خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / احمدی نژاد گفت از من حمایت کنید دقیقه 90 کنار میکشم
آموزش ساخت ربات ضد اسپم تلگرام

احمدی نژاد گفت از من حمایت کنید دقیقه 90 کنار میکشم

احمدی نژاد گفت از من حمایت کنید دقیقه 90 کنار میکشمReviewed by مجله فارسی پرمگ on Aug 30Rating: 5.0احمدی نژاد گفت از من حمایت کنید دقیقه 90 کنار میکشماحمدی نژاد گفت از من حمایت کنید دقیقه 90 کنار میکشم - پیام احمدی نژاد به اصولگرایان - کنار کشیدن احمدی نژاد به نفع اصولگرایان - احمدی نژاد اصولگرا

احمدی نژاد گفت از من حمایت کنید دقیقه 90 کنار میکشم

احمدی نژاد گفت از من حمایت کنید دقیقه 90 کنار میکشم

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ به نقل از خبرآنلاین : در محافل سیاسی شنیده می‌شود، رئیس دولت‌های نهم و دهم تلاش خود را برای تایید صلاحیت آغاز کرده‌ است.

بر اساس گزارش ها احمدی نژاد از طریق یک رابط، این پیام را برای اصولگرایان فرستاده که چون می تواند در بخشهایی از کشور رای مردم را به سود خود جمع کند،اصولگرایان از تخریب وی دست برداشته و به جای آن از او حمایت کنند تا بازار انتخابات به سود این جناح گرم شود.

احمدی نژاد در پیغام خود به اصولگرایان این نکته را هم افزوده است که در روزهای پایانی نزدیک به انتخابات به نفع نامزدی که اصولگرایان به او خواهند رسید،کنار خواهد رفت.

از پاسخی که اصولگرایان به احمدی نژاد داده اند،اطلاعی در دست نیست. اما به نظر می رسد این جناح،به او اعتماد ندارد و نمی‌خواهد به سرنوشت وعده مشابهی که احمدی نژاد در سال ۸۴ به اصولگرایان داد، دچار شود.

از سوی دیگر به نظر می رسد اقدام احمدی نژاد یک ترفند سیاسی برای کسب تایید صلاحیت از شورای نگهبان با اهرم اصولگرایان باشد.

همچنین ببینید

راننده های متجاوز در کمین زن های تنها

راننده های متجاوز در کمین زن های تنها

راننده های متجاوز در کمین زن های تنها اخبار ایران و جهان پرمگ : ده …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz