خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / فشن شو گربه ها در تهران

فشن شو گربه ها در تهران

فشن شو گربه ها در تهران

 

خبرگزاری فارس در گزارشی به برگزاری احتمالی «فشن‌شو گربه‌ها» در پایتخت و جزئیات آن پرداخته است.

در ادامه این گزارش آمده است: فشن شو گربه‌ها در پایتخت در حالی قرار است برگزار شود که پلیس اماکن ادعای مسئولان برگزاری این مراسم را مبنی بر داشتن مجوز رد و عنوان کرده که از برگزاری چنین مراسمی ممانعت می‌شود.

 

 

 

فشن شو گربه ها در تهران

طبق اطلاعاتی که در فضای مجازی است ۲۳ فشن شو گربه برگزار شده که در ۱۵ دوره، پرشین کت یا همان گربه‌های ایرانی برنده‌ بوده‌اند، آخرین مراسم هم در اکتبر ۲۰۱۸ در ایالت اوهایو برگزار شده بود.

هزینه ۵۰۰ هزار تومانی برای شرکت در اولین دوره تخصصی گربه در ایران

یکی از مسئولان برگزاری این کلاس ها می گوید: هزینه شرکت در کلاس‌ها ۵۰۰ هزار تومان است، مدرسان از سازمان جهانی گربه (WCF) ایران آمده‌اند و رئیس کمیته داوران هم که از مقامات بالای (WCF) است در این همایش حضور دارد.

در این کارگاه‌های آموزشی که سوپروایزر آن از کشور ترکیه به ایران آمده شما با آناتومی، پرورش، ژنتیک، اصلاح نژاد، نحوه نگهداری صحیح گربه و بیماری‌ها آشنا می‌شوید و در پایان همایش هم گواهینامه شرکت در این کلاس‌ها با امضای مسئول (WCF) به شما اعطا خواهد شد.

وی ادامه داد: این دوره‌ها با حمایت سازمان جهانی گربه برگزار می‌شود، کارهای داخلی با هماهنگی مرکز اصلاح نژاد و دام کشور انجام و مجوزهای لازم از نظام دامپزشکی اخذ شده است.

حضور هر گربه در CAT SHOW با ۱۰۰ هزار تومان

در خصوص شرایط حضور گربه‌ام در (CAT SHOW) سوال می‌کنم که در پاسخ می‌گوید: هزینه حضور برای هر گربه ۱۰۰ هزار تومان است و هر نفر با هر تعداد گربه‌ای که خواست می‌تواند در این مراسم شرکت کند.

وی افزود: این فشن شو یک ایونت جهانی است که البته به دلیل تعویق مراسم ما از حضور اساتید و داوران کشور آلمان محروم می‌شویم اما بررسی‌ها کاملاً تخصصی و بر اساس استانداردهای جهانی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برای برگزاری این (CAT SHOW) دارای ۱۰۰ صفحه مجوز هستیم، گفت: مجوزهای ما از وزارت صنعت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجلس شورای اسلامی،‌ شهرداری، اماکن، سازمان نمایشگاه‌های ایران و سایر نهادهای ذیربط است، خیلی‌ها تلاش داشتند جلوی این کار را بگیرند اما با دیدن مجوزهای ما قانع شدند.

پلیس اماکن: هیچ مجوزی برای برگزاری «فشن شو گربه‌ها» نداده‌ایم

برای پیگیری ادعای مجوزهای صادره از یک مقام مسئول در پلیس اماکن موضوع را جویا شدیم و پلیس اماکن اعلام کرد که اصلاً مراجعه‌ای در این خصوص به پلیس اماکن نشده است.

این مقام مسئول ادامه داد: هنگامی که از طریق دوستان از برگزاری این مراسم در مجموعه شهرآفتاب مطلع شدیم، با شهرداری تهران که متولی این مکان است هماهنگی صورت گرفت و از برگزاری چنین مراسمی ممانعت به عمل آمد.

همچنین ببینید

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند     سلبریتی های اینستاگرامی که قبلا با هر …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A