خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / آتش سوزی در اسکله بندر کنگان

آتش سوزی در اسکله بندر کنگان

آتش سوزی در اسکله بندر کنگان

 

اخبار ایران و جهان ، پرمگ : فرماندار کنگان با اشاره به بروز آتش‌سوزی در اسکله بندر کنگان گفت: امکانات ستاد بحران کنگان برای مهار آتش بسیج شده ولی تاکنون ۱۳ فروند لنج در آتش سوخته و خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

آتش سوزی در اسکله بندر کنگان

عبدالنبی یوسفی در کنگان آتش سوزی در اسکله چند منظوره صیادی و سفاری کنگان ساعت ۱۳:۴۵ امروز آغاز شد اظهار داشت:نیروهای آتش نشانی و شهرداری کنگان در حال خاموش کردن آتش دراسکله این بندر هستند و این در حالی است که برای خاموش کردن آتش از آتش نشانی شرکت‌های فعال در منطقه پارس جنوبی نیز در خواست کمک شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۳ فروند لنج در آتش سوخته شده افزود: ۱۳ فروند لنج تاکنون در آتش سوخته و نگرانی افزایش این تعداد به سبب حرکت شعله‌های آتش به سمت مخازن بنزین بیشتر شده است.

فرماندار کنگان با بیان اینکه خوشبختانه این آتش سوزی تلفات جانی در پی نداشته است افزود: برای جلوگیری از سرایت آتش به سایر شناورها با تدابیر انجام شده لنج و قایقهای موجود در اسکله در حال تخلیه است.

آتش سوزی در اسکله بندر کنگان

یوسفی با بیان اینکه علت آتش سوزی در اسکله کنگان در دست بررسی است گفت: در این اسکله ۱۲۰ فروند لنج تجاری، ۹۰ فروند لنج صیادی و ۲۵۰ قایق وجود دارد.

همچنین ببینید

امشب گفتگو حسن روحانی با مردم

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی   حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه سه‌شنبه در …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A