خانه / همه مطالب / اخبار ایران و جهان / اخبار ورزشی / طالب نعمت پور و حسین محمدیان از کشتی محروم شدن

طالب نعمت پور و حسین محمدیان از کشتی محروم شدن

طالب نعمت پور و حسین محمدیان از کشتی محروم شدن

طالب نعمت پور و حسین محمدیان از کشتی محروم شدن

سرویس خبر ورزشی مجله فارسی پرمگ : اتحادیه جهانی کشتی از محرومیت مادام‌العمر طالب نعمت‌پور و همچنین محرومیت چهار ساله محمدحسین محمدیان به دلیل مثبت شدن تست دوپینگ خبر داد؛ این در حالی است که نعمت‌پور ماه قبل با انتشار نامه‌ای خداحافظی‌اش از کشتی را اعلام کرده بود.

اتحادیه جهانی کشتی نام طالب نعمت‌پور و محمدحسین محمدیان را به فهرست کشتی‌گیران دوپینگی اضافه کرد.

طالب نعمت پور برای همیشه از کشتی محروم شد

در فهرست جدید اعلام شده، طالب نعمت‌پور به خاطر ارتکاب دوپینگ در جام جهانی ۲۰۱۴ برای همیشه از حضور در ورزش محروم شد. ماده مصرف شده نعمت‌پور اپی ترنبولون اعلام شده است.

طالب نعمت پور برای دومین بار دوپینگ کرده بود

نعمت‌پور پیش از این نیز یک بار دوپینگ کرده بود اما سوابق مشخصی از آن وجود نداشت به همین خاطر فدراسیون جهانی او را دو سال محروم کرده بود اما با مشخص شدن اینکه او در جام جهانی برای دومین بار مرتکب دوپینگ شده، برای همیشه از کشتی محروم شد.

حسین محمدیان بدلیل دوپینگ چهار سال محروم شد

اما خبر بد برای کشتی آزاد محرومیت چهار ساله محمدحسین محمدیان ملی‌پوش وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۴ است. محمدیان در آن رقابت‌ها به مدال برنز جهان رسید اما فدراسیون جهانی کشتی اعلام کرد در تاریخ یک اکتبر ۲۰۱۵ از او در خارج از مسابقه تست دوپینگ گرفته شده و به دلیل وجود ماده متااسترون متابولایت به مدت چهار سال از حضور در کلیه رقابت‌های ورزشی محروم شده است.

البته این موضوع باعث پس گرفتن عنوان جهانی محمدیان نمی‌شود. محمدیان در کنار رضا یزدانی یکی از مدعیان جدی حضور در المپیک در وزن ۹۷ کیلوگرم بشمار می‌رفت.

همچنین ببینید

بیرانوند ۵۰ میلیون جریمه شد

بیرانوند ۵۰ میلیون جریمه شد   کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای تخلف علیرضا بیرانوند در …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A