خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / واکنش مهدی دانشمند به خبر ممنوع المنبر شدنش

واکنش مهدی دانشمند به خبر ممنوع المنبر شدنش

واکنش مهدی دانشمند به خبر ممنوع المنبر شدنش

 

اخبار ایران و جهان، پرمگ:  خبر ممنوع المنبر شدن حجت الاسلام و المسلین «مهدی دانشمند» در کاشان بار دیگر نام روحانی مطرح کشور را بر سر زبان‌ها انداخت. رسانه‌ها به نقل از رئیس اداره‌ی تبلیغات کاشان نوشتند که این روحانی نامی به دلیل آنچه که او « توهین و جسارت به مداحان، هیئات مذهبی و روحانیت» نامیده ممنوع المنبر است.

حجت الاسلام عبدالصاحب حسینی گفته به مسؤولان و فرماندار مسؤول شورای تأمین شهرستان شکایت شده و دستور منع منبر حجت الاسلام مهدی دانشمند از سوی فرماندار و دادستان کاشان صادرشده است.

با حجت الاسلام دانشمند تماس گرفتیم. به دلیل نامساعد بودن شرایط جسمی و منع پزشکان از گفت‌وگوی تلفنی در تلگرام پاسخگوی ما بود.

حجت الاسلام و المسلمین « مهدی دانشمند» در واکنش به خبر ممنوع المنبر شدن خود در کاشان گفت «انتظارم از برادر عزیز وخوبم جناب دادستان که بسیار برایشان احترام ویژه قائلم این بود که ای‌کاش یک تلفنی به حقیر می‌زدند و عرائض حقیر راهم می‌شنیدند یا اینکه حداقل درخواست می‌کردند فایل اصلی سخنرانی را بطور کامل براشون ارسال کنم و بعداز شنیدن کل سخنرانی حکم صادر می‌کردند.»

 

واکنش مهدی دانشمند به خبر ممنوع المنبر شدنش

این واعظ مطرح خود را «تابع قانون» دانست و گفت : حکم شورای تامین شهرستان کاشان برای حقیر لازم الاجراست.

حجت الاسلام دانشمند تصریح کرد: «دادستان محترم هرطور صلاح بدانند من در خدمتشان هستم و رضایت کامل دارم. چون میدانم این بزرگوار در جایگاه قضاوت که یادگار امیرالمومنین علی علیه السلام است نشسته اند و حتما انشا الله در ارائه و صدور احکام به مولا اقتدا می‌کنند.»

حجت الاسلام دانشمند گفت: گرچه مردم کاشان رابسیار دوست دارم و برایم بسیار بسیار ارزشمند و والامقام هستنند؛ ولی همیشه از تشنج و فتنه و تخریب و سر وصداهای سیاسی متنفر و فراری بوده‌ام. هرسال فاطمیه دوم به شهرستان دیگری قول می‌دادم ولی با اصرار دو هیات محترم قمصر و پشت مشهد موقتا پذیرفتم که امسال در خدمت مردم کاشان باشم که مانع ایجاد شد.

وی درباره حکم ممنوع المنبر شدنش گفت مردم البته حق دارند محترمانه این پرسش را از مسئولان محترم ذی‌ربط داشته باشند و آن‌ها نیزجواب منطقی و معقولی به مردم بدهند که چرا اینگونه شد. ایا نمی شد محترمانه تر دوستانه تر و معقول تر برخورد کرد؟!!

البته این هجمه‌ها سال‌هاست که بوده و آخرینش هم نخواهد بود، مگر اینکه بنده تغییری در موضوعات منبر داشته باشم و مانند بسیاری از هم لباسی های عزیزم ومحترمم دست از انتقاد و آسیب‌شناسی بردارم.

وی در پایان تصریح کرد: درطول این سال‌ها بارها دیده ایم و تجربه کرده ایم که گذشت زمان همه چیز را ثابت می‌کند.

همچنین ببینید

ویدئوی احترام گذاشتن به نجفی قدیمی بود

ویدئوی احترام گذاشتن به نجفی قدیمی بود   علیزاده طباطبایی وکیل محمدعلی نجفی گفت: ما به …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A