خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / وجود یک گوریل در شهداد کرمان
آموزش ساخت ربات ضد اسپم تلگرام

وجود یک گوریل در شهداد کرمان

وجود یک گوریل در شهداد کرمانReviewed by مجله فارسی پرمگ on Aug 10Rating: 4.5وجود یک گوریل در شهداد کرمانوجود یک گوریل در شهداد کرمان - حیوانی عجیب در کرمان - شایعه وجود حیوان عجیب در کرمان - مرگ مرموز حیوانات در شهداد کرمان - گوریل در کرمان

وجود یک گوریل در شهداد کرمان

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ ، حسن رضاپور به خبرنگاران گفت: تلفات ناشی از حملات دو ماه گذشته این حیوان ناشناس و مرموز که فقط شب ها صورت میگیرد به 200 راس دام سبک یا طیور رسیده است.

وجود یک گوریل در شهداد کرمان

وی افزود :نخستین حمله شبانه این حیوان در روستای کشیتوییه روی داد اما بعدها دامهای مناطق اندوهجرد، تکاب و شهداد هم هدف حملات شبانه این حیوان قرار گرفتند و تداوم این حملات آسایش مردم و دامداران منطقه را سلب کرده است.

وی با اشاره به اینکه این حملات ممکن است از سوی چند حیوان صورت گرفته باشد گفت: تاکنون هیچ حمله ای از سوی این حیوان به انسان یا دام بزرگ مشاهده نشده است و این حیوان فقط به گوسفندان کوچک، مرغ و طیور حمله و عمدتا از جگر و اعضای داخلی آنها تغذیه می کند.
حسن رضاپور گفت :این حیوان بسیار زیرک و باهوش است و تاکنون کسی دقیقا آنرا مشاهده نکرده است اما براساس مشاهدات کارشناسان محیط زیست و قالب گیری رد پا، این حیوان به احتمال زیاد از رده سگ سانان مانند شغال، گرگ، سگ وحشی و … است و برای مشاهده آن از ده روز قبل دوربین تله ای در منطقه نصب شده است.

وجود یک گوریل در شهداد کرمان
بخشدار شهداد با رد شایعات درباره اینکه این حیوان گوریل است گفت :منطقه شهداد شرایط زندگی حیوانی مانند گوریل را ندارد و برخی کشاورزان و دامداران مسن گفته اند در زمانهای دور هم چنین حملاتی به حیوانات منطقه روی داده بود .
خبر حمله این حیوان ناشناس و مرموز به دام ها و طیور بخش شهداد و انتشار تصاویر دامهای تلف شده که در برخی از آنها فقط بخشی از سینه دام شکافته شده و جگر آن بیرون کشیده شده است ، باعث شده بازار شایعات در فضای مجازی منطقه داغ شود و برخی از وجود یک حیوان افسانه ای که مانند انسان روی دو پا راه میرود صحبت کرده اند.

بخش شهداد در فاصله 100 کیلومتری شهر کرمان و در حاشیه کویر لوت واقع شده است

همچنین ببینید

مشاهده موجود عجیب افسانه ای در آمریکا

مشاهده موجود عجیب افسانه ای در آمریکا

مشاهده موجود عجیب افسانه ای در آمریکا   جالبترین ها پرمگ ؛ بعد از گذشت …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz