خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / او خوابید تا تصادف نکند اما مرد


او خوابید تا تصادف نکند اما مرد

او خوابید تا تصادف نکند اما مرد
او خوابید تا تصادف نکند اما مرد

پرمگ : جالب است بدانید راننده پیکان برای رفع خواب آلودگی در کنار جاده ایستاد تا بخوابد و اتفاق بدی برایش نیوفتاد ، اما دست سرنوشت برای او مرگ را رقم زده بود و راننده اتوبوس خواب آلود به کمک عزرائیل آمد تا کار را تمام کند…

فرمانده‌ی پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به برخورد کامیون با پیکان پارک شده در کنار جاده‌ی ارتباطی «زنجان قزوین»، گفت: در این سانحه، راننده‌ی خودروی سواری جان خود را از دست داد.

سرهنگ «علی‌اصغر شیرمحمدی»، منطقه‌ی زنجان، اظهار کرد: در این حادثه که بامداد امروز رخ داد در کیلومتر ۷۰ و لاین شمالی محور «زنجان – قزوین» یک دستگاه اتوبوس با یک خودرو سواری پیکان برخورد کرد که بر اثر شدت حادثه راننده خودرو سواری در دم جان خود را از دست داد.

مطلب مشابه :   یوسف 3 ساله پیدا شد

وی تصریح‌ کرد: راننده‌ی خودروی سواری پیکان به‌منظور استراحت و خواب در کنار جاده توقف می‌کند که پس از آن یک دستگاه اتوبوس به دلیل خستگی و خواب‌آلودگی به شدت با خودرو سواری برخورد کرده و موجب مرگ راننده پیکان می‌شود.

این مسئول با تأکید بر ضرورت رفع خستگی رانندگان و عدم اصرار بی‌جا در رانندگی زمانی که خسته هستند، افزود: رانندگان هنگام خستگی و خواب‌آلودگی رانندگی نکنند که در صورت بی‌توجهی به این امر ممکن است حوادث تلخ و ناگواری برای خود و یا دیگران رقم بزنند.

 

همچنین ببینید

متهم حادثه پاسدارن: من عاشق اعدامم

متهم حادثه پاسدارن: من عاشق اعدامم

متهم حادثه پاسدارن: من عاشق اعدامم   اخبار ایران و جهان، پرمگ: متهم حادثه پاسداران …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
CLOSE
CLOSE