خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / دخترى كه بخاطر اشتباه نقشه گوگل سرگردان شد

دخترى كه بخاطر اشتباه نقشه گوگل سرگردان شد

دخترى كه بخاطر اشتباه نقشه گوگل سرگردان شد

 

دخترى كه بخاطر اشتباه نقشه گوگل سرگردان شد
جالبترین ها ، پرمگ : امبر كاتانا ون هك، دختر دانشجويى از تگزاس است كه به خاطر اشتباه نقشه گوگل ١١٩ ساعت نمى توانسته مسير خروج از بيابان را پيدا كند. او در صفحه فيسبوك خود توضيحات اين ماجرا را نوشته است.
اين دانشجوى آمريكايى قصد داشت با ماشين خود و به كمك نقشه گوگل از جنوب گراند كانيون به سمت آبشار هاواسو برود. در بين راه بود كه برنامه گوگل مسير جاده خاكى را نشان مى دهد و اعلام مى كند كه از اين مسير مسافت ٦٤ كيلومتر تا نزديكترين جاده را طى كند. اما نرسيده به جاده بود كه گوگل دستور مى دهد كه به سمت چپ بپيچد و وارد جاده اى شود كه وجود نداشت. امبر به ناچار به مسير مستقيم ادامه مى دهد.
در ادامه راه ونهك به بن بست مي رسد و در آنجا بود كه سيگنال GPS نيز قطع شد. او با ترس شروع به جستجو براى يافتن سيگنال مى كند كه متوجه مى شود بنزين ماشين نيز رو به اتمام است.
بر اثر گرفتار شدن در بيابان امبر شروع به نوشتن كلمات SOS و HELP با سنگ مى كند. طول حروف نوشته شده به ٩ متر مي رسيد. اما پس از اينكه متوجه شد كه اين راه حل مشكلى را برطرف نمى كند، تصميم بر يافتن سيگنال تلفن همراه كرد و بعد از گذراندن بيش از ١٧ كيلومتر پياده توانست با سازمان نجات ارتباط برقرار كند. او را با هليكوپتر به بيمارستان انتقال دادند و پزشكان اعلام كردند كه او دچار كم آبى شديد و سوختگى بر اثر نور خورشيد شده است. همينطور به خاطر ترس تجربه شده خواب او نيز دچار مشكل شده است.

همچنین ببینید

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند     سلبریتی های اینستاگرامی که قبلا با هر …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A