگ و کامل به دوستان صادق نیازمند است. از شر و شور دنیا دلگیر مشو که زندگی زیباست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

خرداد شما کاملا خودتان را می شناسید و به خوبی می دانید که نسبت یه مسائل مختلف چه عکس العملی از خود نشان می دهید. امروز زمان آن است که به شکست ها و موفقیت های زندگی تان نگاهی بیاندازید و بار دیگر آنها را مرور کنید و از آنها درس بگیرید. شما و خانواده تان نگران موضوعی هستید اما این را بدانید که این مشکل در چند روز آتی حل خواهد شد. تا آن زمان وقت تان را صرف آموزش مهارت هایی که دارید به دیگران کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز برای شما روز عشق است پس انتظار هر اتفاق عاشقانه ای را داشته باشید. در رفت و آمد های خود فردی را ملاقات می کنید که آمادگی حمایت شما، گوش کردن به حرف هایتان و در نهایت شروع یک رابطه عاشقانه را دارد. بهتر است در چنین روزی تمام ترس ها و نگرانی هایتان را کنار بگذارید و با شجاعت تمام پیش بروید. کمی دیوانگی به هیچ کس آسیب نخواهد رساند. پس پایتان را از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید فراتر بگذارید و خودتان را به دست باد دهید تا شما را به سمت سرنوشتی روشن پیش برد.

فال حافظ متولدین تیر

انسانی بسیار حساس هستی ولی از این حساسیتهای بی مورد جز غم و غصه چیزی عایدت نمی شود و کارهایت را مشکل و دشوار می کند. تو که سالها به دنبال انجام این نیت بوده ای چرا حالا که وقت عمل رسیده با تصورات بیجا و حساسیتها و حسادتها کار خود را خراب می کنی. پیش از آنکه فرصت را از دست بدهی به خود بیا تا دم عیسایی او به زندگیت روحی تازه بخشد.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

پس از چند روز ابری و بارانی، بالاخره آسمان خیالتان آفتابی و روشن شده است و همین باعث می شود که اعتماد به نفس تان بالا رود و افکار منفی که چند وقتی است ذهن تان را درگیر کرده، از شما دور شود. با اتفاقات خوبی که برایتان افتاده طبیعی است که پر از انرژی مثبت باشید و امیدتان به زندگی بیش از پیش شود. نه تنها خود شما که دیگران هم از تلاش های وافرتان خوشنود و راضی اند و به شما افتخار می کنند. برای کمی هیجان و خوشگذرانی، امشب با دوستان تان در پارک یا رستورانی قرار بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

اگر کمی احساس ناراحتی می کنید، دلیلش خستگی تان است. مدت هاست روی پروژه ای کار می کنید اما هنوز به نتیجه نرسیده است. بهتر است امروز را دست از کار بکشید و وقت تان را صرف کاری که به آن علاقه دارید، بکنید. مطمئن باشید که در چند روز آینده تمام عقب افتادگی های کاری تان را جبران خواهید کرد. تغییرات بزرگ و زیادی در زندگی شما در حال رخ دادن است. اگر انگیزه و اراده لازم را داشته باشید و بتوانید مسیرهای متفاوت و جدیدی را به سمت هدف تان تعریف کنید، موفقیت شما حتمی خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

از روزی که عاشق شده ای با مشکلات بسیاری روبرو گشته ای، ولی همچنان به وصال او و حل این مشکلات امیدواری. به جز او به هیچ کس و هیچ چیز نمی اندیشی و در انتظار فرصتی هستی تا راز دل خود را به او بگویی. آماده باش که بزودی این فرصت مهیا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

مدتی است احساس می کنید که در دیواری از یخ گیر افتاده اید و راه فراری ندارید اما این احساس از امروز تا چند روز آینده به تدریج از بین خواهد رفت و بار دیگر از حرارت عشق و احساس گرم خواهید شد. تا می توانید در مراسم های مختلف شرکت کنید و با افراد بیشتری در تماس باشید. این کار هم در زمینه شغلی و هم عاطفی فوایدی را برایتان به همراه خواهد داشت. اگر دوستی دارید که از شما دلگیر است، بهتر است امروز با او تماس بگیرید و کدورت ها را برطرف کنید. این دوستی ارزشی بیش از این دارد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

برعکس آدمهای این دوره که عشق و عاشقی برایشان بازیچه و سرگرمی ای بیش نیست، انسانی عاشق و صادق هستی. تو که بهترین راه را انتخاب کرده ای نباید با دیدن کارهای دیگران در تصمیمات خود متزلزل شوی. داشتن دل پاک و پرمهر بزرگترین سرمایه است که ازلی و ابدی است. پس از این ثروت گرانبها حفاظت کن و به عشق خود پایدار باش که سعادت تو در آن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

اگر امروز فردی را ملاقات کردید که به نظرتان کمی عجیب و غریب به نظر آمد، زود در مورد او قضاوت نکنید و سعی کنید رابطه خود را با او ادامه دهید زیرا می تواند مکمل خوبی برایتان باشد. این فرد به شما کمک خواهد کرد تا توانایی های خود را بشناسید و خدا را برای داشتن شان شکر کنید. در واقع حضور او به شما اعتماد به نفس خواهد داد. سر موضوعی به دوراهی رسیده اید. بهتر است عجولانه تصمیم نگیرید و قبل از هر انتخابی با خانواده خود یا دوستی مورد اعتماد مشورت کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

 

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

اگر از کمک کردن به دیگران لذت می برید، امروز زمان خوبی برای این کار است. کمک به دیگران در چنین شرایطی می تواند احساس مثبت و مفید بودن را به شما منتقل کند. پس در این کار درنگ نکنید. تا می توانید این روزها به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهید. این را بدانید که اگر برای خود و سلامتی تان ارزش قائل نشوید، در کمک به دیگران هم شکست خواهید خورد. حال زمان خوبی برای ایجاد تغییرات در زندگی تان است. این تغییرات می تواند در زمینه کاری یا تحصیلی باشد. اگر ریسک پذیر باشید حتما پیشرفت خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در مقابل دلبریهای او تاب تحمل نخواهی داشت و تسلیم خواهی شد، اما در این کار شتاب مکن و اول آمادگی این کار را در خود ایجاد کن. فردایی روشن در پیش روی داری. از فرصتهایی که به تو روی می آورد و از جوانی خود قبل از آنکه از دست برود نهایت استفاده را ببر و برای آینده خود توشه ای فراهم ساز.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

دست از پیش داوری بردارید و دل به ظاهر نبندید. همیشه  همه چیز آنطور که در نگاه اول خودشان را نشان می دهند، نیستند. افرادی که تصور می کردید آنها را به خوبی می شناسید، پس از مدتی خود واقعی شان را نشان می دهند یا برعکس، آنهایی که در نگاه اول دلتان را زدند، پس از گذشت زمان خودشان را در دلتان جا می کنند. آیا دنیا عوض شده یا درک شما از اطراف تان تغییر کرده است؟ بله! باور کنید یا نه، این شمایید که در حال تغییر و تحول هستید. بد نیست برای خودتان وقت بیشتری بگذارید و در مورد آدمهایی که در زندگی تان هستند بیشتر بیاندیشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

خود را به شدت درگیر مسائل دنیوی کرده ای. حیف از تو که اینگونه اسیر مسائل پوچ شده ای. به خود بیا. خودشناسی اولین مرحله خداشناسی است. قابلیتهای خود را بشناس و در کسب کمالات بکوش. مشکلات و سختیهای زندگی تو همه به خاطر دنیاطلبی است. به زودی و با صبر و تلاش می توانی این مشکلات را از میان برداری. فکر سفری در سر داری. هرچه زودتر فکرت را عملی کن که خیر تو در آن است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

پس از مدت ها تلاش بالاخره به آنچه لایقش هستید می رسید  اما این موفقیت در زمینه رابطه عاطفی شما نمی باشد. برای این که رابطه عاطفی تان هم بهبود یابد و وارد مرحله جدیدی شود، باید کمی صبر کنید. البته صبر کافی به تنهایی جواب نمی دهد. وقت آن است دانه هایتان را در زمین بکارید و منتظر فصل درو باشید. شاید زمان دقیقش را ندانید اما حداقل این را می دانید که در نهایت دست تان از آنچه دلتان می خواهد ، پر خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

یک فرصت استثنایی به تو روی آورده بود ولی از آن غفلت کردی و قبل از آنکه از آن بهره ای ببری فرصتت از دست رفت. بدان که فرصتهای زندگی زودگذر هستند. اکنون دیگر غصه خوردن و ناله کردن بی فایده است. مترصد وقوع فرصت دیگری باش و این بار با تمام وجود از آن استفاده کن، زیرا ممکن است این دیگر آخرین فرصت باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

احساس می کنید که در قفسی گیر افتاده اید و آزادی لازم را ندارید اما نگران نباشید زیرا این احساس موقتی است و در چند روز آینده به کمک فردی از این شرایط رها می شوید. یادتان نرود که عشق یکی از بزرگ ترین نعمت هایی است که خدا به شما داده پس این احساس را بدین علت که آزادی را از شما می گیرد، در خودتان نکشید. هر مشکلی راه حلی دارد، به جای فرار به فکر پیدا کردن راه حلی برای آن باشید. به زودی یک خبری می شنوید که شما را به شدت سورپرایز خواهد کرد. آماده یک جشن بزرگ باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نیتی که در سر داری مناسب موقعیت و سن و سال شما نمی باشد. باید بدانی که هر چیزی در وقت خود و در جای مناسب مطلوب است و بهتر است تو اشتباهات گذشته را دیگر تکرار نکنی و از این پس راهی را انتخاب کنی که مناسب شأن و شخصیت تو و خانواده ات باشد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز سه شنبه ۲۵ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۵ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A