خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / ماجرا حمله رييس صدا و سيما به دولت

ماجرا حمله رييس صدا و سيما به دولت

ماجرا حمله رييس صدا و سيما به دولت

ماجرا حمله رييس صدا و سيما به دولت

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : در حاليكه حمله صريح روز گذشته سرافراز رييس صداوسيما به دولت بابت بودجه اين سازمان موجب شگفتي افكار عمومي شده است، خبرنگار «انتخاب» به جزييات جالبي از پشت پرده اين انتقاد دست يافت.

براساس گزارش های رسیده به «انتخاب»، منابع مطلع معتقدند حمله عجیب و فاقد استدلال سرافراز به دولت براي زمينه چيني جهت استعفاي او در تابستان اينده انجام شده است.

سرافراز در شرايطي ادعا كرده است كه «حمايت صداوسيما از دولت روحاني بيش از دولت احمدي نژاد است» كه اين موضوع به لطيفه اي در ميان پرسنل صدا وسيما تبديل شده است.

فعالان رسانه اي، صداوسيما را در شش سال نخست دولت احمدي نژاد بخشي از دستگاه تبليغاتي دولت مي دانستند كه هو شدن احمدي نژاد در نيويورك را فتح الفتوح دانسته و يك هفته به تحليل و تجليل ان مي پرداختند اما برجام و توافق دولت روحاني با شش قدرت بزرگ را تركمانچاي جلوه دادند.

مطلب مشابه :   روحانی: باز هم برنامه 100 روزه خواهم داشت

در شرايطي سرافراز بهانه حمله خود به دولت را بودجه صداوسيما عنوان مي كتد كه دولت يازدهم بودجه صداوسيما در سالجاري را با وجود كاهش قيمت نفت وكسري بودجه اكثر وزارتخانه ها بطور كامل پرداخت كرده است.

گفته مي شود اين حملات سرافراز به دولت با اين هدف انجام شده است كه علت استعفاي قريب الوقوع وي را سنگ اندازي دولت در كار صداوسيما جلوه دهند در حاليكه علت اصلي بن بست سرافراز در صداوسيما برخی مشكلات وي بخصوص در موضوع بازرس ويژه سرافراز بوده كه به عزل اخوان بهابادي قایم مقام وي انجاميد.

همچنین ببینید

کدام زن همکار شوهر شما باشد

کدام زن همکار شوهر شما باشد

اخبار ایران و جهان، پرمگ: بنر شهرداری بوشهر در رابطه با حجاب، کدام زن همکار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی