خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / زهرا کوچولو بعد از ۱۳ روز پیدا شد + فیلم


زهرا کوچولو بعد از ۱۳ روز پیدا شد + فیلم

زهرا کوچولو بعد از ۱۳ روز پیدا شد + فیلم

 

زهرا کوچولو بعد از 13 روز پیدا شد + فیلم

کلیپ لحظه پیدا شدن زهرا کوچولو

 

 

جالبترین ها پرمگ ، عصر سه شنبه ۲۳ آبانماه سال جاری پدر نگرانی با مراجعه به ماموران پلیس از ماجرای ناپدید شدن دختر ۲ ساله اش به نام زهرا خبر داد.

این پدر ۲۵ ساله در حالیکه اشک می ریخت گفت: ساعت ۴ ظهر همسرم و دخترم همراه خواهرم برای خرید به بازار عبدل آباد رفته بودند که در یک لحظه که همسرم دست زهرا را برای پرسیدن قیمت یک لباس رها می کند دخترم گم می شود.

مرد جوان افزود: با همه دوستان و آشنایان همه بازار را جست و جو کردیم اما اثری از دخترم نبود.

با ادعای این مرد تیمی از ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس مرشدلو از شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ برای ردیابی دختر گمشده وارد عمل شدند.

در حالیکه تجسس ها برای پیدا کردن سرنوشت مرموز زهرا کوچولو ادامه داشت عکس های دختر کوچولو در محل گم شدنش نصب شد و در این مرحله بازپرس پرونده با تقاضای چاپ عکس زهرا از شهروندان برای پیدا شدن دخترک در خواست کمک کرد.

مطلب مشابه :   تجاوز مرد 34 ساله به پسر بچه 3 ساله در گاراژ

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه عصر شنبه ۶ آذر ماه مردی در تماس با خانواده زهرا کوچولو از پیدا شدن دخترگمشده خبر داد.

این مرد به پدر زهرا گفت: دختر بچه ای را در منطقه مرتضی گرد دیدم که سرگردان بود و با توجه به عکسی که در رسانه ها و خیابان ها دیده بودم احتمال می دهم او همان زهرای گمشده باشد.

در این مرحله پدر نگران همراه مادرش به سرعت خود را به منطقه مرتضی گرد رساندند و با دیدن دخترشان در خیابان همه رویاهای گمشده شان را به دست آوردند.

پدر زهرا که پس از ۱۳ روز دختر بچه اش را در خیابان ها پیدا کرده بود به رکنا گفت: از همان روز گمشدن دخترم برای زهرا نذر کردم که هر وقت پیدا شود به زیارت امام رضا(ع) برویم.

بنا به این گزارش، خانواده زهرا کوچولو پس از پیدا شدن دخترشان به سفر مشهد رفته اند و تحقیقات تکمیلی برای ۱۳ روز سرگردانی دختر کوچولو در خیابان های پایتخت در اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

همچنین ببینید

بدترین و نا امن‌ترین کشور‌های دنیا برای زنان

بدترین و نا امن‌ترین کشور‌های دنیا برای زنان   جالبترین ها، پرمگ : امسال بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE