خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / خودکشی پسربچه ایرانی بخاطر یک سریال

خودکشی پسربچه ایرانی بخاطر یک سریال

خودکشی پسربچه ایرانی بخاطر یک سریال

خودکشی پسربچه ایرانی بخاطر یک سریال

جالبترین ها ، پرمگ : خودکشی پسربچه ایرانی بخاطر سریال ۵ کیلومتر تا بهشت . در این پست میتوانید تصویر این پسر را ببینید

همزمان با حضورمدیر شبکه سه سیما در دادسرای جنایی تهران ودرادامه رسیدگی به پرونده خودکشی پسر۱۰ ساله به دنبال پخش سریال «۵ کیلومتر تا بهشت»، بازپرس جنایی قرار جلب به دادرسی متهمان را صادر کرد و پرونده برای صدور حکم به دادگاه کیفری ۲ استان تهران ارجاع شد.
این پرونده با شکایت خانواده پسری به نام محمد مهدی، دردستورکاربازپرس جنایی تهران قرارگرفته بود. والدین پسرک اعلام کرده‌اند پسرشان به تقلید از سریال« ۵ کیلومتر تا بهشت» وبه تصور تبدیل شدن به روح خودش را از میله بارفیکس حلق آویز کرده است.

خودکشی پسربچه ایرانی بخاطر یک سریال

به دنبال این شکایت تحقیقات در این خصوص صورت گرفت اما مسئولان سریال تبرئه شدند و پرونده برای اعلام نظرنهایی به دادگاه کیفری ۲ استان تهران ارجاع شد. اما با شکایت خانواده پسر ۱۰ ساله، قضات دادگاه ۲ کیفری تهران با نقص قرار منع تعقیب مسئولان فیلم، بار دیگر پرونده را به دادسرای امور جنایی بازگرداندند.

بدین ترتیب قاضی مرادی ازشعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، علی اصغر پورمحمدی -مدیر شبکه سوم سیما-علیرضا افخمی- کارگردان- وداود هاشمی- تهیه کننده- این سریال را برای توضیح دراین باره به دادسرا احضار کرد.

تهیه‌کننده و کارگران فیلم مدتی قبل به دادسرا آمده و به آنها تفهیم اتهام شد. روز گذشته هم مدیرشبکه سه در دادسرای امور جنایی تهران حضوریافت.او به بازپرس جنایی گفت: از اینکه این اتفاق برای محمدمهدی رخ داده است بسیار ناراحت هستیم اما هیچ رابطه علیت بین محتوای سریال و عمل آن کودک در اقدام خودکشی وجود ندارد.

بدین ترتیب با حضور پورمحمدی در دادسرا و تفهیم اتهام، بازپرس مرادی، باتوجه به قرار جلب به دادرسی دادگاه کیفری ۲ استان تهران و حضور متهمان پرونده محمدمهدی درشعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی، اتهام تسبیب در قتل شبه عمد به نحو مشارکت را به آنها تفهیم کرد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری ۲ استان تهران ارجاع شد.

همچنین ببینید

امشب گفتگو حسن روحانی با مردم

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی   حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه سه‌شنبه در …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A