خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار داخلی / مشت معلم دانش آموز ایرانی را روانه بیمارستان کرد

مشت معلم دانش آموز ایرانی را روانه بیمارستان کرد

مشت معلم دانش آموز ایرانی را روانه بیمارستان کرد

مشت معلم دانش آموز ایرانی را روانه بیمارستان کرد

اخبار ایران و جهان ، پرمگ : قدیم چوب معلم بود امروزه کار به مشت رسیده است .

خبرگزاری آنا: مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس از تنبیه بدنی یک دانش‌آموز توسط معلم در یکی از هنرستان‌های این استان خبر داد.

حمیدرضا شعبانی، مدیر روابط عمومی  و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس درباره خبر منتشر شده مبنی بر تنبیه بدنی در یکی از هنرستان‌های استان، گفت: پنج دانش آموز بعد از اتمام کلاس ورزش با تاخیر وارد کلاس شدند که این مساله موجب ناراحتی معلم و بروز رفتاری غیر قابل توجیه شد.

وی افزود: متاسفانه معلم با مشت به سینه یکی از دانش آموزان به‌ نام میلاد زارع ضربه وارد می‌کند که متاسفانه این امر منجر به بی‌حالی و انتقال وی به بیمارستان می‌شود و پس از اتمام مراحل درمانی همان روز از بیمارستان مرخص می‌شود.

شعبانی در پاسخ به این سوال مبنی براینکه آیا ضربه معلم منجر به بروز آسیب جدی در دانش آموز شده است، عنوان کرد: خوشبختانه نتایج بررسی‌های پزشکی نشان داد آسیبی به وی وارد نشده است.

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه مدیر و مشاور تحصیلی مدرسه پیگیر مراحل درمانی این دانش آموز هستند، خاطرنشان کرد: پرونده تخلف این معلم به کمیته تخلفات اداری ارجاع داده می‌شود.

همچنین ببینید

امشب گفتگو حسن روحانی با مردم

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی

ماجرای تماس تلفنی مکرون به روحانی   حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه سه‌شنبه در …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A