خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / اخاذی ۱۰۰ میلیونی با ۳ عکس در شیراز

اخاذی ۱۰۰ میلیونی با ۳ عکس در شیراز

اخاذی ۱۰۰ میلیونی با ۳ عکس در شیراز

اخاذی 100 میلیونی با 3 عکس در شیراز

سرویس جالب انگیز مجله فارسی پرمگ ،سرهنگ سید موسی حسینی، گفت: مرد ۳۵ ساله شیرازی با مراجعه به پلیس فتا و ارائه مرجوعه قضائی عنوان كرد فردی ناشناس با ارسال پیام های تهدید آمیز از طریق شبکه اجتماعی تلگرام قصد اخاذی مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال از وی را دارد که اگر مبلغ درخواست شده را تا سه روز به حساب وی واریز نکند حدود ۵۰۰ عکس شخصی و فیلم های خانوادگی که در اختیار دارد در فضای مجازی انتشار می دهد.

وی ادامه داد: شاکی در اظهارات خود بیان می کند در ابتدا به علت اینکه هیچ اطلاعی از هویت فرستنده این پیام ها نداشته و همچنین از اطلاعات شخصی اش به دقت محافظت می کرده،به این تهدیدات اهمیت نمی دهد تا اینکه چند تصویر خصوصی وی از فرد اخاذ از طریق تلگرام برایش ارسال می شود که در ادامه پیگیر این موضوع می شود.

رئیس پلیس فتا استان فارس اظهار كرد: پس از تشکیل پرونده کارشناسان پلیس فتا اقدامات خود را جهت شناسایی متهم یا متهمان آغاز كردند که با اقدامات فنی خود موفق به شناسایی و دستگیر متهم شدند.

سرهنگ حسینی بیان كرد: در این پرونده مشخص می شود چندی پیش شاکی برای انتقال سرویس خواب خریداری شده از فروشگاه به منزل از چند کارگر برای حمل اجناس استفاده می كند، پس از اتمام کار شاکی جهت پذیرایی محل را ترک می کند در حالی که تلفن همراهش در اتاق بوده است.

وی ادامه داد: یکی از کارگران که اهل یکی از استان های همجوار استان فارس است، از فرصت به وجود آمده سوء استفاده کرده و تعدادی عکس شخصی و خانوادگی از تلفن همراه شاکی به تلفن خود انتقال می دهد و بعد از گذشت چند روز از این ماجرا تماس های تهدیدآمیز شروع می شود.

همچنین ببینید

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند

شاخ های اینستاگرام با حجاب شدند     سلبریتی های اینستاگرامی که قبلا با هر …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A