خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / آخرین وضعیت صدرا زاهدپور و دکتر متخلف

آخرین وضعیت صدرا زاهدپور و دکتر متخلف

آخرین وضعیت صدرا زاهدپور و دکتر متخلف

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : چندی پیش مطلبی منتشر کردیم مربوط به صدرا زاهد پور کودک چهار ساله ای که بخاطر بی پول بخیه های صورتش کشیده شد .

(جهت مشاهده این مطلب و ویدیو اینجا کلیک کنید ) اما پیرو اخبار رسیدگی مسئولین ، آخرین وضعیت صدرا زاهد پور و دکتر متخلف به این شرح است

دکتر آقاجانی گفت:  با توجه به تخلفی که در بیمارستان اتفاق افتاده بود و جمع بندی کارشناسیهای انجام شده، شب گذشته در جلسه ای با مسئولین ارشد دانشگاه مقرر شد که مسئولین بیمارستان خمینی شهر اصفهان از سمت خود برکنار شوند و ضمنا به مسئولین حراست ، بازرسی و برخی از مسئولین دیگر دانشگاه تذکرات جدی داده شد.
معاون درمان در ادامه در مورد وضعیت کودک نیز گفت: کودک مورد معاینات دقیق قرار گرفته و خوشبختانه جراحت مختصر بوده و وی در سلامت کامل است.
دکتر آقاجانی  گفت: تیم جراحی پلاستیک نیز کودک را مورد معاینه قرار  داده است و مشکلی در درمان وی وجود ندارد.
وی تصریح کرد: فعلا نیاز به اقدام درمانی خاصی برای کودک وجود ندارد و از خانواده این کودک نیز دلجویی شده است.
معاون درمان با بیان اینکه  که این اتفاق کاملا غیر عادی و غیر معمول است گفت:  انگیزه این کار هم زیر سوال است  چرا که نه بیمارستان به دلیل اجرای طرح تحول سلامت با دریافتی ۳ یا ۶ درصد هزینه درمان از مردم و نه پزشک برای دریافت  دستمزد مشکلی داشته است. بنابراین این موضوع باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرد و حتی به لحاظ روانپزشکی هم باید افرادی که در این موضوع دخیل بوده اند مورد بررسی قرار گیرند چون این اتفاق کاملا غیر اخلاقی ، غیر منطقی و غیر عادی است.
آپدیت خبر ۱۸ آذر ۹۴
دستگیری عامل تیر اندازی

همچنین بخوانید :   ماجرای گروگانگیری در مشهد

سردار منوچهر امان اللهی گفت: با توجه به شکایتی که خود فریدون قنبری و خانواده‌اش نسبت به فردی داشته‌اند، هم اکنون این فرد دستگیر و تحت نظارت است و در حال حاضر ابعاد مختلف حادثه به صورت ریز و دقیق در حال بررسی است و در صورت تکمیل و به سرانجام رسیدن، حتما در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد.
وی گفت: یکی از گلوله‌ها به صورت و فک این ورزشکار اصابت کرده و  این امر موجب شده تا وی نتوانند صحبت کند و تنها با اشاره مسائلی را عنوان کرده که در حال بررسی است.
وی گفت: مظنون دستگیر شده مورد تایید این ورزشکار بوده و خود این ورزشکار با اشاره و علائم مظنون را شناسایی و شکایت خود را از این فرد اعلام کرده‌اند.

به این مطلب امتیاز بدهید
رای منفیرای مثبت

رای دهندگان: 0 نفر , کل امتیاز :0


Loading...

همچنین ببینید

کشف خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی منزل شهید حججی

کشف خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی منزل شهید حججی

کشف خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی منزل شهید حججی     اخبار ایران و …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
wpDiscuz
error: محتوا محافظت شده می باشد