خانه / همه مطالب / مد / مدل کفش / مدل کفش زنانه سال ۹۴


مدل کفش زنانه سال ۹۴

با پرمگ همراه باشید … با زیباترین مدل های کفش سال ۲۰۱۵ مدل کفش هارا بصورت سری بندی شده در سایت منتشر خواهیم کرد .. در حال حاضر در حال مشاهده ی سری اول مدل های کفش ۹۴ هستید

توصیه هایی در مورد خرید کفش زنانه

توصیه‌هایی برای خانم‌ها در انتخاب كفش
مناسب‌ترین كفش برای خانم‌ها كفشی است كه حداكثر ۲/۵ سانتیمتر پاشنه داشته باشد و پنجه آن هم پهن باشد. همان طور كه گفته شد،‌به ویژه در استفاده طولانی مدت كفش‌های فاقد این ویژگی‌ها مشكلات متعدد اورتوپدی در پاهای شما ایجاد می‌شود.

در اصل كفش‌های پاشنه بلند و با پنجه‌های تیز باعث توزیع غیریكنواخت وزن بر روی پاها شده و شكل طبیعی پا را از بین می‌برند. شاید باور كردنی نباشد اما ارتفاع پاشنه كفش اثر چشمگیری بر روی فشارهای وارده بر روی قاعده انگشتان پا دارد. حتی حدود یك سانتیمتر افزایش در ارتفاع پاشنه كفش می‌تواند فشار وارد شده به برجستگی‌های قاعده انگشتان در كف پا را تا حدود ۲ برابر افزایش دهد. از طرف دیگر برخی از خانم‌ها تمایل دارند كه برای كوچك‌تر جلوه دادن پاهای خود از كفش‌های كوچك‌تر استفاده كنند. این تحت فشار قرار دادن اجباری پاها نیز با عوارض نامطلوبی در درازمدت همراه خواهد بود و بسیاری از مفاصل متعدد پاها را دچار آسیب‌های جبران‌ناپذیر می‌كند.

مطلب مشابه :   رنگ سال 2017 چیست ؟

سری عکس های مدل کفش ۹۴

permag - shoes -16

 

permag - shoes -17

 

permag - shoes -15

permag - shoes -14

 

permag - shoes -18

 

مدل کفش زنانه 94
مدل کفش زنانه ۹۴

 

permag - shoes -12

 

permag - shoes -10

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه روی "مدل کفش زنانه سال ۹۴"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بالاترین رای
avatar
مهمان

اینا رو بپوشی بری عید دیدنی :wacko:

CLOSE
CLOSE