خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۹ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۹ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۹ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۹ مرداد و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 9 مرداد 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۹ مرداد ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

رفتارهای لجوجانه دیگران امروز جلوی پیشرفت شما را می گیرد، پس بدانید که باید نگرش خود را کمی سبک گیرانه تر بگویید و زیاد سخت نگیرید تا برایتان مشکل ایجاد نشود. پشت احساساتی که شما دارید نیروی زیادی نهفته است و شما باید آن را بیان کنید. روی صحنه بپرید و صحنه را از آن خود کنید. حرفتان را بزنید حتی اگر همیشه با گروه موافق بوده اید. عینک خود را درست کنید زیرا شما به همه چیز با این عینک می نگرید. هر کاری که عشقتان انجام می دهد برای شما بانمک است. باید منتظر رفتارهای بد و نحس هم باشید، ولی مهم نیست زیرا شما همه کارهای او را شیرین و بانمک می دانید. در محل کار بجای آنکه فقط به جوانب منفی برنامه و طرح موجود نگاه کنید، به مزایای آن هم نگاهی بیندازید. پاداش های احتمالی را در نظر بگیرید. اگر زیادی درباره چاله های موجود در مسیر فکر می کنید، بنابراین به هیچ جایی نمی رسید.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

راه عشق رهی پرخطر است و در جولانگاه عشق عقل راه ندارد. راهی که تو انتخاب کرده ای اگرچه راهی سخت و دشوار است ولی بهترین انتخاب است. پس بی آنکه درنگ کنی و فرصت را از دست بدهی کارت را به انجام برسان و به سرزنش های دیگران توجه نداشته باش که همه این حرفها از روی نادانی است. اگر می خواهی به گنجهای مادی و معنوی برسی وقت عمل فرا رسیده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

افسردگی به پایان رسیده است و زمان ثبات حرکت و سرعت رسیده است. از خانه با تمام قدرت و انرژی بیرون بیایید. از آنچه برای ارائه دادن به دنیا دارید به خود ببالید. در روابط خود با دیگران شجاع و جسور باشید. خودتان را به نحوی خلاقانه معرفی کنید. هرچه لبخند بیشتری به لب داشته باشید، در هر موقعیتی بیشتر پیشرفت می کنید. لازم نیست که امروز تلاش زیادی به خرج دهید تا حالت رمانتیکی داشته باشید. شما مثل همیشه عاشق او هستید. اگر به دنبال عشق می گردید، مراقب باشید که خودتان را گم نکنید. در رویاهای خود گم نشوید و واقع گرا باشید.اکنون زمان خوبی برای بررسی طرح ها و نقشه های بلندمدت کاری است. تغییر بزرگی به سمت شما می آید و باید آماده تغییرات و تعدیلات باشید. نیازی نیست که در مسیر فعلی بمانید فقط بدین دلیل که حس می کنید چیزی شما را به مسیر دیگری می کشد. ندای دلتان را گوش کنید و به هر جایی که دلتان می برد بروید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بزودی نیتت برآورده می شود و به وصال دوست خواهی رسید، اما باید سختی های این راه را تحمل کنی و با تکیه بر محبت و مهر او از این راه سخت و دشوار به آسانی عبور کنی. اکنون که دیگر به مقصود خود رسیده ای، غم و غصه ی بیهوده ی دنیا را نخور و از زندگی خود لذت ببر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز دیگران از اظهار محبت قدردانی می کنند پس یادتان باشد که مهر و محبت خود را به مردم نشان دهید. یک رفتار مهربانانه و حرف های صمیمی و گرم هرگز فراموش نمی شود. بگذارید روحیه سخاوتمند و مهربان شما امروز بدرخشد. دست هایتان را به روی عشق باز کنید و دنیای اطرافتان را به مهربانی در آغوش بگیرید. روزی عالی برای خنده و محبت است، پس سهم خود را از آن داشته باشید. گاهی حیات عشقی شما واقعاً می درخشد. امروز نشانه های این درخشش برای شما ظاهر می شود. شما به شدت تحت جادوی طرف مقابل اسیر شده اید. به انرژی امروز اطمینان کامل نداشته باشید. ولی از بودن با هم کاملاً لذت ببرید. پروژه های قدیمی را کنار بگذارید و راهی به روی پروژه های جدید باز کنید. شما جزئیات و خرده کاری های زیادی دارید که باعث می شود امروز فکر کنید که آیا آن را درک می کنید یا خیر. کارهای خود را به افراد دیگری واگذار کنید و با دید تازه ای به کارها بنگرید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر با چشم واقع بین به خود نگاه کنی می بینی که خداوند تمام امکانات موفقیت را برای تو مهیا نموده است. ظاهری نیکو، اخلاقی خوش و نیتی پاک داری. تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز همه چیز برایتان عالی پیش می رود، پس از چیزی کناره گیری نکنید. در واقع، این فرصتی برای درخشیدن است. نیرویتان را در بر بگیرید و خودتان را به دنیا نشان دهید. تا جائیکه می توانید لبخند زیبایی به لب داشته باشید، زیرا لبخند شما به دیگران سرایت می کند. نیروی زیادی پشت اعتماد به نفس شما هست پس به همه چیز با انرژی و اشتیاق بنگرید. با انرژی امروز اگر دوباره عاشق فرد مقابلتان شدید تعجب نکنید. اگر دنبال فرد خاصی می گردید که وارد زندگی شما شود، شاید او را در جای خاصی ملاقات کنید. فقط سعی کنید زیاد مسحور و شیفته نشوید. از انرژی بین خود لذت ببرید. و یادتان باشد که هرگز احتیاط را کنار نگذارید. امروز در میانه های روز سردرگمی گریبان شما را می گیرد و اگر آماده مبارزه با آن نباشید، شما را عقب نگه می دارد. اوایل صبح برنامه ریزی کنید و از آن برای بعداز ظهر استفاده کنید. برنامه هایی که در اواسط روز آغاز شوند، احتمالاً شکست می خورند.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ظاهری آرام ولی درونی پرهیاهو داری. از زندگی خسته شده و به دنیا توجهی نداری. به تازگی عشقی (کاری) سر راهت قرار گرفته که تو را به دنیا و زندگی علاقمند کرده و فکرت را به شدت مشغول ساخته است. به سخن اهل دل گوش کن و از حقیقت مرنج. به زودی پیامی دریافت خواهی کرد که زندگیت را لبریز از شادی و سعادت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

امروز حال و هوای جدی را کنار بگذارید و خنده را فراموش نکنید. در منزلتان مهمانی بگیرید و دوستان خوب و نزدیکتان را دعوت کنید و بازی و سرگرمی را فراموش نکنید و خوراکی های خوشمزه فراهم کنید. امروز روز خنده و سرگرمی است، پس بی خیال شوید و خودتان را به بهترین نحو ممکن نشان دهید. بدانید که چقدر نیرو در طبیعت جوان شما وجود دارد. آن را با سخاوت منتشر کنید. شما خیلی دوست دارید که عاشق باشید و از مزایای عاشق بودن و دوست داشته شدن لذت می برید. امروز یک مسئله خاص برایتان خیلی افراطی می شود. شاید از شما درخواستی شود و شما نتوانید یا نخواهید این همه کار انجام دهید. نگذارید از شما سوءاستفاده شود، یادتان باشد که به خودتان احترام بگذارید و به مرزهای خود وفادار باشید. شما در آستانه انجام کار بزرگی هستید، ولی هنوز یک قدم با آن فاصله دارید. خبر خوب این است که این قدم قدم کوچکی است. شما در واقع از آنچه فکر می کنید نزدیکتر هستید. مقاومت کنید و پیشرفت کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

در روزگار خوشی، ناخوشان و افتادگان را از یاد مبر. دشمنانی سرسخت و پلید در سر راه تو کمین کرده اند، از آنها ترسی به دل راه نده و از شر آنها به خدا پناه ببر که خداوند بهترین و تواناترین پناهگاه است. در تصمیمی که گرفته ای استوار باش و فریب دیگران را مخور. به زودی خبری خوش که مدتها منتظر آن بوده ای به تو خواهد رسید. از دعا و اثر آن در رسیدن به مقصود غافل مشو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما امروز تأثیر بسیار زیادی بر دیگران دارید، و دلیل آن ویژگی آرامش بخش، هماهنگ و سرگرم کننده شماست. جذابیت شما باعث می شود که به هر کجا که می خواهید برسید، پس از آن به نفع خود استفاده کنید. بر چیزهای مثبت تأکید کنید و در سمت آفتابی خیابان راه بروید. لبخند بزنید و لبخند و شادی را به افرادی که ملاقات می کنید هم منتقل کنید. گاهی شما به مسائل منفی رمانس سر فرود می آورید، در حالیکه عزت نفس شما اجازه چنین کاری را نمی دهد. با آنکه امروز شما کمی رویایی شده اید، ولی متوجه می شوید که دلتان گیر ملاقاتی است که با کسی داشته اید. بهتر است قبل از هر تعهد عمیقی خوب فکر کنید و صبر کنید. شما دوباره دیدگاه واقع گرایانه خود را بدست می آورید. برای سرمایه گذاری کردن روی فرصتی عالی که دیروز پیش آمده بود دیر نیست. شتاب روزهای گذشته کاملاً از بین نرفته است و باعث می شود که شما اقدام مهمی انجام دهید. همین حالا کار موردنظرتان را انجام دهید قبل از آنکه محدودیت های دیگران بر شما تحمیل شود.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

برای بدست آوردن کسی که دوستش داری تلاش بسیار زیادی کرده ای. سعی کرده ای آنقدر به او محبت کنی تا رسم مهر و وفاداری را به او بیاموزی، اما باید بدانی که او انسانی است که قدر مهر و محبت را نمی داند پس بیهوده تلاش مکن و به دنبال کسی باش که قدر تو و محبتهایت را بداند. بیهوده عمر خود را مصروف او مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز ناراحتی های خود را کنار بگذارید. کمی بخندید. انرژی خود را از خنده و شادی و سرگرمی بگیرید. این شما را به جاهای زیادی می رساند. چیزهای کوچکی ممکن است پیش آید که روتین روزانه شما را بهم بریزد، ولی یک لبخند گرم و صمیمی تنها چیزی است که لازم دارید تا عصبانیت و منفی بودن شما را از بین ببرد. شما عاشق این هستید که شعر بخوانید و از بودن با عشقتان و رفتن به جاهای هنری که به هر دوی شما الهام بدهد و ایجاد احساسات گرم و صمیمی لذت ببرید. اگر به کسی وابسته نیستید، یکی از آن دور همی ها را می روید که در آن با فرد خاصی آشنا می شود. کمی هنردوست باشید تا چیزهای زیادی برای حرف زدن بیابید و حس عشق و رمانس به شما رو کند. فقط بدین دلیل که چیزی برچسب کاری دارد دلیل نمی شود که کسل کننده و ملال آور باشد. سعی کنید با نگرش مثبت به کار امروز حالت مثبت و شادی به آن بدهید. باور کنید یا نکنید، کاری که انجام می دهید باید سرگرم کننده باشد.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

روز بسیار خوبی برای شماست. نگرش جوانانه شما به هر موقعیتی چیزی که پزشکان به آن توصیه می کنند. وقت خود را با کودکان بگذرانید و از دنیای جادویی آنها لذت ببرید. عشق را پخش کنید و به اطرافیان خود محبت داشته باشید. مطمئن شوید که دیگران هم لبخند می زنند. نگرشی مثبت می تواند شما را به جاهای زیادی برساند. شما از حال و هوای اسرارآمیزی که امروز به سراغتان می آید بسیار خوشحالید. گاهی بدی های زمان می تواند در روابط نویدبخش و امیدوارکننده شما زخم و جراحت هایی ایجاد کند، ولی امروز شما مشکلات گذشته را از بین می برید و دیگر اینها برایتان مهم نیستند. زمان بسیار خوبی برای بیرون رفتن و شام خوردن و ایجاد جادویی است که می دانید وجود دارد. این ارزشش را دارد. نگرش شما در شروع روز تعیین می کند که در باقی روز دیگران چه رفتاری با شما دارند. به دیگران بهانه ای ندهید که از شما بدشان بیاید یا به شما بی احترامی کنند. شما هم لیاقت دارید که به بهترین روش با شما برخورد شود.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

گره تمام مشکلات تو به دست توانای او باز می شود، اما وجود بعضی از افراد مغرض در این میانه مانع از ایجاد ارتباط بین تو و او می شود. سوءتفاهمات را با کمال جسارت و صداقت برطرف کن تا او تو را به مراد دل برساند. فقط فراموش نکن که باید صادق باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز به خودتان استراحت بدهید و کمی تنها باشید. بگذارید جنبه رمانتیک شما سرگرم شود و تفریح کند. از اینکه جدی نیستید احساس گناه نکنید. برنده امروز کسی است که بتواند بیشتر لبخند بزند. با نیت برنده شدن وارد مسابقه شوید. جوایز شما بسیار ماندگار خواهند بود. افرادی که با آنها روبرو می شوید هم حتماً با لبخند به شما واکنش می دهند. گاهی شما را متهم می کنند به اینکه در یک شب رمانتیک همینطور می نشینید و به جادوی رمانس توجهی ندارید. بنابراین باید یادآوری کنیم که امروز در هوا جادو وجود دارد. نگاهتان به دورتر ها در آینده نباشد، زیرا آنچه می خواهید درست جلوی روی شماست و نیرو و اسرار زیادی در آن وجود دارد. داوطلب شوید و امروز در محل کار وظایف بیشتری را به انجام برسانید. وقتی کسی اعلام می کند که کارهای بیشتری هست که باید انجام شود، نترسید و آنها را به عهده بگیرید. این کار باعث می شود که در مقابل رئیس و مافوق خود مزیت بیشتری داشته باشید و در بقیه مسیر فرصت های بزرگتری در انتظار شما خواهد بود.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نسبت به اموری که در اطراف تو در جریان است توجه بیشتری داشته باش. هیچ کاری بی علت و غرض انجام نمی شود. او نیز از رفتارهای خود غرض خاصی دارد که تو باید به آن پی ببری. ناله ها و دعاهای تو در درگاه خداوند نیز بی جواب نخواهد ماند. پس درد خود را از خلق نهان کن و حاجت خود را فقط از خدا بخواه که روا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز دیگران کمی خودخواه می شوند و این فقط در مورد شما صادق نیست. شما می خواهید آنها را از خواب بیدار کنید و بگویید: “پس دیگران چه؟” سعی کنید در انتقال این پیام زیاد غرغر نکنید. ناامیدی یا شکایت کردن شما را به جایی نمی رساند. دوستانه رفتار کنید و رویکرد خود را مثبت تر کنید تا دنیا جلوی پایتان زانو بزند. امروز تمرکز کردن برایتان سخت می شود، و چیزی در فضا هست که باعث می شود حواس شما به دنیای فانتزی پرت شود. هرچقدر هم که تلاش کنید، آن فرد خاص دوباره ذهنتان را به خود مشغول می کند. پتانسیل رمانتیک زیادی در فضا وجود دارد و شما باید صبر کنید و بیشتر درباره آن فکر کنید و با او به جای خاصی بروید. امروز شما باید روتین جدیدی را برای خودتان در محل کار آغاز کنید. نترسید و لقمه بزرگتر از دهانتان بردارید. شما هر کاری که بهتان محول شود را به زیبایی تمام می کنید. به خودتان شک نکنید. به توانایی خود ایمان داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

انسانی پاکدل و صادق هستی و در کلیه امور امر خدا برایت مهمترین مساله است. بدان که این خصلت پسندیده تو را در نزد خدا و خلق خدا عزیز و گرامی می گرداند. از فرصتهایی که خدا در اختیارت قرار می دهد نهایت استفاده را ببر و فریب دنیا و ظواهر آن را نخور.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

از انرژی دوست داشتنی و صمیمی و گرم امروز بهره ببرید. رویکرد مثبت داشته باشید و قدردان باشید و به زیبایی هر چیزی در اطرافتان نگاه کنید. امروز روز قدردانی و شکر کردن در مورد چیزهایی است که دارید، به خصوص افرادی که دوستشان دارید. دیگران را تحسین کنید و به آنها بفهمانید که چه ارزشی برای شما دارند. این کارها و این حرف ها تأثیر سه برابری دارند و برای شما خوش شانسی می آورند. زندگی گاهی می تواند بسیار عجیب شود و رابطه اخیر شما دوره ای از تجدید حیات را می گذراند. اگر اینطور نباشد و شما بخواهید شعله جدیدی در این رابطه برپا کنید، روزی بهتر از امروز برای انجام این کار نمی یابید و باید با هم بروید و کار خوب و جالبی انجام دهید. این باعث می شود که شعله عشق شما شعله ور بماند و دلتان گرمتر شود. پرخاشگری با دیگران در محل کار امروز برای شما مخرب است، پس باید مراقب باشید. یادتان باشد که شما در تیم کار می کنید. نیازی به رقابت با هم تیمی هایتان نیست. باید با هم کار کنید. همکاری را فراموش نکنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

کسی را در نظر داری ولی در دل سپردن به او دچار تردید هستی. خیالت راحت باشد می توانی به او اطمینان کنی. او فرد لایقی است ولی دوستان نابابی در گرد او جمع شده اند که باید سعی کنی آنها را از او جدا کنی و این میسر نمی شود مگر آنکه آنچنان به او محبت نمایی که او را از مهر و محبت دوستان نااهلش بی نیاز سازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

زمان آن رسیده که از دوره خواب درآیید. غم و اندوه را کنار بگذارید و با خنده و شادی بدرخشید. امروز روز بازی و تفریح و خنده است. حال و هوای امروز سبک و جوانانه است، پس اولین کسی باشید که جک می گوید و یا داستان بامزه ای تعریف می کند. آنچه در توانتان است انجام دهید و دیگران را بخندانید. بگذارید آتش بین شما با تمام قدرت بسوزد. با انرژی امروز روز شما روز بسیار امیدبخشی در مورد رمانس است. گاهی شجاعت و جسارت زیادی لازم است تا به فردی بگویید که چه احساسی به او دارید و با جادویی که در حال حاضر وجود دارد، دردسر و مشکل زیادی در این موضوع نخواهید داشت. به راه های تخیلی در این مورد فکر کنید. خوب به آن فکر کنید. امروز شما تکه مهمی از یک پازل هستید. متوجه می شوید که کارایی و عملکرد شما در محل کار چندبرابر می شود اگر در گروه کار کنید. تلاش خود را بکنید و کاری که می توانید انجام دهید را به نحو بهتری به انجام برسانید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

زندگی حیات کوتاهی است و دنیا را دلبستگی نشاید چرا که به هیچ کس وفادار نمانده است. بدان که آنچه از زندگی حاصل انسان می شود محصول کشته های خود اوست، پس بذر نیکی بکار تا محصولی نیک درو کنی که تو را هم خیر دنیاست و هم ثواب آخرت.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز دوشنبه ۲۴ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۴ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A