خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۹ تیر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز چهارشنبه 9 تیر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز منتظر چه هستید؟ با خانه نشستن و منتظر شدن با هیچ فرد جدیدی آشنا نخواهید شد. تا وقتیکه سازی به دست نگیرید چطور انتظار دارید خواننده مشهوری شوید؟! امروز هیچ کاری را نصفه نیمه انجام ندهید. اگر کسی را دوست دارید، به او بگویید. هیچ کس نمی داند فردا چه اتفاقی برایش می افتد. کنترل را بدست بگیرید و احساسات واقعی خود را بیان کنید. امروز شما باید حداقل در مورد رابطه خود یک دگرگونی انجام دهید. اگر مدتی است که با فرد خاصی هستید، باید هیجان را به روتین روزانه تان بیاورید تا زندگی تان شادتر و بانشاط تر شود. این خیلی مهم است، امتحانش کنید. در تلاش دائمی شما برای ثبات یافتن در مورد کارتان، شاید دیگر خلاقیت خود را از دست داده باشید. از امروز برای خلاقیت ایجاد کردن استفاده کنید. امروز جوابتان را در میان ابرها خواهید یافت.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در آیین رفاقت مسائلی مطرح است که تو باید آن را رعایت کنی. انسان چون عهدی با کسی بست باید به آن پایبند باشد. زندگی خود را با کارهای بیهوده و ندانم کاری خراب نکن. قدر آنچه را که داری بدان و به خاطر داشته باش که او تو را دوست دارد و برایت احترام قائل است. پس موقعیت خود را در نزد دیگران حفظ کن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز وقتتان را هدر ندهید. با جسارت و شجاعت عمل کنید. امروز با غریزه هایتان ولی با احتیاط پیش بروید. ذهن تیز و هوشمند شما برایتان فرصت هایی پیش می آورد که باید از آنها حداکثر استفاده را بکنید. با گروه ها ارتباط برقرار کنید و به پروژه ها کمک کنید. هیچ چیز از نظر شما در نمی رود. از بازی های فکری و پازل ها لذت ببرید و ذهن خود را تمرین دهید. نگذارید اتفاقات امروز شما را بترساند که رابطه شما با فرد خاصی به اتمام رسیده است. امروز شما بحرانی را می گذرانید و این البته فرصتی پنهان است. باید حس ناراحتی و ناامیدی را کنار بگذارید و کمی بخوابید. ارزش تلاشش را دارد، پس در مورد تغییراتی که می توانید با هم صورت دهید حرف بزنید. سعی کنید زیاد با دیگران در محل کار با پرخاشگری حرف نزنید. امروز کارها در محل کار به خوبی و راحتی انجام می شوند، تنها در صورتی که استراحت خوبی داشته باشید و به خودتان هم برسید تا بتوانید در محل کار انرژی لازم را داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی به مراد و مطلب خود خواهی رسید و جهان به کامت خواهد شد. از یک دوست پیامی دریافت خواهی کرد که شادمانت می کند. به خاطر عشق و صداقتی که در دل داری بلند آوازه می شوی. نگران آینده نباش و قدم از راه راست بیرون نگذار تا از نعمتهای بی پایان خداوندی بهره مند شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز نیروی قدرتمندی در فضا وجود دارد که شما را وادار به عمل کردن می کند. شاید کسی بر خلاف اهداف شما کار می کند و شما را به راه اشتباهی می کشاند. نگذارید دیگران به شما چیزهایی را تحمیل کنند. شما هم حق بیان نظرات خود را مانند هر کس دیگری دارید. از نیروی ذهن خود استفاده کنید. آزادی چیزی ذهنی است. پس کاری انجام دهید که فکر می کنید ذهنتان را آزاد می کند. باید در مورد آنچه شما و شریک زندگی از رابطه با هم انتظار دارید حرف بزنید. ترکیب انرژی های شما به معنای رسیدن به چیزهای بیشتری است، فقط باید با هم هماهنگ باشید. شما به چالشی نیاز دارید که به شما هیجان کار کردن و با هم بودن بدهد. شما در باطن رویاپرداز هستید، پس امروز به خودتان اجازه رویاپردازی بدهید. به آنهایی که می خواهند شما را از ابرها پایین بیاورند توجه نکنید. اگر آنها می گویند شما باید واقع گراتر باشید تا موفق شوید، به آنها یادآوری کنید که اینشتین هم رویاپرداز بود.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در وجودت آشوب هیاهویی برپاست. با تمام وجود بر سرانجام این نیت ایستاده ای، گرچه خود هم می دانی که انجام این نیت آن نتیجه ای را که تو می اندیشی به دنبال نخواهد داشت، با این حال همچنان پافشاری می نمایی و غم و اندوه بسیاری را تحمل می کنی. شتاب بیهوده مکن و منتظر شو تا زمینه مساعد فراهم شود. آنگاه این نیت عملی می گردد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز پدال گاز را تا آخر فشار دهید و در همه کارهایتان اعتماد به نفس داشته باشید. نیروی فراوانی در کلمات شما وجود دارد. اطلاعات فراوانی باید تبادل شود و شما در حال همین کار هستید. امروز شما باید دگرگون شوید و در هر مکالمه ای شرکت کنید. به خودتان اجازه ندهید که در مورد وضعیت رابطه خود با عشقتان اندوهگین و افسرده شوید. حتی با آنکه ممکن است از یک بحران کوچک بگذرید، ولی ارزشش را دارد که همه چیز را روشن کنید و هر چیزی که لازم است گفته شود بگویید. عقب نشینی نکنید. یک بار رک و راست حرفتان را بزنید و ببینید چه معجزه هایی که اتفاق نمی افتد. قدم کاری بعدی تان را تا زمانی که خوب به آن فکر نکرده اید برندارید. اشتباهاتی که در گذشته انجام داده اید را دوباره مرور کنید و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت صورت دهید تا دوباره آن اشتباهات را مرتکب نشوید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی و هرگز او را فراموش نکنی و بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد و با عشق و محبت زندگی کن.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز حس می کنید سکوت کار درستی نیست. به حرف زدن و ارتباط برقرار کردن ادامه دهید. بالاخره از فردی یک حرف معنادار و به درد بخور می شنوید. لم ایده های سودآور را بدست آورید و چشم و گوش خود را برای فرصت های جدید باز نگه دارید. شاید غریبه ای که در خیابان می بینید روزی بهترین دوست شما شود. با افرادی که در صف کنارتان ایستاده اند حرف بزنید و سر صحبت را باز کنید. امروز آنطور که دوست داشتید رابطه شما تقویت می شود و از آن روند قهقرایی که داشت احیا می شود. هر دوی شما خیلی کار می کردید و مشغله زیادی در مورد امور خانوادگی داشتید و این بدان معنا بود که وقت بسیار کمی برای هم داشتید. اگر بتوانید زمانی را به آن صحبتی که باید داشته باشید اختصاص دهید، مسائلی که بین شما بوده را حل می کنید و پیشرفت فراوانی در رابطه شما ایجاد می شود. امروز روز خوبی برای فکر کردن به چیزهایی است که استعداد هنری شما را در کارتان بهبود می بخشند. نگذارید خلاقیت شما هدر برود. برنامه ریزی کنید و ببینید نتیجه آن چه می شود.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

بر خلاف عصبانیت و خشم شدیدی که دارید ولی در روتین عذاب آوری گیر افتاده اید. خلاقیت به خرج دهید و از افراد تأثیر بپذیرید و در چهارچوب ذهنی تان دگرگونی جدی صورت دهید. بگذارید سیستم باورهای شما از نو ساخته شود و روش زندگی شما تازه شود. کارهایی انجام دهید که روندهای همیشگی اجتماعی شما را عوض کند و زندگی تان تغییر کند. امروز فردی که با او آشنا می شود فرد خارق العاده و شگفت انگیزی است و برایتان فرصت هایی فراهم می کند که همیشه رویایش را داشتید و هیچ وقت باور نمی کردید اتفاق بیفتند. با هم بودن شما نوعی کاتالیزور درست می کند و شما از هم الهام می گیرید و همدیگر را به کارهای بهتری تشویق می کنید. هر دوی شما متوجه می شوید که این رابطه رابطه ای عادی و معمولی نیست. امروز در محل کار تعادلتان بهم ریخته است. وقتی به روزهای گذشته فکر می کنید متوجه می شوید که حداقلش این است که شما از کارتان راضی نیستید. برای آنکه تغییر ایجاد کنید باید بیشتر به این موضوع دقت کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتی است گوشه گیر و منزوی شده ای و در خود فرو رفته ای و از شادی و تفریح گریزانی. زندگی در نظرت تیره و تار است. چشمهایت را باز کن و غصه ها را دور بریز. راهت را با چراغ راهنماییهای کسی که به او اطمینان داری روشن کن زیرا که اگر به همین روش ادامه دهی به هیچ جا نمی رسی و هر روز غمگین تر و ملول تر می شوی. قبل از آنکه دیر شود به خود بیا و دست به زانو بزن و از جا برخیز.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز از گفتن آنچه در ذهن دارید مضطرب می شوید. کلمات نوک زبانتان هستند و از گفتن آنها ترسی ندارید. مراقب باشید. ممکن است در این کار خطری وجود داشته باشد. کلمات شما شدتی بیشتر از همیشه دارند و ممکن است کسی را ناراحت کنند. مشکلات خود را روی دوش دیگران نگذارید. انرژی امروز حیات عشقی شما را روی لاین سرعت می اندازد. اگر سر قرار می روید باید آماده باشید که همه چیز خیلی سریع اتفاق بیفتد، با آنکه نمی خواهید چنین باشد. تنها مشکل شما این است که زیادی در مورد خراب کردن رابطه تان نگران هستید، گاهی باید در زندگی ریسک کرد. امروز در محل کار شما با یک تصمیم مهم در مجادله هستید که تأثیر فراوانی بر آینده کاری شما خواهد داشت. سعی کنید در تحلیل موقعیت خود در زندگی زیاده روی نکنید. حداقلش این است که مجبور می شوید به حس ششم خود اعتماد کنید و با دلتان پیش بروید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز ذهن شما خیلی باز و شفاف است. سعی کنید همانقدر که به دیگران کمک می کنید به خودتان هم کمک کنید. هر کاری که نیاز به تمرکز ذهنی و تفکر زیاد دارد را با دقت انجام دهید. شما توانایی فراوانی برای حل کردن مشکلات ذهنی دارید. با اعتماد به نفس ارتباط برقرار کنید. با افرادی که مدتی است با آنها تماس نداشته اید تماس بگیرید. آنها از شنیدن صدای شما خوشحال خواهند شد. امروز با خودتان است که با فرد جدیدی در زندگی تان آشنا بشوید یا نشوید. اینکه شما آشنایی امروز را خراب کنید یا نکنید بستگی به این دارد که از زندگی مشترک چه می خواهید. ولی نباید این فرد را احمق بپندارید، او از آنچه فکر می کنید عاقل تر است. هر دوی شما باید در مورد این رابطه رک و راست باشید و همدیگر را از دست ندهید. امروز روز استراحت شماست. در مورد کار هم باید امروز دنباله روی دیگران باشید و زیاد روی لیدر بودن تأکید نکنید. در جهت جریان پیش بروید. اگر شک داشتید رویکردی منفعل اتخاذ کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ناامیدی از درگاه خداوند جز خجلت و شرمندگی حاصلی نخواهد داشت. کارها زمانی سامان می گیرد که خواست خدا بر آن باشد. از باقی مانده عمر خود بهترین استفاده را کن و اجازه نده عمرت به بطالت بگذرد. از جهل و نادانی دوری کن و به دنبال علم و حکمت باش تا با نور هدایت به مقصود برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز کار خودتان را انجام دهید و حواستان به امور خودتان باشد. با دیگران کل کل نکنید. وقتی می بینید کاری باید امروز انجام شود خودتان به آن رسیدگی کنید. شاید دیگران از اینکه شما را به نحوی متفاوت انجام می دهید ناراحت شوند. دیدگاه خود را به خاطر دیگران عوض نکنید. اگر کسی سر راهتان قرار گرفت با او روبرو شوید و برخورد کنید. امروز در مورد مسائل عشقی شانس با شماست. اگر دنبال فردی می گشتید که زندگی تان را با او تقسیم کنید ولی تابحال موفق نبوده اید، باید امروز منتظر سورپرایز باشید. شاید او را بطور کاملاً اتفاقی جایی که اصلاً انتظارش را نداشتید ملاقات کنید. امروز تنش و عصبانیت در محل کار زیاد می شود. به کل ماجرا با دیدی بازتر نگاه کنید تا از تنش قضیه کم شود. نگذارید جزئیات شما را دیوانه کنند. آنها را فعلاً کنار بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انتخاب تو به حق بهترین انتخاب است. بیش از این طمع کردن به صلاح تو نیست. مطمئن باش از آنچه بدست آورده ای بهتر نخواهی یافت، پس به قول قدما در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. هرچه سریعتر نیت خود را عملی نما و به وسوسه های دیگران توجهی نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز می توانید خیلی واضح تر و شفاف تر فکر کنید. تلاشتان را بکنید تا کار خودتان را انجام دهید و به دیگران کاری نداشته باشید. مشکلات دیگران را به خودشان واگذار کنید. زمان خوبی برای سرمایه گذاری برای یک وسیله الکترونیک برای خودتان یا خانه تان است. سخت نگیرید و از این خرج فروگذار نکنید. بعضی خرج ها زندگی را راحت تر می کنند. بعضی افراد ارزشش را دارند که لباس خوبی بخرید و کفش های نو به پا کنید و خودتان را برای بیرون رفتن با آنها نونوار کنید. این همان چیزی است که امروز برای شما اتفاق می افتد. شما از طرف کسی که مدتی است تحسینش می کنید و از او خوشتان می آید دعوت می شوید. برای یک بار هم که شده شما چیزی مهمتر از کارتان دارید که نگرانش باشید. امروز تنش بین خودتان و دیگران را با توجه کردن به احساسات و نیازهای آنها کم کنید. موقعیت هایی در محل کار پیش می آیند که باید در آنها نسبت به اطرافیان خود دلسوزی و محبت بیشتری نشان دهید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

لازم نیست منتظر باشید تا نظرتان را بپرسند و چیزی بگویید. هیچ کس نظر شما را نخواهد پرسید. خودتان باید حرفتان را بزنید. شما به دیگران فرصت زیادی برای حرف زدن داده اید و حالا نوبت شماست. فقط ناظر نباشید و نقش خود را ایفا کنید و به گفتگو شکل و شمایل بدهید. بگذارید اتفاقات امروز مبتنی بر حرف ها و افکار شما باشند. امروز شما فرصت دارید که کاری کنید رابطه شما با هماهنگی بیشتری نسبت به گذشته ثمربخش شود و باید در این راه بیشتر تلاش کنید. لازم است که ابتدا مانعی را از سر راه بردارید و مشکلی را بین خودتان دو نفر حل کنید. این کمی جسارت می خواهد و رابطه بین شما را بهتر می کند. همه چیز را زیر و رو می کند. حالا زمان آن است که خودتان کنترل امور کاری را در محل کارتان به عهده بگیرید. دیگران امروز به ایده های شما احترام می گذارند و ارتباط شما با همه خوب می شود.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در آن لحظه که از پای افتاده بودی و از همه جا ناامید بودی، خداوند دست تو را گرفت و یاریت فرمود. اکنون وقت آن رسیده که به شکرانه ی این لطف الهی تو نیز دست افتادگان را بگیری و به آنها کمک کنی. از زیاده خواهی بپرهیز چرا که مال زیاد رنج بسیار نیز به دنبال خواهد داشت و بدان که قناعت بزرگترین گنج است..

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز ذهن شما تیزتر از همیشه است. نیروی زیادی پشت افکار و حرف های شماست پس از از آنها عاقلانه استفاده کنید. این انرژی را در محل کار پیاده کنید تا کارهای زیادی را به انجام برسانید. امروز شانس یارتان است، فقط باید مغزتان را راه بیندازید. امروز بذر ایده های جدید را بکارید تا در آینده بتوانید ثمره آنها را برداشت کنید. شک و تردید امروز دشمن شماست. به خودتان مطمئن باشید. شما و عشقتان امروز بینش مطمئنی به آینده می یابید و احساس انگیزه و هدف بیشتری در زندگی تان می کنید. باید سرتان را بالا بگیرید و مستقیم به جلو نگاه کنید. در زندگی هدف داشتن و هیجان و شادی را نادیده نگیرید. شما چیزهای ارزشمند و مثبتی دارید که برایشان تلاش کنید. انرژی شما نیز در محل کار زیاد است. ولی مراقب باشید که ایده های شما به مسیر اشتباهی نروند. قبل از برنامه ریزی و فکر کردن به هر چیزی، تصمیمات مهم نگیرید و قبل از آن با افراد آگاه در آن زمینه مشورت کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از پیش آمدها و حوادث بد روزگار به خدا پناه ببر، زیرا او بهترین پناهگاه است و تو را از آفات و گزندها حفظ می کند. مدتهاست در انتظار تحولی مثبت در زندگی خود هستی و از زندگی فعلی ات رضایت نداری. بدان که برای تغییر زندگیت و ایجاد این تحول نیاز به یک تلاش و کوشش وسیع است که از دست تو برمی آید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A