خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار خارجی / علیرضا افتخاری: آقای احمدی نژاد خیر نبینید

علیرضا افتخاری: آقای احمدی نژاد خیر نبینید

علیرضا افتخاری: آقای احمدی نژاد خیر نبینید

 

علیرضا افتخاری: آقای احمدی نژاد خیر نبینید

اخبار ایران و جهان ، پرمگ : علیرضا افتخاری در مصاحبه با ماهنامه تجربه گفت:

– شما رسانه‌ها هستید که باید حق را به حق‌دار برسانید. در حالی که هیچ یک جرات نداشتید وارد این مساله شوید، چون یک طرف قضیه شجریان ایستاده. پس از انتشار آن نامه، هیچ کسی جرات نداشت بیاید به آقای شجریان بگوید چرا جواب آشتی طلبی افتخاری را ندادی؟ شما‌ها همه تان جزو مافیاید- چه کسی جرات دارد به آقای شجریان بگوید بالای چشمت ابروست یا فلان کارت اشتباه است؟

– آقای احمدی‌نژاد جوری خودش را به آغوش من انداخت که انگار من یوسف گم گشته ایشان بودم. یک جوری به من چسبید و من را بوسید و پشت سر هم این اتفاقات را شکل دادند که… بابا بوسیدن یک بار، دو بار… جمله بعدی ام را امیدوارم جرات انتشارش را داشته باشید، ولی من طناب خریده بودم خودکشی کنم. فشار بدی روی من و خانوادهام بود. فرزند کوچکم فهمید و گریه کرد و گفت: «بابا نکن».

مطلب مشابه :   تنباکو دو سیب یا کراک دارد یا کود،خودتان بسازید

سوپرمارکت محل به من جنس نمی‌فروخت! آرایشگر محل ما می‌گفت آقا وقتی شما روی این صندلی می‌نشینید دیگر هیچکس به مغازه من نمی‌آید و عذرخواهی می‌کرد و مؤدبانه می‌گفت دیگر نیایم. آژانس به من ماشین نمی‌داد.

زندگی شخصی من در آن سال‌ها جوری بود که اصلا نمی‌توانستم از خانه خارج شوم.آن هجمه‌ها در همه این سال‌ها برای من تبعات زیادی داشت. آقای احمدی نژاد در این مدت حتی یک بار پیگیر احوال من نشدند. حرف آخرم هم این است که آقای احمدی نژاد خیر نبینید و قطعا خیر نخواهند دید. در این موضوع شک ندارم. چون من حقم این نبود. من بعد از ۳۰ سال خواندن با تمام وجود، این حقم بود؟ بعد از سی و خرده‌ای سال این حق من و خانواده‌ام نبود.

همچنین ببینید

۱۰ ناوشکن پیشرفته و قدرتمند جهان

۱۰ ناوشکن پیشرفته و قدرتمند جهان   اخبار ایران و جهان، پرمگ – ترجمه از …

یک دیدگاه

  1. avatar
    خود کرده را تدبیر نیست

    آقای افتخاری عزیز ، احمدی نژاد از همه استفاده ابزاری کرد، نمونه اش کردان که بقول قدیمی ها “پیری اش به رسوایی افتاد” و آبرویش رفت. اما شما در روزگاری که خشم و نفرت از کارهای او جامعه را فراگرفته بود آغوش برایش باز کردی و بی شک منافعی را برای اینکار در نظر داشتی! این مردم عزت الله انتظامی را هم که او به زور با عکس گرفتند را هم بیاد دارند! مردم بازدید احمدی نژاد از اجرای سمفونی خرمشهر و سر پایین از خشم مجید انتظامی را هم بیاد دارند.! شما قربانی منفعت طلبی و نان به روز خوری خود شدید آقا ……. و من دیگر دلم نمیخواهد صدای شما را با وجود زیبایی بسیار بشنوم چون مرا بیاد مردی می اندازد که کشورم را تباه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی