خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار خارجی / علت سقوط هواپیمای مسافربری روسیه مشخص شد


علت سقوط هواپیمای مسافربری روسیه مشخص شد

علت سقوط هواپیمای مسافربری روسیه مشخص شد

علت سقوط هواپیمای مسافربری روسیه مشخص شد

سرویس خبری مجله فارسی پرمگ : روزنامه کومرسانت روسیه امروز (چهارشنبه) به نقل از یک منبع امنیتی اعلام کرد، مشخص شده‌ بمبی که باعث سرنگون شدن هواپیمای مسافربری روسیه بر فراز صحرای سینای مصر شد، بر خلاف گزارش‌های قبلی که از جاسازی آن در محفظه بار این هواپیما خبر داده بودند، در کابین اصلی هواپیما که صندلی‌های مسافران در آن قرار دارد کار گذاشته شده است.

این روزنامه روسی به نقل از یک منبع نزدیک به تحقیقات درباره علت سرنگونی هواپیمای مسافربری روسیه، گزارش داده است که کانون انفجاری که در این هواپیما رخ داد ظاهرا در انتهای کابین اصلی در نزدیکی دم هواپیما قرار داشته است.

مطلب مشابه :   ترکیه رفیق شش اسرائیل میشود

در گزارش این روزنامه آمده است: بر اساس نسخه اولیه گزارش تحقیقات، بمب احتمالا زیر یکی از صندلی‌ها در کنار پنجره کار گذاشته شده است. عمل کردن این بمب منجر به از بین رفتن چارچوب پنجره و افت فشار در کابین که تاثیر انفجاری دارد شده است.

در جریان سقوط این هواپیمای مسافربری همه ۲۲۴ نفری که سوار بر آن بودند کشته شدند. ولادیمیر پوتین،‌ رئیس جمهور روسیه روز سه‌شنبه وعده داد مسئولان این حادثه تروریستی را پیدا کند و حملات هوایی علیه تروریست‌های داعش در سوریه را افزایش دهد.

 

همچنین ببینید

جزییات حمله هوایی اسرائیل به سوریه

جزییات حمله هوایی اسرائیل به سوریه

جزییات حمله هوایی اسرائیل به سوریه   اخبار ایران و جهان ، پرمگ : برخی …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
CLOSE
CLOSE