خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۸ دی به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز سه شنبه 8 دی 94 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۸ دی ۹۴ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اگر دیروز کارهایتان را تمام و کمال انجام نداده باشید امروز وقت زیادی برای استراحت کردن نخواهید داشت. با نگرانی در مورد این که چه اتفاقی خواهد افتاد و نتیجه کارهایتان چطور خواهد بود چیزی به دست نخواهید آورد؛ بهتر است به جای این فکرها بدون تلف کردن وقت به سراغ انجام کارها و وظایف خود بروید و هر آنچه در توانتان است را انجام دهید. مسلما هر چه زودتر دست به کار شوید زودتر به نتیجه خواهید رسید. بعدا برای استراحت کردن و یا فکر کردن به آینده به اندازه کافی وقت خواهید داشت. بعد از تمام شدن کارتان بلافاصله به خانه بروید و سعی کنید در کنار کسی که دوست دارید به آرامش رسیده و خستگی این روز پرکار را از تن به در کنید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زندگی پستی و بلندیهای بسیار دارد اما انسان در هر شرایطی که قرار بگیرد، چه در سختی و چه در آسایش، می بایست روحیه خود را حفظ و شاد زندگی کند. زیرا روحیه مثبت، قدرت انسان را مضاعف می نماید. فردا برای تو روز تازه ای است، روزی که می تواند سرشار از موفقیت و کامیابی باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

با وجود این که ممکن است دلتان بخواهد امروز را با انجام کارهایی که دوست دارید بگذرانید، به احتمال زیاد مجبور خواهید بود برای رسیدن به خواسته تان کمی صبر کنید، امروز روز چندان مناسبی برای این کار نیست. فعلا بهتر است توجه خودتان را روی کارهایی که باید انجام دهید متمرکز کنید و تفریح و سرگرمی را برای وقتی بگذارید که با انجام آنها دچار عذاب وجدان نشوید. بهترین روش برای رسیدن به نتایج مطلوب این است که از ابتدای روز اهداف و برنامه هایتان را مشخص کنید و بر اساس آنها پیش بروید. البته این را نیز به یاد داشته باشید که این برنامه ریزی را منطقی و با در نظر گرفتن محدودیت هایتان انجام دهید. رضایتی که از تکمیل برنامه روزانه تان به دست خواهید آورد قابل وصف نیست.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

اگر از دستت کاری برای کسی بر می آید هرگز کوتاهی نکن تا خدا نیز تو را در کارهایت یاری نماید. بیماری تو بیماری جسم نیست، روحت آزرده شده است. بهترین تجویز برای تو این است که زندگی را آسان بگیری، غم و غصه ها را کوچک ببینی و سعی کنی از شادی های زندگی هرچند هم که اندک باشد لذت ببری تا از این حالت کسالت و خمودگی خارج شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

مطمئنا شما خیلی خوب می دانید که باید برای داشته هایتان شکرگزار باشید، ولی امروز نرسیدن به اهداف و خواسته هایتان شما را آزار خواهد داد و هر چیزی که در سر راهتان قرار بگیرد شما را آزرده و حتی عصبانی خواهد کرد. بهتر است تا زمانی که از پیدا کردن زمینه مناسب اطمینان حاصل نکرده اید در مورد اهداف و ایده هایتان با کسی حرف نزنید و آنها را برای خودتان نگه دارید. وقتی از مساعد بودن شرایط مطمئن شدید خواهید توانست آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر همزمان چند نفر ذهنتان را به خود مشغول کرده اند بهتر است هر چه زودتر تصمیم خودتان را بگیرید. این کار هم به نفع شما و هم به نفع آنها خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اکنون که فرصت آن را داری که از زیباییهای زندگی لذت ببری چرا با بیش از اندازه دل بستن به مال دنیا خود را در تنگنا قرار می دهی؟ زراندوزی و جمع مال در جایی که انسان باید این دنیا را ترک کند، کاری بیهوده است. پس از زندگی خود لذت ببر، مسافرت و گردش کن و از زیباییهای زندگی بهره بگیر که فرصت انسان بسیار محدود است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

شما با وجود تلاش برای هماهنگ سازی نگرانی هایتان با نیازهای کسانی که دوست دارید، ممکن است بیش از اندازه سعی در حفاظت آنها داشته باشید و این افراط را تا حدی پیش ببرید که در تلاش برای انجام دادن بهترین کار برای آنها، حتی متوجه نشوید که از نقش خود فراتر رفته اید و حتی شاید با این کار خود دارید آنا را آزار می دهید. با وجود این که هر کاری که می کنید با نیت نفع رساندن به آنها انجام می شود، شاید این را فراموش کنید که دخالت های شما ممکن است برای آنها چندان خوشایند نباشد. گاهی بهتر است خودتان را کنار بکشید و حتی اگر برایتان دردآور باشد تنها شاهد مشکلات و دردسرهای عزیزانتان باشید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

مسافری در راه داری که مدتهاست آرزوی دیدارش در وجود توست. برای دستیابی به او به خدا متوسل شو که به زودی خبری از او به تو خواهد رسید و مسافرت از راه خواهد رسید و با رسیدن او زندگی به کام تو خواهد شد، پس تا روز وصال به خدا توکل کن و امید خود را هرگز از دست نده.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

در حال حاضر ممکن است به یکی از نقاط عطف زندگیتان نزدیک شده باشید و شاید حتی خودتان را در وضعیتی بحرانی احساس کنید. شما می دانید که باید توجه خودتان را روی چیزهای خاصی محدود کنید و فقط روی آنها متمرکز شوید، ولی ایده آل گرایی همیشگیتان شما را دچار تردید کرده است. به جای این که از ترس برداشتن قدم اشتباه و گرفتن تصمیم نادرست ذهن خود را به روی همه چیز ببندید، به چیزهایی فکر کنید که قلبتان را شاد می کنند. رویاهایتان ریشه آینده شما هستند و برای برنامه ها و نقشه هایتان برای آینده زمینه چینی می کنند، پس هیچ اشکالی ندارد اگر رویاپردازی کنید، به شرط آنکه در این مرحله نمانید و برای محقق کردن رویاهایتان دست بکار شوید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زندگی سختی داشته ای و رنج بسیار کشیده ای. اما بشارت باد بر تو که دوران درد و رنج و غصه به زودی سر خواهد آمد. اگرچه تاکنون روی خوشی را ندیده ای، اما همچنان امیدوار باش چرا که نیک بختی و سعادت در راه است و به زودی به کلبه غم و اندوه تو پای خواهد گذارد و خانه ات را روشنی و جلا می بخشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز خلاقیتتان به کار افتاده است و به شدت دوست دارید که این خلاقیت را بروز دهید، ولی شاید اعتماد به نفس کافی برای این کار را نداشته باشید. به جای ریسک های غیر ضروری فعلا کمی محتاطانه برخورد کنید، شما آدمی نیستید که به دنبال راه حل های سریعی باشید که خیلی زود کارایی خود را از دست خواهند داد. با بکارگیری موفقیت های قبلی خود برای پیش رفتن در کارهایتان در عین تلاش برای رسیدن به اهداف دراز مدتی که دارید منطق و آگاهی خود را به دیگران نشان دهید. به رفتارهایی که در چند وقت اخیر با کسی که دوست دارید داشته اید فکر کنید، فکر نمی کنید که شاید تغییرات ایجاد شده در رفتار او نتیجه برخوردها و رفتارهای خودتان باشند؟

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تمام زندگیت را در گرو عشقی نهاده ای و همه چیزت را وقف دلدار نموده ای اما بدان که اصلی ترین عامل موفقیت در راه عشق، صبر و شکیبائیست و تو را تحمل باید، چرا که همانطور که خودت هم می دانی پایبندی به این عشق برای تو بهترین راهیست که به خوشبختی و سعادت منتهی می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

با وجود این که در برقراری تعادل بین کار و تفریح مهارت بسیار زیادی دارید، امروز تا کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید نیمه کاره باقی مانده باشند هیچ تمایلی به استراحت نخواهید داشت. نگرانی هایی که در این رابطه دارید ممکن است برنامه منظم همیشگیتان را بهم بزنند، به ویژه اگر فکر کنید که فرصتتان دارد تمام می شود. خوشبختانه موعدی که دارد فرا می رسد و شما را نگران کرده است انعطاف پذیرتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید؛ پس بجای تلف کردن وقت و انرژیتان با هول کردن و نگرانی، نفس عمیقی کشیده و با آرامش بهترین کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید. برای رسیدن به آرامش و تمرکز یکی دو دقیقه تمرکز و ریلکس کردن کمک زیادی خواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

تو که انسان ساده و پاکی هستی باید در انتخاب دوست دقت بیشتری کنی هرکه مال بیشتری داشت دوست بهتری نخواهد بود از آنان که پلیدیهای وجودشان را با استفاده از پول و مقام می پوشانند برحذر باش که دوستی با آنان جز حسرت عاقبتی به بار نخواهد آورد. اگر برای کسی کاری انجام دادی اجر آن را ضایع نکن و ثوابش را از خدا بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

این روزها اطرافیانتان دارند از شما تقاضاهای زیادی می کنند و شما مجبور می شوید گاه و بیگاه برنامه هایتان را بخاطر آنها تغییر دهید و یا به کارهای ضروری خودتان نرسید. شاید با خودتان فکر کنید که چطور می توانند چنین چیزهایی را از شما بخواهند. شما از این که آیا آنها این رفتارها را آگاهانه بروز می دهند اطمینان ندارید و به همین دلیل نمی توانید آنها را به خودخواهی متهم کنید. شما تا حدی وفادار هستید که اگر دوستانتان از شما درخواست کمک کنند به اشاره ای در خدمت آنها خواهید بود، ولی بهتر است حد و مرزها را رعایت کنید و خودتان را قربانی دیگران نکنید. حمایت از کسانی که دوست دارید نباید لزوما مانع پیشرفت کارهای خودتان شود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

تردید و وسواس از عوامل بازدارنده در رسیدن به هدف است. تردید را از دل خود بیرون کن و بدان که در این راه پرخطر که تو قصد آغازش را داری، تنها عامل نجات و پیروزی همت عالی است. کوشش کن که از خوان گسترده پروردگار بی نصیب نمانی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز آنقدر نگران این هستید که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند که ممکن است پیش از برداشتن هر قدمی به این که عکس العمل دیگران به این کار چه خواهد بود فکر کنید و محیط اجتماعی اطرافتان را در نظر بگیرید. با این حال این اصلا به این معنا نیست که اعتماد به نفستان کمتر از همیشه است. شما از قدرت قضاوت خود آگاه هستید و متفاوت بودن دیدگاهتان با دیگران باعث نخواهد شد که نسبت به آن تردیدی به دل راه بدهید. با این همه واقعا دلتان می خواهد که با دیگران هماهنگ بوده و عضوی از تیم باشید و به همین دلیل ممکن است برخی از نیازهای خودتان را به خاطر منافع دوستان، خانواده و یا همکاران نادیده بگیرید. این خیرخواهی شما واقعا قابل تحسین است.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

از انجام کار خطایی به شدت پشیمان و شرمنده ای، اما بدان پشیمانی از کردار ناصواب در انجام ندادن مجدد آن است. اما در مورد انتخابی که کرده ای، دچار اشتباه نشده ای، چرا که این انتخاب تو را میان عاقلان و عالمان نه تنها خجالت زده نخواهد کرد، بلکه سربلند نیز خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز کمی بداخلاق هستید، مخصوصا اگر یکی از آشناهایتان سر به سر شما بگذارد و یا رفتارهایی از خود نشان دهد که چندان باب میلتان نیستند. شما در حال حاضر خیلی آدم صبوری نیستید، به ویژه در مورد چیزهایی که توجهتان را به خود جلب نمی کنند. شما اصلا دوست ندارید وقت گرانبهای خود را به خاطر دیگران صرف چیزهای بی ارزشی کنید که برایتان هیچ اهمیتی ندارند. ولی این را در نظر داشته باشید که نباید در قضاوت در مورد دیگران عجله کنید. بهتر است کمی مهربانتر باشید و اصول روابط اجتماعی را رعایت کرده و به دیگران احترام بگذارید. شما با این کار برای خودتان نیز احترام خواهید خرید و موقعیت های خوبی برای خود فراهم خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

راز دل خود را چنان با او در میان بگذار که به گوش نامحرمان و بیگانگان نرسد و به خاطر داشته باش ناامیدی جرم بزرگی است. همیشه امیدی برای ادامه دادن هست، از آن غافل مشو و با او همزبان و همدل باش تا به مقصود خود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز به احتمال زیاد خیلی زود در مورد هر چیزی نتیجه گیری کرده و یا قضاوت می کنید، مگر این که خودتان و به طور آگاهانه سعی کنید جلوی خودتان را بگیرید. ولی یک راهکار اساسی برای این وضعیت وجود دارد، نیازی نیست که جلوی سرعت تفکر خودتان را بگیرید، کافی است بین فکر کردنتان و نشان دادن عکس العمل کمی فاصله بیندازید. اگر پیش از بیان افکارتان از یک تا ده بشمارید تفاوت بسیار زیادی در نتایجی که به دست می آورید ایجاد خواهد شد. یک دقیقه صبوری بهتر از یک عمر پشیمانی است. چرا کمی از سخت گیری هایتان کم نمی کنید؟ هیچ گاه نخواهید توانست کسی را پیدا کنید که تماما همانی باشد که شما می خواهید. طرف مقابلتان را همانطوری که هست بپذیرید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

معامله با خداوند بهترین معاملات است. تو به خلق خدا یاری برسان تا خدا تو را در کلیه امور زندگیت یاری دهد. رفتار دیگران با ما در واقع انعکاس رفتار خود ماست. چنانچه با دیگران از روی مهر و وفا رفتار کنیم آنها نیز با ما رفتاری مشابه خواهند داشت. در کلیه امور به خدا توکل کن که قادر مطلق است نه به بنده خدا که در مقابل خدا ناتوان و عاجز است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

کسی که برایتان اهمیت ویژه ای دارد ممکن است امروز با لجاجت بیش از اندازه ای بر سر راه شما قرار بگیرد و شما هم هیچ ایده ای ندارید که انگیزه او از این کار چیست. شاید در ابتدا سعی کنید با خنده و شوخی موضوع را عوض کنید، ولی بتر است این مشکل را نادیده نگیرید و در مورد آن با ملایمت حرف زده و برای برطرف کردن آن تلاش کنید. امروز شاید خیلی برای رویارویی با انبوه کارهایی که در انتظارتان هستند حوصله و انگیزه نداشته باشید. ولی بخواهید یا نخواهید باید به سراغ آنها بروید و زمان را از دست ندهید. اگر نظم و ترتیب را رعایت کنید و کارهایتان را یکی یکی انجام دهید به سادگی خواهید توانست تا پایان روز کوه کارها را به توده ای کوچک تبدیل کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

گاهی اوقات در زندگی حوادث و اتفاقاتی روی می دهد که در زندگی انسان تحولاتی ایجاد می نماید. اکنون که به طور کاملا تصادفی تو با این اتفاق خجسته در زندگیت روبرو شده ای، آن را به فال نیک بگیر و فرصت را غنیمت شمر و نیت خود را عملی گردان که صلاح تو در این است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه

 فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A