خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / حرکت عجیب طالبان در خصوص زلزله زدگان

حرکت عجیب طالبان در خصوص زلزله زدگان

طالبان یهویی مهربان شدند

حرکت عجیب طالبان در خصوص زلزله زدگان
حرکت عجیب طالبان در خصوص زلزله زدگان

حرکت طالبان جالب است

طالبان که ناامنی های زیادی را در افغانستان و پاکستان بوجود آورده و مردم هنوز خاطرات تلخ دوران زمامداری آنها را از یاد نبرده اند از آمادگی خود برای کمک به حادثه دیدگان زلزله دیروز خبر داده است.
سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : طالبان که ناامنی های زیادی را در افغانستان و پاکستان بوجود آورده و مردم هنوز خاطرات تلخ دوران زمامداری آنها را از یاد نبرده اند از آمادگی خود برای کمک به حادثه دیدگان زلزله دیروز خبر داده است.

زلزله افغانستان

در زلزله ای که در سلسله جبال هندوکش در افغانستان روی داد حداقل ۷۶ نفر فقط در افغانستان کشته شدند و این آمار در حال افزایش است.

گروههای امداد  و نجات در حال تلاش برای کمک به حادثه دیدگان مناطق تحت کنترل طالبان افغانستان هستند و این در حالیست که طالبان در وب سایت خود اعلام کرده است آماده هرگونه خدمات رسانی و فراهم نمودن خیمه،آذوقه و کمک های پزشکی می باشد و به کسانی که قصد امداد رسانی به مردم آسیب دیده از این زلزله را داشته باشند کمک خواهد کرد.

زلزله روزگذشته افغانستان و پاکستان که در اثر آن بیش از ۳۵۰ نفر جان خود را از دست دادند و بیش از هزار نفر نیز زخمی شدند، ۱۰ سال بعد از زلزله مرگبار پاکستان رخ داد.

ساعت ۲:۰۹ دقیقه بعد از ظهر روز دوشنبه  ۲۶ اکتبر زلزله ای به قدرت ۷.۷ ریشتر مناطق مختلفی از پاکستان، افغانستان و هند را به لرزه در آورد. مرکزاین زلزله ۱۹۳ کیلومتری از عمق زمین در«هندوکش» کابل گزارش شده است.

بیشترین آمار تلفات در کشور پاکستان و در ایالت «خیبرپختونخواه» اعلام شده است، طبق آخرین آماررسیده از رسانه های پاکستان  تعداد کشته شدگان  بیش از۲۳۰ نفرو تعداد زخمی ها نیز بیش از ۱۵۰۰ نفر است.

همچنین ببینید

امشب گفتگو حسن روحانی با مردم

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی   حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه سه‌شنبه در …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A