خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا


عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

سرزمین فیدل کاسترو در آستانه ثبت رکوردی دیگر در زمینه تولید بزرگترین سیگار برگ جهان است.
سرویس جالب انگیز مجله فارسی پرمگ به نقل از پایگاه خبری تلگراف، بزرگترین و حجیم‌ترین سیگار برگ جهان در کوبا ساخته شدن است.

بر این اساس، خوزه کاستلر – کارشناس تولید سیگار کوبا – تلاش می‌کند رکورد پیشین بزرگترین سیگار برگ جهان را که پیشتر در سال ۲۰۱۱ در اختیار خودش بود، بشکند. سیگار برگی که او ۵ سال پیش درست کرد، ۸۱ متر و ۸۰ سانتی‌متر طول داشت.

این کارشناس ۶۷ ساله تولید سیگار تلاش خود برای شکستن رکورد جهان را از یک آگوست ( یازده مرداد) شروع کرد و پیشبینی می‌شود در ۱۲ آگوست (۲۲ مرداد) تولید این سیگار برگ به پایان برسد.

مطلب مشابه :   قتل بخاطر بلند حرف زدن با موبایل در تهران

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

وی پس از ۵ بار شکستن رکورد جهانی بزرگترین سیگار جهان می‌گوید: کوبا کشوری است که بهترین تنباکوی جهان در آن کشت می‌شود. هر چقدر که من پیش روم، کشورم دارای رکورد بزرگترین سیگار برگ جهان خواهد بود.

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوباعکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

براساس اعلام کتاب رکوردهای جهانی گینس بزرگترین سیگار برگ جهان با ۸۱.۸ متر به وسیله کاستلر در مغازه‌ای در هاوانا، پایتخت کوبا در ۳ مه ۲۰۱۱ میلادی تولید شد. کاستلر در ۲۵ آوریل آن سال شروع به ساخت آن سیگار کرد و ۲مه ۲۰۱۱ کار تولید آن سیگار به پایان رسید و در روز بعد به وسیله مقامات گینس اندازه‌گیری و به طور رسمی در کتاب رکوردهای جهانی ثبت شد.

 

همچنین ببینید

تقلب های امتحانی جالب

تقلب های امتحانی جالب   جالبترین های ، پرمگ : همه ما می‌دانیم که تقلب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE