خانه / همه مطالب / طراحی سایت / معرفی سایت / موتور جستجوگر فارسی میخواهد رقیب گوگل باشد

موتور جستجوگر فارسی میخواهد رقیب گوگل باشد

موتور جست و جوگر پارسی جو

موتور جستجوگر فارسی میخواهد رقیب گوگل باشد
موتور جستجوگر فارسی میخواهد رقیب گوگل باشد

 

سرویس معرفی وبسایت مجله فارسی پرمگ : نسخه پنجم موتور جست‌وجوگر پارسی جو طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، معاونین وزارت و اعضای شورای راهبری جویشگر بومی رونمایی شد تا بدین ترتیب این موتور جست‌وجوگر وارد مرحله تجاری سازی شود.

از ویژگیهای نسخه پنجم جستجوگر پارسی جو می توان به اضافه شدن سرویس اندروید خبر (خبرجو)، سرویس مکان محور (کافه کجا)، آسان ترین سرویس دانلود کشور، سرویس بازار، سرویس جامع آب و هوا و همچنین تغییرات ظاهری این جویشگر ملی اشاره کرد.

سرویس مکان محور با نام تجاری (کافه کجا) الهام گرفته از موتور جست‌وجوگر “سزنم” کشور چک بوده و درباره امکانات این سرویس جدید اعلام شده که امکان ثبت، بررسی و پیشنهاد مکان های تجاری و تفریحی را برای کاربران فراهم می‌کند به طوری که افراد با بررسی نظرات و تجربیات سایر کاربران در استفاده از محصولات و خدمات صاحبان مشاغل قادر خواهند بود انتخاب های بهتری داشته باشند.

همچنین با استفاده از سرویسهای دانلود و بازار، کاربران قادر خواهند بود تا موارد مورد نظر خود را در اغلب سایتهای معتبر دانلودی و یا فروشگاه آنلاین ایرانی جستجو و مشاهده کنند.

مدیر پروژه موتور جست‌وجوگر پارسی جو پیش از این با تاکید بر اینکه نسخه پنجم این جویشگر از لحاظ دقت رتبه‌بندی و پوشش صفحات فارسی در وضعیت مطلوبی قرار دارد گفته بود: بی تردید با رونمایی نسخه پنجم جست‌وجوگر پارسی جو فصل جدیدی از تجربیات اینترنتی و مجازی در کشور ورق خواهد خورد چرا که این تعداد حجم و تنوع سرویس در یک جویشگر برای نخستین بار است که در کشور ارائه می شود.

به گفته زارع بیدکی اضافه شدن محبوب ترین سرویس های اینترنتی دنیا به موتور جست‌وجوگر پارسی جو علاوه بر رونق بخشیدن به تجارت الکترونیکی کشور، باعث ایجاد انگیزه در بین صاحبان صنایع و خدمات برای حضور در فضای مجازی می شود.

3
دیدگاه بگذارید

avatar
3 تعداد نظرات
0 تعداد پاسخ ها
1 فالوور ها
 
جالب ترین نظرات
داغترین نظرات
3 نویسنده نظر
مهدیرحیمیبانک مشاغل نویسنده آخرین نظرات
  مشترک  
جدیدترین قدیمی ترین بالاترین رای
به من اطلاع بده
مهدی
مهمان
مهدی

رقیب گوگل؟ مگه الکیه ؟ خدا میدونه چه الگوریتم خفی پشت گوگل هست /:
ایرانی جماعت نه پولشو داره نه علمشو آخه چظور ممکنه !

رحیمی
مهمان
رحیمی

بله مو هم موافق هستم گوگل رغیب نداره

بانک مشاغل
مهمان
بانک مشاغل

گوگل رقیب نداره بهتره به فکر کارهایی باشیم که کسی نکرده

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A