خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / آیا تجاوز در بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان واقعیت دارد ؟

آیا تجاوز در بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان واقعیت دارد ؟

آیا تجاوز در بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان واقعیت دارد ؟

آیا تجاوز در بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان واقعیت دارد ؟

سرویس جالب انگیز مجله فارسی پرمگ : چندیست که خبر تجاوز در بیمارستان ایت الله کاشانی اصفهان در شبکه های مجازی در حال منتشر شدن است ..

متن خبر به این گونه است

دخترانی که برای عمل زیبایی بینی به بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان مراجعه می کردند، پس از عمل متوجه می شدند که بکارت خود را از دست داده اند. به دنبال شکایت این دختران به نیروی انتظامی اصفهان، نیروی انتظامی دوربین مداربسته ای را به صورت نا محسوس در اتاق عمل قرار داد و مشخص شد که پزشک بیهوشی این عمل زشت را با این دختران انجام داده است.
عکس های منتشر شده از این اتفاق شرم آور به قدری تکان دهنده است که تنها یک عکس از این عمل قبیحانه منتشر شده است

عکس تجاوز در بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان

عکس تجاوز در بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان

 

پاسخ شایعه

۱. هیچ گزارشی از وقوع چنین حادثه ای در ایران وجود ندارد و تصاویر مرتبط با شایعه هم سالهاست در سایتها و فروم های اینترنتی کشورهای مختلف به عربستان و چین و حتی آمریکا منتسب شده که با جستجویی ساده در دسترس است!

۲. فضا و تجهیزات اتاق عمل و نداشتن پوشش سر و پاهای بیمار و خصوصا آستین کوتاه لباس او، نشانگر غیر ایرانی بودن این مکان است!

۳. کادر اتاق عمل از چند نفر تشکیل شده که در مراکز و موارد جراحی مختلف، متفاوت است و امکان تنها شدن طولانی مدت یکی از آنها با بیمار آنهم در دفعات متعدد وجود ندارد! پزشک بیهوشی نیز در حضور سایرین به وظایف خود می پردازد.

۴. نیروی انتظامی اسناد و تصاویر محرمانه پرونده ها، خصوصا مواردی که با اخلاق و عفت عمومی مرتبط هستند را منتشر نمی کند! انتشار چنین تصاویری خودش یک منکر و جرم است!

۵. با وجود شاکیان خصوصی، پلیس چه نیازی به نصب دوربین داشته، آنهم در شرایطی که مامورین مظنون را به حال خود بگذارند تا عمل مجرمانه خود را تماما تکرار کند!

۶. بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان از بیمارستانهای مطرح و مرکز جامع صرع کشور و هدف مناسبی برای تخریب و دروغ پردازی می باشد!

همچنین ببینید

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند     سلبریتی های اینستاگرامی که قبلا با هر …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A