خانه / همه مطالب / سرگرمی / کلیپ / فیلم پریدن از هواپیما بدون چتر ، مهارت یا دیوانگی ؟


فیلم پریدن از هواپیما بدون چتر ، مهارت یا دیوانگی ؟

فیلم پریدن از هواپیما بدون چتر ، مهارت یا دیوانگی ؟

فیلم پریدن از هواپیما بدون چتر ، مهارت یا دیوانگی ؟

سرویس کلیپ مجله فارسی پرمگ : هنگامی که لوک آیکینز، چترباز کهنه کار امریکایی در اقدامی جسورانه بدون چتر نجات از ارتفاع ۷۶۲۰ متری پرید، بسیاری وی را دیوانه خواندند. آیکینز ۴۲ ساله، روز شنبه در منطقه سیمی‌ وَلی در ایالت کالیفرنیا توانست کاری را انجام دهد که تاکنون هرگز کسی در تاریخ انجام نداده است.

پرش از ارتفاع ۷۶۲۰ متری بدون چتر نجات!

از زمانی که این ماجراجوی امریکایی از هواپیما به بیرون پرید تا زمانی که بر روی توری مربعی شکل ۳۰.۵ در ۳۰.۵ متری فرود آمد نفس‌های بسیاری از جمله همسرش در سینه حبس شده بود.

مطلب مشابه :   شکنجه مونا و ندا توسط مادر شیشه‌ای

چند لحظه مکثی که آیکینز پس از فرود روی توری انعطاف پذیر داشت خیلی‌ها را نگران کرد اما وقتی برخاست و دستان خود را به نشانه موفقیت بالا برد همه فهمیدند که این پروژه ۱۸ ماهه به نتیجه مورد نظر رسیده است. آیکینز پرش از ارتفاع ۷.۶ کیلومتری را تجربه ای خطرناک اما شگفت انگیز توصیف کرده است.

پرش این چترباز ماجراجو به طور مستقیم اما با کمی تأخیر از تلویزیون پخش شد. آیکینز که آموزش چتربازی حرفه‌ای دیده و خود اکنون استاد چتربازی است پرش از ارتفاع را از سن ۱۲ سالگی آغاز کرده و بدلکار فیلم‌های اکشن از جمله مرد آهنین ۳ بوده است.

 

مشاهده کلیپ ↓

همچنین ببینید

کلیپ پشت پرده دیدار تتلو و رئیسی

کلیپ پشت پرده دیدار تتلو و رئیسی

کلیپ پشت پرده دیدار تتلو و رئیسی   کلیپ، پرمگ: تتلو پشت پرده دیدارش با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE