خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار خارجی / اسرائیل ترامپ را میخواهد یا کلینتون را ؟


اسرائیل ترامپ را میخواهد یا کلینتون را ؟

اسرائیل ترامپ را میخواهد یا کلینتون را ؟

اسرائیل ترامپ را میخواهد یا کلینتون را ؟

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : نتایج یک نظرسنجی نشان داد که ساکنان سرزمین‌های اشغالی ترجیح می‌دهند به جای دونالد ترامپ هیلاری کلینتون از حزب دموکرات به عنوان رئیس‌جمهور بعدی آمریکا انتخاب شود.

طبق نتایج یک نظرسنجی ۳۸ درصد از ساکنان اراضی اشغالی اعلام کردند که ترجیح می‌دهند هیلاری کلینتون، نامزد پیشرو حزب دموکرات در انتخابات آمریکا را به عنوان رئیس‌جمهوری بعدی این کشور ببینند. این درحالی بود که ۲۳ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی دونالد ترامپ جمهوریخواه را به عنوان رئیس‌جمهوری بعدی گزینه ایده‌آلی معرفی کردند.

مطلب مشابه :   پوتین ترور شده است و این پوتین بدل است

دیگر نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری مانند مارک روبیو و تد کروز از حزب جمهوریخواه و برنی سندرز از حزب دموکرات با اختصاص ۴، ۵ و ۷ درصد از آرا در رتبه‌های بعدی قرار داشتند.

این نظرسنجی از بین ۶۰۱ نفر از ساکنان سرزمین‌های اشغالی تهیه شد که ۴۹۹ نفر از آنها یهودی و ۱۰۲ نفر عرب بودند. ترامپ از حمایت ۲۶ درصد یهودیان شرکت کننده در این نظرسنجی برخوردار بود درحالی که تنها ۷ درصد از اعراب وی را گزینه مناسبی برای ریاست‌جمهوری بعدی آمریکا می‌دانستند.

همچنین ببینید

کاهش شدید ارزش آمازون با یک جمله ترامپ

کاهش شدید ارزش آمازون با یک جمله ترامپ

کاهش شدید ارزش آمازون با یک جمله ترامپ   اخبار ایران و جهان، پرمگ : …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE