خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز یکشنبه ۸ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۸ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز یکشنبه ۸ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۸ فروردین و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز یکشنبه 8 فروردین 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز یکشنبه ۸ فروردین ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز حفظ نگرش مثبتتان باعث خواهد شد مورد تحسین دیگران قرار بگیرید، ولی اگر این مسئله مهم را نادیده بگیرید و بی تفاوت از کنار آنها شوید تمام تلاش های همراه با حسن نیتتان نیز بی نتیجه خواهند ماند: امروز برای شما هیچ گزینه ای بهتر از داشتن صداقت وجود ندارد حتی اگر واقعیت ناخوشایند باشد! تظاهر کردن به این که همه چیز روبراه است تنها تنش و مشکلات را بیشتر خواهد کرد. اگر حقیقت را طوری غیر از آن که در واقع هست نشان دهید به آنچه که می خواهید نمی توانید برسید. پس بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که چند نفس عمیق کشیده و بی آن که به فکر مناع خودتان باشید، واقعیت ها را صادقانه به زبان بیاورید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده ای بر شما خواهد رسید که پایان سختی ها و مشکلات شماست. تحولی بزرگ در زندگی شما روی خواهد داد و بخت و اقبال به شما روی می آورد. سفری در پیش داری که بسیار خیر و نیکوست. در رفتن به این سفر تاخیر مکن که به مراتب عالیه خواهی رسید.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

به نظر می رسد که امروز رفتار صمیمی و دوستانه شما مسری است. معمولا شخصیت شما به آرامی ولی با مداومت باعث دلگرمی دیگران می شود و وفاداری شما نسبت به آنهایی که به شما وابستگی عاطفی دارند افسانه ای و مثال زدنی است. ولی امروز دلتان می خواهد با سرعت تمام خودتان را قاطی همه کارها کنید و بی آن که به فکر رفتاری مناسب باشید کاری کنید که اتفاق به خصوصی بیفتد. خوشبختانه نیت قلبی شما و علاقه ای که به اطرافیانتان دارید به شرط آن که زیاده روی نکنید، باعث خواهد شد که تجربه ای به یاد ماندنی داشته باشید. اگر مجرد هستید افراد جدیدی را به سوی خود جذب خواهید کرد. متأهل ها باید تغییراتی در رابطه زناشویی خود ایجاد کنند تا شور و هیجانی به زندگی خود ببخشند.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در وجودت آشوب هیاهویی برپاست. با تمام وجود بر سرانجام این نیت ایستاده ای، گرچه خود هم می دانی که انجام این نیت آن نتیجه ای را که تو می اندیشی به دنبال نخواهد داشت، با این حال همچنان پافشاری می نمایی و غم و اندوه بسیاری را تحمل می کنی. شتاب بیهوده مکن و منتظر شو تا زمینه مساعد فراهم شود. آنگاه این نیت عملی می گردد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز در عالم فکر و خیال فرو رفته اید و با نگرانی و جدیت تمام به نقشه هایی که برای آینده دارید فکر می کنید، ولی اطرافیان شما متوجه این چالش درونی شما نیستند ولی شما اگر ببینید که دیگران نسبت به این حالات و احساسات شما بی تفاوت هستند خیلی ناراحت خواهید شد، مخصوصا اگر خودتان در رابطه با ای موضوع با آنها حرف زده باشید. خودتان را درگیر این که دیگران چه فکری دارند نکنید، تا فردا همه چیز به حالت عادی اش باز خواهد گشت. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که مهم تر از هر چیزی این است که شما خودتان را باور داشته باشید. امتناع از مواجه شدن با واقعیت به نفع هیچ کس نیست، با خودتان، احساستان و عشقتان صادق باشید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

روزگاری است که خود را به دست تقدیر سپرده ای و می اندیشی هرچه باداباد. اما بدان روشی که تو انتخاب کرده ای سودمند نخواهد بود. گرچه تو تاکنون تلاشهای بسیاری کرده ای، اما باز هم تلاشی مضاعف لازم است تا تو را به آنچه که آرزویش را داری برساند. پس در رفتار خود تجدیدنظر کن که صلاح تو در این است.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما به سادگی می توانید احساسات واقعی خود را از دیگران مخفی کنید و بی آن که کسی متوجه تغییری در حالات و رفتارتان شود در آرامش تمام به کارهایتان رسیدگی کنید. با این حال در میان گذاشتن افکار و احساستان با یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتمادتان می تواند باعث آرامش فکر شما شده و رابطه موجود بین شما و دوستتان را نیز محکم تر کند. داشتن احتیاط کار خوبی است، ولی نباید نسبت به همه کس و همه چیز بدبین باشید، این کار روح و روان شما را خسته و فرسوده خواهد کرد. پرونده های عشقی نیمه کاره را برای همیشه ببندید و هر چیز تاریخ گذشته ای را دور بیندازید. حتی پیام های وسوسه انگیز عشق سابقتان را نخوانده پاک کنید و او را نادیده بگیرید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دلت بر روی نوک زبانت است و تا زبان می گشایی راز دل را برملا می کنی و این خصلتی است که برایت دردسر درست خواهد کرد. روزگار بدی است و تو باید بیش از اینها عاقل باشی. سادگی و خامی تو کار دستت خواهد داد. به هر کسی اعتماد مکن و بدان که حال روزگاران متغیر است، پس هوشیار باش و دیده را باز کن تا بتوانی راحت زندگی کنی.

 

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز حال و حوصله درست و حسابی ندارید و هر لحظه ممکن است حالتان تغییر کند. شاید به نظر دیگران این کج خلقی و زودرنجی شما بخاطر این باشد که در وضعیتی گرفتار شده اید که با آنچه انتظارش را داشته اید فرق می کند، ولی در واقع دلیل این وضعیت فعلی شما مثل خیلی وقت های دیگر درگیری بین مغز و قلبتان است. در حال حاضر به نفعتان است که کمی با خودتان خلوت کنید و در عالم تنهایی فرو بروید. وقت گذراندن با خودتان باعث می شود که بتوانید مجددا تعادل خود را به دست بیاورید. هر استرس عاطفی که احساس می کنید، چنانچه حل نشده باقی بماند با گذشت زمان سختتر و پیچیده تر نیز خواهد شد پس از کنار آنها بی تفاوت رد نشوید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

روزگاری همه تو را به عقل و درایت و کاردانی می شناختند، اما تو با یک انتخاب غلط، تمام مسیر زندگیت را عوض کردی و خود و دیگران را به دردسر انداختی ولی هنوز هم دیر نشده و فرصت داری تا از این راه برگردی، پس به این وسوسه ها اعتنا نکن و این بار با چشمان باز مسیرت را انتخاب کن.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز ذهنتان درگیر مسائل خانوادگی و کارهایی است که باید در منزل انجام دهید، ولی به چشم دیگران شما سرحال تر و شادتر از همیشه و آنچه که خودتان فکر می کنید به نظر می رسید. حتی اگر خودتان کمی دچار تردید و دوگانگی شده باشید هم مثبت نگری درونی شما برای دیگران قابل تشخیص است. شما تصمیم گرفته اید که جلوی آسیب پذیری عاطفی خود را گرفته و بیشتر به عقل و منطقتان روی بیاورید تا کنترل بیشتری روی خودتان داشته باشید. ولی بهتر است به جای محدود کردن خودتان و نگاه کردن به عواطفتان به عنوان نقطه ضعف هایتان، به احساس خود اطمینان کنید. هر چه بیشتر به قلبتان رجوع کنید، آگاهیتان نیز بیشتر خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

در دوران سختی و رنج تلاش بسیار کرده ای. اکنون نهال زحمات تو در حال بارور شدن است. پس همچنان مصمم ادامه بده زیرا شبهای تیره رو به اتمام است و فجر صادق خوشبختی در راه. اکنون که در چند قدمی شاهد پیروزی ایستاده ای سستی و اهمال نکن که فرصت را از دست خواهی داد.

مطلب مشابه :   فال امروز يكشنبه 6 اسفند 96 | فال روزانه

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

شما استاد فرار کردن از موقعیت های ناخوشایند و تبدیل کردن آنها به تجربه هایی خاطره انگیز هستید و همین شما را قادر خواهد ساخت که از موقعیت بحث برانگیزی که پیش آمده نجات پیدا کنید. ولی این بار دچار افکار ضد و نقیض شده اید و همین باعث شده است که کارتان کمی سخت شود و انتخاب راه صحیح برایتان مشکل شود. شما می خواهید مهربان و خوش رفتار جلوه کنید ولی مخفی کردن احساس واقعیتان به دلیل شدت زیاد آن برایتان خیلی دشوار است. بیهوده برای دیگران فیلم بازی نکنید و سعی نداشته باشید که احساس واقعی خود را پنهان کنید. به زبان آوردن آنچه که در سردارید شما را از ترسی قدیمی رها خواهد ساخت.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

اگر از دستت کاری برای کسی بر می آید هرگز کوتاهی نکن تا خدا نیز تو را در کارهایت یاری نماید. بیماری تو بیماری جسم نیست، روحت آزرده شده است. بهترین تجویز برای تو این است که زندگی را آسان بگیری، غم و غصه ها را کوچک ببینی و سعی کنی از شادی های زندگی هرچند هم که اندک باشد لذت ببری تا از این حالت کسالت و خمودگی خارج شوی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز ممکن است بین شما و دوستان، همکاران و یا اعضای خانواده بر سر مسائل مادی بحث و دلخوری به وجود بیاید. به جای محکوم کردن دیگران خودتان حواستان را جمع کنید. امروز شما آماده اید تا برای ایجاد تغییرات مثبت در رابطه عاطفیتان دست به اقدامات ریسک آمیز بزنید. اعتماد به نفسی که از خودتان نشان می دهید باعث خواهد شد که طرف مقابلتان نیز احساس راحتی کرده و دریچه قلبش را به روی شما باز کند. حس می کنید که آزاد و رها هستید و بدون آن حس منفی که همیشه هنگام بیان احساس درونیتان دارید می توانید آنچه در ذهنتان است را به زبان بیاورید. فقط حواستان باشد که حد و مرزها را رعایت کرده و زیاده روی نکنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اگر بخواهی تمام عمر خود را در انتظار کسی باشی که برایت کاری انجام دهد، هرگز در زندگی موفق نمی شوی. کمی جسارت به خرج بده و خود پا پیش بگذار و بیش از این منتظر دیگران نمان، چرا که کاری که با سعی و تلاش خودت انجام شده باشد، هزاران بار به کارهای دیگران برتری دارد، پس تردید مکن و از همین حالا تصمیم بگیر.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز حس ششم شما خیلی خوب می تواند شما را در مسیر درست پیش ببرد، مگر آن که سعی کنید از زیر کارهای مهمی که در انتظارتان هستند شانه خالی کنید. اگر به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه نداشته باشید، یک نفر که حواسش از شما جمع تر است درسی به شما خواهد داد که هیچ گاه از یادتان نرود. اگر توانستید سری به خانه سالمندان و یا مراکز نگهداری افراد کم توان و یا معلول بزنید و با این کار خود هم آنها را خوشحال کنید و هم به خودتان یادآوری کنید که خیلی ها هستند که به اندازه شما خوش شانس نیستند و مشکلاتی بزرگتر از مشکلات شما دارند. این کار احساس رضایت شدیدی را در شما به وجود خواهد آورد که تا مدت ها با شما همراه خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

ذاتا انسانی عاطفی و با مهر و محبت هستی و در مقابل نامهربانی هایی که دیده ای سکوت اختیار کرده ای. گرچه انسانی واقع نگر هستی و بلندپروازی نمی کنی، ولی بدان که فرصتی به تو روی خواهد کرد و همه امکانات مهیا می شود که تو در زندگیت یک تحول مثبت و بزرگ ایجاد نمایی. پس آماده باش که این فرصت را از دست ندهی.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز حتی اگر برای شما یک روز تعطیل باشد هم آنقدر سرتان شلوغ خواهد بود که فرصتی برای این که نفس تازه کنید هم پیدا نخواهید کرد. این فشردگی در برنامه روزانه شاید برای خیلی ها ناخوشایند باشد، ولی این که بدانید دارید کاری را انجام می دهید که باید انجام دهید باعث رضایت خاطر شما خواهد شد. با این همه باید این را نیز در نظر داشته باشید که همه چیز دقیقا همان طوری که شما برنامه ریزی کرده اید پیش نخواهد رفت، به ویژه اگر کارها و تفریحات جذابی به شما پیشنهاد شوند که برایتان جالب تر از برنامه اولیه تان باشند. زیاد به خودتان سخت نگیرید و اگر خیلی دوست دارید کاری را انجام دهید به دنبال آن بروید، فردا هم برای انجام کارهای باقی مانده وقت خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین دی :

انسانی عاشق و صادق هستی که برای یار از همه وجود خود مایه می گذاری. تنها مشکلت دست تنگی است که تو را از آینده بیمناک کرده است. نگرانی تو بیهوده است. از زندگی خود لذت ببر و به خدای بزرگ توکل کن که اگر او را داشته باشی از تمام مخلوقات بی نیاز خواهی بود. زمینه را مساعد و نیت خود را عملی گردان که خیر است.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز لذت بردن از روزتان می تواند کار نسبتا سختی باشد، به ویژه اگر مجبور باشید مسئولیت هایی که پیش از این پذیرفته اید را به انجام برسانید احساس خواهید کرد که در یک قفس گیر افتاده اید. با این همه بداخلاقی کردن با دیگران، حتی اگر این طور به نظر برسد که آنها مانع لذت بردن از روزتان شده اند، بی فایده و بچگانه است. به جای این کار به دنبال راه هایی باشید که به شما اجازه می دهند به کمی آرامش دست پیدا کنید و جلوی تبدیل شدن خشم فروخورده تان به بغض و نفرت را بگیرید. وقتی دست از سرزنش کردن دیگران بردارید خواهید توانست به این که چه چیزی باعث شادی و رضایت واقعی شما خواهد شد پی ببرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

 

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

احساسات شدیدی دارند در درون شما به وجود می آیند که به شما انگیزه می دهند برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که راهی برای مهار این همه انرژی که در درونتان وجود دارد پیدا کنید. اگر تردیدهایی که پیش رو دارید باعث سردرگمی و گمراهی شما شده اند، امروز فرصت خیلی خوبی است تا به این احساس خود تسلط پیدا کنید. نیازی نیست که ذهن خود را با آنچه نمی دانید درگیر کنید. به جای آن تمام دانسته هایتان را به کار گرفته و ایده آل گرایانه ترین نقشه ممکن را برای آینده خود بکشید و تمام جزئیات آن را نیز در نظر بگیرید. پس از آن طوری پیش بروید که انگار رویاهایتان دارند به حقیقت می پیوندند.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

خداوند بزرگ به تو آنقدر که لازم است نعمتهای خود را بخشیده است و تو نباید طمع و زیاده خواهی کنی. برای نیتی که داری به خوبی چاره اندیشی کن و برای انجام آن عجله به خرج مده. زیرا اجرای این نیت نیاز به آمادگیهای بیشتری دارد که تو اکنون فاقد آن هستی.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی