خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار خارجی / پله از شرکت سامسونگ شکایت کرد


پله از شرکت سامسونگ شکایت کرد

پله از شرکت سامسونگ شکایت کرد

پله از شرکت سامسونگ شکایت کرد

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : «پله» با طرح دادخواستی از شرکت سامسونگ به خاطر استفاده از چهره فردی شبیه به این فوتبالیست اسطوره ای برزیل در تبلیغات بازرگانی، خواستار پرداخت ۳۰ میلیون دلار غرامت شد.

به گزارش شبکه سی ان بی سی، پله این دادخواست را به دادگاه شیکاگو ارائه و اعلام کرده است که سامسونگ از هویت وی برای تبلیغ تلویزیون های «اَبَر اچ دی» در روزنامه نیویورک تایمز استفاده کرده است.

در این آگهی، نامی از پله برده نشده، اما تصویر مردی که بسیار شبیه به وی در کنار مرد دیگری که در حال اجرای قیچی برگردان های معروف بازیکن سابق برزیلی است، دیده می شود.

مطلب مشابه :   ماجرا لو رفتن فینالیست های خندوانه شو

در دادخواست پله تاکید شده است که این کار سامسونگ، هم مصرف کنندگان را به اشتباه می اندازد و هم از اعتبار پله بهره برداری می کند.

بخش عمده ای از درآمدهای پله که اکنون ۷۵ سال دارد، از قراردادهای تبلیغی به دست می آید که اکنون با شرکت هایی چون فولکس واگن و هواپیمایی امارات قرارداد دارد.

پله سال ۲۰۱۴ میلادی، ۲۵ میلیون دلار از راه تبلیغات بازرگانی به دست آورد.

فردریک اسپرلینگ وکیل پله، سال گذشته نیز در پرونده ای مشابه، وکیل مایکل جردن اسطوره بسکتبال بود که دادگاه حکم داد که فروشگاه زنجیره ای دومینیکس به خاطر استفاده از تصویر جردن در آگهی بازرگانی، ۸.۹ میلیون دلار غرامت بگیرد.

همچنین ببینید

تهدید ترامپ توسط پسر 10 ساله داعشی

تهدید ترامپ توسط پسر ۱۰ ساله داعشی

تهدید ترامپ توسط پسر ۱۰ ساله داعشی   اخبار ایران و جهان ، پرمگ : …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
CLOSE
CLOSE