خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / ماجرا به کما رفتن دانش آموز خدابنده ای بخاطر تنبیه مدیر مدرسه

ماجرا به کما رفتن دانش آموز خدابنده ای بخاطر تنبیه مدیر مدرسه

ماجرا به کما رفتن دانش آموز خدابنده ای بخاطر تنبیه مدیر مدرسه

ماجرا به کما رفتن دانش آموز خدابنده ای بخاطر تنبیه مدیر مدرسه

اخبار ایران و جهان ، پرمگ : ضرب و شتم دانش‌آموز روستای توزلو از توابع شهرستان خدابنده توسط مدیر مدرسه و به کما رفتن و بستری شدن این دانش‌آموز در تنها بیمارستان این شهرستان که خبر نیز مورد تائید بیمارستان و پزشکی‌قانونی این منطقه قرار گرفته است، موضوع از مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده مورد پیگیری قرار گرفت

 

خبرگزاری ایسنا: مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: ماجرای ضرب و شتم دانش‌آموز خدابنده‌ای صحت نداشته و این موضوع شایعه‌ای بیش نبوده است.

در پی انتشار خبری مبنی بر ضرب و شتم دانش‌آموز روستای توزلو از توابع شهرستان خدابنده توسط مدیر مدرسه و به کما رفتن و بستری شدن این دانش‌آموز در تنها بیمارستان این شهرستان که خبر نیز مورد تائید بیمارستان و پزشکی‌قانونی این منطقه قرار گرفته است، موضوع از مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده مورد پیگیری قرار گرفت که «علی اسدی» اظهار کرد: خبر ضرب و شتم دانش‌آموز خدابنده‌ای به نام «حسن سلیمانی» که پس از نشر در یک خبرگزاری سریعاً در فضای مجازی منتشر شد، آن طور که از منابع آگاه پرس و جو شده، شایعه‌ای بیش نبوده است.

وی با بیان این‌که وقوع چنین حادثه‌ای آن‌هم به این شدت بسیار دور از انتظار است، تصریح کرد: اگر هم ضرب و شتمی صورت گرفته باشد تا این حد و با این شدت نخواهد بود. هم‌چنین مدیر مدرسه مورد خطاب در خبر، معلمی است با ۲۸ سال سابقه کار در نظام آموزش و پرورش و خدمت مقدس معلمی که از خصوصیات اخلاقی خوبی نیز برخوردار بوده و تاکنون به هیچ وجه مشکوک به سابقه نبوده است. هم‌چنین از آنجایی که این مدرسه در شیفت صبح دایر بوده است، وقوع چنین اتفاقی(ضرب و شتم) با شیلنگ، آن‌هم در میان همه دانش‌آموزان در سر صف مدرسه، بسیار بعید به نظر می‌رسد.

مطلب مشابه :   آتش سوزی در اسکله بندر کنگان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده افزود: طبق گفته‌ها و شواهدی که وجود دارد، امکان این‌که این موضوع یک پاپوش برای مدیر مدرسه روستای توزلو باشد بسیار قوی است. هم‌چنین در جریان اتفاقی که چندی پیش برای دختربچه خدابنده‌ای از رسانه‌ها نقل و سپس طبق حکم پزشکی‌قانونی، رخداد صورت گرفته تائید نشد، انتظار می‌رود که شاید این خبر نیز شایعه باشد.

از آنجایی که روستای توزلو از توابع بزینه‌رود شهرستان خدابنده است، صحت و سقم این خبر از مدیر آموزش و پرورش این بخش نیز مورد پرسش قرار گرفت اما وی از پاسخ به پرسش خبرنگار ما در منطقه زنجان، امتناع کرد.

همچنین ببینید

افطاری ایران در غزه واقعیت دارد ؟

افطاری ایران در غزه واقعیت دارد ؟

افطاری ایران در غزه واقعیت دارد ؟   اخبار ایران و جهان، پرمگ: چند روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی