خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / نامه دختربچه ۷ ساله به مدیرعامل گوگل

نامه دختربچه ۷ ساله به مدیرعامل گوگل

نامه دختربچه ۷ ساله به مدیرعامل گوگل

 

 

نامه دختربچه 7 ساله به مدیرعامل گوگل

 

جالبترین های ، پرمگ : نامه دختربچه ۷ ساله به مدیرعامل گوگل و پاسخ دلگرم کننده ساندر پیچای

سالانه صدها و شاید هزاران درخواست کار به مقر گوگل ارسال می شود که از بین آنها می توان به موارد جالبی هم برخورد کرد. یکی از این نامه ها این هفته توسط خود گوگل منتشر شده است.

ماجرا از این قرار است که یک دختربچه ۷ ساله از انگلستان نامه ای به ساندر پیچای مدیرعامل گوگل نوشته و از علاقه قلبی خود به استخدام شدن در این شرکت خبر داده است.

 

نامه دختربچه 7 ساله به مدیرعامل گوگل

در بخشی از این نامه این کودک که کلویی نام دارد اشاره می کند که تا کنون تنها ۲ نامه نوشته که یکی از آنها به بابانوئل و دیگری به “رییس گوگل” (که نامش را هم نمی داند) بوده. کلویی عنوان کرده که دوست دارد در آینده علاوه بر کار کردن در گوگل در یک کارخانه شکلات سازی هم کار کند و همچنین در رشته شنا در المپیک مسابقه دهد. کلویی به “رییس گوگل” می گوید که به کامپیوترها خیلی علاقه دارد و به همین دلیل پدرش برای او یک تبلت خریده و قول داده اگر او در مدرسه عملکرد خوبی داشته باشد در آینده یک کامپیوتر نیز برایش بخرد.

اما ماجرا به همینجا به پایان نمی رسد. ساندر پیچای شخصا نامه ای به منزل این دختر ارسال می کند که در آن اشاره شده گوگل بسیار خوشحال است که او به کار کردن در شرکت علاقه نشان داده است.

 

 

نامه دختربچه 7 ساله به مدیرعامل گوگل

در بخش دیگری از این نامه آمده که گوگل منتظر است تا کلویی مدرسه را به پایان برساند و سپس درخواست کارش برای آنها ارسال کند تا بتوانند همکاریشان را با هم شروع کنند. ساندر پیچای به این دختر ۷ ساله می گوید تلاش کردن و به دنبال آرزوها رفتن در نهایت می تواند باعث شود به همه خواسته هایش برسد.

شاید این نامه برای مدیرعامل یکی از بزرگترین شرکت های جهان اتفاق خاصی به حساب نیاید اما بدون شک در روند زندگی یک دختر بچه ۷ ساله تاثیر بسیار بزرگی خواهد گذاشت.

همچنین ببینید

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند     سلبریتی های اینستاگرامی که قبلا با هر …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A