خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / تصاویر نشست زمین در خیابان پیامبر تهران

تصاویر نشست زمین در خیابان پیامبر تهران

 تصاویر نشست زمین در خیابان پیامبر تهران

ساعاتی پیش یک دستگاه خودرو در خیابان پیامبر مرکزی در داخل یک گودال افتاد که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت.

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ ، در خیابان پیامبر مرکزی نزدیک مرکز تجاری کوروش به علت نشست زمین، گودالی با عمق حدود ۳متر ایجاد و باعث سقوط خودرو پژو در داخل گودال شد

تصاویر نشست زمین در خیابان پیامبر تهران

یک دستگاه پراید هم در آستانه افتادن مهار شد که خوشبختانه این حادثه خسارت حادثه خیابان پیامبر، بدون صدمات جرحی و فوتیجدی جرحی و یا فوتی نداشت و فقط یک نفر کمی آسیب دید که خوشبختانه او هم مشکل جدی نداشت.

تصاویر نشست زمین در خیابان پیامبر تهران

در پی این حادثه لوله گاز در این قسمت شکسته شد که عوامل مربوطه مشغول رفع مشکل هستند؛ در حال حاضر مکان با محصورسازی ایمن سازی شده است.

در پی تحقیقات صورت گرفته بارها تاکید شده است که زیر پوست تهران ۴۰۰مغاره است و از طرفی شهری است که فاقد نقشه و کانال تاسیسات شهری است؛ بنابراین لازم است دستگاه های مسئول که بنا بر نص قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در رابطه با ایجاد کانال تاسیسات شهری مسئولیت دارند، در این باره اقدامات مقتضی را صورت دهند تا شاهد مشکلات این چنینی نباشیم.

تصاویر نشست زمین در خیابان پیامبر تهران

آب شستگی علت نشست زمین در خیابان پیامبر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: آب شستگی زمین در خیابان پیامبر جنب مجتمع تجاری کوروش موجب نشست زمین و فرو رفتن یک خودرو در داخل زمین شده است.
مازیارحسینی گفت: ساعت ۱۲:۲۵ بعد از ظهر امروز به علت فرسودگی تاسیسات زیرزمینی سطح خیابان فرو نشست و این موضوع هیچ ارتباطی به خط شش مترو ندارد و به تونل مترو نیز آسیبی وارد نشده است.

وی گفت:‌ با توجه به افتادن یک دستگاه خودرو در داخل این گودال فقط راننده خودرو آسیب سطحی و به صورت سرپایی مداوا شده و خوشبختانه کسی در این حادثه فوت نکرده است.
حسینی افزود: هم اکنون نیروهای امدادی در محل حضور دارند و در صددیم که به زودی این بخش از خیابان را مرمت و بازسازی کنیم.

همچنین ببینید

جهانگیری من نمیتوانم منشی ام را تغییر بدهم

جهانگیری من نمیتوانم منشی ام را تغییر بدهم

جهانگیری من نمیتوانم منشی ام را تغییر بدهم   معاون اول رئیس‌جمهور گفت: افزایش نرخ …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A