خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا
آموزش ساخت ربات ضد اسپم تلگرام

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوباReviewed by مجله فارسی پرمگ on Aug 12Rating: 4.5عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوباعکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا - بزرگترین سیگار برگ جهان - تصاویر بزرگترین سیگار برگ جهان - سیگار برگ - تصویر بزرگترین سیگار در دنیا

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

سرزمین فیدل کاسترو در آستانه ثبت رکوردی دیگر در زمینه تولید بزرگترین سیگار برگ جهان است.
سرویس جالب انگیز مجله فارسی پرمگ به نقل از پایگاه خبری تلگراف، بزرگترین و حجیم‌ترین سیگار برگ جهان در کوبا ساخته شدن است.

بر این اساس، خوزه کاستلر – کارشناس تولید سیگار کوبا – تلاش می‌کند رکورد پیشین بزرگترین سیگار برگ جهان را که پیشتر در سال 2011 در اختیار خودش بود، بشکند. سیگار برگی که او 5 سال پیش درست کرد، 81 متر و 80 سانتی‌متر طول داشت.

این کارشناس 67 ساله تولید سیگار تلاش خود برای شکستن رکورد جهان را از یک آگوست ( یازده مرداد) شروع کرد و پیشبینی می‌شود در 12 آگوست (22 مرداد) تولید این سیگار برگ به پایان برسد.

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

وی پس از 5 بار شکستن رکورد جهانی بزرگترین سیگار جهان می‌گوید: کوبا کشوری است که بهترین تنباکوی جهان در آن کشت می‌شود. هر چقدر که من پیش روم، کشورم دارای رکورد بزرگترین سیگار برگ جهان خواهد بود.

عکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوباعکس ساخت بزرگترین سیگار برگ جهان در کوبا

براساس اعلام کتاب رکوردهای جهانی گینس بزرگترین سیگار برگ جهان با 81.8 متر به وسیله کاستلر در مغازه‌ای در هاوانا، پایتخت کوبا در 3 مه 2011 میلادی تولید شد. کاستلر در 25 آوریل آن سال شروع به ساخت آن سیگار کرد و 2مه 2011 کار تولید آن سیگار به پایان رسید و در روز بعد به وسیله مقامات گینس اندازه‌گیری و به طور رسمی در کتاب رکوردهای جهانی ثبت شد.

 

همچنین ببینید

مشاهده موجود عجیب افسانه ای در آمریکا

مشاهده موجود عجیب افسانه ای در آمریکا

مشاهده موجود عجیب افسانه ای در آمریکا   جالبترین ها پرمگ ؛ بعد از گذشت …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz