خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۸ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۸ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۸ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال امروز ۸ مرداد به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال حافظ امروز ۸ مرداد

فال امروز یکشنبه 25 بهمن 94 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

یک روز هم سبک سری را کنار بگذارید و خودتان را آماده آینده کنید. قبل از برنامه ریزی دقیق، قدم دیگری برندارید. زمان بسیار مهمی برای تعیین هدف است. هدف هایتان را بنویسید و بدین ترتیب به خودتان کمک کنید تا هدف زندگی تان را دریابید. در مورد اهداف بلندمدت فکر کنید. امنیت و ثبات قدم عناصر مهم امروز هستند. امروز از لحاظ رمانس چشم اندازی جدی برایتان وجود دارد. شاید هر دوی شما تصمیماتی گرفته اید که باید به آنها وفادار باشید و دیگر نمی توانید آنها را عقب بیندازید. چاره دیگری این است که پیوند بین خود را قویتر کنید. روز خوبی برای توجه کردن به رابطه خود و تحکیم آن است. در محل کار نباید زود در مورد کارهای دیگران قضاوت کنید. شاید فکر کنید این اشتباه است فقط بدین دلیل که شما آن را درک نمی کنید. زمان بگذارید و سوالاتی بپرسید قبل از آنکه به نتیجه برسید. بدین ترتیب درس هایی می گیرید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دردم از یار است و درمان نیز هم***دل فدای او شد و جان نیز هم

این که می گویند آن خوشتر ز حسن***یار ما این دارد و آن نیز هم

تعبیر: درمان دردتان رسیدن به وصال یار می باشد. تمام هم و غمتان فکر کردن در مورد او و یاد خاطرات شیرین با او بودن هست تنها غصه شما شکستن عهد و پیمانی است که با او بسته نودید. این شب های هجران پایان پذیر است. ولی می ترسید دست روزگار او را از شما دور کند اما خداوند دوباره به همه چیز سر و سامان می بخشد. او عادل است و حق را به حقدار می رساند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز افراد کمی حالت انتقادی می گیرند. باید به حرف های آنها گوش دهید. بازخورد آنها را بگیرید تا بتوانید خودتان را اصلاح کنید. فروتنی خود را حفظ کنید. حس می کنید دیگران تنبل هستند و سرعت شما را در انجام کارها ندارند. صبور باشید. حس می کنید که تصمیم خاصی باید در حوزه رمانس بگیرید و بدانید که نمی توانید آن را بیش از معطل کنید. چیزی هست که مدتی است به تأخیر افتاده است و رویدادهای مختلفی از سر آن گذشته است. تنها کاری که باید بکنید این است که انتخاب درست را انجام دهید و باقی زندگی را راحت بگذرانید. امروز باید جسورتر از همیشه باشید. این کار خیلی به نفع شما خواهد بود. دلیلی ندارد که به خودتان شک کنید. اگر می دانید چیزی درست است پای آن بایستید. بگذارید خلاقیت شما بدرخشد. شما در هر کاری در صدر قرار می گیرید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بخت از دهان دوست نشانم نمی دهد***دولت خبر ز راز نهانم نمی دهد

از بهر بوسه ای ز لبش جان همی دهم***اینم همی ستاند و آنم نمی دهد

تعبیر: صبر کرده ای، تحمل کرده ای، عبادت کرده ای ولی نشانه ای از رسیدن به مراد نمی بینی. فکر می کنی دیگر برای جبران ضرر نداری و مدام دور خودت می چرخی بدون اینکه پیشرفتی داشته باشی، ولی عاقبت اجر صبر خود را می بینی و بد عهدی زمانه را فراموش می کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز گارد روانی خود را بگیرید، زیرا در چنین روزی به آن نیاز خواهید داشت. هضم نظرات دیگران برایتان سخت است، حتی اگر منظوری نداشته باشند. بهترین دفاع شما این است که از انتقادهای دیگران بهره ببرید و از آنها استفاده سازنده ای برای ساختن چهارچوب کاری قویتر نمایید. این انرژی را با ساختار ذهنی مثبت پردازش کنید و از آن برای انجام کارها بهره ببرید. شما می دانید که چیزی در افق شما گویی بزرگتر و بزرگتر می شود و فردی هست که به روش جالبی وارد زندگی شما می شود. شما مطمئن نیستید او کیست، ولی اگر دقیق به اطرافتان نگاه کنید، همه نشانه ها خودشان را نشان می دهند. این سورپرایزی است که اصلاً انتظارش را نداشتید. شما احساسی قوی نسبت به او دارید. امروز در محل کار از تصمیمات سریع نترسید. اگر برای کندو کاو تصمیم خود وقت تلف کنید، زمان ارزشمند خود را از دست خواهید داد. ایده هایی که به ذهنتان می رسند عالی هستند. دلیلی ندارد که به خودتان شک کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع***شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع

روز و شب خوابم نمی آید به چشم غم پرست***بس که در بیماری هجر تو گریانم چو شمع

تعبیر: صبر و طاقت خودتان را از دست داده اید فقط با گریه دل خویش را التیام می دهید. با ناامیدی کاری از پیش نخواهید برد تا رسیدن به وصال راهی نیست. شما به مراد خودتان می رسید و کسانی که شما را مسخره کرده اند خوار می شوند. سرتان را بالا بگیرید و چراغ دلتان را با یاد خدا روشن کنید وصال نزدیک است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز روز تمرکز بر بازی و تفریح نیست. در واقع، حس می کنید که بار آزاردهنده ای روی عواطف شما هست و باعث می شود که انرژی شما کمتر از همیشه باشد. باید به واقعیت بنگرید و تصمیماتی جدی درباره اهداف و برنامه های آتی خود بگیرید. حس می کنید عقربه های ساعت تندتر می گردند و هنوز ماجراهای زیادی دارید که به اتمام برسانید. همان وقتی که می خواهید در رابطه خاصی که هستید کمی استراحت کنید، از خواب بیدار می شوید و می بینید که چیزی توصیف ناشدنی تغییر کرده است. تن یا حالت جدیدی در حرف های طرف مقابل پیدا شده است و مطمئن نیستید که معنای آن چیست. دردسر است یا خوشبختی؟ بهترین راه برای گذراندن امروز به خیر و سلامتی این است که فوراً نتیجه گیری شتابزده نکنید. انرژی زیادی وجود دارد که باعث می شود شما امروز کارهایتان را تمام کنید، ولی یادتان باشد که این انرژی تنها در صورتی برایتان فایده دارد که تنها کار کنید. پروژه های مستقل آنهایی هستند که شکوفا می شوند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

می سوزم از فراقت روی از جفا بگردان***هجران بلای ما شد یا رب بلا بگردان

مه جلوه می نماید بر سبز خنگ گردون***تا او به سر درآید بر رخش پا بگردان

تعبیر:  از جفای روزگار شکایت می کنید کارهایتان آن طور که می خواهید پیش نمی رود. خیلی تلاش می کنید تا خواسته هایتان بر وفق مرادتان باشد اما باید ساخت. فعلا” تقدیر برای شما اینچنین رقم زده است. همیشه باید رضایتان به رضای خدا باشد، اینطور آرامش روحی و روانیتان زیاد می شود

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز شما از لحاظ عاطفی آرامش ندارید. می خواهید با کارهایتان سرگرم شوید. روی انجام کارها بر اساس روتین همیشگی تمرکز کنید. برنامه ای بچینید و به آن وفادار باشید. امروز روزی نیست که از نرم همیشگی منحرف شوید و زمان آن نیست که از دیگران انتظار همدلی داشته باشید. به خانه بروید و کارهای شخصی تان را انجام دهید. وقت طلاست. آن را هدر ندهید. به نظر می رسد که در رابطه شما همه چیز خوب پیش می رفت تا وقتیکه ناگهان مانعی در مسیر رابطه شما پیدا شد. دلتان را قرص کنید زیرا این مانع دلیلی دارد. یادتان نرود که هیچ چیز اتفاقی و تصادفی نیست. دلیل خوبی دارد که چنین چیزی پیش آمده است. با هم صحبت کنید و مسائل را حل کنید. از پرداختن به مشکلات نترسید. افراد با اراده امروز در مسیر شما قرار می گیرند. تلاش کنید تا از آنها دوری کنید. طرز تفکر شما در راستای طرز تفکر آنها نیست. ارتباط با این قبیل افراد تنها مسائل موجود را پیچیده تر می کند.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

حسب حالی ننوشتی و شد ایامی چند***محرمی کو که فرستم به تو پیغامی چند

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید***هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

تعبیر: به مقصود خودت نمی رسی.مگر با خدا باشی. حاجات تو زمانی برآورده می شوند که نماز حاجات بخوانی. تو باید خوبی خودت را به همگان ثابت کنی. حس خودت را نشان بده اگر در عین نداری به مستمندان کمک کنی مردی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

سعی کنید امروز باعث خفگی دیگران نشوید. می خواهید از معاشرت و همنشینی با دیگران آرامش بیابید، ولی این فقط در دو طرف آزردگی ایجاد می کند. سعی نکنید که از عزیزان خود عیبجویی کنید. بهترین کار این است که روی کارهایی که روی دستتان مانده تمرکز کنید. به پروژه هایی که نیاز به دقت و نظم بیشتر دارند بپردازید. شما فرد مسئولیت پذیری هستید و خوب از پس آن برمی آیید. باید عزت نفس خود را بالا ببرید و چند انتخاب عاقلانه انجام دهید. آنچه اخیراً اتفاق افتاده، شما را ناراحت کرده است، ولی امروز باید دوباره روی فرم بیایید. انرژی شما در محل کار به شکل انفجارهای کوتاه و قوی است. فراز و نشیب زیاد است. از فرازها بهره ببرید و روی نشیب ها نمانید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

قسم به حشمت و جاه و جلال شاه شجاع***که نیست با کسم از بهر مال و جاه نزاع

شراب خانگیم بس می مغانه بیار***حریف باده رسید ای رفیق توبه وداع

تعبیر: کاری از دست کسی برنمی آید فقط به خدا توکل کن. کاری کرده ای که نتیجه ای منفی دارد. فقط خداست که می تواند تو را از ورطه ی خطر نجات بخشد. دست به دعا بردار و مطیع درگاه حق باش به مرحمت خدا همه چیز روبراه می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز احساسات شما فشرده می شود و این باعث می شود که مثل کتری آب جوش قل قل کنید. سعی کنید اعصاب خود را کنترل کنید. عصبانیت شما را به جایی نمی رساند. روی انرژی خود تمرکز کنید و کارهایتان را به جایی برسانید. امور مالی، سرمایه گذاری ها و سپرده های بلندمدت را ردیف کنید. در روزهایی مثل امروز، رضایت خاصی وجود دارد. با آنکه شما در این رابطه از قلمرو دشواری عبور می کنید، ولی دقیقاً می دانید که مشکل کجاست. حس عدالت درونی و ذاتی شما به شما کمک می کند تا در بحث و دعوا تعادل را حفظ کنید و مشکلات را خیلی خوب حل و فصل کنید. حس می کنید که انگار گروه پشتیبان شما امروز تنهایتان گذاشته است. شاید به شما وظیفه ای داده شده که برای تمام کردنش اطلاعات کمی دارید. نگران نباشید. به خودتان مطمئن باشید. کاری نیست که نتوانید انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

چراغ روی تو را شمع گشت پروانه***مرا ز حال تو با حال خویش پروا نه

خرد که قید مجانین عشق می فرمود***به بوی سنبل زلف تو گشت دیوانه

تعبیر: دست به هر کاری می زنید برایتان سودی ندارد و رسیدن به هدف برای شما یک افسانه شده است آینده تان را تیره و تار می بینید. خسته شده اید، وقتی که می بینید دیگران چقدر راهت به هدف می رسند. مژده ای به شما می دهند که از شنیدن آن وجودتان گرم می شود و دوباره تلاش می کنید و نتیجه ی آن را هم می بینید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز برایتان سخت است که با کسی ارتباط برقرار کنید. بهتر است که تنها باشید. اگر احساس غم و اندوه یا افسردگی می کنید بهتر است که این احساسات را برای خودتان نگه دارید. دیگران امروز سمپاتی و همدلی نشان نمی دهند. به کار خودتان برسید و اعصبتان را برای ارتباط برقرار کردن بهم نریزید. روزهایی مثل امروز از لحاظ عاطفی برای شما معماگونه هستند. می دانید چیزی هست که خیلی روی دل و فکر شما سنگینی می کند، ولی دوست ندارید آسیب پذیر به نظر برسید. در واقع نمی خواهید اعتراف کنید که مشکل دارید. این فقط برای خودتان رنج و ناراحتی ایجاد می کند. اگر سفره دلتان را باز کنید حس بهتری خواهید داشت. شما از نشان دادن خودتان در محل کار نمی ترسید. فقط مواظب باشید که یک دعوای کوچک تا کجا می تواند کشیده شود. اگر زیادی بر همکار یا مافوقتان فشار بیاورید، دچار دردسر می شوید. عصبانیت شما دلیل خوبی دارد، ولی نباید آن را ابراز کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

منم که دیده به دیدار دوست کردم باز***چه شکر گویمت ای کارساز بنده نواز

نیازمند بلا گو رخ از غبار مشوی***که کیمیای مراد است خاک کوی نیاز

تعبیر: از مشکلات فرار نکنید، مرد کار و عمل باشید. دلتان را با خون دل خوردن التیام ندهید بلکه با خواند نماز دلتان را آرام کنید. از نظر ایمان در مقام بالایی هستید به زیارت عتبات عالیات مشرف می شوید. به دوستان خودتان اطمینان کنید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز شما احساس محدودیت می کنید، ولی در حقیقت برای خودتان خوب است. نظم شما به دردتان می خورد اگر با اشتیاق جلو بروید. اهداف شما دور از دسترس نیستند. تمرکز خود را حفظ کنید و از گذشت زمان استرس نداشته باشید. شتابزدگی منجر به اشتباه و بی دقتی می شود. اگر می خواهید کاری را انجام دهید اول از هر چیزی به آن بپردازید. امروز با عشقتان می توانید به دامن طبیعت بروید و زیر سایه درختان خوش بگذرانید و یا در خانه بمانید و به مراحل بعدی رابطه و تعهد خود فکر کنید. واقعیت این است که فکر کردن بهترین گزینه است و در واقع شما به نتیجه هم رسیده اید. فقط به زمان بیشتری نیاز دارید تا از همه چیز مطمئن شوید. در محل کار حس می کنید که کمی زمام امور از دستتان در رفته است. خودتان را سرزنش نکنید. بدانید که این به انرژی کائنات مربوط می شود. روابط فردا بهتر خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا” در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

از لحاظ کاری خیالتان راحت باشد. شاید این مضحک به نظر برسد، ولی دوباره چک کردن امور امروز برایتان سودمند است. از دیگران ایراد نگیرید. روی وظایف خود تمرکز کنید. کوه هایی که غیر قابل عبور به نظر می رسند، اگر قدم اول را برندارید، بزرگتر و بزرگتر به نظر می رسند. سختکوشی و پشتکار شما به دیگران الهام می دهد. در بعضی روزها باید سختکوشی بیشتری داشته باشید. بهترین راه برای رسیدگی به یک مسئله این است که پرونده آن را کاملاً نبندید. فاصله نگیرید، هر چند که این فاصله گرفتن از او برایتان آسانتر است. تلاش بیشتری کنید و هر کاری لازم است انجام دهید تا راه های ارتباطی بین شما باز باشد و همه چیز خود به خود درست شود. رویدادها و افراد دور و بر شما با سرعت نور حرکت می کنند و شما خیلی راحت با سرعت آنها جلو می روید. از انرژی امروز بهره زیادی می برید. ایده ها جدیدی به ذهنتان می رسند و با توفان مغزی است که به موفقیت می رسید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

دوش سودای رخش گفتم ز سر بیرون کنم***گفت کو زنجیر تا تدبیر این مجنون کنم

قامتش را سرو گفتم سر کشید از من به خشم***دوستان از راست می رنجد نگارم چون کنم

تعبیر: مدام در حال فکر کردن هستید و می خواهید راهی پیدا کنید تا کسی را به فراموشی بسپارید. دیگر خسته و رنجور شده اید. اما باز هم نمی توانید از او دست بکشید. پس دست به دعا بردارید و از خدا بخواهید صبر و مقاومت شما را بیشتر کند تا بتوانید به منظور و نظر خودتان برسید. انشالله

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز سرتان را از میان ابرها درآورید. جزئیاتی که به آنها نپرداخته بودید بعداً گریبان شما را می گیرند. کار امروز را به فردا نیندازید. وقت انجام کارها امروز است. برنامه ریزی کنید و به آن پایبند باشید. کارهای خانه را انجام دهید و خرید کنید. هر کاری که امروز تمام کنید، فردا حس بهتری دارید. شما در بیرون کشیدن مو از ماست ماهر هستید. تنها مشکل شما این است که وقتی نوبت جریان قوی احساسات می رسد زود فرار می کنید. ولی امروز می توانید بدون ترس از اشک و ناله فرد مقابل حرفتان را بزنید. هر دوی شما باید واقعیات را به هم بگویید و به هم عشق و بخشش نشان دهید. امروز طرز تفکر خود را حد و حدود تازه ای بدهید. روندی که در آن هستید برایتان راحت است، زیرا با آن آشنا هستید. بدانید که تا وقتی که مرزهای خود را وسیعتر نکنید و به فرصت های اطرافتان دقیق تر نگاه نکنید، رشد نمی کنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

کارهایی که دیروز انجام ندادید، باید امروز انجام شوند. نظم و دقت عناصر مسیر امروز هستند. هرچه بیشتر بدست آورید، حس بهتری خواهید داشت. انرژی راکد امروز نشانه ای مبنی بر آن است که وقت حرکت رسیده است. با منتظر شدن برای تصمیم فرد دیگری، وقت خود را هدر ندهید. نوآوری داشته باشید و زمام امور را بدست بگیرید. تابحال برایتان پیش آمده که فکر می کردید همه چیز خیلی خوب پیش می رود و شما در ابرها شناورید و ناگهان با سر به زمین سقوط کنید؟ روزهایی مثل امروز اجتناب ناپذیرند و آب و هوای عاطفی دارند، پس این روزها را جدی نگیرید. با مبارزه کردن با آن وضع را بدتر نکنید. با نزاکت و ادب امروز را تمام کنید. جرأت و شخصیت شاداب و سرزنده شما امروز شما را به نقاط خوبی می رساند. از نشان دادن حقیقت نترسید. این کار باعث می شود که مزیت بیشتری بر همکاران خود داشته باشید. رویکرد پرانرژی امروز بهترین رویکرد و روش است. زیرا بطور طبیعی جلو می رود.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

چو باد عزم سر کوی یار خواهم کرد***نفس به بوی خوشش مشکبار خواهم کرد

به هرزه بی می و معشوق عمر می گذرد***بطالتم بس از امروز کار خواهم کرد

تعبیر: عجله کنید روزهایتان را به بطالت می گذرانید این باعث می شود که علم و دین را فراموش کنید. به یاد عهدی بیافتید که در زمان قدیم با خود و خدا بسته اید. صفای دل را در راه عشق پیدا کنید که بدون عشق باز هم عمرت به هدر می رود.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A