خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / ماجرا فروش خودرو با وام ۲۵ میلیونی


ماجرا فروش خودرو با وام ۲۵ میلیونی

ماجرا فروش خودرو با وام 25 میلیونی

فروش خودرو از مرز ۱۳۰ هزار دستگاه عبور کرد .. اما سپس بطور رسمی متوقف شد و در حال حاضر فروش خودرو با وام ۲۵ میلیونی ممکن نیست

ثبت‌نام خودرو از مرز ۱۳۰ هزار دستگاه عبور کرد

براساس اخبار به دست آمده از گروه صنعتی ایران خودرو، این شرکت تا ساعت ۱۵:۳۰ امروز از ۶۱ هزار نفر از متقاضیان پیش‌ثبت‌نام کرده و ۵۰ هزار نفر نیز وجه پیش‌پرداخت را واریز کرده‌اند.

?تا ظهر امروز بیشترین فروش مربوط به خانواده گروه پژو ۴۰۵ به تعداد بیش از ۱۸ هزار دستگاه، پس از آن مربوط به خانواده پژو ۲۰۶ با ۱۶ هزار دستگاه و بعد خانواده سمند با بیش از ۱۴ هزار دستگاه خودرو بوده است.

?در گروه خودروسازی سایپا نیز تا ساعت ۱۴:۳۰ امروز از ۷۳ هزار و ۵۹۴ نفر از متقاضیان ثبت‌نام کرده است. در این زمینه ۴۰ هزار و ۸۸۲ دستگاه مربوط به پراید و ۱۴ هزار و ۷۳۲ دستگاه مربوط به تیبا بوده است.

?همچنین ۹۶۲۱ دستگاه مربوط به تندر ۹۰ و ۶۹۴۱ دستگاه مربوط به وانت نیسان و مابقی، باقی محصولات بوده است.

?مدیران خودرو نیز ۵۰۱ دستگاه و بهمن خودرو ۳۵۶ دستگاه خودرو تا ظهر امروز ثبت نام برای فروش داشته‌اند.

فروش خودرو با وام ۲۵ میلیونی رسما متوقف شد

با بخشنامه دو خودروساز بزرگ داخلی به نمایندگی‌های فروش، عرضه خودرو با تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی، رسما متوقف شد.

مطلب مشابه :   دستگیری بزرگترین بدهکار بانکی 650 میلیارد تومان

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ ، صبح امروز دو شرکت ایران خودرو و سایپا در بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های فروش خود در سراسر کشور، توقف فروش خودرو با تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی را ابلاغ کردند.

به این ترتیب پیرو جلسه شب گذشته بین مقامات بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، عرضه خودرو در طرح پرداخت تسهیلات ۲۵ میلیون خرید، رسما متوقف شد.

این وضعیت در حالی است که اگرچه براساس آمارهای موجود، ثبت‌نام دو خودروساز بزرگ کشور از متقاضیان استفاده از تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی خرید خودرو از مرز ۱۳۰ هزار دستگاه فراتر رفته است امابانک مرکزی اعتبار این طرح را برای حداکثر ۱۱۰ هزار دستگاه خودرو تعیین کرده است.

در این شرایط مشخص نیست سرنوشت ثبت‌نام‌هایی که مازاد بر سقف تعیین شده از سوی بانک مرکزی صورت گرفته، چه خواهد شد. این در حالی است که میرمحمد صادقی – مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، در جدیدترین اظهارنظر در این زمینه عنوان کرده که “شرکتهای خودروساز می‌توانند از محل منابع داخلی خودشان نسبت به فروش با همین روش و با شیوه‌های دیگری که مصلحت می‌دانند اقدام کنند ولی نظام بانکی حداکثر همان ۱۱۰ هزار دستگاه اعلام شده قبلی را می‌تواند تامین مالی کند”.

همچنین ببینید

توقف «اتوبوس ایدز» به بهانه ترویج بی‌بندوباری

توقف «اتوبوس ایدز» به بهانه ترویج بی‌بندوباری

توقف «اتوبوس ایدز» به بهانه ترویج بی‌بندوباری     اخبار ایران و جهان، پرمگ: رئیس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE