خانه / همه مطالب / سرگرمی / جالبترین ها / وجود یک گوریل در شهداد کرمان

وجود یک گوریل در شهداد کرمان

وجود یک گوریل در شهداد کرمان

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ ، حسن رضاپور به خبرنگاران گفت: تلفات ناشی از حملات دو ماه گذشته این حیوان ناشناس و مرموز که فقط شب ها صورت میگیرد به ۲۰۰ راس دام سبک یا طیور رسیده است.

وجود یک گوریل در شهداد کرمان

وی افزود :نخستین حمله شبانه این حیوان در روستای کشیتوییه روی داد اما بعدها دامهای مناطق اندوهجرد، تکاب و شهداد هم هدف حملات شبانه این حیوان قرار گرفتند و تداوم این حملات آسایش مردم و دامداران منطقه را سلب کرده است.

وی با اشاره به اینکه این حملات ممکن است از سوی چند حیوان صورت گرفته باشد گفت: تاکنون هیچ حمله ای از سوی این حیوان به انسان یا دام بزرگ مشاهده نشده است و این حیوان فقط به گوسفندان کوچک، مرغ و طیور حمله و عمدتا از جگر و اعضای داخلی آنها تغذیه می کند.
حسن رضاپور گفت :این حیوان بسیار زیرک و باهوش است و تاکنون کسی دقیقا آنرا مشاهده نکرده است اما براساس مشاهدات کارشناسان محیط زیست و قالب گیری رد پا، این حیوان به احتمال زیاد از رده سگ سانان مانند شغال، گرگ، سگ وحشی و … است و برای مشاهده آن از ده روز قبل دوربین تله ای در منطقه نصب شده است.

مطلب مشابه :   ماجرا و کلیپ حیوان آزاری دختر جوان ایرانی

وجود یک گوریل در شهداد کرمان
بخشدار شهداد با رد شایعات درباره اینکه این حیوان گوریل است گفت :منطقه شهداد شرایط زندگی حیوانی مانند گوریل را ندارد و برخی کشاورزان و دامداران مسن گفته اند در زمانهای دور هم چنین حملاتی به حیوانات منطقه روی داده بود .
خبر حمله این حیوان ناشناس و مرموز به دام ها و طیور بخش شهداد و انتشار تصاویر دامهای تلف شده که در برخی از آنها فقط بخشی از سینه دام شکافته شده و جگر آن بیرون کشیده شده است ، باعث شده بازار شایعات در فضای مجازی منطقه داغ شود و برخی از وجود یک حیوان افسانه ای که مانند انسان روی دو پا راه میرود صحبت کرده اند.

بخش شهداد در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شهر کرمان و در حاشیه کویر لوت واقع شده است

همچنین ببینید

ابتکارات هوشمندانه در طراحی آسانسور

ابتکارات هوشمندانه در طراحی آسانسور   جالبترین ها، پرمگ به نقل از برترین‌ها: معمولا آسانسور‌ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی