خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / ماجرا اخطار پدافند هوایی ایران به هواپیمای جاسوسی یو۲ آمریکا


ماجرا اخطار پدافند هوایی ایران به هواپیمای جاسوسی یو۲ آمریکا

ماجرا اخطار پدافند هوایی ایران به هواپیمای جاسوسی یو۲ آمریکا

ماجرا اخطار پدافند هوایی ایران به هواپیمای جاسوسی یو2 آمریکا

سرویس خبری پرمگ ؛ امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در گلزار شهدای سولقان برگزار شد، اظهار داشت: دشمن از سلاح و تجهیزات ما ترسی ندارد آنچه که ترس و وحشت را به دل دشمن انداخته عزم و اراده ملت ایران و خانواده شهداست.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در ادامه با اشاره به ویژگی های راه شهدا افزود: شهدا همواره ناظر اعمال ما هستند و در این کشور که با خون شهدا پابرجاست اگر کسی بخواهد سهم خواهی کند خائن به شهداست.

امیر اسماعیلی با بیان اینکه بسیاری از شهدا از جمله شهدای مدافع حرم دوران دفاع مقدس یا زمان حیات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را درک نکردند، افزود:با این حال اینان چون به اسلام، انقلاب اسلامی و امام ایمان دارند این چنین جانفشانی می کنند.

وی ادامه داد: اگر مادران و خواهران شهدا، زینبی نبودند کسی نمی توانست در این راه قدم بردارد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در ادامه با اشاره به نیاز کشور به برنامه ریزی در عرصه اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: برای تحقق اقتصاد خودکفا باید به منابع داخلی تکیه کرد و دانش و خودباوری لازمه اقتصاد مقاومتی است.

مطلب مشابه :   قتل یک دانش اموز سراوانی توسط همکلاسی

وی آفت اقتصاد مقاومتی را شعاری عمل کردن و کار نکرده را گزارش دادن بیان کرد و افزود: آیا اصلاح ساختار اقتصادی سخت تر است یا ایستادن مقابل ۴۰ پایگاه فرامنطقه‌ای در پیرامون کشورمان که همواره مشغول شناسایی توان و استعدادهای ما هستند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء بیان داشت: رزمندگان ما در قرارگاه پدافند هنگامی که در روزهای گذشته هواپیمای جاسوسی یو ۲ آمریکا قصد تجاوز به مرزهای هوایی کشورمان را داشت به او اخطار دادند و آنها مجبور به تغییر مسیر خود شدند یا همین دلاورمردان در سال ۹۳ هواپیمای ایساف را با ۱۰۸ سرنشین به زمین نشاندند و اجازه تردد بدون مجوز را به هیچ پرنده ای در آسمان نمی دهند.

وی افزود: امروز هم برخی از مسئولان اروپایی برای اینکه از آسمان کشور ما عبور کنند موظف به کسب اجازه هستند و در مواردی ساعتها برای ورود به مرز هوایی ایران منتظر مانده اند.

امیر اسماعیلی در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه این کشور صاحب دارد، خاطر نشان کرد: فرزندان این سرزمین هیچ گاه در حفظ و حراست از مرزهای کشور ملاحظات دیپلماتیک را نخواهند داشت.

همچنین ببینید

محمدعلی رامین : احمدی نژاد شیطان و ابله است

محمدعلی رامین: احمدی نژاد شیطان و ابله است

محمدعلی رامین: احمدی نژاد شیطان و ابله است   اخبار ایران و جهان، پرمگ: محمدعلی …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
CLOSE
CLOSE